Автор Тема: Саша Боровик: ,,...сказали моїй команді, що я не повернусь.''  (Прочитано 26572 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...

Щось у цьому є.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...

Щось у цьому є.

Нічого тут не має.
У Шустера були абсолютно всі.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
...
Ну про "ковылял" допустим у него спина болит, а так думаешь врет? :smilie1:

Ну зустрічались вони, і в чому ж тут сенсація ? Не з залупоголовим Бродським же їм зустрічатись.  :smilie7:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
...
Ну про "ковылял" допустим у него спина болит, а так думаешь врет? :smilie1:

Ну зустрічались вони, і в чому ж тут сенсація ? Не з залупоголовим Бродським же їм зустрічатись.  :smilie7:
Ну да: Встречаются Василий Иванович и Петька ....встречаются....а пожениться не могут.

Как показывает практика такие встречи что-то да значат. Кто-то идет на повышение, кто-то пониже, а кто-то в суд. :gigi:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Про сашу пішовнах боровика
Цитувати
Ігор Ронович
36 mins ·
Вчора твітеро-фейсбучна спільнота дізналась про існування Саші Боровика.
Супер-пупер мегаікспєрта, звізди міровой економікі, гарвард ёпта...
І ота звізда виявляєцця було нагло злита з "посади" замміністра економіки злобним кроліком. Зрада ж. Суперзрада.
І какбе то нічо, што:
1) цю особь тупо просувають московські клоуни псевдоопозиціонери
2) ця особь кинула сите життя в Дойчленді і пішла волонтерити в Україну, до якої він какбе ніякого віднношення не має (зате має відношення до рашки). А, ну да, шпіонів у нас бути не може. шпіони можуть бути тільки радянські і тільки у фільмах...
3) від звільнення цієї особі пердаки кацпської піздобратії і пердаки доморощеної яничарської агентури синхронно грають "прощаніє славянкі".
4) ця особь сама себе призначила на посаду, придумала візитки, таблички і все інше. хоча насправді особь "працювала" позаштатним радником.
5) цю особь попер до чортів міністр, якому ця особь намагалася щось позаштатно радити
6) ця особь в передачі "імбіцили для імбіцилів" (офіційна назва "Шустер-Лайв") розказує якусь хню про Яца, якого він бачив 1 раз будучи позаштатним радником людини, яка є реальним винуватцем його "звільнення" з "посади".
Тобто особь так собі "зовсім випадково" топить проти людини, до якої він не мав ніякого і яка до нього не мала ніякого відношення...
Особливо яскраво видно співпадіння і випадковість на фоні інших співпадінь...
7) і останнє...чисто професійне: не знаю які там гарварди закінчувала ця особь, але розраховувати репарації методом аналогів з Кувейтом... це ДНО. я не вірю, що юрист саша не знав про 100% провал і незадоволення такого позову проти рашки. Цей "розрахунок" теж випадковий..
А ти, користувач фейсбука і твітера, репость і ретвіть зраду і те, як влада нагло злила чувака, про якого ти вчора вперше почув ...
Тобі ж пох що репостити, тобі пох джерела інформації... головне відчувати це незабутнє відчуття коли тебе зливають...
Щасливої дороги до каналіації!
П.С. Особоупоротим:
1) Читайте твітер Айвараса
2) Всю іншу інфо з легкістю знайдете в гуглі.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
если кто небрезгливый насчет площадки, то фигурант щас у Шустера.

Бути у Шустера - це працювати на Шустера і Хуйла.
Якщо Саша пішов до Шустера - то правильно йому дали копняка! Нах!...

Щось у цьому є.

Нічого тут не має.
У Шустера були абсолютно всі.

Всі - то хуйня.
Хто, коли і навіщо.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46499
  • Never give in!
От я одного не пойму ніяк - якщо ти лузер і тебе звільняють, то на куа піднімати вселенські срачі і бігти до Шустера жалітся чи що він там робить?

Невже воно таке тупе, що не розуміє, що іти до Шустера - це бути юзаним давнім агентом КГБ?

Заіпла в дошку українська політика...

Москаль хіба до Шустера ходив?
If you are going through hell, keep going.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
От я одного не пойму ніяк - якщо ти лузер і тебе звільняють, то на куа піднімати вселенські срачі і бігти до Шустера жалітся чи що він там робить?

Невже воно таке тупе, що не розуміє, що іти до Шустера - це бути юзаним давнім агентом КГБ?

Заіпла в дошку українська політика...

Москаль хіба до Шустера ходив?

Депутаты Олег Ляшко и Геннадий Москаль устроили скандал в эфире телепрограммы "Шустер Live". Начался конфликт во время выступления их коллеги Петра Порошенко. Говорили о фальсификации выборов. "Депутат в Верховной Раде должен получить мандат от людей, а не фальсифицировать выборы. Если он сфальсифицировал, если он украл, мандат у него отобрать, ногой под зад, и до конца жизни запретить баллотироваться в депутаты", - заявил Ляшко. Москаль со своего места что-то ответил, но реплику не вывели в студию. Однако на нее ответил Савик Шустер,

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Не хочу намовляти, але якийсь сержант (чи хто він там) Шу.

Як призначали то я ніхуя не чув - оооо супєрмонстра призначили. а як звільнили то, ооо який супермонстр.

Давайте визначимося: хто крутіший: абромавичус чи боровик? Якщо боровик - то якого хуя він заступник, а не міністр?

Якщо міністр - то він має право призначати і знімати. хіба ні?

Карочє, ху із містер боровік?

Бо вереску про незамінних я чув. І піскун і литвин.
Поза увесь галас і мій похуїзм до мене ніякої інфи про боровіка не просочилося*.  :Sho_za:

зі: і головне: причому нахуй прізвища? це прокляття місцевої політики. Історія відповіла "литвин країні нахуй не потрібний".
*зіі: це що, перевірка на дебілів? я що маю мліти від сполучення букв "боровік"? :Sho_za:
« Останнє редагування: Травня 16, 2015, 12:13:12 00:13 від ВУКЕР »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Про сашу пішовнах боровика
Ігор Ронович
1) цю особь тупо просувають московські клоуни псевдоопозиціонери
Не перегибайте палку, ярлык "агент Путина" уже набил оскомину и работает в обратную сторону. После "отличной" работы нашей власти как раз про них впечатление, что они промосковские клоуны.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Цитувати
7) і останнє...чисто професійне: не знаю які там гарварди закінчувала ця особь, але розраховувати репарації методом аналогів з Кувейтом... це ДНО. я не вірю, що юрист саша не знав про 100% провал і незадоволення такого позову проти рашки. Цей "розрахунок" теж випадковий..

Так это о был?
Ха, подобная метода вызвала у меня некоторые сомнения

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Не перегибайте палку, ярлык "агент Путина" уже набил оскомину и работает в обратную сторону. После "отличной" работы нашей власти как раз про них впечатление, что они промосковские клоуны.

від того що ці "промосковські клоуни" не прогибаються під путлєра, росія несе нелюзорні втрати щодня.

у мене немає такого враження, чітко і внятно озвучити претензії до уряду/порошенко щось ніхто не може

а в історії з боровиком явна скльопана на колінці дурня. і надмірна активність піарщиків кидається в очі.

« Останнє редагування: Травня 16, 2015, 12:19:48 00:19 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Не перегибайте палку, ярлык "агент Путина" уже набил оскомину и работает в обратную сторону. После "отличной" работы нашей власти как раз про них впечатление, что они промосковские клоуны.

у мене немає такого враження, чітко і внятно озвучити претензії до уряду/порошенко щось ніхто не може

а в історії з боровиком явна скльопана на колінці дурня. і надмірна активність піарщиків кидається в очі.
На зараз проблема одна, від уряду просять відзвітуватись за витрачені гроші, а уряд чомусь не хоче

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
На зараз проблема одна, від уряду просять відзвітуватись за витрачені гроші, а уряд чомусь не хоче

не чув, про боровіка чув, про звіт не чув, хто і де просить?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Не перегибайте палку, ярлык "агент Путина" уже набил оскомину и работает в обратную сторону. После "отличной" работы нашей власти как раз про них впечатление, что они промосковские клоуны.
від того що ці "промосковські клоуни" не прогибаються під путлєра, росія несе нелюзорні втрати щодня.
Приклади непрогибів від яких росія несе НЕІЛЮЗОРНІ ВТРАТИ можете навести, чи тільки агітками та загальними фразами вмієте оперувати?
« Останнє редагування: Травня 16, 2015, 12:23:51 00:23 від Agh »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
На зараз проблема одна, від уряду просять відзвітуватись за витрачені гроші, а уряд чомусь не хоче

не чув, про боровіка чув, про звіт не чув, хто і де просить?

 :lol:а чого Сеня Боровика жене, також не знаєте? Ну то почитайте про початкову причину конфлікту.
Як задовбали вже ці совкові "нє чітал, но асуждаю"! :smilie9:
« Останнє редагування: Травня 16, 2015, 12:25:01 00:25 від Agh »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
:lol:а чого Сеня Боровика жене, також не знаєте? Ну то почитайте про початкову причину конфлікту.
Як задовбали вже ці совкові "нє чітал, но асуждаю"! :smilie9:
мені достатньо проаналізувати канали якими вкидується інфа. і хто вкидує.

1) Сам Боровік каже не зійшлись у підході до реформ. про жодний звіт мова не йшла.
2) Боровік сам  пішов (за його словами)
За його словами, конфлікт розпочався наприкінці березня під час зустрічі.
"Я йому сказав, що вважаю себе технократом, який має чесно казати те, що він бачить. Мені здається, йому мій назір (точка зору. – ред.) не сподобався. Мені здається, що саме після цього він прийняв таке рішення", – наголосив Боровик.

3) Яценюк каже що Боровіка звільнив  Айварас
4)  Айварас  каже що він звільнив боровіка


« Останнє редагування: Травня 16, 2015, 12:33:35 00:33 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Не перегибайте палку, ярлык "агент Путина" уже набил оскомину и работает в обратную сторону. После "отличной" работы нашей власти как раз про них впечатление, что они промосковские клоуны.

у мене немає такого враження, чітко і внятно озвучити претензії до уряду/порошенко щось ніхто не може

а в історії з боровиком явна скльопана на колінці дурня. і надмірна активність піарщиків кидається в очі.
На зараз проблема одна, від уряду просять відзвітуватись за витрачені гроші, а уряд чомусь не хоче
та спізділі всі гроші - вот тібє і вєсь атчєт

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
симптоматично появление ВУКЕРа в ветке :laugh:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
мені достатньо проаналізувати канали якими вкидується інфа. і хто вкидує.

 Что же вы не цитируете до конца?

Цитувати
Перший заступник міністра економіки України Саша Боровик заявляє, що покидає Кабмін через конфлікт із прем'єром Арсенієм Яценюком.
Про це він повідомив Радіо Свобода
"Так, це правда, і з цим у мене немає вибору, окрім як покинути уряд. Сьогодні вони заблокували мою електронну пошту і сказали моїй команді, що я не повернусь", – сказав він.
Боровик повідомив, що це пов’язано із конфліктом із прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.
За його словами, конфлікт розпочався наприкінці березня під час зустрічі.
"Я йому сказав, що вважаю себе технократом, який має чесно казати те, що він бачить. Мені здається, йому мій назір (точка зору. – ред.) не сподобався. Мені здається, що саме після цього він прийняв таке рішення", – наголосив Боровик.
Також, на його думку, міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус втомився за нього боротися.
Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та зазначав прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати грошей, які Європа та її фонди надають.
Раніше сьогодні депутати від фракції об’єднання "Самопоміч" заявили, що перший заступник міністра економіки Саша Боровик, уродженець Львова, німецький юрист, який прийняв українське громадянство, два місяці працює в міністерстві на волонтерських засадах, оскільки рішення міністра економіки Айвараса Абромавичуса про його призначення досі не підписав прем’єр Арсеній Яценюк.
У Кабміні наразі не коментують цю ситуацію.
Для тех людей которые работали за пределами бывшего СССР совершенно понятно о чем Боровик говорил. И тут совершенно не важны ни его личносные качества, ни профессиональные. А что важно, что за 23 года система госуправления осталась такой же закрытой, закорузлой, патриархальной, коррупционно, отсталой и затеряной во времени. Боровик себе работу найдет, нужно не о нем рассуждать, а о качества нашего госуправления.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
симптоматично появление ВУКЕРа в ветке :laugh:

Иди нахуй.
Мне это в каждой ветке говорят.

зы:  забавно, что юльки и вато сруться от одного повяления ВУКЕРА в ветке. Как покрышкин прям, только без эскадрильи прикрытия.

зыы: Случайно зашел. не напрягайся. можешь не объявлять тревогу: ахтунг, ахтунг, на форуме ВУКЕР  :lol:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Кажете Боровік працював в Akamai Technologies  ?
Юристом? Вирішував проблеми, коли розміщали CP на їх серверах?
« Останнє редагування: Травня 16, 2015, 12:48:46 00:48 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
симптоматично появление ВУКЕРа в ветке :laugh:

Иди нахуй.
Мне это в каждой ветке говорят.

зы:  забавно, что юльки и вато сруться от одного повяления ВУКЕРА в ветке. Как покрышкин прям, только без эскадрильи прикрытия.

зыы: Случайно зашел. не напрягайся. можешь не объявлять тревогу: ахтунг, ахтунг, на форуме ВУКЕР  :lol:

нахуй это твой дом родной. а вообще фильтруй свой рот, хуями воняет.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
симптоматично появление ВУКЕРа в ветке :laugh:

Иди нахуй.
Мне это в каждой ветке говорят.

зы:  забавно, что юльки и вато сруться от одного повяления ВУКЕРА в ветке. Как покрышкин прям, только без эскадрильи прикрытия.

зыы: Случайно зашел. не напрягайся. можешь не объявлять тревогу: ахтунг, ахтунг, на форуме ВУКЕР  :lol:

нахуй это твой дом родной. а вообще фильтруй свой рот, хуями воняет.

Богатырь  :laugh: Акула пера  :lol:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Богатырь  :laugh: Акула пера  :lol:

всасывай дружочек :laugh: у тебя с молоком матери эта привычка сосать появилась
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
даже это "уже было" :lol: Узнаёте рассейский подход?

Цитувати
    На диване с утра сидел выписанный из Германии за большие деньги немецкий специалист, инженер Генрих Мария Заузе. Он был в обыкновенном европейском костюме, и только украинская рубашечка, расшитая запорожским узором, указывала на то, что инженер пробыл в России недели три и уже успел посетить магазин кустарных изделий. Он сидел неподвижно, откинув голову на деревянную спинку дивана и прикрыв глаза, как человек, которого собираются брить. Могло бы показаться, что он дремлет. Но молочные братья, не раз пробегавшие мимо него в поисках Скумбриевича, успели заметить, что краски на неподвижном лице заморского гостя беспрестанно меняются. К началу служебного дня, когда инженер занял позицию у дверей Полыхаева, лицо его было румяным в меру. С каждым часом оно все разгоралось и к перерыву для завтрака приобрело цвет почтового сургуча. По всей вероятности, товарищ Полыхаев добрался к этому времени лишь до второго лестничного марша. После перерыва смена красок пошла в обратном порядке. Сургучный цвет перешел в какие-то скарлатидные пятна. Генрих Мария стал бледнеть, и к середине дня, когда начальнику "Геркулеса", по-видимому, удалось прорваться ко второй площадке, лицо иностранного специалиста стало крахмально-белым.
       -- Что с этим человеком делается? -- шепнул Балаганову Остап. -- Какая гамма переживаний!
       Едва он успел произнести эти слова, как Генрих Мария Заузе подскочил на диване и злобно посмотрел на полыхаевскую дверь, за которой слышались холостые телефонные звонки. "Wolokita!" -- взвизгнул он дискантом и, бросившись к великому комбинатору, стал изо всей силы трясти его за плечи.
       -- Геноссе Полыхаев! -- кричал он, прыгая перед Остапом. -- Геноссе Полыхаев!
       Он вынимал часы, совал их под нос Балаганову, поднимал плечи и опять набрасывался на Бендера.
       -- Вас махен зи? -- ошеломленно спросил Остап, показывая некоторое знакомство с немецким языком. -- Вас воллен зи от бедного посетителя?
       Но Генрих Мария Заузе не отставал. Продолжая держать левую руку на плече Бендера, правой рукой он подтащил к себе поближе Балаганова и произнес перед ними большую страстную речь, во время которой Остап нетерпеливо смотрел по сторонам в надежде поймать Скумбриевича, а уполномоченный по копытам негромко икал, почтительно прикрывая рот рукой и бессмысленно глядя на ботинки иностранца.
       Инженер Генрих Мария Заузе подписал контракт на год работы в СССР, или, как определял сам Генрих, любивший точность, -- в концерне "Геркулес". "Смотрите, господин Заузе, -- предостерегал его знакомый доктор математики Бернгард Гернгросс, -- за свои деньги большевики заставят вас поработать". Но Заузе объяснил, что работы не боится и давно уже ищет широкого поля для применения своих знаний в области механизации лесного хозяйства.
       Когда Скумбриевич доложил Полыхаеву, о приезде иностранного специалиста, начальник "Геркулеса" заметался под своими пальмами.
       -- Он нам нужен до зарезу! Вы куда его девали?
       -- Пока в гостиницу. Пусть отдохнет с дороги.
       -- Какой там может быть отдых! -- вскричал Полыхаев. -- Столько денег за него плачено, валюты! Завтра же, ровно в десять, он должен быть здесь.
       Без пяти минут десять Генрих Мария Заузе, сверкая кофейными брюками и улыбаясь при мысли о широком поле деятельности, вошел в полыхаевский кабинет. Начальника еще не было. Не было его также через час и через два. Генрих начал томиться. Развлекал его только Скумбриевич, который время от времени появлялся и с невинной улыбкой спрашивал:
       -- Что, разве геноссе Полыхаев еще не приходил? Странно.
       Еще через два часа Скумбриевич остановил в коридоре завтракавшего Бомзе и начал с ним шептаться:
       -- Прямо не знаю, что делать. Полыхаев назначил немцу на десять часов утра, а сам уехал в Москву хлопотать насчет помещения. Раньше недели не вернется. Выручите, Адольф Николаевич! У меня общественная нагрузка, профучебу вот никак перестроить не можем. Посидите с немцем, займите его как-нибудь. Ведь за него деньги плачены, валюта.
       Бомзе в последний раз понюхал свою ежедневную котлетку, проглотил ее и, отряхнув крошки, пошел знакомиться с гостем.
       В течение недели инженер Заузе, руководимый любезным Адольфом Николаевичем, успел осмотреть три музея, побывать на балете "Спящая красавица" и просидеть часов десять на торжественном заседании, устроенном в его честь. После заседания состоялась неофициальная часть, во время которой избранные геркулесовцы очень веселились, потрясали лафитничками, севастопольскими стопками и, обращаясь к Заузе, кричали: "Пей до дна!"
       "Дорогая Тили, -- писал инженер своей невесте в Аахен, -- вот уже десять дней я живу в Черноморске, но к работе в концерне "Геркулес" еще не приступил. Боюсь, что эти дни у меня вычтут из договорных сумм".
       Однако пятнадцатого числа артельщик-плательщик вручил Заузе полумесячное жалованье.
       -- Не кажется ли вам, -- сказал Генрих своему новому другу Бомзе, -- что мне заплатили деньги зря? Я не выполняю никакой работы.
       -- Оставьте, коллега, эти мрачные мысли! -- вскричал Адольф Николаевич. -- Впрочем, если хотите, можно поставить вам специальный стол в моем кабинете.
       После этого Заузе писал письмо невесте, сидя за специальным собственным столом:
       "Милая крошка. Я живу странной и необыкновенной жизнью. Я ровно ничего не делаю, но получаю деньги пунктуально, в договорные сроки. Все это меня удивляет. Расскажи об этом нашему другу, доктору Бернгарду Гернгроссу. Это покажется ему интересным".
       Приехавший из Москвы Полыхаев, узнав, что у Заузе уже есть стол, обрадовался.
       -- Ну, вот и прекрасно! -- сказал он. -- Пусть Скумбриевич введет немца в курс дела.
       Но Скумбриевич, со всем своим пылом отдавшийся организации мощного кружка гармонистов-баянистов, сбросил немца Адольфу Николаевичу. Бомзе это не понравилось. Немец мешал ему закусывать и вообще лез не в свои дела, и Бомзе сдал его в эксплуатационный отдел. Но так как этот отдел в то время перестраивал свою работу, что заключалось в бесконечном перетаскивании столов с места на место, то Генриха Марию сплавили в финсчетный зал. Здесь Арников, Дрейфус, Сахарков, Корейко и Борисохлебский, не владевшие немецким языком, решили, что Заузе -- иностранный турист из Аргентины, и по целым дням объясняли ему геркулесовскую систему бухгалтерии. При этом они пользовались азбукой для глухонемых.
       Через месяц очень взволнованный Заузе поймал Скумбриевича в буфете и принялся кричать:
       -- Я не желаю получать деньги даром! Дайте мне работу! Если так будет продолжаться, я буду жаловаться вашему патрону!
       Конец речи иностранного специалиста не понравился Скумбриевичу. Он вызвал к себе Бомзе.
       -- Что с немцем? -- спросил он. -- Чего он бесится?
       -- Знаете что, -- сказал Бомзе, -- по-моему, он просто склочник. Ей-богу. Сидит человек за столом, ни черта не делает, получает тьму денег и еще жалуется.
       -- Вот действительно склочная натура, -- заметил Скумбриевич, -- даром что немец. -- К нему надо применить репрессии. Я как-нибудь скажу Полыхаеву. Тот его живо в бутылку загонит.
       Однако Генрих Мария решил пробиться к Полыхаеву сам. Но ввиду того, что начальник "Геркулеса" был видным представителем работников, которые "минуту тому назад вышли" или "только что здесь были", попытка эта привела только к сидению на деревянном диване и взрыву, жертвами которого стали невинные дети лейтенанта Шмидта.
       -- Бюрократизмус! -- кричал немец, в ажитации переходя на трудный русский язык.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та зазначав прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати грошей, які Європа та її фонди надають.


Чи була означена конференція?
Чи дали грошей?
Чи попросили вже звіт?
Чи надав звіт уряд?

А ви пишете що Яценюк не хоче звітувати.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та зазначав прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати грошей, які Європа та її фонди надають.


Чи була означена конференція?
Чи дали грошей?
Чи попросили вже звіт?
Чи надав звіт уряд?

А ви пишете що Яценюк не хоче звітувати.
Ви генеруєте питання швидше, ніж відповідаєте на поставлені вам. Кого ж це мені нагадує ... Арсеній Петрович, це Ви? :smilie10:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Так все ж Боровик геній чи шахрай?
Бо якщо шахрай то виникає питання хто й чому призначив його на цю посаду.
А в іншому випадку питання чому призначивши на посаду так і не дали працювати і звільнили за два місяці після призначення.
В будь-якому разі є серйозні питання до Абромавичуса і Яценюка у вій цій історії.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Ви генеруєте питання швидше, ніж відповідаєте на поставлені вам. Кого ж це мені нагадує ... Арсеній Петрович, це Ви? :smilie10:

Просто логіка у вас дивна. з репліки Боровіка на нараді не випливає, що хтось комусь не надав звіт.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч