Автор Тема: Саша Боровик: ,,...сказали моїй команді, що я не повернусь.''  (Прочитано 26575 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19102

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
аскольд навіщо двічі?

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
И самое жуткое, что эти бляди в своем желании бабла абсолютно не понимают, что несут ответственность за миллионы людей и вообще само существование государства Украина. хоть бы не было повторения 1917-18, но все туда куда то катится.

ну для этого мосх нужен, а они на рефлексах хватательных живут и все...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
И самое жуткое, что эти бляди в своем желании бабла абсолютно не понимают, что несут ответственность за миллионы людей и вообще само существование государства Украина. хоть бы не было повторения 1917-18, но все туда куда то катится.

ну для этого мосх нужен, а они на рефлексах хватательных живут и все...

Та все вони чудово розуміють. Просто їм пофіг.
Та і розуміють вони це, і все інше, що не стосується заробляння бабла та боротьби за владу, дуже смутно. Мозок так влаштований, як в рептилї. Так що ви правільно пишете там домінують хватальні рефлекси.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Хтось може назвати якісь реальні досягнення того Боровіка, крім того, що він десь там ошивався в відомих колах.  :smilie11:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
я чего то не понимаю. три месяца назад этот же форум
http://ukrpravda.net/index.php?topic=30786.0
считал Боровика нереализовавшим себя на западе экспатом с сомнительным образованием, таким же послужным списком и еще более сомнительным преимуществом в виде рекомендации от Ходорковского. Я что-то пропустила в новостях, и он чем то себя за это время положительно зарекомендовал здесь?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Inna Kuznetsova
11 ч. · отредактировано ·
Міністру Абромавичусу треба розірвати" всі зв'язки" не з Sasha Borovik, а з непрофесійною прес-службою, яка вводить в оману суспільство. Лінк на березневу новину з сайту міністерства про призначення Боровика зберігся у мене зовсім випадково.Сьогодні за тим лінком був вже зовсім інший текст.

« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 12:35:55 12:35 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Хтось може назвати якісь реальні досягнення того Боровіка, крім того, що він десь там ошивався в відомих колах.  :smilie11:

Боровик був в уряді єдиною людиною з дипломом Гарварду – волонтер

Саша Боровик народився у Львові, 1990 року переїхав з України (тоді ще УРСР) в Європу. Потім закінчив юридичний факультет Гарвардського університету. До переїзду в Лондон у березні минулого року Боровик був головним юристом із роботи з державним сектором у компанії Microsoft у місті Сіетлі (США), де очолював переговорний процес компанії з кількома національними урядами, ООН, НАТО, Єврокомісією, Європейською агенцією з мережевої та інформаційної безпеки, Всесвітньою організацією охорони здоров'я та іншими міжнародними організаціями.

Радіо Свобода попросило прокоментувати звільнення Саши Боровика американського професора економіки університету Берклі Жерара Ролана. Він входить до консультаційної ради експертної групи Vox Ukraine. На думку Жерара Ролана, залишення Боровиком українського уряду – разюча новина та сигнал, що цей уряд не готовий до радикальних реформ.

«Саша Боровик добровільно залишив блискучу міжнародну кар’єру та пішов служити своїй країні. Він – незалежна від олігархів людина, вони могли воліти від нього позбавитися. Звільнення із таким поясненням – це вчинок у радянському стилі. Наскільки я знаю, його запрошували бути першим заступником міністра, в нього диплом Гарварда та інші. Втім, через його звільнення не треба здаватися. Навпаки, треба ще більше вимагати реформ», – вважає професор економіки.

На погляд Жерара Ролана, чинний український уряд не є ефективним не лише у реформуванні економіки, а й у політичній сфері.

«Уряд не відповідає очікуванням громадянського суспільства, яке хоче, щоб Україна стала справді європейською державою, та побороти корупцію. Також конституційну реформу, яку оголосила влада, треба проводити не лише силами конституційної комісії, а дуже широкої конституційної асамблеї із залучанням місцевої влади та громадянського суспільства. Нова Конституція має повністю змінити те, як працює уряд», – наголосив Ролан.

Волонтер міністерства економічного розвитку Марія Барабаш працювала разом із Сашею Боровиком.

«Дуже було легко працювати, була будь-яка підтримка та дуже швидкі відповіді. В мене немає ніяких зауважень. Наскільки я знаю, Саша був єдиним в нашому уряді, який закінчив юридичну школу в Гарварді. Такі люди нам потрібні, тому рішення було дуже несподіване для всіх», – наголосила Барабаш.

Реакції прем’єр-міністра Арсенія Яценюка на критику у зв’язку зі звільненням Саші Боровика наразі не було. Водночас міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус увечері у четвер написав у своєму «Фейсбуці», що з Боровиком «просто не спрацювалися».

http://www.radiosvoboda.org/content/article/27016974.html
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 12:43:04 12:43 від злата »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Inna Kuznetsova
11 ч. · отредактировано ·
Міністру Абромавичусу треба розірвати" всі зв'язки" не з Sasha Borovik, а з непрофесійною прес-службою, яка вводить в оману суспільство. Лінк на березневу новину з сайту міністерства про призначення Боровика зберігся у мене зовсім випадково.Сьогодні за тим лінком був вже зовсім інший текст.



шо там підкреслюють не зрозуміло, там будь-який тайтл можна вписати
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 01:15:54 13:15 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Візьми поясни людині, яка тут не жила всі корупційні схеми хто кому та що платить. Він не зрозуміє цього, тим більше він думав що тут дійсно люди змін прагнуть.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Візьми поясни людині, яка тут не жила всі корупційні схеми хто кому та що платить. Він не зрозуміє цього, тим більше він думав що тут дійсно люди змін прагнуть.

А йому й не потрібно знати як було. Достатньо того, що він знає як має бути.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
УП пожартувало - зараз у твіттер стрічці повідомлення за 16 березня
Мінекономрозвитку ‏@mineconomdev

Вітаємо Сашу Боровика із призначенням на посаду першого заступника Міністра! Успіхів у реформуванні країни, друже!
https://twitter.com/mineconomdev/status/577437287107162113/photo/1
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 05:25:21 17:25 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46501
  • Never give in!
Саша може дійсно непоганий хлоп, але не треба робити з Гарварду якусь особливу фішку.  :smilie9:
Барак Хусейнич теж гарвардський юрист - тіпа цілий прафєсссссар... :gigi: Але ніхто в очі не бачив жодного документу (статті з юриспруденції, чи навіть задокументованої справи за його участі),  який би свідчив про рівень його кваліфікації.  :lol:

А от Генадій Москаль гарвардського диплому не має.  :smilie2:

Але я всі фішки поки що ставлю на нього. :smiley24: :smilie5:
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 06:39:02 18:39 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Новина не стільки про Боровика, як про Яценюка.
Отримав Сеня чорну мітку і час його вже вийшов.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Новина не стільки про Боровика, як про Яценюка.
Отримав Сеня чорну мітку і час його вже вийшов.
Від кого отримав? Від Путіна?
Якщо Айварас виганяє Боровіка це зрада чи перемога?
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 06:49:06 18:49 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Новина не стільки про Боровика, як про Яценюка.
Отримав Сеня чорну мітку і час його вже вийшов.
Від кого отримав? Від Путіна?
Якщо Айварас виганяє Боровіка це зрада чи перемога?

Я так зрозумів, що від Боровика.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Новина не стільки про Боровика, як про Яценюка.
Отримав Сеня чорну мітку і час його вже вийшов.
Від кого отримав? Від Путіна?
Якщо Айварас виганяє Боровіка це зрада чи перемога?

Никого Айварас не выгонял. Он пытался выгородить Боровика, но ничего у него не вышло. А сейчас подыгрывает Сене, думает ,что будут дивиденты. Напрасно думает. А, может , и сработается с Сеней. Мутный тип, этот Айварас, врать начинает. Это моё мнение.
Я слушала Боровика по радио. Очень вежливый, про Сеню ничего говорить не хочет. А Айварас пытается сделать его склочником.Смешно.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Чтобы подтвердить своё мнение, приведу цитаты.
Боровик: ,,Я був із паном прем’єр-міністром на зустрічі і я йому сказав, що вважаю себе технократом, який має чесно казати те, що він бачить. Мені здається, йому моя точка зору не сподобалася. Спочатку Айварас (міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус – ред.) говорив, що буде мене відстоювати, що ходитиме до прем’єра, говорив, що треба боротися разом. Але в останній тиждень він відчув, що не може нічого зробити»

Абромавичус:,,"Я был недоволен результатами его работы и конфронтационным стилем поведения - который кстати очень ярко проявился в медийной кампании, которая разворачивается на наших глазах", - сказал министр в комментарии "Новому времени"
http://zn.ua/POLITICS/abromavichus-byl-nedovolen-povedeniem-borovika-176192_.html

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46501
  • Never give in!
Саша міг просто випендрюватися по типу “професора Зварича“ - тіпа я у Кембріджі в китайському ресторані їв і в бібліотеку Гарвада заходив імейли перевірити. А ви тут, барани, будете мене вчити... :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Новина не стільки про Боровика, як про Яценюка.
Отримав Сеня чорну мітку і час його вже вийшов.
Від кого отримав? Від Путіна?
Якщо Айварас виганяє Боровіка це зрада чи перемога?

Никого Айварас не выгонял.
именно!

Айварас до последнего пытался отстоять Боровика, но он не всесилен

bugaga – нафуя перекручивать??  :smiley23:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Новина не стільки про Боровика, як про Яценюка.
Отримав Сеня чорну мітку і час його вже вийшов.
Від кого отримав? Від Путіна?
Якщо Айварас виганяє Боровіка це зрада чи перемога?

Никого Айварас не выгонял. Он пытался выгородить Боровика, но ничего у него не вышло. А сейчас подыгрывает Сене, думает ,что будут дивиденты. Напрасно думает. А, может , и сработается с Сеней. Мутный тип, этот Айварас, врать начинает. Это моё мнение.
Я слушала Боровика по радио. Очень вежливый, про Сеню ничего говорить не хочет. А Айварас пытается сделать его склочником.Смешно.

для мене дивно, що маловідомий Боровік з ДУЖЕ ДИВНОЮ кар'єрою подається як якийсь мега-гуру.
як може людина спочатки працювати нейрохіругом, а потім юристом, а потім радником міністра економіки?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
для мене дивно, що маловідомий Боровік з ДУЖЕ ДИВНОЮ кар'єрою подається як якийсь мега-гуру.

те що він ВАМ "маловідомий" – це ж не його проблема.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Саша міг просто випендрюватися по типу “професора Зварича“ - тіпа я у Кембріджі в китайському ресторані їв і в бібліотеку Гарвада заходив імейли перевірити. А ви тут, барани, будете мене вчити... :lol: :lol: :lol:

Да, у нас уже до него ,,выпендривались": Мусий, Шеремета, Денис Бродский. Скоро Квиташвили ,,сожрут''.

Вот его цитата:
"Чтобы решить какой-то вопрос или согласовать в другом министерстве какой-то документ, мне нужно лично звонить тому министру. Это ненормально. Изменения в законодательстве могут тормозиться только из-за того, что в каком-то министерстве какой-то заместитель департамента находится в отпуске. Я не ожидал в Украине такой инерции", – сказал он. (Квиташвили)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
для мене дивно, що маловідомий Боровік з ДУЖЕ ДИВНОЮ кар'єрою подається як якийсь мега-гуру.

те що він ВАМ "маловідомий" – це ж не його проблема.

він маловідомий і Гуглу якщо взяти період 2014 року, але звісно що це не його проблема, це проблема тих хто веде інформаційну атаку на Кроля.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Арсений сам подставляется: угождает олигархам, а они ему ,,дули крутят". ( извините за грубость). Слуга многих господ.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Арсений сам подставляется: угождает олигархам, а они ему ,,дули крутят". ( извините за грубость). Слуга многих господ.
олігархам це кому конкретно?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Кроль це матьорий хижак і саме такі лідери потрібні Україні зараз.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Кроль це матьорий хижак і саме такі лідери потрібні Україні зараз.

 :fp :fp2 :fp

Щоб перемогти корупцію на всіх рівнях, і зняти з України клеймо злодійкуватої, погязшей в повальної корупції держави, до якої жоден поважаючий себе бізнессмен не стане вкладати інвестиції, необхідно не слизька каламутна, ізвівающяяся вужем істота

а нормальний СИЛЬНИЙ, але адекватний ВІДКРИТИЙ прем'єр, європейського рівня, передбачуваний для міжнародного співтовариства.

з вашою логікою – задвірки мусорки – ось доля держави з таким прем'єром.  :smiley23:

НІХТО не стане витрачати більше не копійки в нашу мутну економіку, а навіть ті що вже вклали, постараються якомога швидше відригнути з цієї території.

І причому дуже швидко. Результати не змусять довго чекати.
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 08:30:09 20:30 від free UA »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Реформ нет , деолигархизации нет, все олигархи - в деньгах купаются.  Готовятся скупить всякие нищаки у государства по бросовым ценам. Такой своеобразный подарок от Яценюка. :smilie1: