Автор Тема: Чи можна інтегруватися в Європу без членства в НАТО?  (Прочитано 3437 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Таке от питання.
Як ви вважаєте?  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Моя відповідь: ні, не можна.

Тому що усі без винятку колишні країни «соціалістичного табору» та держави Балтії,    спочатку стали членами НАТО, а потім вступили до Європейського Союзу.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Возможно, Австрия ж, но зачем без НАТО?
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Після розпаду  РФ  та Євросоюзу  - думаю що питання буде стояти по  іншому....

:)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Дефинируйте распад ЕС.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Якщо брити вийдуть... :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Дефинируйте распад ЕС.

Я так зрозумів - що ви просите пояснень .

Один з варіантів .
Німеччині надоїсть бути локомотивом ЄС і вона вийде  з ЄС .
Це  не буде повним  розпадом але  і  важливість цієї організації буде втрачена...

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Финляндия член ЕС с 1995 года, но не член НАТО.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Після розпаду  РФ  та Євросоюзу  - думаю що питання буде стояти по  іншому....

:)

ЕС вряд ли распадется, скорее переформатируется. Государства меньше полномочий будут делегировать Брюсселю, больше сами все решать.
В принципе этого все хотят, не только Англия, но теперь уже и Германия, и Польша...
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
В ближайшем обозримом будущем никакого распада ЕС не будет. Из-за России в том числе. Англичане своими намеками про выход  выторговывают себе преференции.
А в Украине  слухи о распаде ЕС будут распространяться интенсивно.Потому что это выгодно нашей верхушке , как это ни прискорбно. И олигархам тоже выгодно.
Не судите строго, это моё мнение. :smilie1:
« Останнє редагування: Травня 28, 2015, 07:49:06 19:49 від злата »

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Питання - нафіга нам ЄС без НАТО? Питання інде - нафіга нам повне членство в ЄС взагалі? НАТО - однозначно потрібно

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
На мою думку в ЄС чи не в ЄС це не важливо.
Україна повинна стати некорумпованою, демократичною державою - це мета.
А от НАТО - це обов"язково. Самі ми не дамо ради підняти армію
Наша ціль НАТО 

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
ЕС, это не какая то вчера придуманная конструкция. Это как он счас выглядит создавалось с половины 50тых прошлого века по воли именно Германии, и Франции. Я не исключаю, что ЕС может изменится, но скорее всего в плане законов. Но на выход Германии из ЕС я бы не налеялься. :-D ЕС это перед всем экономический союз. Снову создавать пункты пропуска на границах и пошлины никто не собирается.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
ЕС, это не какая то вчера придуманная конструкция. Это как он счас выглядит создавалось с половины 50тых прошлого века по воли именно Германии, и Франции. Я не исключаю, что ЕС может изменится, но скорее всего в плане законов. Но на выход Германии из ЕС я бы не налеялься. :-D ЕС это перед всем экономический союз. Снову создавать пункты пропуска на границах и пошлины никто не собирается.

саме так
це довгий-довгий шлях еволюції

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Я не хочу в Європу, нема там нічого доброго для нас. За НАТО двома руками

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
В НАТО нас никто не возмет без боеспособной армии, а такой армии у нас небудет без мощной экономики, а такую экономику на блате и кумовстве не построишь.

Так что все таки прийдется "чтото в консерватории менять"

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
В НАТО нас никто не возмет без боеспособной армии, а такой армии у нас небудет без мощной экономики, а такую экономику на блате и кумовстве не построишь.

Так что все таки прийдется "чтото в консерватории менять"

Если выполнить все требования из этого списка, то на блат и кумовство шансов должно быть меньше.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=33816.0
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
В НАТО нас никто не возмет без боеспособной армии, а такой армии у нас небудет без мощной экономики, а такую экономику на блате и кумовстве не построишь.

Так что все таки прийдется "чтото в консерватории менять"

Если выполнить все требования из этого списка, то на блат и кумовство шансов должно быть меньше.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=33816.0

Нда.
Я так понял что до безвизового режима я не доживу

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
В НАТО нас никто не возмет без боеспособной армии, а такой армии у нас небудет без мощной экономики, а такую экономику на блате и кумовстве не построишь.

Так что все таки прийдется "чтото в консерватории менять"

Если выполнить все требования из этого списка, то на блат и кумовство шансов должно быть меньше.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=33816.0

Нда.
Я так понял что до безвизового режима я не доживу

Терпенье и труд все перетрут(с).
Украина сейчас на верном пути, сворачивать больше нельзя.
Prosperity is based on people and ideas

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Я не хочу в Європу, нема там нічого доброго для нас. За НАТО двома руками

Это как? Для всех есть а именно для вас нет? :lol:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Я не хочу в Європу, нема там нічого доброго для нас. За НАТО двома руками

Это как? Для всех есть а именно для вас нет? :lol:

для всіх це для кого ? чи ви це всі ?  Судячи з вашої мови ви маєте росіян на увазі ?
« Останнє редагування: Травня 29, 2015, 12:26:50 12:26 від Геннадій-Умань »

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Нет конечно, я чех и говорю по своем опыте. Выражение "нема там нічого доброго для нас" это на столько явный доказ не только отсутствыя опыта а даже леньи думать, что в сказке не описать. Вернемся в начало 90тых когда совок рухнул и сравним экономическую уровень Украины и Польши. Серьезно я должен повторять, что Польша была на много беднее Украины? А если сравним обе страны сегодня? Посмотрите сколько денег из ЕС получили и получают все новые страны в ЕС, а за что их получают. Потеряли что то? Их язык или культура изчезли? Вообще не понимаю как такое "нема там нічого доброго для нас" можно сказать.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Я Українець - в сумісності прожив 7 років англія шотландія голландія польша - греція чисто турист. Є дуже багато мінусів - я не хочу в Європу - більше підтримую Швейцарську модель. Ні в якому випадку в Росію звичайно - також був в мордорі певний проміжок часу.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
" Потеряли что то?" дуже багато - ліньки перераховувати. В чехії це не так видно - дуже добре видно по англії - по франції

"Их язык или культура изчезли?" - культура англії зникає на очах. Менше в маленьких містечках - типу Стаффорда і Мейдстона - візміть Лондон і Бірмінгем там катастрофа, і це явище поширюється.
« Останнє редагування: Травня 29, 2015, 01:50:50 13:50 від Геннадій-Умань »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
 :Ignor:
" Потеряли что то?" дуже багато - ліньки перераховувати. В чехії це не так видно - дуже добре видно по англії - по франції

"Их язык или культура изчезли?" - культура англії зникає на очах. Менше в маленьких містечках - типу Стаффорда і Мейдстона - візміть Лондон і Бірмінгем там катастрофа, і це явище поширюється.

мабуть у вас дуже специфічна трактовка терміну культура

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
:Ignor:
" Потеряли что то?" дуже багато - ліньки перераховувати. В чехії це не так видно - дуже добре видно по англії - по франції

"Их язык или культура изчезли?" - культура англії зникає на очах. Менше в маленьких містечках - типу Стаффорда і Мейдстона - візміть Лондон і Бірмінгем там катастрофа, і це явище поширюється.

мабуть у вас дуже специфічна трактовка терміну культура

Поняття культура об'єднує в собі науку (включно з технологією) і освіту, мистецтво (літературу та інші галузі), мораль, уклад життя та світогляд. Культура вивчається комплексом гуманітарних наук, насамперед культурологією, етнографією, культурною антропологією, соціологією, психологією, історією[1].

Маю на увазі національну культуру - в першу чергу -- "мораль, уклад життя та світогляд". Мені в Лондоні наприклад в Бангладешському районі одного разу поломали ребра за те, що я білий. 
« Останнє редагування: Травня 29, 2015, 01:56:34 13:56 від Геннадій-Умань »

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Просто при певному порозі - корінне населення вже не взмозі асимілювати іммігрантів - це те що наразі відбувається в Европі.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Нет конечно, я чех и говорю по своем опыте. Выражение "нема там нічого доброго для нас" это на столько явный доказ не только отсутствыя опыта а даже леньи думать, что в сказке не описать. Вернемся в начало 90тых когда совок рухнул и сравним экономическую уровень Украины и Польши. Серьезно я должен повторять, что Польша была на много беднее Украины? А если сравним обе страны сегодня? Посмотрите сколько денег из ЕС получили и получают все новые страны в ЕС, а за что их получают. Потеряли что то? Их язык или культура изчезли? Вообще не понимаю как такое "нема там нічого доброго для нас" можно сказать.

Ага  ми тут  прийдемо в ЄС  і до нас приїдуть  ЄСовці і зроблять  нам  шоколадні береги і молочні ріки....
Не такі тупі  українці. За все треба платити....
Україна  багатша за Польшу - лишень порахувати кількість  мільйонерів  і мільярдерів :)

Коротко -  розікрали Україну.

Хто винуватий -  українці -за то що до такого допустили...

Надія на ЄС - це  взяти їхній державний устрій - переняти  всі важелі і запобіжники  - по контролю держави народом.
==

На рахунок  НАТО  -  також цікавий варіант , але дуже сумніваюсь ,  що нас там  хтось хоче  - поке є РФ.

Це все рівно  - що укладати  воєнний союз  з Чехією напередодні 2 світової війни...

==

А взагалі - то  цікаво би було  розібратися що там з Грецією сталося - вроді в ЄС  а  проблеми  є....

Плюс до того  -  дуже мені не подобається  світова  фінансова система
дуже подібна вона   на велику МММ (це така фінансова піраміда в РФ- якщо не знаєш)

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
І серджиніо - я не думаю, що ви можете протиставити щось ні моєму розуму ні моєму життєвому досвіду, тому просто поставте мене в ігнор і не позорьтесь.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Європа це нежиттєздатна структура - в першу чергу - дуже схоже з польським сеймом - де шляхтич мав право вето і міг заблокувати любе рішення сейму. Ми побачим розпад ЄС вже в це десятиліття скоріше всього. Економічні ж важелі - типу як вільна торгівля і пересування швидше за все лишаться.