Автор Тема: Михаил Саакашвили назначен губернатором Одесской области.  (Прочитано 78588 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46811
  • Never give in!
Міхо чотко довбойобам пояснив, що таке “інтереси держави.“ :gigi:
Довбойоби роблять вид, що не розуміють. Навіть згадали, що вміють українською говорити. Стріляти сук!.. :smilie9:
« Останнє редагування: Червня 16, 2015, 10:45:29 22:45 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Міхо чотко довбойобам пояснив, що таке “інтереси держави.“ :gigi:
Довбойоби роблять вид, що не розуміють. Навіть згадали, що вміють українською говорити. Стріляти сук!.. :smilie9:
дуже згідній...

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
[ Invalid YouTube link ]

так що там з охороною Михи? :smilie11:
Він не новачок далеко в цих всіх ділах

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
oh my god. Міхо наш майбутній президент  :super:

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Кажуть, що ота Горностаєва, по якій Міша на відео танком проїхав, то дочка Шокіна  :gigi:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Я в Тбилиси не был. Но почему то кажется что он очень похож на Одессу

Ніграма не схожий
А от Батумі до реконструкції - то иллічеськ портовий

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
oh my god. Міхо наш майбутній президент  :super:
Теж подумав...
ПАПа дбае про свiй тил.
Уявляю собi, як Хуйло бiситься.
 :smiley15:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Міхо чотко довбойобам пояснив, що таке “інтереси держави.“ :gigi:
Довбойоби роблять вид, що не розуміють. Навіть згадали, що вміють українською говорити. Стріляти сук!.. :smilie9:

Прокуроры думают , что  если они купили дипломы и получили по блату должности, то они теперь и есть государство!? Как все запущено за 24 года...
Давно пора было разворошить этот клоповник, Палица не мог.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
[ Invalid YouTube link ]
На 5:17 про яке "поможем в облегчении таможенних процедур" Саакашвілі говорить?  :smilie3:
Я розумію, таке "на публіку" народу подобається, але хочеться процедур, які будуть саме процедурами, - беземоційними, невідворотними, ... механістичними  :smilie3:
Так, з бізнесу треба "пилинки здувати", але і реєструвати бізнес потрібно. Звітність потрібно вимагати. Аналізувати це все, але звертатись до бізнесу тільки за допомогою суду. Є підозра у скоєні економічного злочину? Нехай прокуратура звертається до суду за дозволом відкрити справу. Прокуратура не повинна мати право просто так звертатись до бізнесу особисто. Є звітність, і інші "папірці" - хай аналізують та доводять підозру. Підозра повинна базуватись на чомусь. Інакше - вимагання хабара.
Але для цього потрібно законодавчо "врегулювати ситуацію", а на публіку виховувати прокурорів - фігня. Нічим добрим це не закінчиться. Саакашвілі і в Грузії для благої справи нехтував законом, за що і поплатився. Я до того, що реформатори повинні у першу чергу до парламенту звертатись. Але і корупціонерів тиснути, звичайно. То що означають слова "поможем в облегчении таможенних процедур"?  :smilie3:
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 10:20:47 10:20 від аматорка »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Прокуроры думают , что  если они купили дипломы и получили по блату должности, то они теперь и есть государство!? Как все запущено за 24 года...
Давно пора было разворошить этот клоповник, Палица не мог.
Прокурори прикриваються папірцем. То заберіть у них тій паперець. Тобто вони діють у межах закону, то змінимо закон. Чому ні? Чому знов якесь "ручне керування"?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

Цитувати

Так, з бізнесу треба "пилинки здувати", але і реєструвати бізнес потрібно. Звітність потрібно вимагати. Аналізувати це все, але звертатись до бізнесу тільки за допомогою суду.

Можно все это упростить. Но тогда у чинушей будет меньше возможностей доить бизнесменов, а чинушей такое огромное количество стране на самом деле не нужно.

Цитувати
Саакашвілі і в Грузії для благої справи нехтував законом, за що і поплатився. Я до того, що реформатори повинні у першу чергу до парламенту звертатись. Але і корупціонерів тиснути, звичайно. То що означають слова "поможем в облегчении таможенних процедур"?  :smilie3:

Ломал через колено, это факт. Часть бизнеса у крупных бизнесменов предлагал национализировать добровольно-принудительно, обиженых осталось очень много. НО а как иначе? Иначе так бы и остались гнить в болоте.

Структурные проблемы остались до конца не решены , но внешне Грузия очень даже неплохо изменилась, с чего-то ведь нужно начинать. Грузины это еще поймут, и Михо назад позовут.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Прокуроры думают , что  если они купили дипломы и получили по блату должности, то они теперь и есть государство!? Как все запущено за 24 года...
Давно пора было разворошить этот клоповник, Палица не мог.
Прокурори прикриваються папірцем. То заберіть у них тій паперець. Тобто вони діють у межах закону, то змінимо закон. Чому ні? Чому знов якесь "ручне керування"?

Чтобы менять законы , нужно сперва озвучить проблему.
Михо сам менять законы не может.

« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 10:40:01 10:40 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Чтобы менять законы , нужно сперва озвучить проблему.
Михо сам менять законы не может.
Я як раз не пропоную Саакашвілі змінювати закони. І про озвучування проблеми згодна. Нехай озвучує. Але не "виховує" прокурорів на публіку. Бачить провину конкретної людини? Нехай діє у межах закону. А так виглядає як якісь барин, який холопів виховує. Нехай хабар доводить конкретної людини.
Не знаю, мені дуже не подобаються от таки вистави. Принижує на публіку тих, хто сам когось принижував. Середньовічче якесь.
Тобто, є підозра у хабарі - нехай доводить. Нехай спрощує комунікацію бізнесу та влади у області. Нехай робить публічними ці відносини.
Але просте питання, та людина, що будує переправу, зареєстрована чи ні? Людина має всі дозволи? Нехай спростить всі ці процедури. Але вони вимагаються існуючими законами. Що з цим робити? Спростити спілкування з владою та зробити його прозорим. Це він може зробити. Але змінювати закони не може.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ломал через колено, это факт. Часть бизнеса у крупных бизнесменов предлагал национализировать добровольно-принудительно, обиженых осталось очень много. НО а как иначе? Иначе так бы и остались гнить в болоте.

Структурные проблемы остались до конца не решены , но внешне Грузия очень даже неплохо изменилась, с чего-то ведь нужно начинать. Грузины это еще поймут, и Михо назад позовут.
За законом. Особисто мені диктатор не потрібен, мені потрібна реформа судової системи  :smilie3:
Ти не жартуєш? Тобто однією рукою забирати бізнес, а іншою зазивати інвесторів? І працює?  :smilie3: Щось сумніваюсь.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Чтобы менять законы , нужно сперва озвучить проблему.
Михо сам менять законы не может.
Я як раз не пропоную Саакашвілі змінювати закони. І про озвучування проблеми згодна. Нехай озвучує. Але не "виховує" прокурорів на публіку. Бачить провину конкретної людини? Нехай діє у межах закону. А так виглядає як якісь барин, який холопів виховує. Нехай хабар доводить конкретної людини.
Не знаю, мені дуже не подобаються от таки вистави. Принижує на публіку тих, хто сам когось принижував. Середньовічче якесь.
Тобто, є підозра у хабарі - нехай доводить. Нехай спрощує комунікацію бізнесу та влади у області. Нехай робить публічними ці відносини.
Але просте питання, та людина, що будує переправу, зареєстрована чи ні? Людина має всі дозволи? Нехай спростить всі ці процедури. Але вони вимагаються існуючими законами. Що з цим робити? Спростити спілкування з владою та зробити його прозорим. Це він може зробити. Але змінювати закони не може.

Смішно, у нас закон, як дишло...  :smilie1:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Смішно, у нас закон, як дишло...  :smilie1:
Ну так реформи начебто здійснюємо. У чому їх сенс тоді?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ломал через колено, это факт. Часть бизнеса у крупных бизнесменов предлагал национализировать добровольно-принудительно, обиженых осталось очень много. НО а как иначе? Иначе так бы и остались гнить в болоте.

Структурные проблемы остались до конца не решены , но внешне Грузия очень даже неплохо изменилась, с чего-то ведь нужно начинать. Грузины это еще поймут, и Михо назад позовут.
За законом. Особисто мені диктатор не потрібен, мені потрібна реформа судової системи  :smilie3:
Ти не жартуєш? Тобто однією рукою забирати бізнес, а іншою зазивати інвесторів? І працює?  :smilie3: Щось сумніваюсь.


Вот главного судью посадят, и дело пойдет, СБУ наконец работать начала над этим  :smilie3:
Начинающим мелким бизнесменам - зеленый свет, так вижу, что Михо о них больше всего печется. Рейдонутый в 90е у государства крупный бизнес - не совсем легален, как мы все понимаем..
Многие "новые" политики пиарятся на теме национализации , абсолютно себе не представляя что это такое и вводя народ в заблуждении.
Prosperity is based on people and ideas

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Прокуроры думают , что  если они купили дипломы и получили по блату должности, то они теперь и есть государство!? Как все запущено за 24 года...
Давно пора было разворошить этот клоповник, Палица не мог.
Прокурори прикриваються папірцем. То заберіть у них тій паперець. Тобто вони діють у межах закону, то змінимо закон. Чому ні? Чому знов якесь "ручне керування"?

У мєнта є влада, що б протистояти злодію, але він користує її для кривування базару...  так і з прокуратурою

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Гарно і популярно  пояснив  прокурорам :)

====
Розділ I
ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ І ДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРАТУРИ
Стаття 1. Прокуратура
1. Прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому цим Законом, здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.
====



І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Евгений Чичваркин

Предприниматель

Я завидую Саакашвили. Завидую уже второй раз. Белой-пребелой завистью. И держу за него кулаки: ведь если в Грузии он мог менять законодательство всей страны, то на Украине, как бы ни хотел, не сможет повлиять на НДС или налог с продаж или заменить в столице ворующих милиционеров на неворующих полицейских. Тем не менее коль скоро он является советником президента Петра Порошенко и главой Консультативного международного совета реформ, то полномочий у него, насколько я понимаю, много.

Почему, несмотря на войну, я могу уверенно сказать, что ситуация на Украине сегодня лучше, чем в Грузии в 2003 году? Во-первых, в стране все еще есть промышленность, транспорт, работающий бизнес и банковская система. Несмотря на то что Украина по индексу восприятия коррупции стоит (ха-ха), то есть лежит очень низко, при общении с бизнесменами становится понятно, что глубина этой коррупции далеко не такая чудовищная, как в России или как в Грузии в 2003 году. И уровень криминала тоже заметно ниже. Речь не о политических преступлениях, таких, например, как убийство Олеся Бузины, – речь идет именно о криминальных разборках и убийствах, и их киевляне, стоить отметить, давно не помнят.

Я разговаривал с украинскими предпринимателями, которые, например, торгуют шаурмой в оживленных местах. В Москве даже смешно рассказать, сколько украинцы платят ментам, – я подозреваю, что у нас эта цифра больше раз в сто. Коррупция на Украине, конечно, тоже замешена на огромных деньгах, но не факт, что за них согласятся проливать кровь.

(click to show/hide)

https://slon.ru/posts/52852
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Евгений Чичваркин

Предприниматель
...



Я разговаривал с украинскими предпринимателями, которые, например, торгуют шаурмой в оживленных местах. В Москве даже смешно рассказать, сколько украинцы платят ментам, – я подозреваю, что у нас эта цифра больше раз в сто. Коррупция на Украине, конечно, тоже замешена на огромных деньгах, но не факт, что за них согласятся проливать кровь.
...


https://slon.ru/posts/52852

 Где он видел украинских предпринимателей торгующих шаурмой?  :shuffle: Ну и естественно , что меньше в Киеве ментам платят, чем в Москве, уровень доходов в разы меньше, в Жмеренке еще меньше платят , наверное.

 А почему это Саакашвили все озвучивает, а не "гарант" или любитель налогов Сеня?
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 02:09:00 14:09 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Евгений Чичваркин

Предприниматель
...



Я разговаривал с украинскими предпринимателями, которые, например, торгуют шаурмой в оживленных местах. В Москве даже смешно рассказать, сколько украинцы платят ментам, – я подозреваю, что у нас эта цифра больше раз в сто. Коррупция на Украине, конечно, тоже замешена на огромных деньгах, но не факт, что за них согласятся проливать кровь.
...


https://slon.ru/posts/52852

 Где он видел украинских предпринимателей торгующих шаурмой?  :shuffle: Ну и естественно , что меньше в Киеве ментам платят, чем в Москве, уровень доходов в разы меньше, в Жмеренке еще меньше платят , наверное.

 А почему это Саакашвили все озвучивает, а не "гарант" или любитель налогов Сеня?

Если к примеру татарин живет и торгует шаурмой в Киеве, то он украинский предприниматель, а не российский, и не казахстанский.
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 03:32:52 15:32 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Andrii Pronkin

А звідки ж вони?

Звідки всі ті корупціонери, здирники, злочинці, уроди та інші редиски? Нам їх завезли в якості подлянки? Виростили в пробірках, заклавши аморальні якості з дитинства? Чи може москалі підкинули їх нам, як диверсантів, заздалегідь навчивши аморальності та безпринципності? Або так складаються зірки при їх народженні? Звідки ж все те гуано, яке вспливає вверх в нашій політиці і так заважає нам жити?

А може вони виросли в нашому хворому, глибоко корумпованому суспільстві, яке не бажає ані вчити закони країни, в якій живе, ані виконувати їх. Може це саме суспільство і ми ,як його частина, нехтуванням правил, починаючи з перебігання дороги на "червоне", кермування авто в стані алкогольного сп’яніння, розкидуючи папірці і сміття за 2 метри від урни, не сплачуючи податків при нагоді, роздаючи хабарі "для прискорення процесу", або для того, щоб зробити, за допомогою хабаря те, що законом не дозволяється вирощує безпринципних людей, які не зважають ні на що, поки це не стосується їх власної шкури? Хіба не те суспільство, яке плювало на закони своєї країни, але вимагає їх дотримання від держслужбовців і оточуючих, які є тими самими членами суспільства і плювали на закони так само, як і оточуючі?

Може це те ж суспільство, яке бездумно йде на вибори, або не йде зовсім, віддає свій голос за майбутнє країни, не розібравшись за кого і хто він такий, продає за гречку, цукор, 100 грн, а потім звинувачує всіх і вся, що ці "коти в мішку" виявляються справжніми щурами і гадами?
Суспільство, яке звикло не дотримуватись прийнятих порядків та законів, не вимагати цього від оточуючих, не обурюватись, коли політики порушують закон, і не вносячи їх до "чорного списку за це" продовжувати, як стадо тупорилих баранів, голосувати за грабіжників та пройдисвітів, приречене генерувати "еліти" які є цими грабіжниками та пройдисвітами, бо це ВИГІДНО. І поки у нас буде вигідно грабувати і займатись здирництвом, маючи шанс бути переобраним чи призначеним такими ж, як вони, на посади, ми будемо по вуха в лайні.

Поки ми будемо покладати всю відповідальність на "вождів" пасивно спостерігаючи за подіями і чекати, що все зроблять за нас, ми будемо жебраками, а вони наживатимуться на таких тюхтіях.

Поки не будуть висуватись від громад конкретні кандидати чи партії, з яких питатимуть щодо виконаних планів дій, бо обіцянки ми проходили, мають бути чітко розроблені програми і плани дій партій чи окремих кандидатів, ми обиратимемо найкраще лайно з багатьох інших сортів лайна.
Для вашого відома. Застава на минулих виборах від кандидата була 12800 грн. Чи громада, висунувши і підтримавши свою людину і кандидата з активних і чесних людей округу не змогла б забезпечити таку заставу замість олігархів та лобі існуючої влади? Могла б. Не зробили, ніхто. Вибирали знов лайно, яке найменше смердить, серед цілого асортименту сортів лайна.

Пасивне суспільство приречене на те, щоб ним правили злодії, бо вони завжди активні.

Навіщо громадянство тим, хто не цікавиться хоча б законами, які безпосередньо впливають на ваше життя, якими маєте послуговуватись в повсякденні? Нащо мати громадянство країни і не користуватись ним за призначенням? Нащо плювати на свою країну, не намагаючись зробити її краще?

Суспільство, змінюючись, змінює і владу і країну і Майдан був лише першим кроком в змінах, які мають відбутись в головах. Коли зміниться суспільство, зміниться і країна.

P.S. Мене обурило те, що дехто хоче Саакашвілі президентом України. Читайте закони своєї країни і вимоги до кандидата в президенти, тоді не виглядатимете клоунами.

Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Евгений Чичваркин

Предприниматель

Я завидую Саакашвили. Завидую уже второй раз. Белой-пребелой завистью. И держу за него кулаки: ведь если в Грузии он мог менять законодательство всей страны, то на Украине, как бы ни хотел, не сможет повлиять на НДС или налог с продаж или заменить в столице ворующих милиционеров на неворующих полицейских. Тем не менее коль скоро он является советником президента Петра Порошенко и главой Консультативного международного совета реформ, то полномочий у него, насколько я понимаю, много ....
Росіянин пише?  :smilie3: Ну, він же іншого навіть уявити напевно не може. Хоча у Лондоні мешкає. Може і працює  :smilie3:
Він як уявляє собі реальність? От хтось повинен буду найголовнішим, ... і "все порешать".  :smilie3:
 :smiley23:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Если к примеру татарин живет и торгует шаурмой в Киеве, то он украинский предприниматель, а не российский, и не казахстанский.

  Это -"татарин" должно слезу выбить, что он "крымский татарин"? Со всей его якобы проукраинством? Хорошо, где он татарина видел торгующего шаурмой ? :smilie1:  (с украинцами я так понял , возражений нет - не торгуют шаурмой).
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 03:38:30 15:38 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Міхо чотко довбойобам пояснив, що таке “інтереси держави.“ :gigi:
Довбойоби роблять вид, що не розуміють. Навіть згадали, що вміють українською говорити. Стріляти сук!.. :smilie9:
А прокурор взял бы и сказал ему после упоминания Майдана-"Пам’ятай чужинець – тут господар українець!" :weep:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Все правильно робить Міха. Лідер повинен брати на себе відповідальність чи то за область чи за державу. Бо привикли всі ховатися за державні інтереси та недосконалі закони, а самі тихо пиздити зі здиованим виглядом: "а що ми можемо змінити ?"

Все це дурно пахне, а робота нашої прокуратури та іншого чиновництва, якщо вони хочуть грошей, одразу перетвоюється на італійський страйк.

Занйєте як це народ називає ? Спершу забити цвяха, щоб потім його разом витягати.

З вікі:
Страйк італійський, обструкція — різновид страйку, різке зниження працівниками темпу роботи внаслідок надто суворого додержання службових інструкцій або навіть повне припинення праці за одночасного збереження їхньої присутності на робочих місцях, одна з форм протестної боротьби трудящих проти погіршення трудових відносин.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Міхо чотко довбойобам пояснив, що таке “інтереси держави.“ :gigi:
Довбойоби роблять вид, що не розуміють. Навіть згадали, що вміють українською говорити. Стріляти сук!.. :smilie9:
А прокурор взял бы и сказал ему после упоминания Майдана-"Пам’ятай чужинець – тут господар українець!" :weep:

Так Миха уже украинец. В чём проблема ? Или ты из тех что черепа меряют ?
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 03:46:11 15:46 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
У мєнта є влада, що б протистояти злодію, але він користує її для кривування базару...  так і з прокуратурою
Ну і? Людину в ідеалі повинен захищати закон. Якщо людина діє за законом, то вона повинна мати впевненість у тому, що суд виграє.
Саакашвілі говорить, - так, ви діяли за законом, але ви вимагаєте хабар. Але пардон, ти хоч свідчення візьми у того, у кого хабар вимагали на його думку.
Прокуратура вимагає якісь папірці, але всі "папірці", дозволи тобто, повинні бути у відповідних базах. Якщо їх там немає, то будувати не можна. Справа Саакашвілі - організувати прозору систему комунікації бізнесу та влади. Хоче побудувати переправу, звертається до місцевої влади. І все це прозоре та швидко. А прокуратура нехай вивчає процес (прозорий  :smilie3:) відсторонено від тушки людини, що щось там хоче побудувати. Що не так?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Все правильно робить Міха. Лідер повинен брати на себе відповідальність чи то за область чи за державу. ...
У нас взагалі-то парламентська форма влади/правління. І особисто мені ніякий лідер не потрібен  :gigi: Я тільки хочу, щоб судова система нормальною була. Закони поступово, вслід за нормальністю  :smilie3: результатів парламентських виборів, нормальними становились. Якось так.
Забодали вже всі ці "лідери" та "еліта". Якась селекційна тваринна ферма  :smilie3: