Автор Тема: Саша Боровик: ,,...сказали моїй команді, що я не повернусь.''  (Прочитано 26561 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Інтерв'ю Боровика на 112 -  минуле, робота в КДБ викладені досить докладно. Непогано  підготувалася ведуча.


Саша много пикантных деталей о себе разболтал  :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Саша много пикантных деталей о себе разболтал  :smilie5:
Будете удивлены, но он их никогда и не скрывал :lol:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Саша много пикантных деталей о себе разболтал  :smilie5:
Будете удивлены, но он их никогда и не скрывал :lol:

Савсєм-савсєм нічєво нє скривал.  :weep:

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 704
а Какие заслуги у этого Саши? Гарвард и работа в Майкрософт это хорошо конечно, но у меня масса знакомых приблизительно с таким же бэкграундом, означает ли это, что все они должны работать как минимум зам министрами в Украине??

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
 :weep: :weep: :weep:

Ех Саша!
Ех Боровік!

А я  тримав
за тебе пальці і сподівався що
Яценюк обдумається і дасть тобі
шанс працювати на благо України....

Але виявилися факти твоєї біографії...

Ти пішов по стопам отца кегебіста.
Тoму ти не любиш згадувати про ті часи.

Повернення в Україну це початок
Активації законсервованого
путінського гвардєйца.

 :smiley23:







« Останнє редагування: Травня 27, 2015, 12:46:27 00:46 від polelis »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
И , вообще, дело не в Боровике, а в прецеденте. От имени народа Украины президент приглашает умных людей, чего-то добившихся в жизни помочь реорганизовать и реформировать нашу многострадальную страну...а какие -то  управленцы из правительства их дискредитируют, выталкивают из процесса реформирования, позорят и науськивают на них украинцев.  :smiley23: :smiley23: :smiley23:

А мы  ведемся на брехню и манипуляцию. Сами помогаем  ,,мутить воду'', где сволочи ,,ловят большую рыбу''.
Сами.
С выделенным согласна  :smilie3:
Мне кажется, что ситуация в своём развитии дошла до такого этапа, что пора выкладывать "послужной список". С хронологией и указанием выполненных работ  :smilie3:
Вот например
Цитувати
Потім я приєднався до компанії Microsoft, а в 2014 році залишив світового гіганта США з виробництва програмного забезпечення, звільнившись із посади головного юриста по роботі з державним сектором у Microsoft. На цій посаді я проводив переговори з національними урядами та міжнародними організаціями – починаючи від ООН, ЄС і закінчуючи НАТО.
Вот лично меня выделенное впечатляет. Но как сюда вписывается создание московского офиса Майкрософт? Вернее оно вписывается в выделенное, но как-то ... снижает градус что-ли. И да, в Москве его гебешность как раз в тему.

Ещё оказалось, что рекомендацию в Гарвард ему давали и в Украине в 1997 году. Он принимал участие в работе комиссии (с) по подготовке закона об адвокатуре. И тут, пардон, не могу удержаться ... вполне могут вылезти уши медведчука. Тоже гебиста.
Боровик много странного говорил в интервью на 112. Он говорит слова "когда я был в армии" дальше перебивка, далее - он не служил в армии, он сбежал от неё в начале 1991 в Чехию. По поддельным документам (с) (о том, что он студент), но под своей фамилией (!), со своим внутренним паспортом. Это в начале 1991 года  :gigi:
Ещё момент. Слова о приходе в правительство - "я прошёл спецпроверку" и тут же "я думал о том, что буду проходить спецпроверку, но ...". Так он её проходил или нет? Ладно, пусть врёт, но лепить в одном интервью прямопротивоположное - это за гранью. Это похоже на какой-то эксперимент.
В общем, "послужной список" с хронологией. Если хочет, то можно и курсы прослушанные упомянуть  :smilie3:

Ну и по сути "прецедента". Абромавичус "не сработался" с Боровиком. Кого оставляем?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Скоро Александра Квиташвили выгонят из кабмина. Обольют грязью, выкачают в перьях и выгонят. Потому что не свой. Только поэтому.Глубоко копнул, наверное.

А Боровик - человек своего времени. Вырывался из советского концлагеря, как мог. Не без помощи влиятельных родителей Иначе -шишь бы выпустили.
Боровик:
Цитувати
Коли це все в Україні почалося,  то в мене в житті вже все було досить добре, бо я жив у Сіетлі і як юрист був відповідальний за державний сектор в компанії Microsoft по цілому світу. Чесно кажучи, коли я звідси від’їжджав, то хотів втекти і ніколи не дивився назад, бо мені дуже не подобалася радянська культура, ідеологія і як жили люди. І коли будучи за кордоном я оглядався, то мені все більше не подобалося.

 Але коли почався Майдан, то я прокинувся і з того часу постійно сидів біля комп’ютера. Те, що відбувалось, було для мене дуже важливим. Потім я залишив Microsoft, бо я був там вже 12 років і хотів робити щось інше. Так я переїхав в Лондон і почав працювати для Akamai Technologies.

 У грудні мені запропонували приїхати сюди і стати першим заступником міністра економіки. Минулого тижня я ще був в уряді, а зараз я вперше в своєму житті не маю роботи, і це мені дуже подобається.

Вот дурак, правда? Распереживался за Украину! Ату его!!! 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ещё его мысли:

Цитувати
«Уряд живе в іншому світі і треба їх будити»
Какая глупость!

Цитувати
Коли я їхав, то очікував, що тут є група людей реформаторів, скажімо, як Лєшак Бальцеровіч, Іван Міклош, чи Міхаїл Саакашвілі. Але я нікого такого не знайшов, хоча багато людей говорять про реформи. І ще я побачив, що в України немає чіткої економічної стратегії.

За час мого життя в Празі прем’єр-міністр Вацлав Клаус написав і опублікував для людей стратегію розвитку. І кожну суботу він казав: «Дивіться, націє, сьогодні в цій стратегії ми знаходимося ось тут. Десь за місяць буде дуже тяжко, але це нам потрібно, бо інша альтернатива буде гірша».  В Україні такого немає.
Є у нас уряд реформаторів, а чехи нам не указ!  Іди звідси!

Цитувати
У Міністерстві я працював в департаменті стратегічного планування та прогнозування, і його працівники мені розповіли, що за час існування департаменту вони ніколи не робили чесний прогноз. Наприклад, їх просили порахувати, який підйом ВВП буде до 2020 року. Вони рахували і казали: «Виходить 2%».  Але їм казали, що 2% це дуже мало і нація це не прийме, тому давайте напишемо 20%.

Брехня, агент кгб і путіна

Цитувати
Тут я познайомився з Міклошем і дуже зблизився з Саакашвілі. Напевне найкраще що я побачив в Україні – це іноземці-реформатори. Вони мені кажуть «Зараз тільки не здавайся. Тобі треба тягнути, треба лізти і доказувати, що ти правий. Ти тут воюєш не тільки за Україну, але й за Грузію. І для нас це дуже важливо».
Що? Хто правий? Ти, Боровик ,правий? Ти нічого не докажеш. Ти- агент кгб і кремля. Крапка.

Цитувати
В Адміністрації президента мені казали, що під час війни реформи не роблять. Але грузини засміялися, і сказали, що вони під час війни робили найголовніші реформи, тому що населенню можна казати: «Дивіться, йде війна. Це необхідно робити».

Кому вони потрібні, ці реформи? Іди звідси, агент кгб і путіна. А може про твою юність краще поговоримо, боровичок?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Цитувати
Ще одна з проблем влади – в ній немає нових облич. Якщо президент такий багатий, то йому дуже складно вийти і сказати, що нам потрібно обрізати витрати, бо це не спрацює на емоційному рівні. Це також не спрацює і на психологічному рівні, бо є чимало нарцистичних політиків. І у них може бути такий психологічний розлад, який не лікується і має назву нарцистичний розлад особистості – Narcissistic personality disorder (NPD). І от у таких людей є проблеми – вони не вміють співчувати, їм не шкода людей і їх не можна критикувати. Так от у нас саме такий державний апарат, у якому повно нарцисів, і вони просто не здатні працювати в інтелектуальному плані.

А тепер серйозно. Добре, що на нашому горизонті  з' явилися такі люди, які не бояться говорити правду нашим Яценюку і Пороху і говорять її. всюди і усім.
Бо вони ставлять точний діагноз нашому уряду і хочуть допомогти вилікувати нашу країну. Поки не виходить . Ну, нічого. прийдуть інші, молодші і без обтяжуючого життєвого багажу. Я їх спостерігаю навіть  наколо себе. Росте і міцніє молодь!

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
А тепер серйозно. Добре, що на нашому горизонті з' явилися такі люди, які не бояться говорити правду нашим Яценюку і Пороху і говорять її. всюди і усім.
Бо вони ставлять точний діагноз нашому уряду і хочуть допомогти вилікувати нашу країну. Поки не виходить . Ну, нічого. прийдуть інші, молодші і без обтяжуючого життєвого багажу. Я їх спостерігаю навіть  наколо себе. Росте і міцніє молодь!

а шо американці колись боялися?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Амеріканці дуууже дипломатичні, на мій погляд.
Все ж Боровик попрацював в уряді, побачив  систему урядування зсередини, його слова більш вагомі. Це моя думка.
Мене бісить, коли людина приїхала з добром, а її цькують. Це несправедливо.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Мене бісить, коли людина приїхала з добром, а її цькують. Це несправедливо.
Пішов би собі тихо, не ліз би у політику, ніхто б його не цькував. Абромавичус говорить, - Боровик не впорався з завданням. Можливо у нього буди добрі наміри, але він прийшов у команду Абромавичуса. І саме Абромавичус оцінює його роботу. Не виборці, а Абромавичус.
Я вже питала, але не отримала відповіді. Кого залишиш, якщо разом вони не можуть працювати?
І це ми ще не говоримо про пряму брехню Боровика.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
... Мене бісить, коли людина приїхала з добром, а її цькують. Це несправедливо.
Пішов би собі тихо, не ліз би у політику, ніхто б його не цькував. Абромавичус говорить, - Боровик не впорався з завданням. Можливо у нього буди добрі наміри, але він прийшов у команду Абромавичуса. І саме Абромавичус оцінює його роботу. Не виборці, а Абромавичус.
Я вже питала, але не отримала відповіді. Кого залишиш, якщо разом вони не можуть працювати?
І це ми ще не говоримо про пряму брехню Боровика.
А судьи кто? ( это я про Абромавичуса). Что-то он совсем не откровенничает. ,,Не отсвечивает''.  С чего бы это?
Хитрый и скрытный, как минимум.
« Останнє редагування: Травня 26, 2015, 04:10:24 16:10 від злата »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

Цитувати
А судьи кто? ( это я про Абромавичуса). Что-то он совсем не откровенничает. ,,Не отсвечивает''.  С чего бы это?
Хитрый и скрытный, как минимум.

Было бы лучше, если бы был тупой и болтливый ?  :gigi:
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Мене бісить, коли людина приїхала з добром, а її цькують. Це несправедливо.
Пішов би собі тихо, не ліз би у політику, ніхто б його не цькував. Абромавичус говорить, - Боровик не впорався з завданням. Можливо у нього буди добрі наміри, але він прийшов у команду Абромавичуса. І саме Абромавичус оцінює його роботу. Не виборці, а Абромавичус.
Я вже питала, але не отримала відповіді. Кого залишиш, якщо разом вони не можуть працювати?
І це ми ще не говоримо про пряму брехню Боровика.
А судьи кто? ( это я про Абромавичуса). Что-то он совсем не откровенничает. ,,Не отсвечивает''.  С чего бы это?
Хитрый и скрытный, как минимум.
Абромавичуса выгоняем, Боровика оставляем? Да/нет?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
... Мене бісить, коли людина приїхала з добром, а її цькують. Це несправедливо.
Пішов би собі тихо, не ліз би у політику, ніхто б його не цькував. Абромавичус говорить, - Боровик не впорався з завданням. Можливо у нього буди добрі наміри, але він прийшов у команду Абромавичуса. І саме Абромавичус оцінює його роботу. Не виборці, а Абромавичус.
Я вже питала, але не отримала відповіді. Кого залишиш, якщо разом вони не можуть працювати?
І це ми ще не говоримо про пряму брехню Боровика.
А судьи кто? ( это я про Абромавичуса). Что-то он совсем не откровенничает. ,,Не отсвечивает''.  С чего бы это?
Хитрый и скрытный, как минимум.
Абромавичуса выгоняем, Боровика оставляем? Да/нет?
Cложно судить, ибо ни от одного ни от второго, пока никаких полезных дел не наблюдается

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Цитувати
А судьи кто? ( это я про Абромавичуса). Что-то он совсем не откровенничает. ,,Не отсвечивает''.  С чего бы это?
Хитрый и скрытный, как минимум.

Было бы лучше, если бы был тупой и болтливый ?  :gigi:

Нет , лучше честный, прямой, бесхитростный и открытый.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46498
  • Never give in!
Гебешний синок? Тоді все ясно. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Гебешний синок? Тоді все ясно. :smilie7:
підозрюю, що справжніх гебешних синків та онуків в нашій верхівці --- вагон і невеличкий віз на додачу.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Нет , лучше честный, прямой, бесхитростный и открытый.

такі люди можуть керувати лише в УСТАЛЕНИХ структурах

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46498
  • Never give in!
Гебешний синок? Тоді все ясно. :smilie7:
підозрюю, що справжніх гебешних синків та онуків в нашій верхівці --- вагон і невеличкий віз на додачу.

І поки їх всіх не засвітять - користі не буде.

Вони як пліснява - нищать все, але бояться світла.   :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Cложно судить, ибо ни от одного ни от второго, пока никаких полезных дел не наблюдается
А как ты будешь их дела разделять? У них должно было быть общее дело.
Цитувати
Среди успехов он перечислил: "И два закона о дерегуляции и лицензировании прошли парламент, и два постановления, которые серьезно облегчают условия ведения бизнеса.
...
"В пятницу на правительственном комитете также утвердили дальнейший план по дерегуляции на целый год – это 180 инициатив, которые касаются разных отраслей экономики. Они были разработаны при помощи всех ассоциаций, которые с нами хотели работать", - сообщил Абромавичус.
Мало конечно, но кто хотя бы это сделал?  :smilie3: Чья заслуга?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Все пізнається з  часом.
Переживали тут за долю чесного реформатора Боровика. А через два тижні виявилося, що він  не зовсім чесний і не зовсім реформатор. І взагалі він скоріше темна пляма. От так за два тижні міняється погляд на мілкі і незначимі ркчі. Причому кардинально міняється.
А є ж речі великі. Їх суть починаєш розуміти за десятиліття. :bh
Може й правда Порошенко нормальний презик, а Крілик - нормальний прем"єр на даний час для нашої країни?
Ми піднімали тут кучу питань і кучу тем про зраду. А потім виявлялося, що якби це не зовсім зрада і зрадники і паразіти ті, хто голосніше за всіх кричав. 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46498
  • Never give in!
Ото ж бо й воно...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Все пізнається з  часом.
Переживали тут за долю чесного реформатора Боровика. А через два тижні виявилося, що він  не зовсім чесний і не зовсім реформатор. І взагалі він скоріше темна пляма. От так за два тижні міняється погляд на мілкі і незначимі ркчі. Причому кардинально міняється.
А є ж речі великі. Їх суть починаєш розуміти за десятиліття. :bh
Може й правда Порошенко нормальний презик, а Крілик - нормальний прем"єр на даний час для нашої країни?
Ми піднімали тут кучу питань і кучу тем про зраду. А потім виявлялося, що якби це не зовсім зрада і зрадники і паразіти ті, хто голосніше за всіх кричав.
Да, час розсудить.