Автор Тема: Саша Боровик: ,,...сказали моїй команді, що я не повернусь.''  (Прочитано 26580 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Кроль це матьорий хижак і саме такі лідери потрібні Україні зараз.

Проти Сені працює час.
Вже рік очолює уряд.
Пора демонструвати результати діяльності.
А що в активі? Нові податки і зростання тарифів?


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Кроль це матьорий хижак і саме такі лідери потрібні Україні зараз.

Матьорий шакал-трупоїд (трохи сцикливий, але з добрим нюхом) як лідер, потрібний Україні. Відсипте і мені цієї трави...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Реформ нет , деолигархизации нет, все олигархи - в деньгах купаются.  Готовятся скупить всякие нищаки у государства по бросовым ценам. Такой своеобразный подарок от Яценюка. :smilie1:

реформи є
деолігархалізація україни непотрібна, тому що в україні олігархату не було, були спроби його встановити україна не росія, в україні немає олігархів.
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 08:46:06 20:46 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
зростання тарифів?

а що поганого в зростанні тарифів, чому особисто я повинен оплачувати газ василя або івана?
чому на мене і на моїх дітей вішали борги(державний наприклад борг). щоб вася міг опалювати свою оселю за смішною ціною.

ви хочете зараз за низькими тарифами споживати воду/газ/тепло і щоб різницю доплачували за рахунок зовнішних запозичень, які будуть віддавати ваші або мої онуки?
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 08:45:28 20:45 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
реформи є

дє?

в кішені у сені?

за фактом ситуація така - однією рукою він створює видимість реформ, іншей – продовжуємо вибудовувати і уреплять старі корупційні схеми

це – блять політика страуса!  :smilie9:

невже ви думаєте на заході всі такі тупі ідіоти і не в курсі проісодящего?

ось там – дійсно – досвідчені вовкі. Інакше Захід не був би ЗАХІДОМ, з суперекономкой і надзвичайним фінансовим капіталом.

а тут якесь самовпевнений шакал намагається пустити пил в обличчя  :smiley23:

ВСІ відмінно (краще ніж ми тут на СУПі) розуміють і орінтіруются в "реальності" цих "реформ"
« Останнє редагування: Травня 15, 2015, 08:51:31 20:51 від free UA »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
дє?
приведення тарифів за комун. послуги до реальних цін, це не реформа?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Oleksa Shalayskiy

Покаянний пост.
Саме в ці хвилини я мав би бути в АП на засіданні Національної Ради Реформ, але крісло біля моєї таблички лишилось порожнім. Так от. Я не винен.
Історія така. Запросили мене туди учора, і я, звісно, відмовився. Не люблю, коли тебе поїдають хронофаги. Однак сьогодні зранку подзвонив поважаний чоловік і відмовитись було вже гріх.
Прокравшись повз всі кордони міліції і пікет Автомайдану, я дістався врешті турнікету, де мене в списках знайшли, однак, оскільки я був без краватки - не пустили. Міліціонери з жалем зітхали, але було видно, що я - не перша людина, послана з цього органу влади через дрес-код.
Охоронець показав мені список, де першими двома номерами стояли Яценюк-Гройсман і сказав: "Ви ж розумієте, які там люди".
Я звісно був без смокінгу, але далеко не в лахмітті. Ідея з"їздити в обід туди-сюди, аби перевдягнутись в лаковані мешти - мені навіть на думку не спадала: робоча зустріч. Про реформи. На них краватка не впливає.
Так що не потрапив я в святая святих. Хоча мені туди і не дуже треба було, але однаково - каюсь.
І все ж таки, вийшовши з АП і купивши в сусідній забігайлівці пиріжок з м"ясом, подумав: "А якби я так само думав тільки про шашечки, то би вже здох з голоду"-)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Реформ нет , деолигархизации нет, все олигархи - в деньгах купаются.  Готовятся скупить всякие нищаки у государства по бросовым ценам. Такой своеобразный подарок от Яценюка. :smilie1:

деолігархалізація україни непотрібна, тому що в україні олігархату не було, були спроби його встановити україна не росія, в україні немає олігархів.

Це, м'яко кажучи, доволі суперечливе твердження.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...
If you are going through hell, keep going.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Цитувати
дє?
приведення тарифів за комун. послуги до реальних цін, це не реформа?


Звідки взялася реальна ціна?
В даному випадку тариф, це не та ціна за якою купляють газ чи електроенергію.
Сенін тариф   --  розмір коштів, що переходять з бюджету до кишень тих олігархів, яких немає.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Арсений сам подставляется: угождает олигархам, а они ему ,,дули крутят". ( извините за грубость). Слуга многих господ.

Конкретніше про догоджування Сєні олігархам хотілось би почути.

Блокування газу за борги ахмєткіного Київенерго - це догоджання олігархам, чи ні ?

http://ukranews.com/news/169662.Neftegaz-gotov-prinyat-gaz-DTEK-v-schet-dolgov-Kievenergo.uk

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Нахуй кроля. Толку 0 за весь час

А які є кандидатура замість нього?
есть конечно, тебе понравится
http://politolog.net/analytics/mixail-brodskij-ugadajte-s-kem-zastukal-vchera-firtasha-v-vene/

Цитувати
Вечером, накануне возвращения в Украину, я находился в холе «Гранд отеля» и стал свидетелем неожиданного действа. Вдруг из глубины зала вышло 6 мужчин, 4-ро из них недоверчиво оборачивались по сторонам, а двое увлеченно общались. Один из них – самый главный ньюзмейкер украинской политики, тот самый Дмитрий Васильевич Фирташ, а возле него, угодливо согнувшись, ковылял… никто иной, как Виктор Андреевич Ющенко...

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...

а можливо крім Шустреа ніхто не виявив інтересу до ситуації ?

ще однин наочний приклад – як Україна просірає все  :smiley23:

навіть те що валиться на шару.

тому що навіть рашісткі канали тримають руку на пульсі.

а ми створюємо кондові схеми, чекаємо когось хто прийде і все вибудує, а коли такі приходять – городо відправляємо їх нахуй  :smilie9:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Нахуй кроля. Толку 0 за весь час

А які є кандидатура замість нього?
есть конечно, тебе понравится
http://politolog.net/analytics/mixail-brodskij-ugadajte-s-kem-zastukal-vchera-firtasha-v-vene/

Цитувати
Вечером, накануне возвращения в Украину, я находился в холе «Гранд отеля» и стал свидетелем неожиданного действа. Вдруг из глубины зала вышло 6 мужчин, 4-ро из них недоверчиво оборачивались по сторонам, а двое увлеченно общались. Один из них – самый главный ньюзмейкер украинской политики, тот самый Дмитрий Васильевич Фирташ, а возле него, угодливо согнувшись, ковылял… никто иной, как Виктор Андреевич Ющенко...

О, ще про це гівно від сракоголового Мішані Бродського тут не було.

І какой слог - 'угодліво ковилял'.  :weep:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Нахуй кроля. Толку 0 за весь час

А які є кандидатура замість нього?
есть конечно, тебе понравится
http://politolog.net/analytics/mixail-brodskij-ugadajte-s-kem-zastukal-vchera-firtasha-v-vene/

Цитувати
Вечером, накануне возвращения в Украину, я находился в холе «Гранд отеля» и стал свидетелем неожиданного действа. Вдруг из глубины зала вышло 6 мужчин, 4-ро из них недоверчиво оборачивались по сторонам, а двое увлеченно общались. Один из них – самый главный ньюзмейкер украинской политики, тот самый Дмитрий Васильевич Фирташ, а возле него, угодливо согнувшись, ковылял… никто иной, как Виктор Андреевич Ющенко...

О, ще про це гівно від сракоголового Мішані Бродського тут не було.

І какой слог - 'угодліво ковилял'.  :weep:
Ну про "ковылял" допустим у него спина болит, а так думаешь врет? :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...

а можливо крім Шустреа ніхто не виявив інтересу до ситуації ?

ще однин наочний приклад – як Україна просірає все  :smiley23:

навіть те що валиться на шару.

тому що навіть рашісткі канали тримають руку на пульсі.

а ми створюємо кондові схеми, чекаємо когось хто прийде і все вибудує, а коли такі приходять – городо відправляємо їх нахуй  :smilie9:

Спочатку треба вичистити всіх шустерів та вєсті з інтерами.
А так - це все ходіння по граблях.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...

О, навіть кіт щось мудре часом скаже.  :smilie7:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Це, м'яко кажучи, доволі суперечливе твердження.
Олігархія - це форма правління коли влада належить закритій групі осіб.

Політичний режим, у якому влада (політична, економічна та ін.) належить невеликій, закритій та тісно згуртованій групі осіб (наприклад — військових, великих власників, фінансистів тощо).

These people could be distinguished by royalty, wealth, family ties, education, corporate, religious or military control.

В Україні немає такої закритої групи як в Росії ОПГ Озеро
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...
Добре вам там, в Гамериках. Багато різних шоу, куча нишпорок-репортерів. Все таємне стає явним. А у нас тільки три джерела інформації, де ми можемо побачити, хто розумний і хто дурний. Це шоу Кулікова, Шустера і Євгена Кисильова. Все.
А путін Шустера і Кисильова ненавидить, між іншим.
Така вона, правда. :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Цитувати
Це, м'яко кажучи, доволі суперечливе твердження.
Олігархія - це форма правління коли влада належить закритій групі осіб.

Політичний режим, у якому влада (політична, економічна та ін.) належить невеликій, закритій та тісно згуртованій групі осіб (наприклад — військових, великих власників, фінансистів тощо).

These people could be distinguished by royalty, wealth, family ties, education, corporate, religious or military control.

В Україні немає такої закритої групи як в Росії ОПГ Озеро

Юначе, вчить класиків марсизму-ленінізму для розуміння терміну "олігархія".

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
В даному випадку тариф, це не та ціна за якою купляють газ чи електроенергію.
Сенін тариф   --  розмір коштів, що переходять з бюджету до кишень тих олігархів, яких немає.

Ті що планували стати олігархами - "клан Януковичів" втік в Росію. У нас є магнати.

Якимось дивним чином ціни на газ електрику  у нас кореспондують європейським, там теж міфічні олігархи?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Юначе, вчить класиків марсизму-ленінізму для розуміння терміну "олігархія".

Зараз в тренді рептилоїди як приклад олігархів, що керують світом. Це розкривають класики іншого жанру.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Яценюк реально пустився берегів. Виявляється, що кредитори щось нам винні. :smilie10:
Це навіть не анекдот - "кому я винний - всім прощаю".

http://censor.net.ua/news/336216/yatsenyuk_o_restrukturizatsii_vneshnih_dolgov_kreditory_doljny_osoznat_nashu_situatsiyu_i_pomoch_ukraine

Яценюк о реструктуризации внешних долгов: Кредиторы должны осознать нашу ситуацию и помочь Украине


Премьер-министр Украины Арсений Яценюк призывает кредиторов Украины пойти на встречу стране и реструктуризовать внешние долги.

Об этом он заявил сегодня в ходе часов вопросов к правительству, информирует Цензор НЕТ.

Яценюк отметил, что внешний долг Украины существенно возрос во время президентства Януковича.

"Когда Янукович стал президентом, внешний долг составлял 31 млрд. долларов США. Когда он сбежал, внешний долг уже составлял 72 млрд. долларов США. Мы не можем выплачивать эти кредиты за счет зарплат и пенсий. Уже нет из чего выплачивать", - отметил премьер.

Также он отметил, что все средства, которые Украина в течение прошлого года получила от международных финансовых организаций, были направлены исключительно на покрытие внешнего долга страны. Сейчас, по данным Яценюка, внешний долг страны составляет 68 миллиардов долларов.

Читайте также: Яценюк поручил Минфину обнародовать данные о внешних кредитах и расходах: Я хочу, чтобы страна видела, от кого мы деньги получили и кому отдали

При этом, Украина нуждается в реструктуризации 15 млрд долларов внешнего долга. По словам премьера, часть долга будет погашена за счет средств, полученных от МВФ в рамках действующего соглашения. Он напомнил, что Украина получит от МВФ 25 млрд долларов.

"Страна находится в состоянии войны, мы потеряли 20% экономики, мы обратились к нашим кредиторам с четкой позицией относительно реструктуризации. И мы просим, и обращаемся, и настаиваем на том, чтобы внешние кредиторы осознали нынешнюю ситуацию и приняли наше предложение. Мы просим, чтобы внешние кредиторы помогли Украине. Наступило время помогать", - сказал он. Источник: http://censor.net.ua/n336216

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Цитувати
В даному випадку тариф, це не та ціна за якою купляють газ чи електроенергію.
Сенін тариф   --  розмір коштів, що переходять з бюджету до кишень тих олігархів, яких немає.

Ті що планували стати олігархами - "клан Януковичів" втік в Росію. У нас є магнати.

Якимось дивним чином ціни на газ електрику  у нас кореспондують європейським, там теж міфічні олігархи?

В цьому весь фокус  і є.
В Європі  великі кошти платять за комуналку.
В Україні 75% громадян не будуть платити ціни, які придумав Сеня.
То в чому реформа?
Як йшли гроші з бюджету, так і будуть йти.
Тільки слово субсидія добавили.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Дааа, или реструктуризуйте - спишите долги, или объявим дефолт. Так я понимаю Яценюка.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Цитувати
В даному випадку тариф, це не та ціна за якою купляють газ чи електроенергію.
Сенін тариф   --  розмір коштів, що переходять з бюджету до кишень тих олігархів, яких немає.

Ті що планували стати олігархами - "клан Януковичів" втік в Росію. У нас є магнати.

Якимось дивним чином ціни на газ електрику  у нас кореспондують європейським, там теж міфічні олігархи?

В цьому весь фокус  і є.
В Європі  великі кошти платять за комуналку.
В Україні 75% громадян не будуть платити ціни, які придумав Сеня.
То в чому реформа?
Як йшли гроші з бюджету, так і будуть йти.
Тільки слово субсидія добавили.

Смысл в приведении рынка газа к единому знаменателю. Хотя как по мне это на реформу не тянет

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Дааа, или реструктуризуйте - спишите долги, или объявим дефолт. Так я понимаю Яценюка.

Все правильно робить, жорсткі переговори.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
реформи є

дє?


У москалів завше адін вапрос: кіто вінават і что деєлать?

У хохлів інший: тату а де море? (с)

Опанас (до Толі). Сина, оно подивись – моpе!
Толя (без ентузіазма дивиться на бурне море). Папа, а моpе – оно большоє, так шо дpугого бєpєга не видно?
Опанас. У бінокль відно.
Толя. А єслі бінокль зламався, тагда відно?
Опанас. Та заїбав відно, шо ж тогда увідіш!
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші?
Опанас (зловісно). Там кацапи…

Всі зловісно мовчать. Поїзд зупиняється, чути кpики “Пpиїхали!” і погpозливий гуpкіт моpя. (с)


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...

а можливо крім Шустреа ніхто не виявив інтересу до ситуації ?

ще однин наочний приклад – як Україна просірає все  :smiley23:

 :lol:
Миша, Гpиша, Опанас і Толя пиздять кацапів. Кацапи кpичать дуpними голосами. (с)