Автор Тема: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві  (Прочитано 31633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #210 : Травня 11, 2015, 01:37:23 13:37 »
Не знаю, як у кого, а у мене ця справа із затриманням і побиттям малолітнього  патріота повністю змінила думку про Авакова і йому подібних при владі. :smilie9:
Welcome в агенты кремля!   :lol:  :smilie5:
По-Вашому, якщо я вимагаю справедливості й дотримання букви закону, то я агент кремля?!!!

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #211 : Травня 11, 2015, 02:23:11 14:23 »
По-Вашому, якщо я вимагаю справедливості й дотримання букви закону, то я агент кремля?!!!

Нет, конечно. Но пока мы только выслушали одну сторону - со слов "ДК" подростка "выкрали" и со слов родителей "пытали". Кавычки - потому что точно ничего неизвестно. Поэтому лучше всего подождать хотя бы какого-то прояснения ситуации. В избиение битами я не верю, и хорошо бы чтобы я был прав. Хорошо для подростка.
По Заверухе. Скорее в бОльшей степени виноваты те, кто позволил подростку 17 лет оставаться на передовой, те, кто в голову ей вложил нацистскую идеологию.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #212 : Травня 11, 2015, 02:37:04 14:37 »
травлардати в своєму репертуарі, ти цікавився кросавчег який рівень довіри до МВС? - то поцікався офігеєш, абсолютно не вірю мусорошоблі і справашита білими нитками,  чекай це не той відділок де студента насмерть забили? та ти шо не той, а може це врадіївський відділок? шо знову не той.... палишся мусор - палишся!!!!
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #213 : Травня 11, 2015, 02:45:24 14:45 »
травлардати в своєму репертуарі, ти цікавився кросавчег який рівень довіри до МВС? - то поцікався офігеєш, абсолютно не вірю мусорошоблі і справашита білими нитками,  чекай це не той відділок де студента насмерть забили? та ти шо не той, а може це врадіївський відділок? шо знову не той.... палишся мусор - палишся!!!!

Протрезвел? ОК, поздравляю.

Причем тут Индыло, Врадиевка. Давай еще опричников вспомни. Мы говорим об одном конкретном деле, ты начинаешь вспоминать все что было.

ЗЫ. Не из ментов. А ты? Не судимый? Не из мурчащих?


Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #214 : Травня 11, 2015, 02:50:47 14:50 »

це ж проросійський сепаратистський канал! Його давно вже пропонують закрити. Невже на жодному іншому каналі ця історія не висвітлюється?

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #215 : Травня 11, 2015, 03:54:20 15:54 »
По-Вашому, якщо я вимагаю справедливості й дотримання букви закону, то я агент кремля?!!!

Не,это не по моему!
Это по мнению "новых" властей,все кто их смеет критиковать - агенты кремля! :weep:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #216 : Травня 11, 2015, 03:56:25 15:56 »
це ж проросійський сепаратистський канал! Його давно вже пропонують закрити. Невже на жодному іншому каналі ця історія не висвітлюється?

Канешна -канешна,сепарский канал и сепары там рулят,моторола там главный.
А все те люди шо на видио - ЭТО АГЕНТЫ КРЕМЛЯ!!!   :lol:  :smilie5:  :weep:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #217 : Травня 11, 2015, 04:08:37 16:08 »
«Спочатку били рядові «беркутівці», а потім начальство»
Стало відомо, що міліціонери при затриманні жорстоко побили ще одного підозрюваного у справі вбивства міліціонерів – 17-річного Андрія Романюка. Друзі вбитого Моргана сьогодні принесуть квіти на місце його розстрілу. А нардеп Антон Геращенко як доказ того, що підозрювані дійсно причетні до цього злочину, показав фрагмент відео із погонею.

Адвокату порадили ходити і боятися


tsn.ua
Вінничанина 17-річного Андрія Романюка, якого підозрюють у вбивстві міліціонерів, при затримані жорстоко побили працівники міліції. Їх не стримало навіть те, що хлопець не чинив опору та був без зброї. Про це розповіла адвокат Аліна Самарець.

"Його одягли в наручники, били кулаками і ногами натовпом в 10-15 чоловік. Спочатку це робили рядові "беркутівці", а потім підключилося начальство. Сліди побоїв є на обличчі, спині та голові. Також, в хлопця травмована нога та болить грудна клітина. Медики "швидкої", які приїжджали до райвідділку міліції, зафіксували травми. Сказали, що перелому немає. Але в мене був подібний випадок під час Майдану. Лікарі сказали, що із затриманим все добре. А потім виявилось що в нього тріщина. Тому, моєму підзахисному терміново необхідно провести судово-медичне обстеження", - каже Аліна.

Матеріал по темі: Зізнання у вбивстві міліціонерів у підлітка вибивали бейсбольною биткою

Адвокат звернулась до суду із заявою потерпілого, де детально було описано, як працівники міліції били хлопця. До того ж, його затримали о 8-ій ранку, а захисника до нього допустили тільки близько третьої години дня.

"Суддя задовольнив клопотання про обстеження. Але, наскільки мені відомо, хлопця досі не відправили на обстеження. Ми їздили на відтворення, то міліціонери прямо при мені йому погрожували. Я спитала: "А нічого, що його захисник поруч?" - обурена адвокат.

Ми вже писали, що міліціонери побили ще одного фігуранта цієї справи – 17-річного Миколу Мнишенка. Йому, як і Андрію, теж викликали "швидку" до райвідділку. Також, бійці "Соколу" при затриманні били по ногах та головою об підлогу 18-річну Віту Завируху. Про це розповіли нам родичі дівчини. Вінничанин 20-річний Євген Кошелюк – єдиний, хто пояснив синці на тілі падінням. Адвокати припускають, що хлопець просто боїться говорити про побиття. Всі затримані перебувають в ІТТ на Косогірному провулку.

Один з адвокатів каже, що йому теж погрожували міліціонери.

"Сказали, що маю тепер ходити і боятися. Особливо, по ночах. Виглядало це наче як жарт. Але мені було зовсім не смішно", - зізнався нам один з захисників.

Заборонили говорити про Моргана


vk.com
Убитий під час стрілянини харків'янин Вадим Пинус із позивним Морган, воював у добровольчому батальйоні "Азов". Його знайомі кажуть, що їм суворо заборонили давати інтерв'ю з цього приводу. А тим, хто порушить наказ, погрожують карцером. Друзі кажуть, що хлопець має державну нагороду за участь в АТО.

"Трохи більше місяця тому загиблий під час перестрілки з "беркутами" "Морган" разом з моїм товаришем знищили російський танк в тому таки Широкиному", - написав на свій сторінці у соцмережах нардеп Ігор Мосійчук.

Сьогодні, о 19.30 друзі підуть до місця розстрілу побратима, аби покласти квіти. Закликають приєднатися до вшанування пам'яті всіх небайдужих.

"10-го травня, вшануємо пам'ять загиблого в бою із "беркутівцями" героя Національної Революції, фронтовика "Моргана". Збираємось на станції метро Чернігівська о 19.30. Приносьте квіти, лампадки, фото полеглого та гільзи від стріляних набоїв, а найголовніше запальні промови", - виклали вони оголошення в соцмережах.

Видалили коментарі та з друзів Авакова

В ніч на 4 травня в Дніпровському районі столиці було вбито двох міліціонерів, ще трьох поранено. За підозрою у цьому злочині, а також розбійному нападі на АЗС, затримали чотирьох чоловік. Ще одного вбили. Міністр МВС Арсен Аваков відчитався у Facebook про затримання трьох підозрюваних. А коментарі під своєю новиною почав видаляти.

Наприклад, Сергій Іванов написав, що разом із затриманою Вітою Завирухою та іншою "незручною" та "відмороженою" українкою Надією Савченко менше року тому воював біля селища Металіст.

"Видалили частину повідомлень з коментарів на сторінці Авакова. Та видалили мене з його друзів. Може ще й переслідувати почнуть. А це вже натяк на демократію та свободу слова. А за них я і життя можу віддати, бо воно нічого не варте, а тим більше без цих атрибутів", - написав на свій сторінці Сергій.

Вчора нардеп Геращенко заявив, що на заправці WOG, яку пограбували, не встановлено камери спостереження. Їх немає ані всередині, ані зовні. Він показує фрагмент відео, на якому камера,встановлена на буд. № 24-Б по вул. Милютенко, фіксує події тієї ночі. Також, нардеп переконує, що зібрано достатньо доказів провини затриманих. http://znaj.ua/news/society/4569/spochatku-bili-ryadovi-berkutivci-a-potim-nachalstvo.html

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #218 : Травня 11, 2015, 04:29:28 16:29 »

Петр Костенко поделился публикация Daniel Kovzhun.
39 мин. ·
Закон один для всех ,говорите?
Arsen Avakov и Anton Gerashchenko говорят о законности. Я согласен полностью, закон один для всех. Покажите действие этого закона против сепаратистов, террористов, Беркута, разгонявшего Майдан. Покажите мне милиционеров, которых выгоняют со службы за избиение подозреваемых. Нет? Покажите мне мажоров в тюрьме, тех, которые сбивали пешеходов. Партию Регионов. Шуфрича, который командовал титушками в Марьининском, когда убивали моих товарищей. Нет? Так где же ваш "закон"? Как дышло, как повернешь? Вот его повернули против патриотов, бойцов, героев, которые мечтают о том, чтобы вернуться домой, вернуться к любимой работе, вернуться к нормальной жизни. Это те люди, которые говорили о главенстве закона, когда в Киеве горела Груша. Но их бросили в войну, их слили и здали. Сдали Донецк, и вынудили их воевать. А теперь их арестовали с оружием, во время работы, когда они задерживали сепаратистов. И могут их посадить в тюрьму надолго. Их не сломала война, так вы сломаете их своим представлением о законности. Есть законность, а есть - справедливость. И закон должен прежде всего защищать правду. А наша гнилая система... Суды? Продажные? Менты? Продажные?

Daniel Kovzhun с Олексій Семенюк и еще 10
#добровольцы #равлик #вести_с_полей #зрада

Группа "Равлик" была задержана милицией во время выполнения очередного задержания террористов 8го числа. Все это время связи с ними не было. Мы думали, что они погибли или в плену у сепаров. Позвонить им не дали. Сегодня утром позвонил общественный адвокат и сообщил, что им инкриминируют "разбойное нападение" и оружие, прошло слушание суда и на ближайшие 2 месяца они в Мариуполе в СИЗО.
Доброе утро. Они бы сепаров так быстро судили и сажали, а не добровольцев. Суд. В праздники. За два дня. Я прям вижу это "правосудие".
Группа "Равлик" задерживала террористов в зоне АТО, получала от них оперативную информацию по их пособникам, передавала их СБУ, и ехала дальше работать. В раскладе "вам шашечки или ехать" ребята всегда выбирали ехать. Поэтому, пройдя Илловайск, Пески, Марьинку прошлым летом, парни работают как группа добровольцев, координируясь на месте со всеми. После задержания министра МЧС ДНР и нескольких российских террористов-отпускников, они на хорошем счету. Но их "кураторы" сказали, что "ребят знаем, но вписываться за них не будем". Потому что "не знаем, с кем была согласована и с кем координировалась та операция, во время которой их задержала милиция".
Ребят хорошо знают в секторе. Я лично знаю многих из них, хотя не мог этого афишировать в целях безопасности. Но сейчас ребят надо спасать. Я ответственно заявляю, что они приближали нашу победу, как могли. И работали исключительно против сепаратистов и их пособников. Перешли они дорогу ОПГ под названием Донецкая Милиция или еще кому, попали под борьбу с добровольческими формированиями или облаву на праздники - пока не ясно. Мы подключаем всех знакомых, депутатов, военных, Службу, юриста.

Arsen Avakov и Anton Gerashchenko говорят о законности. Я согласен полностью, закон один для всех. Покажите действие этого закона против сепаратистов, террористов, Беркута, разгонявшего Майдан. Покажите мне милиционеров, которых выгоняют со службы за избиение подозреваемых. Нет? Покажите мне мажоров в тюрьме, тех, которые сбивали пешеходов. Партию Регионов. Шуфрича, который командовал титушками в Марьининском, когда убивали моих товарищей. Нет? Так где же ваш "закон"? Как дышло, как повернешь? Вот его повернули против патриотов, бойцов, героев, которые мечтают о том, чтобы вернуться домой, вернуться к любимой работе, вернуться к нормальной жизни. Это те люди, которые говорили о главенстве закона, когда в Киеве горела Груша. Но их бросили в войну, их слили и здали. Сдали Донецк, и вынудили их воевать. А теперь их арестовали с оружием, во время работы, когда они задерживали сепаратистов. И могут их посадить в тюрьму надолго. Их не сломала война, так вы сломаете их своим представлением о законности. Есть законность, а есть - справедливость. И закон должен прежде всего защищать правду. А наша гнилая система... Суды? Продажные? Менты? Продажные?

Простите, друзья, эмоции переполняют. Пожалуйста, репост. Только общественное мнение и поддержка может ребятам помочь. А мы отправляем друзей к ребятам. И если мы увидим следы побоев, синяки, признаки насилия со стороны милиции - будем обращаться в международные организации по правам человека, и будет у нас такое взаимодействие с ЕвроСоюзом, что закачаешься.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #219 : Травня 11, 2015, 06:46:49 18:46 »
То це вже можна говорити про початок систематичної нейтралізацію патріотів.  :smilie9:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #220 : Травня 11, 2015, 07:02:37 19:02 »
"10-го травня, вшануємо пам'ять загиблого в бою із "беркутівцями" героя Національної Революції, фронтовика "Моргана".

Это так сейчас называется?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #221 : Травня 11, 2015, 07:15:18 19:15 »
...

...

О як ватник старається, підкидає дрівець в срач.  :weep:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #222 : Травня 11, 2015, 07:19:35 19:19 »
Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
1. Поддерживают Западный, либо Европейский путь развития:
2. Понимают, что БЕЗ поддержки Запада мы войну не выиграем (т.к. в милитарном плане силы рфии и Украины, увы, несопоставимы)
3. Выступают за Равенство перед Законом и Соблюдение Закона (и неважно, патриот нарушает закон или нет).
4. За монополию государства на насилие и единоначалие в армии. ЛЕГАЛИЗАЦИЮ добровольческих батальонов. Именно легализацию - приведение в правовое поле.

"Ура-патриоты"
1. Предлагают плевать на все договоренности (и не понимают, что, если Запад от нас отвернется и заявит "а разбирайтесь с рфией сами" - нам, как бы "фсе". Т.е. война закончится, но не совсем так, как бы нам хотелось)
2. Убеждены, что "надо идти в атаку". (Не учитывая, что ВВХ будет посылать столько мяса на Донбасс, сколько нужно будет. И не учитывая наших потерь и возможного фиаско от разрыва отношений с Западом).
3. Убеждены, что "патриоты" имеют право нарушать Закон (это, по-моему, вообще ни в какие ворота. Это как раз то, ПРОТИВ чего мы боролись на Майдане. Против того, чтобы определенная группа людей была НАД Законом).
4. Убеждены, что добровольцы должны воевать как придется и НЕ подчиняться центральному командованию (Не понимая, что в таком случае НИ о какой дальнейшей военной поддержке Запада - оружии, инструкторах даже речи идти не может. Пока нам "делают скидку". Но это очень и очень временно).

Понятно, что все люди разные, и, возможно, не все "западники" согласны со всеми пунктами (как и не все "ура-патриоты" согласны со всеми пунктами на свой счет) - но вцелом, из того, что я читал - как то так.

Почему я не поддерживаю "ура-патриотов".
Потому что:
1) Не за то я стоял на Майдане. Уж извините за пафос. Я стоял за равные права и возможности. А не за "особый украинский путь" - который до боли напоминает "путь" наших северо-восточных соседей. "Путь" в задницу. Где для одних Закон - а для "патриотов" право на беспредел (не важно называются "патриоты" - Единая Россия или как-то еще)
2) Если мы превратимся в варварскую страну (а страна, где у государства нет монополии на насилие, на суд и т.д. - является с цивилизованной т.з. именно варварской) - так вот, если мы превратимся в варварскую страну - то цивилизованный мир не станет ее поддерживать. Т.к. поддерживают не "Украину, потому что она няшная". А поддерживают страну - жертву агрессии соседа-беспредельщика. А в спор между одним беспредельщиком и другим никто встревать не станет. Зачем? "Разбирайтесь сами".
3) Если, не дай Бог, Запад от нас отвернется - "парад победы" будут проводить совсем не наши войска. Вот совсем. Ибо силы несопоставимы. И мы держимся сейчас - в очень-ОЧЕНЬ многом благодаря поддержке Запада.

Я все сказал.

Prosperity is based on people and ideas

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #223 : Травня 11, 2015, 07:34:15 19:34 »

Вінничанина 17-річного Андрія Романюка, якого підозрюють у вбивстві міліціонерів, при затримані жорстоко побили працівники міліції. Їх не стримало навіть те, що хлопець не чинив опору та був без зброї. Про це розповіла адвокат Аліна Самарець.

"Його одягли в наручники, били кулаками і ногами натовпом в 10-15 чоловік. Спочатку це робили рядові "беркутівці", а потім підключилося начальство. Сліди побоїв є на обличчі, спині та голові. Також, в хлопця травмована нога та болить грудна клітина. Медики "швидкої", які приїжджали до райвідділку міліції, зафіксували травми. Сказали, що перелому немає. Але в мене був подібний випадок під час Майдану. Лікарі сказали, що із затриманим все добре. А потім виявилось що в нього тріщина. Тому, моєму підзахисному терміново необхідно провести судово-медичне обстеження", - каже Аліна.

Матеріал по темі: Зізнання у вбивстві міліціонерів у підлітка вибивали бейсбольною биткою
...

Ти звичайно вибач, але я в це не дуже вірю. І навіть не тому, що вважаю мєнтів нездатними на такі діяння, просто навряд чи вони аж такі вже долбойоби, щоб на це піти, та ще й мало не цілим відділком.

Думаю, хлопцям просто добре дісталось при затриманні, але так як вони були озброєні, то мєнтам тут особливо нічого не пришиєш. Ну а адвокати вирішили по максимуму зіграти на темі і почали кампанію про побиття затриманих при допитах, що навряд чи відповідає дійсності, ну принаймні на тому рівні, про який йде інформація.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #224 : Травня 11, 2015, 08:03:17 20:03 »
А ей точно есть 19 лет? Судя по видео, больше 14 и не дашь.
И чем Вита Заверуха отличается от зигующей рашистки Нордики? Почему-то кажется, что хозяева у обеих юных леди одни и те же.

Тем, что воюет на нашей стороне.

і скільки кацапів вона вже вбила?

Ви хочете сказати що ви вбили більше ніж вона?
А якщо менше то згодні постраждати від беспределу і будете вваєати це справедливим?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #225 : Травня 11, 2015, 08:05:04 20:05 »

Вінничанина 17-річного Андрія Романюка, якого підозрюють у вбивстві міліціонерів, при затримані жорстоко побили працівники міліції. Їх не стримало навіть те, що хлопець не чинив опору та був без зброї. Про це розповіла адвокат Аліна Самарець.

"Його одягли в наручники, били кулаками і ногами натовпом в 10-15 чоловік. Спочатку це робили рядові "беркутівці", а потім підключилося начальство. Сліди побоїв є на обличчі, спині та голові. Також, в хлопця травмована нога та болить грудна клітина. Медики "швидкої", які приїжджали до райвідділку міліції, зафіксували травми. Сказали, що перелому немає. Але в мене був подібний випадок під час Майдану. Лікарі сказали, що із затриманим все добре. А потім виявилось що в нього тріщина. Тому, моєму підзахисному терміново необхідно провести судово-медичне обстеження", - каже Аліна.

Матеріал по темі: Зізнання у вбивстві міліціонерів у підлітка вибивали бейсбольною биткою
...

Ти звичайно вибач, але я в це не дуже вірю. І навіть не тому, що вважаю мєнтів нездатними на такі діяння, просто навряд чи вони аж такі вже долбойоби, щоб на це піти, та ще й мало не цілим відділком.

Думаю, хлопцям просто добре дісталось при затриманні, але так як вони були озброєні, то мєнтам тут особливо нічого не пришиєш. Ну а адвокати вирішили по максимуму зіграти на темі і почали кампанію про побиття затриманих при допитах, що навряд чи відповідає дійсності, ну принаймні на тому рівні, про який йде інформація.

Думаю що таке тепер можливо. Бо отримали дозвіл на це, і гарантії. Ну і відмаска в них тепер є залізна, тіпа опиарались при затриманні, були озброєні. Хоча насправді це брехня, їх затримали вдома.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #226 : Травня 11, 2015, 08:59:42 20:59 »
Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
1. Поддерживают Западный, либо Европейский путь развития:
2. Понимают, что БЕЗ поддержки Запада мы войну не выиграем (т.к. в милитарном плане силы рфии и Украины, увы, несопоставимы)
3. Выступают за Равенство перед Законом и Соблюдение Закона (и неважно, патриот нарушает закон или нет).
4. За монополию государства на насилие и единоначалие в армии. ЛЕГАЛИЗАЦИЮ добровольческих батальонов. Именно легализацию - приведение в правовое поле.


То есть этакая секта верующих в чудо.
Те, которые свято верят в то, что "заграница нам поможет".
Они свято верили в госпожу Эштон. А она ограничивалась обеспокоенностью.
Они свято верили в "десант министров иностранных дел из ЕС" 21 февраля 2014 года. А они приехали спасать Яныка.
Они свято верили Будапештский меморандум. А оказалось, что подписи под ним ничего не стоят.
Они свято верили во вмешательство НАТО. А НАТО оно не НАДО. И НАТО уже начинает восстанавливать сотрудничество с хуйлостаном.
Они свято верили в поставки оружия западом.
Они свято верили (да и верят еще) в удушение хуйлостана санкциями. А крайний набор санкций был против моторолы, Кобзона и прочей такой хрени, что просто смешно. Да и не было бы и тех санкций, которые есть если бы не сбитый малазийский Боинг. И если бы в нем не оказалось дохера голландцев.
Они свято верили в отключение хуйлостана от SWIFT. А SWIFT ввел кацапа в свой совет директоров.
Они свято верили в сближение с ЕС. А ЕС, выдал нам полный нах. по  безвизовому режиму.
Они до сих пор мямлят про помощь запада, которой нет и не будет.
Они сидя в компьютерном  кресле при помощи калькулятора решают исход войны, полностью игнорируя прециденты из истории.
Вот такая вот секта.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #227 : Травня 11, 2015, 09:27:49 21:27 »
Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
1. Поддерживают Западный, либо Европейский путь развития:
2. Понимают, что БЕЗ поддержки Запада мы войну не выиграем (т.к. в милитарном плане силы рфии и Украины, увы, несопоставимы)
3. Выступают за Равенство перед Законом и Соблюдение Закона (и неважно, патриот нарушает закон или нет).
4. За монополию государства на насилие и единоначалие в армии. ЛЕГАЛИЗАЦИЮ добровольческих батальонов. Именно легализацию - приведение в правовое поле.


То есть этакая секта верующих в чудо.
Те, которые свято верят в то, что "заграница нам поможет".
Они свято верили в госпожу Эштон. А она ограничивалась обеспокоенностью.
Они свято верили в "десант министров иностранных дел из ЕС" 21 февраля 2014 года. А они приехали спасать Яныка.
Они свято верили Будапештский меморандум. А оказалось, что подписи под ним ничего не стоят.
Они свято верили во вмешательство НАТО. А НАТО оно не НАДО. И НАТО уже начинает восстанавливать сотрудничество с хуйлостаном.
Они свято верили в поставки оружия западом.
Они свято верили (да и верят еще) в удушение хуйлостана санкциями. А крайний набор санкций был против моторолы, Кобзона и прочей такой хрени, что просто смешно. Да и не было бы и тех санкций, которые есть если бы не сбитый малазийский Боинг. И если бы в нем не оказалось дохера голландцев.
Они свято верили в отключение хуйлостана от SWIFT. А SWIFT ввел кацапа в свой совет директоров.
Они свято верили в сближение с ЕС. А ЕС, выдал нам полный нах. по  безвизовому режиму.
Они до сих пор мямлят про помощь запада, которой нет и не будет.
Они сидя в компьютерном  кресле при помощи калькулятора решают исход войны, полностью игнорируя прециденты из истории.
Вот такая вот секта.

Ну помощь все-таки какая-никакая, но есть. Просто на форе ярдов от МВФ, если еще каналы. Которые на фоне ярдов не так хорошо смотрятся - какие-то миллионы. И материальная помощь есть. И учат.

Но, с другой стороны, а чего мы хотим? Они помогают, а у нас один коррупционный скандал за другим. Реформ нет. Срачъ и раздрай во власти.
Я бы тоже не сильно помогал. После того, как показывают КамАЗ со спижженой  канадской гуманитаркой, которую списали и везли в Одессу. Вез один из наших доблестных вояк.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #228 : Травня 11, 2015, 09:29:17 21:29 »
Щодо звинувачення Віти Заверюхи
Не плутайте її справу, зі справою інших трьох хлопців. Віта не звинувачується у рострілі міліціонерів, оскільки її того дня не було в Києві, і цей факт не заперечується навіть матеріалами слідства. Віта звинувачується у підготовці і організації теракту, який на думку слідства полягав у тому, що вона хотіла з РПГ вистрілити у мітинг комуністів. А також у тому, то начебто то саме вона вивезла із зони АТО зброю, з якої інші хлопців потім вбили міліціонерів.
В той же час, якщо звинувачення у підготовці теракту настільки абсурдне, що його навіть коментувати не буду, то що стосується зброї, інформацію ми ще перевіряємо, але за попередніми даними, зброя у хлопців була не трофейна, а табельна, і вони її перевозили із собою на законих підставах.
Якщо вдасться добити підтверджуючи документи, то обов'язково повідомлю.
Але - не плутайте Віту і справу про ростріл міліціонерів, вона в тому не звинувачується! Це різні справи, об'єднані лише епізодом про підготовку теракту.

https://www.facebook.com/kyrylo.sergeyev

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #229 : Травня 11, 2015, 09:32:00 21:32 »
Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
1. Поддерживают Западный, либо Европейский путь развития:
2. Понимают, что БЕЗ поддержки Запада мы войну не выиграем (т.к. в милитарном плане силы рфии и Украины, увы, несопоставимы)
3. Выступают за Равенство перед Законом и Соблюдение Закона (и неважно, патриот нарушает закон или нет).
4. За монополию государства на насилие и единоначалие в армии. ЛЕГАЛИЗАЦИЮ добровольческих батальонов. Именно легализацию - приведение в правовое поле.


То есть этакая секта верующих в чудо.
Те, которые свято верят в то, что "заграница нам поможет".
Они свято верили в госпожу Эштон. А она ограничивалась обеспокоенностью.
Они свято верили в "десант министров иностранных дел из ЕС" 21 февраля 2014 года. А они приехали спасать Яныка.
Они свято верили Будапештский меморандум. А оказалось, что подписи под ним ничего не стоят.
Они свято верили во вмешательство НАТО. А НАТО оно не НАДО. И НАТО уже начинает восстанавливать сотрудничество с хуйлостаном.
Они свято верили в поставки оружия западом.
Они свято верили (да и верят еще) в удушение хуйлостана санкциями. А крайний набор санкций был против моторолы, Кобзона и прочей такой хрени, что просто смешно. Да и не было бы и тех санкций, которые есть если бы не сбитый малазийский Боинг. И если бы в нем не оказалось дохера голландцев.
Они свято верили в отключение хуйлостана от SWIFT. А SWIFT ввел кацапа в свой совет директоров.
Они свято верили в сближение с ЕС. А ЕС, выдал нам полный нах. по  безвизовому режиму.
Они до сих пор мямлят про помощь запада, которой нет и не будет.
Они сидя в компьютерном  кресле при помощи калькулятора решают исход войны, полностью игнорируя прециденты из истории.
Вот такая вот секта.

Ну помощь все-таки какая-никакая, но есть. Просто на форе ярдов от МВФ, если еще каналы. Которые на фоне ярдов не так хорошо смотрятся - какие-то миллионы. И материальная помощь есть. И учат.

Но, с другой стороны, а чего мы хотим? Они помогают, а у нас один коррупционный скандал за другим. Реформ нет. Срачъ и раздрай во власти.
Я бы тоже не сильно помогал. После того, как показывают КамАЗ со спижженой  канадской гуманитаркой, которую списали и везли в Одессу. Вез один из наших доблестных вояк.

До кого-то дошло еще более года назад, что над рассчитывать только на себя.
До кого-то до сих пор не доходит.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #230 : Травня 11, 2015, 10:38:33 22:38 »
Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
1. Поддерживают Западный, либо Европейский путь развития:
2. Понимают, что БЕЗ поддержки Запада мы войну не выиграем (т.к. в милитарном плане силы рфии и Украины, увы, несопоставимы)
3. Выступают за Равенство перед Законом и Соблюдение Закона (и неважно, патриот нарушает закон или нет).
4. За монополию государства на насилие и единоначалие в армии. ЛЕГАЛИЗАЦИЮ добровольческих батальонов. Именно легализацию - приведение в правовое поле.


То есть этакая секта верующих в чудо.
Те, которые свято верят в то, что "заграница нам поможет".
Они свято верили в госпожу Эштон. А она ограничивалась обеспокоенностью.
Они свято верили в "десант министров иностранных дел из ЕС" 21 февраля 2014 года. А они приехали спасать Яныка.
Они свято верили Будапештский меморандум. А оказалось, что подписи под ним ничего не стоят.
Они свято верили во вмешательство НАТО. А НАТО оно не НАДО. И НАТО уже начинает восстанавливать сотрудничество с хуйлостаном.
Они свято верили в поставки оружия западом.
Они свято верили (да и верят еще) в удушение хуйлостана санкциями. А крайний набор санкций был против моторолы, Кобзона и прочей такой хрени, что просто смешно. Да и не было бы и тех санкций, которые есть если бы не сбитый малазийский Боинг. И если бы в нем не оказалось дохера голландцев.
Они свято верили в отключение хуйлостана от SWIFT. А SWIFT ввел кацапа в свой совет директоров.
Они свято верили в сближение с ЕС. А ЕС, выдал нам полный нах. по  безвизовому режиму.
Они до сих пор мямлят про помощь запада, которой нет и не будет.
Они сидя в компьютерном  кресле при помощи калькулятора решают исход войны, полностью игнорируя прециденты из истории.
Вот такая вот секта.

Ну помощь все-таки какая-никакая, но есть. Просто на форе ярдов от МВФ, если еще каналы. Которые на фоне ярдов не так хорошо смотрятся - какие-то миллионы. И материальная помощь есть. И учат.

Но, с другой стороны, а чего мы хотим? Они помогают, а у нас один коррупционный скандал за другим. Реформ нет. Срачъ и раздрай во власти.
Я бы тоже не сильно помогал. После того, как показывают КамАЗ со спижженой  канадской гуманитаркой, которую списали и везли в Одессу. Вез один из наших доблестных вояк.

До кого-то дошло еще более года назад, что над рассчитывать только на себя.
До кого-то до сих пор не доходит.

Ти щось слабо причитаєш, ватан. Ярчє надо, с огоньком, а у тєбя ліцо скучноє(с):smilie5:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #231 : Травня 11, 2015, 10:41:20 22:41 »
ліцо скучное якраз у рг
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #232 : Травня 11, 2015, 10:49:34 22:49 »
Щодо звинувачення Віти Заверюхи
Не плутайте її справу, зі справою інших трьох хлопців. Віта не звинувачується у рострілі міліціонерів, оскільки її того дня не було в Києві, і цей факт не заперечується навіть матеріалами слідства. Віта звинувачується у підготовці і організації теракту, який на думку слідства полягав у тому, що вона хотіла з РПГ вистрілити у мітинг комуністів. А також у тому, то начебто то саме вона вивезла із зони АТО зброю, з якої інші хлопців потім вбили міліціонерів.
В той же час, якщо звинувачення у підготовці теракту настільки абсурдне, що його навіть коментувати не буду, то що стосується зброї, інформацію ми ще перевіряємо, але за попередніми даними, зброя у хлопців була не трофейна, а табельна, і вони її перевозили із собою на законих підставах.
Якщо вдасться добити підтверджуючи документи, то обов'язково повідомлю.
Але - не плутайте Віту і справу про ростріл міліціонерів, вона в тому не звинувачується! Це різні справи, об'єднані лише епізодом про підготовку теракту.

https://www.facebook.com/kyrylo.sergeyev

Ну так оно с самого начала так было. Про РПГ это они конечно ЛСД пожрали, в это никто не поверит. Единственная версия, которая может приниматься во внимание - вывоз оружия. Но вот как с собой можно возить табельный автомат - не понимаю.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #233 : Травня 11, 2015, 10:59:30 22:59 »
Щодо звинувачення Віти Заверюхи
Не плутайте її справу, зі справою інших трьох хлопців. Віта не звинувачується у рострілі міліціонерів, оскільки її того дня не було в Києві, і цей факт не заперечується навіть матеріалами слідства. Віта звинувачується у підготовці і організації теракту, який на думку слідства полягав у тому, що вона хотіла з РПГ вистрілити у мітинг комуністів. А також у тому, то начебто то саме вона вивезла із зони АТО зброю, з якої інші хлопців потім вбили міліціонерів.
В той же час, якщо звинувачення у підготовці теракту настільки абсурдне, що його навіть коментувати не буду, то що стосується зброї, інформацію ми ще перевіряємо, але за попередніми даними, зброя у хлопців була не трофейна, а табельна, і вони її перевозили із собою на законих підставах.
Якщо вдасться добити підтверджуючи документи, то обов'язково повідомлю.
Але - не плутайте Віту і справу про ростріл міліціонерів, вона в тому не звинувачується! Це різні справи, об'єднані лише епізодом про підготовку теракту.

https://www.facebook.com/kyrylo.sergeyev

Ну так оно с самого начала так было. Про РПГ это они конечно ЛСД пожрали, в это никто не поверит. Единственная версия, которая может приниматься во внимание - вывоз оружия. Но вот как с собой можно возить табельный автомат - не понимаю.

Тут цікавіше питання чи ти беркути загинули в перстрілці з солдатами, чи їх прибрали як сідків, і повішали на тих солдат.
В другому випадку вбиваєься два зайця. Усуваються небезпечні свідки, і решті беркуту немає про що тубуватись, і продовжується залякування та нищення добробатів які ще не влились в амрію чи внутрішні війська.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #234 : Травня 11, 2015, 11:05:00 23:05 »
аскольд 100%
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #235 : Травня 11, 2015, 11:07:00 23:07 »
Немає жодної конспірації , мені так здається .
Це зараз справа життя кожного чоловіка . . Посадіть дерево , построїть дом , родіть сина , заваліть мусора .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #236 : Травня 11, 2015, 11:07:03 23:07 »
ліцо скучное якраз у рг

Скоріш дурне. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #237 : Травня 11, 2015, 11:15:47 23:15 »
Темні крила -  :lol: :lol: :lol:респект
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #238 : Травня 11, 2015, 11:16:20 23:16 »
ліцо скучное якраз у рг

Скоріш дурне. :)

Ти навіть по українськи заговорив, ватан. Надбавку за єзиг дадуть ?  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #239 : Травня 11, 2015, 11:18:38 23:18 »
Темні крила -  :lol: :lol: :lol:респект

Йди вже бухай, правосєк зі свободи.  :gigi: