Автор Тема: Михаил Саакашвили назначен губернатором Одесской области.  (Прочитано 79183 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079


Так Миха уже украинец. В чём проблема ? Или ты из тех что черепа меряют ?

 Прокуратура разберется, законно ли он стал украинцем.  :shuffle:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... "Пам’ятай чужинець – тут господар українець!" :weep:
Громадянин України - українець. Якщо про етнос хочеш поговорити, то використовуй термін "етнічний українець". Ти про що хочеш поговорити?  :smilie3:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Громадянин України - українець. Якщо про етнос хочеш поговорити, то використовуй термін "етнічний українець". Ти про що хочеш поговорити?  :smilie3:

 Да про что тут говорить. Все и так ясно .  :smilie1:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Прокуратура разберется, законно ли он стал украинцем.  :shuffle:
А яким чином? Звернеться до Порошенка з вимогою обгрунтувати "державний інтерес"?  :smilie8:
Цитувати
Положення, передбачені  пунктами  3-6  частини  другої   цієї
статті,  не поширюються на осіб,  які мають визначні заслуги перед
Україною,  і на  осіб,  прийняття  яких  до  громадянства  України
становить державний інтерес для України.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201

Громадянин України - українець. Якщо про етнос хочеш поговорити, то використовуй термін "етнічний українець". Ти про що хочеш поговорити?  :smilie3:

 Да про что тут говорить. Все и так ясно .  :smilie1:
Це так. Громадянин України - господар, "чужинець" - ні. Він не може приймати участь у виборах, наприклад.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Прокуратура разберется, законно ли он стал украинцем.  :shuffle:
А яким чином? Звернеться до Порошенка з вимогою обгрунтувати "державний інтерес"?  :smilie8:
Цитувати
Положення, передбачені  пунктами  3-6  частини  другої   цієї
статті,  не поширюються на осіб,  які мають визначні заслуги перед
Україною,  і на  осіб,  прийняття  яких  до  громадянства  України
становить державний інтерес для України.

 Ну Саакашвили фигура крупная, а например с министром экономики можно и разобраться , а потом уже и Саакашвили паровозом пойдет после импичмента . "Украинская прокуратура на страже интересов украинского народа".  :smiley24:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Це так. Громадянин України - господар, "чужинець" - ні. Він не може приймати участь у виборах, наприклад.


 Эх. Встречу Байдена на крещатике, так ему и скажу, а Маккейн и так это знает.  :smilie1:
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 04:29:30 16:29 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну Саакашвили фигура крупная, а например с министром экономики можно и разобраться , а потом уже и Саакашвили паровозом пойдет ...
Навпаки, як на мене. І Ромчик, ... не добре так мало знати про Україну  :smilie3:
Немає у нас "міністерства економіки", є міністерство економічного розвитку та торгівлі. Тобто тоді вже називай Абромавичуса міністром торгівлі.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Все правильно робить Міха. Лідер повинен брати на себе відповідальність чи то за область чи за державу. ...
У нас взагалі-то парламентська форма влади/правління. І особисто мені ніякий лідер не потрібен  :gigi: Я тільки хочу, щоб судова система нормальною була. Закони поступово, вслід за нормальністю  :smilie3: результатів парламентських виборів, нормальними становились. Якось так.
Забодали вже всі ці "лідери" та "еліта". Якась селекційна тваринна ферма  :smilie3:

Угу, хотіть дальше. :smilie5: Цікаво як ви хочете щоб все самою устаканилося, без людей які будуть брати на себе відповідальність і розгрібати авгієві конюшні. 

Ну, якось так, саме собою... щоб....:gigi:  Якось так. :smilie3:
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 04:38:48 16:38 від OlegSky »

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 І Ромчик, ... не добре так мало знати про Україну  :smilie3:
Немає у нас "міністерства економіки", є міністерство економічного розвитку та торгівлі. Тобто тоді вже називай Абромавичуса міністром торгівлі.

 Я не знаю, какое у нас развитие "экономики и торговли"?  :smilie1: Наверное 99% украинцев знают -"какое".  :weep:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Угу, хотіть дальше. :smilie5: Цікаво як ви хочете щоб все самою устаканилося, без людей які будуть брати на себе відповідальність і розгрібати авгієві конюшні. 

Ну, якось так, саме собою... щоб....:gigi:  Якось так. :smilie3:
Ну так людей, а не "лідера"  :gigi:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Я не знаю, какое у нас развитие "экономики и торговли"?  :smilie1: Наверное 99% украинцев знают -"какое".  :weep:
Про розвиток торгівлі у назві міністерства нічого нема. Перекласти?  :gigi:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Угу, хотіть дальше. :smilie5: Цікаво як ви хочете щоб все самою устаканилося, без людей які будуть брати на себе відповідальність і розгрібати авгієві конюшні. 

Ну, якось так, саме собою... щоб....:gigi:  Якось так. :smilie3:
Ну так людей, а не "лідера"  :gigi:

Добре. Я взагалі не люблю сперечатися зі жінками. Пропоную ні моє, ні ваше.

Нам протрібні люди з лідерськими якостями. :smilie1:

Причому, багато таких людей.

І на мою думку, Міха один із них.  Чи ви думаєте, що просто вибраний парламент може щось змінити ? Ну тоді мені важко буде вас переконати. Ніколи ще люди не вибирали кращих представників з поміж себе. Така вже природа людини.
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 04:48:33 16:48 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Добре. Я взагалі не люблю сперечатися зі жінками. Пропоную ні моє, ні ваше.

Нам протрібні люди з лідерськими якостями. :smilie1:

Причому, багато таких людей.

нам потрібгі люди що вміють ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Я не знаю, какое у нас развитие "экономики и торговли"?  :smilie1: Наверное 99% украинцев знают -"какое".  :weep:
Про розвиток торгівлі у назві міністерства нічого нема. Перекласти?  :gigi:

 Да какая разница. Лишить гражданства этого клоуна и все.   Азарова попросить и гражданства давать не надо.  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Добре. Я взагалі не люблю сперечатися зі жінками. Пропоную ні моє, ні ваше.

Нам протрібні люди з лідерськими якостями. :smilie1:

Причому, багато таких людей.

нам потрібгі люди що вміють ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ

Добре, зайдемо з іншого боку. Чи потрібні для організації успішної роботи лідерські якості чи ні ?

Чи знову стара пісня про професіоналів-технократів. Ну-ну. Скажу вам чесно, хєр що вийде у професіонала, а не організація роботи більш-менш складної структури. І в політика-популіста ніфіга не вийде.


« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 04:52:33 16:52 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Добре. Я взагалі не люблю сперечатися зі жінками. Пропоную ні моє, ні ваше.

Нам протрібні люди з лідерськими якостями. :smilie1:

Причому, багато таких людей.

нам потрібгі люди що вміють ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ

Добре, зайдемо з іншого боку. Чи потрібні для організації успішної роботи лідерські якості чи ні ?

ну скажімо так - якщо вони є то добре
але їх може і не бути і це не є трагедія
а от коли лідерські якості є а вміння організуватии роботу - ні то біда

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Добре. Я взагалі не люблю сперечатися зі жінками. ...
Далі нецікаво  :smilie3:, ти головного у політиці не бачиш.  :smilie3:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Добре. Я взагалі не люблю сперечатися зі жінками. Пропоную ні моє, ні ваше.

Нам протрібні люди з лідерськими якостями. :smilie1:

Причому, багато таких людей.

нам потрібгі люди що вміють ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ

Добре, зайдемо з іншого боку. Чи потрібні для організації успішної роботи лідерські якості чи ні ?

ну скажімо так - якщо вони є то добре
але їх може і не бути і це не є трагедія
а от коли лідерські якості є а вміння організуватии роботу - ні то біда

Та це все теорія. А практика показує, що в будь-якій соціальні групі є лідер. Якщо лідер успішний, успішна соціальна група, а ні то й ні. Прикладів в історії купа. Це стосується всього. Ви думаєте чому топ-менеджерам платять такі великі зарплати.  Саме через їхні лідерські якості. Людину, яка знає на зубок теорію менеджмента чи організацію роботи фірми можна знайти дуже легко, а от другого Елона Маска чи Тіма Кука - ні.

Так само й Саакашвілі. Іншого такого у нас немає. Якщо є , то прошу пана, приклад в студію.
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 05:00:12 17:00 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Добре. Я взагалі не люблю сперечатися зі жінками. ...
Далі нецікаво  :smilie3:, ти головного у політиці не бачиш.  :smilie3:
Ну ні, то й ні. :ax

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Та це все теорія. А практика показує, що в будь-якій соціальні групі є лідер. Якщо лідер успішний, успішна соціальна група, а ні то й ні. Прикладів в історії купа. Це стосується всього. Ви думаєте чому топ-менеджерам платять такі великі зарплати.  Саме через їхні лідерські якості. Людину, яка знає на зубок теорію менеджмента чи організацію роботи фірми можна знайти дуже легко, а от другого Елона Маска чи Тіма Кука - ні.

шоб добре служили хазяям і дивились на підлеглих сверху вниз

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Чи потрібні для організації успішної роботи лідерські якості чи ні ?

Чи знову стара пісня про професіоналів-технократів. Ну-ну. Скажу вам чесно, хєр що вийде у професіонала, а не організація роботи більш-менш складної структури. І в політика-популіста ніфіга не вийде.
Ні у кого не вийде. Вийде у команди. Зверни увагу на Яресько. Вона "лідер"?  :smilie3:
Вона вміє делегувати відповідальність. Команду робить не "лідер", команду роблять однодумці. Визначена мета, визначені інструменти її досягнення та ЗАКОНИ. Все. Далі тільки "пахать". Якось не можу наклацкати слово "орати"  :smilie3:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Та це все теорія. А практика показує, що в будь-якій соціальні групі є лідер. Якщо лідер успішний, успішна соціальна група, а ні то й ні. Прикладів в історії купа. Це стосується всього. Ви думаєте чому топ-менеджерам платять такі великі зарплати.  Саме через їхні лідерські якості. Людину, яка знає на зубок теорію менеджмента чи організацію роботи фірми можна знайти дуже легко, а от другого Елона Маска чи Тіма Кука - ні.

шоб добре служили хазяям і дивились на підлеглих сверху вниз

Я особисто знайомий з американцем  у якого зарплата 1 млн. доларів в місяць. Він простіший в спілкуванні зі своїми підлеглими ніж інший мій знайомий (начальник одного з управлінь в ОДА). Ту мимо. Причому мимо абсолютно.  :gigi:
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 05:06:52 17:06 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
... Чи потрібні для організації успішної роботи лідерські якості чи ні ?

Чи знову стара пісня про професіоналів-технократів. Ну-ну. Скажу вам чесно, хєр що вийде у професіонала, а не організація роботи більш-менш складної структури. І в політика-популіста ніфіга не вийде.
Ні у кого не вийде. Вийде у команди. Зверни увагу на Яресько. Вона "лідер"?  :smilie3:
Вона вміє делегувати відповідальність. Команду робить не "лідер", команду роблять однодумці. Визначена мета, визначені інструменти її досягнення та ЗАКОНИ. Все. Далі тільки "пахать". Якось не можу наклацкати слово "орати"  :smilie3:

Ну, поки що, ні Яресько, ні Яценюк, ні уряд в цілому нічого для України нормально не наорали. Так, трохи боронами ковзнули зверху, що навіть буряни всі полишался. Якщо вже ми говоримо алегоріями, то ще їхня нива нічого не те що не вродила, а навіть ще нічого не зійшло. :gigi:

Будемо говорити прямо, поки що орачі з них ніякі. Чи може є якісь позитивні приклади які я пропустив ?


Тепер щодо однодумців. Сіра маса однодумців без лідера, так і залишиться сірою масою однодумців. Щоб вони стали успішною командою потрібен лідер. Зрештою приклад і і Яресько і Яценюка це доводить.

Люди є, закони є, пашуть всі , а толку - нуль цілих нуль десятих.
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 05:13:17 17:13 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну, поки що, ні Яресько, ні Яценюк, ні уряд в цілому нічого для України нормально не наорали. Так, трохи боронами ковзнули зверху, що навіть буряни всі полишался. Якщо вже ми говоримо алегоріями, то ще їхня нива нічого не те що не вродила, а навіть ще нічого не зійшло. :gigi:

Будемо говорити прямо, поки що орачі з них ніякі. Чи може є якісь позитивні пирклади які я пропустив ?
А чого ти чекаєш? І Яресько, і Яценюк тримали ситуацію рік. Цього було замало в умовах війни? Я не спекулюю на темі війни, але реальність якось враховувати потрібно.
Подивимось восени що запропонують на наступний рік. Подивимось на податковий кодекс.
Доречі, Яценюк говорять гірше вміє делегувати відповідальність.  :smilie3:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
... Чи потрібні для організації успішної роботи лідерські якості чи ні ?

Чи знову стара пісня про професіоналів-технократів. Ну-ну. Скажу вам чесно, хєр що вийде у професіонала, а не організація роботи більш-менш складної структури. І в політика-популіста ніфіга не вийде.
Ні у кого не вийде. Вийде у команди. Зверни увагу на Яресько. Вона "лідер"?  :smilie3:
Вона вміє делегувати відповідальність. Команду робить не "лідер", команду роблять однодумці. Визначена мета, визначені інструменти її досягнення та ЗАКОНИ. Все. Далі тільки "пахать". Якось не можу наклацкати слово "орати"  :smilie3:

Ну, поки що, ні Яресько, ні Яценюк, ні уряд в цілому нічого для України нормально не наорали. Так, трохи боронами ковзнули зверху, що навіть буряни всі полишался. Якщо вже ми говоримо алегоріями, то ще їхня нива нічого не те що не вродила, а навіть ще нічого не зійшло. :gigi:

Будемо говорити прямо, поки що орачі з них ніякі. Чи може є якісь позитивні приклади які я пропустив ?


Тепер щодо однодумців. Сіра маса однодумців без лідера, так і залишиться сірою масою однодумців. Щоб вони стали успішною командою потрібен лідер. Зрештою приклад і і Яресько і Яценюка це доводить.

Люди є, закони є, пашуть всі , а толку - нуль цілих нуль десятих.


Та нє...То в тебе Претензії до них  неконкретні ...  :smilie5:

Загалом Якісь борони та бур'яни  :weep:
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 05:20:01 17:20 від finli »

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Людину, яка знає на зубок теорію менеджмента чи організацію роботи фірми можна знайти дуже легко, а от другого Елона Маска чи Тіма Кука - ні.

Так само й Саакашвілі. Іншого такого у нас немає. Якщо є , то прошу пана, приклад в студію.

 Кто эти люди? Последний понятно. :shuffle: Тим Кук кто такой? Человек превращающий Эппл в Самсунг? 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Тепер щодо однодумців. Сіра маса однодумців без лідера, так і залишиться сірою масою однодумців. Щоб вони стали успішною командою потрібен лідер. Зрештою приклад і і Яресько і Яценюка це доводить.

Люди є, закони є, пашуть всі , а толку - нуль цілих нуль десятих.
Чому "сіра маса" однодумців? Яскрава та не маса. От саме підібрати команду - справа міністра/прем'єр-міністра. Але до чого тут "лідерство"?
Я розумію термін у спортивному контексті, там .. лідер перегонів. Нехай навіть "президентських перегонів"  :smilie3:, тобто виборів.
А називати лідером диктатора - фігня. Начальник тоді може?  :gigi: Головний, "пахан". Що там ще?
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 05:30:14 17:30 від аматорка »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Людину, яка знає на зубок теорію менеджмента чи організацію роботи фірми можна знайти дуже легко, а от другого Елона Маска чи Тіма Кука - ні.

Так само й Саакашвілі. Іншого такого у нас немає. Якщо є , то прошу пана, приклад в студію.

 Кто эти люди? Последний понятно. :shuffle: Тим Кук кто такой? Человек превращающий Эппл в Самсунг?

 Elon Musk — американский инженер, предприниматель, миллиардер, и соучредитель SpaceX.

Timothy Donald Cook с 25 августа 2011 года был официально назначен новым CEO Apple[1]. В 2011 году его «зарплата» (суммарное вознаграждение) составила 380 млн долларов, куда входят годовой оклад и премия руководителя. Кроме этого, Кук владеет акциями компании на сумму 442 млн долларов[2].

Мил человек, что значит "превращающий Эппл в Самсунг " ?  :gigi:
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 05:30:14 17:30 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
... Тепер щодо однодумців. Сіра маса однодумців без лідера, так і залишиться сірою масою однодумців. Щоб вони стали успішною командою потрібен лідер. Зрештою приклад і і Яресько і Яценюка це доводить.

Люди є, закони є, пашуть всі , а толку - нуль цілих нуль десятих.
Чому "сіра маса" однодумців? Яскрава та не маса. От саме підібрати команду - справа міністра/прем'єр-міністра. Але до чого тут "лідерство"?
Я розумію термін у спортивному контексті, там .. лідер перегонів. Нехай навіть "президентських перегонів"  :smilie3:, тобто виборів.
А називати лідером диктатора - фігня. Начальник тоді може?  :gigi: Головний, "пахан". Що там ще?

То Міха - диктатор ?  :gigi: