Автор Тема: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!  (Прочитано 5622 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« : Травня 04, 2015, 03:37:42 15:37 »
СУПчики, може хтось щось підкаже бльондінці... :shuffle:
Три тижні, як купила новий ноут. Працює прекрасно. Але з'явилась одна проблема.
Час від часу ноут перестає реагувати на абсолютно всі команди, і мишки, і клавіатури, і тач пада. Можна виключити лише через кнопку "Пуск".
Раніше було таке два рази два тижні тому. А це вчора повторилось три рази за вечір і сьогодні зранку два рази.
Може, можна щось спробувати зробити самостійно (але я чайник) чи варто відвозити в сервісний центр, так як він на гарнтії. Проблема ще в тому, що завтра вже я повинна працювати в інеті, і просто не знаю, що робити.  :smilie2:
Буду вдячна за будь-яку пораду.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #1 : Травня 04, 2015, 03:57:58 15:57 »
Если компьютер новый то в операционной системе предустановлено куча ненужных программ которые можно (и нужно) смело удалить.
Возможно ещё тупит заграничный антивирус. Тоже полезно снести нафиг и поставить microsoft defender которого должно хватать.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #2 : Травня 04, 2015, 04:01:03 16:01 »
Если компьютер новый то в операционной системе предустановлено куча ненужных программ которые можно (и нужно) смело удалить.
Возможно ещё тупит заграничный антивирус. Тоже полезно снести нафиг и поставить microsoft defender которого должно хватать.
Дякую!  :smilie1:
Програми зараз передивлюсь.
Антивірусник немає як поки що удаляти і міняти, ноут на гарантії.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #3 : Травня 04, 2015, 04:07:22 16:07 »
Если компьютер новый то в операционной системе предустановлено куча ненужных программ которые можно (и нужно) смело удалить.
Возможно ещё тупит заграничный антивирус. Тоже полезно снести нафиг и поставить microsoft defender которого должно хватать.
Дякую!  :smilie1:
Програми зараз передивлюсь.
Антивірусник немає як поки що удаляти і міняти, ноут на гарантії.
так вроде гарантия не распространяется на антивирус и разные программы? Гарантия только на технические поломки.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #4 : Травня 04, 2015, 04:22:14 16:22 »
Если компьютер новый то в операционной системе предустановлено куча ненужных программ которые можно (и нужно) смело удалить.
Возможно ещё тупит заграничный антивирус. Тоже полезно снести нафиг и поставить microsoft defender которого должно хватать.
Дякую!  :smilie1:
Програми зараз передивлюсь.
Антивірусник немає як поки що удаляти і міняти, ноут на гарантії.
так вроде гарантия не распространяется на антивирус и разные программы? Гарантия только на технические поломки.

Главное установленную операционку не переставлять, могут нахрен послать. А программы на гарантию повесить еще никто не догадался  :smilie1:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #5 : Травня 04, 2015, 04:28:25 16:28 »
Если компьютер новый то в операционной системе предустановлено куча ненужных программ которые можно (и нужно) смело удалить.
Возможно ещё тупит заграничный антивирус. Тоже полезно снести нафиг и поставить microsoft defender которого должно хватать.
Дякую!  :smilie1:
Програми зараз передивлюсь.
Антивірусник немає як поки що удаляти і міняти, ноут на гарантії.
так вроде гарантия не распространяется на антивирус и разные программы? Гарантия только на технические поломки.

Главное установленную операционку не переставлять, могут нахрен послать. А программы на гарантию повесить еще никто не догадался  :smilie1:
Херасе! И так бывает? Так быть не должно.
Даже у кацапов можно в магазине отказаться от предустановленной Винды с возвратом денег.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #6 : Травня 04, 2015, 04:39:26 16:39 »
Если компьютер новый то в операционной системе предустановлено куча ненужных программ которые можно (и нужно) смело удалить.
Возможно ещё тупит заграничный антивирус. Тоже полезно снести нафиг и поставить microsoft defender которого должно хватать.
Дякую!  :smilie1:
Програми зараз передивлюсь.
Антивірусник немає як поки що удаляти і міняти, ноут на гарантії.
так вроде гарантия не распространяется на антивирус и разные программы? Гарантия только на технические поломки.

Главное установленную операционку не переставлять, могут нахрен послать. А программы на гарантию повесить еще никто не догадался  :smilie1:
Херасе! И так бывает? Так быть не должно.
Даже у кацапов можно в магазине отказаться от предустановленной Винды с возвратом денег.

Почему обязательно винды? Сейчас с линуксом вроде полно компов.
Хз, может просто неофициально, сами ремонтеры пытались откараскаться, но случаи были

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #7 : Травня 04, 2015, 04:49:17 16:49 »
Если компьютер новый то в операционной системе предустановлено куча ненужных программ которые можно (и нужно) смело удалить.
Возможно ещё тупит заграничный антивирус. Тоже полезно снести нафиг и поставить microsoft defender которого должно хватать.
Дякую!  :smilie1:
Програми зараз передивлюсь.
Антивірусник немає як поки що удаляти і міняти, ноут на гарантії.
так вроде гарантия не распространяется на антивирус и разные программы? Гарантия только на технические поломки.

Главное установленную операционку не переставлять, могут нахрен послать. А программы на гарантию повесить еще никто не догадался  :smilie1:
Херасе! И так бывает? Так быть не должно.
Даже у кацапов можно в магазине отказаться от предустановленной Винды с возвратом денег.

Почему обязательно винды? Сейчас с линуксом вроде полно компов.
Хз, может просто неофициально, сами ремонтеры пытались откараскаться, но случаи были
Линуксом? Каким дистрибутивом? А с PuppyLinux или Liberté Linux есть? По моему, предустановка Линукса на комп ещё больший маразм чем Винды. Знаю, что продают компы без ОС, сам такой купил, но чтобы гарантия снималась при переустановке, это уже перебор. Это все конечно ИМХО, но мне кажется это развод.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #8 : Травня 04, 2015, 04:52:12 16:52 »
Ноут брала дочка в Києві в Ельдорадо.
Каже що гарантія і на залізо, і на установлене програмне забезпечення.
От.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #9 : Травня 04, 2015, 04:57:27 16:57 »

Линуксом? Каким дистрибутивом? А с PuppyLinux или Liberté Linux есть? По моему, предустановка Линукса на комп ещё больший маразм чем Винды. ....

HP 255 G3 (K3X67ES) Суперцена!!!
6 399 грн.
5 755 грн.
94 отзывa

    В список желаний
    Добавить к сравнению

HDD 500GB
2 cores
RAM 2GB
Акционный кредит 0,01% на 3 месяца

    Экран 15.6” (1366x768) HD LED, матовый / AMD Dual-Core E1-6010 (1.35 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 500 ГБ / AMD Radeon R2 / без ОД / LAN / Bluetooth / Wi-Fi / веб-камера / Linux / 2.15 кг / черный
    Подробнее: http://rozetka.com.ua/notebooks/c80004/filter/

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #10 : Травня 04, 2015, 04:59:50 16:59 »
Ноут брала дочка в Києві в Ельдорадо.
Каже що гарантія і на залізо, і на установлене програмне забезпечення.
От.
операционная система может быть привязана к железу ноутбука и её сносить-переустанавливать можно только имея опыт.
а вот программы которые предустановлены производителем ноутбука под гарантию не попадают.
Это Эльдорадо наэльдорадило, возможно заманивают в свой сервис центр, зарабатывают деньгу на сервисе.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #11 : Травня 04, 2015, 05:20:52 17:20 »
Ноут брала дочка в Києві в Ельдорадо.
Каже що гарантія і на залізо, і на установлене програмне забезпечення.
От.
операционная система может быть привязана к железу ноутбука и её сносить-переустанавливать можно только имея опыт.
а вот программы которые предустановлены производителем ноутбука под гарантию не попадают.
Это Эльдорадо наэльдорадило, возможно заманивают в свой сервис центр, зарабатывают деньгу на сервисе.
Ще раз дякую!
Поки що деякі програми поудаляла, далі побачу.

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #12 : Травня 04, 2015, 05:29:08 17:29 »
Коли задаєте питання по техниці - пишіть технічні характеристики вашого девайса у стартовому топіку, це відразу зніме купу зайвих питань до Вас і можливо відразу підкаже правильну відповідь.

Напишіть для початку, скільки в ноуті оперативки і яка версія Вінди стоїть.

Крім того - ноутбук "брендовий" - чи якась "сіра зборка"?

P.S. Те що комп перестає реагувати на усі пристої вводу (крім кнопки виключення живлення) - тут ніякий антивірус цього зробити не може, навіть Касперський :) або якась інша "непотрібна програма". Причина явно апаратна, ніякими видаленнями софта цього не вирішити. Можливо криві драйвера, але це сумнівно - воно би скоріше взагалі би не працювало від початку.
« Останнє редагування: Травня 04, 2015, 05:38:16 17:38 від Spot »

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #13 : Травня 04, 2015, 05:35:16 17:35 »

Линуксом? Каким дистрибутивом? А с PuppyLinux или Liberté Linux есть? По моему, предустановка Линукса на комп ещё больший маразм чем Винды. ....

HP 255 G3 (K3X67ES) Суперцена!!!
6 399 грн.
5 755 грн.
94 отзывa

    В список желаний
    Добавить к сравнению

HDD 500GB
2 cores
RAM 2GB
Акционный кредит 0,01% на 3 месяца

    Экран 15.6” (1366x768) HD LED, матовый / AMD Dual-Core E1-6010 (1.35 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 500 ГБ / AMD Radeon R2 / без ОД / LAN / Bluetooth / Wi-Fi / веб-камера / Linux / 2.15 кг / черный
    Подробнее: http://rozetka.com.ua/notebooks/c80004/filter/
Ну это как написать, что на компе установлена Windows.
А там 95, 98, ME, NT, 2000, 2003, XP, Vista, 7, 8, 2008 не имеет значения.
Только Линуксов на порядок больше.

Опять, же, если у Вас предустановлена Винда, значит Вы можете скачать с сайта Micrpsoft (совершенно бесплатно и легально) образ соответствующего дистрибутива (если он по каким-то причинам не входит в поставку на диске) и установить его, зарегистрировав на соответствующий номер наклеенный на корпус ПК. И как они докажут, что это не та же Винда?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #14 : Травня 04, 2015, 05:39:15 17:39 »
Коли задаєте питання по техниці - пишіть технічні характеристики вашого девайса у стартовому топіку, це відразу зніме купу зайвих питань до Вас і можливо відразу підскаже правильну відповідь.

Напишіть для початку, скільки в ноуті оперативки і яка версія Вінди стоїть.

Крім того - ноутбук "брендовий" - чи якась "сіра зборка"?

P.S. Те що комп перестає реагувати на усі пристої вводу (крім кнопки виключення живлення) - тут ніякий антивірус цього зробити не може, навіть Касперський :) або якась інша "непотрібна програма". Причина явно апаратна, ніякими видаленнями софта цього не вирішити. Можливо криві драйвера, але це сумнівно - воно би скоріше взагалі би не працювало від початку.
Ноут не "сірий", фірми Asus.
Оперативка - 4 ярда, Вінда 8,1.
Знайомі кажуть, що у них часто таке буває, що ноут зависає і не реагує абсолютно на команди. Вже років 3-4...
Тож я заспокоїлась, можливо, це нормально?..

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #15 : Травня 04, 2015, 05:43:02 17:43 »
Ще таке. Ноут у вас три тижні, а згадана проблема з'вилась нещодавно, на скільки я зрозумів - тобто раніше він працював нормально, так?

Якщо у вас не стоїть ніякого антивіруса - могли банально за три тижні нахпати вірусів по саму зав'язку. В мене знайомі "бльондинки" за місяць стільки всього назбирують, що я кожен раз дивуюсь "ЯК ?!?!" Особливо якщо є діти 8-12 років з доступом до того компа і по замовченню туди логуються без пароля і з адмінськими правами...  :fp

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #16 : Травня 04, 2015, 05:45:23 17:45 »
Коли задаєте питання по техниці - пишіть технічні характеристики вашого девайса у стартовому топіку, це відразу зніме купу зайвих питань до Вас і можливо відразу підскаже правильну відповідь.

Напишіть для початку, скільки в ноуті оперативки і яка версія Вінди стоїть.

Крім того - ноутбук "брендовий" - чи якась "сіра зборка"?

P.S. Те що комп перестає реагувати на усі пристої вводу (крім кнопки виключення живлення) - тут ніякий антивірус цього зробити не може, навіть Касперський :) або якась інша "непотрібна програма". Причина явно апаратна, ніякими видаленнями софта цього не вирішити. Можливо криві драйвера, але це сумнівно - воно би скоріше взагалі би не працювало від початку.
Ноут не "сірий", фірми Asus.
Оперативка - 4 ярда, Вінда 8,1.
Знайомі кажуть, що у них часто таке буває, що ноут зависає і не реагує абсолютно на команди. Вже років 3-4...
Тож я заспокоїлась, можливо, це нормально?..
Это абсолютно ненормально. Жаль, что прошло три недели, но все равно менять, возможно на другую модель. Заводской брак ещё никто не отменял, причем бывает брак целых линеек чипов.
Очень похоже на перегрев. Вы его на колени или мягкие поверхности не кладете? Вентиляционные отверстия не перекрываете?
Установите какую нибудь программу контроля температуры процессора, чипсета, видеокарты и посмотрите как меняется температура. Если уходит далеко за 70, то возможно это оно.

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #17 : Травня 04, 2015, 05:46:20 17:46 »
Ноут не "сірий", фірми Asus.
Оперативка - 4 ярда, Вінда 8,1.

О, дякую, залізо нормальне! Тобто це не через брак оперативки принаймі.

Знайомі кажуть, що у них часто таке буває, що ноут зависає і не реагує абсолютно на команди. Вже років 3-4...
Тож я заспокоїлась, можливо, це нормально?..

Це АБСОЛЮТНО ненормально! В мене теж ноут "Асус", вже років 6 - працює практично невимикаючись місяцями (торенти роздає  :shuffle:  :gigi:) - і жодного підвисання чи якихось гальм. Ну але я сам IT-шник, в мене не забалуєш...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #18 : Травня 04, 2015, 05:49:35 17:49 »
Ще таке. Ноут у вас три тижні, а згадана проблема з'вилась нещодавно, на скільки я зрозумів - тобто раніше він працював нормально, так?

Якщо у вас не стоїть ніякого антивіруса - могли банально за три тижні нахпати вірусів по саму зав'язку. В мене знайомі "бльондинки" за місяць стільки всього назбирують, що я кожен раз дивуюсь "ЯК ?!?!" Особливо якщо є діти 8-12 років з доступом до того компа і по замовченню туди логуються без пароля і з адмінськими правами...  :fp
Антивірус є. Встановили в Ельдорадо ліцензію при купівлі.
Два тижні ноут пропрацював і завис, після виключення-включення ще раз завис.
Потім знову два тижні працював нормально, і знову вчора ввечері зависав, і сьогодні зранку. Тепер вже 8 годин все прекрасно.
Ноутом користуюсь виключно я, і практично, лише по роботі - менеджер по наповненню сайтів і копірайтер. Ще дивлюсь відео і пишу на форумах. Все.
Мене переконують, що така проблема нерідко буває у ноутів. Час від часу...

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #19 : Травня 04, 2015, 05:52:16 17:52 »
Это абсолютно ненормально. Жаль, что прошло три недели, но все равно менять, возможно на другую модель. Заводской брак ещё никто не отменял, причем бывает брак целых линеек чипов.
Очень похоже на перегрев. Вы его на колени или мягкие поверхности не кладете? Вентиляционные отверстия не перекрываете?
Установите какую нибудь программу контроля температуры процессора, чипсета, видеокарты и посмотрите как меняется температура. Если уходит далеко за 70, то возможно это оно.

В мене перша думка теж була про перегрів - але вже років з 5-7 усі компи мають систему повідомленя про перегрів, сама операційка би попереджала відповідним повідомленням. Тому думаю, що тут не воно (хоча шанс лишається). Тим більше - не думаю, що там граються у якісь круті ігри чи щось таке ресурсопожираюче. Максимум- лазять по інтернету збираючи віруси і дивляться фільми... Хіба що дісно ставлять ноут на ковдру чи якусь м'яку поверхню, що повністтю перекриваю вентиляційні отвори.


Але головне все ж є те, що на скільки я зрозумів, спочатку все працювало нормально - а проблеми почались відносно недавно. Тобто сам ноут ("залізо") мабуть таки нормальний, а от почитисти від всяких набутих "звіряток" мабуть його варто.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #20 : Травня 04, 2015, 05:53:14 17:53 »

Это абсолютно ненормально. Жаль, что прошло три недели, но все равно менять, возможно на другую модель. Заводской брак ещё никто не отменял, причем бывает брак целых линеек чипов.
Очень похоже на перегрев. Вы его на колени или мягкие поверхности не кладете? Вентиляционные отверстия не перекрываете?
Установите какую нибудь программу контроля температуры процессора, чипсета, видеокарты и посмотрите как меняется температура. Если уходит далеко за 70, то возможно это оно.
Досить часто кладу на подушку, на ноги і працюю.
Дякую!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #21 : Травня 04, 2015, 05:54:21 17:54 »
СУПчики, значить, це від перегріву?
Як з цим можна боротися?
Хелп!!!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #22 : Травня 04, 2015, 05:56:32 17:56 »
Якщо у вас не стоїть ніякого антивіруса - могли банально за три тижні нахпати вірусів по саму зав'язку. В мене знайомі "бльондинки" за місяць стільки всього назбирують, що я кожен раз дивуюсь "ЯК ?!?!" Особливо якщо є діти 8-12 років з доступом до того компа і по замовченню туди логуються без пароля і з адмінськими правами...  :fp
еее, то ви усіляким знайомим бльондинкам компи ремонтуєте?  :shuffle:

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #23 : Травня 04, 2015, 05:58:10 17:58 »
Мене переконують, що така проблема нерідко буває у ноутів. Час від часу...

Це не вірно. Скажу більше - в мене ДВА ноута вдома (різних фірм) нічого подібного ніколи не стається. В усіх моїх знайомих (як ІТ-шників так і "простих смертних") ноути працюють без таких штучок.

Як на мене - таки краще показати його у сервісний центр. Бо можливо, що з часом проблема буде тільки наростати - інтервали нормальної роботи будуть зменшуватись. Може бути, що якась з частин "заліза" системи є дефектною - якийсь чіп пам'яті чи мікросхема контролєра материнки, під час роботи воно аномально перегрівається та виходить з ладу, вішаючи усю систему.

У Вас в місті сервісні центри Асуса є - чи потрібно ноут вести кудись деінде?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #24 : Травня 04, 2015, 06:02:05 18:02 »
Мене переконують, що така проблема нерідко буває у ноутів. Час від часу...

Це не вірно. Скажу більше - в мене ДВА ноута вдома (різних фірм) нічого подібного ніколи не стається. В усіх моїх знайомих (як ІТ-шників так і "простих смертних") ноути працюють без таких штучок.

Як на мене - таки краще показати його у сервісний центр. Бо можливо, що з часом проблема буде тільки наростати - інтервали нормальної роботи будуть зменшуватись. Може бути, що якась з частин "заліза" системи є дефектною - якийсь чіп пам'яті чи мікросхема контролєра материнки, під час роботи воно аномально перегрівається та виходить з ладу, вішаючи усю систему.

У Вас в місті сервісні центри Асуса є - чи потрібно ноут вести кудись деінде?
Так в тому і справа, що потрібно дочці передавати на Київ, я живу в маленькому містечку.
А на роботі саме запарка, мінімум на два тижні. І ніяк не можу залишитись без ноута.
Порадьте, а якщо це від перегріву, то може проблема вирішитись сама по собі, якщо більше не "утеплятиму" вентиляційні отвори?

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #25 : Травня 04, 2015, 06:03:11 18:03 »
еее, то ви усіляким знайомим бльондинкам компи ремонтуєте?  :shuffle:

Я зрозумів куди Ви клоните!  :smilie5: Ні - я вже давно відмовляюсь від таких послуг, бо нічого крім геморою це мені не приносить. Як не вчи "блондинок", як не інструктуй що хоча б адмінський пароль не варто казати дітям - то все намарно. Never ending story... В реалі вже не кажу новим знайомим, що добре розбираюсь у компах, бо незалежно про що йшла розмова перед тим -  відразу після того чую "О, а не подивитесь мій комп, бо щось в мене Вінда барахлить?.."  >:(

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #26 : Травня 04, 2015, 06:05:54 18:05 »
СУПчики, значить, це від перегріву?
Як з цим можна боротися?
Хелп!!!
тримайте на столі. Подивіться, де внизу у нього вентиляційні отвори, підкладіть під той край, де екран, книжку десь 2-3 см товщини, але так, щоб ті отвори не перекрити. Як варіант - купіть підставку під ноут з активним охолодженням. Але це все тимчасові паліативи, ви ж розумієте.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #27 : Травня 04, 2015, 06:06:16 18:06 »

Ну это как написать, что на компе установлена Windows.
А там 95, 98, ME, NT, 2000, 2003, XP, Vista, 7, 8, 2008 не имеет значения.
Только Линуксов на порядок больше.

Опять, же, если у Вас предустановлена Винда, значит Вы можете скачать с сайта Micrpsoft (совершенно бесплатно и легально) образ соответствующего дистрибутива (если он по каким-то причинам не входит в поставку на диске) и установить его, зарегистрировав на соответствующий номер наклеенный на корпус ПК. И как они докажут, что это не та же Винда?

Нет конечно. Имелось ввиду поставить вместо винды линукс или еще что. Или левую инсталяцию той же винды.
Например стояла предустановленная Мультимедия, а чел поставил Максимальную

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #28 : Травня 04, 2015, 06:07:47 18:07 »
еее, то ви усіляким знайомим бльондинкам компи ремонтуєте?  :shuffle:

Я зрозумів куди Ви клоните!  :smilie5: Ні - я вже давно відмовляюсь від таких послуг, бо нічого крім геморою це мені не приносить. Як не вчи "блондинок", як не інструктуй що хоча б адмінський пароль не варто казати дітям - то все намарно. Never ending story... В реалі вже не кажу новим знайомим, що добре розбираюсь у компах, бо незалежно про що йшла розмова перед тим -  відразу після того чую "О, а не подивитесь мій комп, бо щось в мене Вінда барахлить?.."  >:(
ну тут то ви вже сказали, що розбираєтеся, так шо пізно пить боржомі.  :smilie5:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #29 : Травня 04, 2015, 06:07:53 18:07 »
СУПчики, значить, це від перегріву?
Як з цим можна боротися?
Хелп!!!
тримайте на столі. Подивіться, де внизу у нього вентиляційні отвори, підкладіть під той край, де екран, книжку десь 2-3 см товщини, але так, щоб ті отвори не перекрити. Як варіант - купіть підставку під ноут з активним охолодженням. Але це все тимчасові паліативи, ви ж розумієте.
Дякую дуже за пораду! :smilie1:
Так і зроблю поки що. Може, все наладиться.
Якщо буде повторюватись, тоді таки передам в сервісний центр.