Автор Тема: Михаил Саакашвили назначен губернатором Одесской области.  (Прочитано 79201 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
... Лидер колектива это тот кто определяет цели деятельности. Правильные это цели или нет вопрос второй.
Цілі Кабміну визначає парламент. Тобто парламентська більшість. При чому тут "лідерство" взагалі?

При чом тут кабмин парламент и их цели к Саакашвили и облгосадминистрации?

У нас есть конкретная ситуация - некая организация в которой необходимо организовать работу по исполнению неких целей. Да?
Ну давайте меня назначим начальником одесской ОДА, как думаете я успешно организую там работу по контролю за таможней?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Так отож....Тому завжди з пересторогою сприймаю лідерів які "можуть все"...

Та не, Янукович слабак. Настоящий лидер бы никогда не спасовал перед Хуйлом. Это не лидер, а так - профанация.

Для этого контингента Москва всегда была последней инстанцией. В этом большая проблема. На самом деле в плане лидерства Путин такоеже гомно как и Янукович

Путин конечно же гомно. Но в кацапстане там другая вишка. І них уже построено политарное государство. Там такая система, что они лепят лидера с кого угодно. Всё на это заточено. И Янукович спасовал перед этой системой, а Миха -нет. Я это имел ввиду.
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 06:42:46 18:42 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
От Адольф, ото - Лідер...не слабак...а Кадафі ...а Чон Дух Ван...а Мао...а Кім Ір Сен

От нам би такого шоб не спасував  :gigi:

Адольф, Каддафі лідери.

Чон ду Хван, Мао і Кім Ір Сен - представник політарних систем.

Нам потрібен - Лі Куан Ю.

Навіт не так.

Нам потрібні кращі риси  Лі Куан Ю, Адольфа і Саакашвіллі в одному флаконі, бо все дуже запущено... :gigi:

І так. Всім треба багато працювати... але працювати вдумливо і робити те що треба.

Бо інакше тільки змучимось і з нашого роя не вийде ... нічого. :smilie5:
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 06:44:11 18:44 від OlegSky »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
Ну так я і питаю  :smilie3:, слова (!) голови ОДА зараз повинні подіяти?

Будем надеяться, что это не только слова... Кучме народ не верил, голосовали за него от безысходности, он себе искусственно Симоненко соперником сделал, нормальным тогда вообще было нереально пробиться наверх.

Цитувати
А вони проблеми не бачать? І навіть знаходячись у опозиції? Згадай нинішню владу у опозиції. Невже вони ці проблеми не озвучували тоді?  :smilie3:

Круговая порука в силовых структурах.
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Дело Михо - озвучить проблемы и назвать вещи своими именами. А дело наших доблестных народных депутатов - решить, что со всем этим делать, и как законы поменять так, чтобы они защищали народ, а не корыстные интересы чиновников.

  И кто решать будет ? Неграмотные Гаврилюк с Семенченко ( с прочими тетерюками)?  Они же уровня более-менее квалифицированного строителя не имеют, а подсобниками им -лень. И от этого "представителя украинского народа" надо что-то ждать?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

Дело Михо - озвучить проблемы и назвать вещи своими именами. А дело наших доблестных народных депутатов - решить, что со всем этим делать, и как законы поменять так, чтобы они защищали народ, а не корыстные интересы чиновников.

  И кто решать будет ? Неграмотные Гаврилюк с Семенченко ( с прочими тетерюками)?  Они же уровня более-менее квалифицированного строителя не имеют, а подсобниками им -лень. И от этого "представителя украинского народа" надо что-то ждать?

в парламенте не только Гаврилюк с Семенченко  :weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308

Дело Михо - озвучить проблемы и назвать вещи своими именами. А дело наших доблестных народных депутатов - решить, что со всем этим делать, и как законы поменять так, чтобы они защищали народ, а не корыстные интересы чиновников.

  И кто решать будет ? Неграмотные Гаврилюк с Семенченко ( с прочими тетерюками)?  Они же уровня более-менее квалифицированного строителя не имеют, а подсобниками им -лень. И от этого "представителя украинского народа" надо что-то ждать?

в парламенте не только Гаврилюк с Семенченко  :weep:

Не корми троля

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
От Адольф, ото - Лідер...не слабак...а Кадафі ...а Чон Дух Ван...а Мао...а Кім Ір Сен

От нам би такого шоб не спасував  :gigi:

Адольф, Каддафі лідери.

Чон ду Хван, Мао і Кім Ір Сен - представник політарних систем.

Нам потрібен - Лі Куан Ю.

Навіт не так.

Нам потрібні кращі риси  Лі Куан Ю, Адольфа і Саакашвіллі в одному флаконі, бо все дуже запущено...

Нам потрібно нормальне законодавство і нормальний контроль за його дотриманням.І важка пахота всього населення по 12 годин на добу.Всьо...

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

Так отож....Тому завжди з пересторогою сприймаю лідерів які "можуть все"...

Та не, Янукович слабак. Настоящий лидер бы никогда не спасовал перед Хуйлом. Это не лидер, а так - профанация.

Для этого контингента Москва всегда была последней инстанцией. В этом большая проблема. На самом деле в плане лидерства Путин такоеже гомно как и Янукович

Гбшная моль он, а не лидер. Просто пиарщики умело сыграли на извечных комплексах россиян, сделали такого себе альфа-самца для стада  :gigi:
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Лідери люблять мітинги.Мітинги люблять лідерів.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Дело Михо - озвучить проблемы и назвать вещи своими именами. А дело наших доблестных народных депутатов - решить, что со всем этим делать, и как законы поменять так, чтобы они защищали народ, а не корыстные интересы чиновников.

  И кто решать будет ? Неграмотные Гаврилюк с Семенченко ( с прочими тетерюками)?  Они же уровня более-менее квалифицированного строителя не имеют, а подсобниками им -лень. И от этого "представителя украинского народа" надо что-то ждать?

Ну тут такая вещь интересная, что для того чтобы понять что надо прокуроров сажать и чиновников увольнять особых академий оканчивать не надо. И Гаврилюк справится . А то всё это чиновничье сучье племя за красивыми словами о патриотизме, профессионализме и государственных интересах прячет свои гнилые душёнки, которые именно такие "хлопцы" без особых зазрений и будут вытряхивать.  И правильно ксатити делать. Это  в кацапстане чиновник высшая каста, а у нас должны быть и будут слугами народа. А будут плохо служить - нагайкой и в холодную, сук. Пусть подумают о том зачем их народ кормит.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну за Міху говорять його діла в Грузії. Ти сриймаєш це як піар, а я сприймаю це як останнє попередження.

Я б також так зробив. Перед тим, як розпочати реальні репресії, я завжди попереджаю тих проти кого ці репресії будуть направлені. Причому привселюдно. Щоб потім не було відмазок типу " ми не знали".

Міха привселюдно всіх попередів - припиняйте. Ні, ну то я вас попередив і всі про це чули, тепер це ваші проблеми.
Оце і є один із проявів лідерства....
Саакашвілі, як і будь яка людина, робив добрі справи та робив помилки. Не треба з нього святого робити. Нам потрібні реформи з порушенням закону? Моя відповідь - ні. А у когось вона буде іншою. Я це розумію. А хтось не хотів у 2006 щоб Україна долучалась до НАТО.
Якщо Саакашвілі має докази хабарництва, то він повинен без всіляких попереджень реагувати. Просіяти всю документацію ОДА, на предмет порушення закону. Прізвище, яке він згадував, повинне з'явитися у судових справах, або про хабарництво, або про наклеп. От якось так. Це як на мене, звичайно.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
... Лидер колектива это тот кто определяет цели деятельности. Правильные это цели или нет вопрос второй.
Цілі Кабміну визначає парламент. Тобто парламентська більшість. При чому тут "лідерство" взагалі?

Тоска по "сильной руке" наверное  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
От Адольф, ото - Лідер...не слабак...а Кадафі ...а Чон Дух Ван...а Мао...а Кім Ір Сен

От нам би такого шоб не спасував  :gigi:

Адольф, Каддафі лідери.

Чон ду Хван, Мао і Кім Ір Сен - представник політарних систем.

Нам потрібен - Лі Куан Ю.

Навіт не так.

Нам потрібні кращі риси  Лі Куан Ю, Адольфа і Саакашвіллі в одному флаконі, бо все дуже запущено...

Нам потрібно нормальне законодавство і нормальний контроль за його дотриманням.І важка пахота всього населення по 12 годин на добу.Всьо...

Та нормальне у нас законодавство. От, наприклад, який вам закон конкретно не подобається ?

Що стосується важкої праці то я вже про це писав, тупа робота нічого в країні не змінить. Чи може в СРСР мало працювли ? Чи може мало працюю в Північній Кореї ? І що це дало ?

Знаєте як кажуть американці:
"Якщо хочеш нормально жити - потрібно важко працювати, але якщо хочеш розбагатіти, то треба придумати щось інше" :gigi:

Трохи не про те, але суть приблизно така ж. Ми можемо рити канал хоч по 24 години на добу, але якщо цей канал  веде не до озера, а в протилежний бік, то води там не буде ніколи.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Скільки кіл пекла треба пройти і скільки хабарів дати, щоб відкрити виробничий бізнес і нормально працювати?
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
(Та нормальне у нас законодавство)

 :fp

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ну за Міху говорять його діла в Грузії. Ти сриймаєш це як піар, а я сприймаю це як останнє попередження.

Я б також так зробив. Перед тим, як розпочати реальні репресії, я завжди попереджаю тих проти кого ці репресії будуть направлені. Причому привселюдно. Щоб потім не було відмазок типу " ми не знали".

Міха привселюдно всіх попередів - припиняйте. Ні, ну то я вас попередив і всі про це чули, тепер це ваші проблеми.
Оце і є один із проявів лідерства....
Саакашвілі, як і будь яка людина, робив добрі справи та робив помилки. Не треба з нього святого робити. Нам потрібні реформи з порушенням закону? Моя відповідь - ні. А у когось вона буде іншою. Я це розумію. А хтось не хотів у 2006 щоб Україна долучалась до НАТО.
Якщо Саакашвілі має докази хабарництва, то він повинен без всіляких попереджень реагувати. Просіяти всю документацію ОДА, на предмет порушення закону. Прізвище, яке він згадував, повинне з'явитися у судових справах, або про хабарництво, або про наклеп. От якось так. Це як на мене, звичайно.

Ні, не повинен. Саакашвілі бореться не з конкретними хабарниками. Він бореться з явищем. Якщо тихо посадити десть хабарників - нічого не зміниш. Якщо голосно арештувати одного харабрника як це зробив Яценюк, також нічого не зміниш. В даному випадку Міха знає, що робить. Головне на арешт, а його очікування.  :gigi:  Він не хоче посадити того прокурора, він хоче змінити правила гри. І в даному випадку діє абсолютно правильно. Яомжу навіть сказати що буде дальше. Будуть регулярно садити по одному. Тут саме головне - щоб регулярно і щоб по одному.

« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 07:00:36 19:00 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
(Та нормальне у нас законодавство)

 :fp

Конкретний закон який треба відмінити чи змінити в студію. Бо я так також умію. :fp2
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 07:01:42 19:01 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Будем надеяться, что это не только слова... Кучме народ не верил, ...
Саакашвілі не пропонує, як і Кучма, механізму. В 10-хвилинному ролику нічого немає про механізм.
Ще раз, Саакашвілі потрібно найшвидше спростити комунікацію громадян з владою. Поїздки у автобусі - це не те, що потрібно   :smilie3:
Всі ці вистави - це жах. Справи ... і як найшвидше. І не разові якісь акції, а реальне стале спрощення комунікації. Прозоро та швидко - от це повинне стати гаслом Саакашвілі :smilie3: Поки щось ні, не вражає. Совок совком.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
(Та нормальне у нас законодавство)

 :fp

Конкретний закон який треба відмінити чи змінити в студю. Бо я так також умію. :fp2

Закон про пенсійне забезпечення .
Класний, правда ж? :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Чому зовнішні інвестиції в Україні переважно з Хуйлостану, а не з Європи чи Північної Америки?

Чому люди з України масово перебувають на заробітках у Європі?

Дайте відповідь на ці питання, і вам стане зрозуміло що треба робити.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Скільки кіл пекла треба пройти і скільки хабарів дати, щоб відкрити виробничий бізнес і нормально працювати?

Ніскільки. Питайте за конкретний бізнес, я  вам відповім. Ви не путайте законодавство з придирками прокурорів і інших чиновників, про які говорить Міха, та з галузевими інструкціями.

 В більшості випадків я всіх чиновників послаю прямо нахуй, бо нічого не порушую і знаю всі їхні дойобки.  Вони йдуть і втираються. А от овоч хотів по іншому, по безпредєлу, тому його й поперли.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
(Та нормальне у нас законодавство)

 :fp

Конкретний закон який треба відмінити чи змінити в студю. Бо я так також умію. :fp2

Закон про пенсійне забезпечення .
Класний, правда ж? :laugh:

І що вам в ньому не подобається ? Можна конкретніше з порівнянням наприклад американського досвіду.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Саакашвілі бореться не з конкретними хабарниками. Він бореться з явищем. Якщо тихо посадити десть хабарників - нічого не зміниш. Якщо голосно арештувати одного харабрника як це зробив Яценюк, також нічого не зміниш. В даному випадку Міха знає, що робить. Головне на арешт, а його очікування.  :gigi:  Він не хоче посадити того прокурора, він хоче змінити правила гри. І в даному випадку діє абсолютно правильно. Яомжу навіть сказати що буде дальше. Будуть регулярно садити по одному. Тут саме головне - щоб регулярно і щоб по одному.
Головне - невідворотність покарання за скоєний злочин. Є злочин, є покарання. А "по одному та регулярно" - це диктатура  :gigi:
Людина собою замінює закон. Він сам буде обирати кого саджати, а кого поки полякати.  :smiley23:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Чому зовнішні інвестиції в Україні переважно з Хуйлостану, а не з Європи чи Північної Америки?

Чому люди з України масово перебувають на заробітках у Європі?

Дайте відповідь на ці питання, і вам стане зрозуміло що треба робити.

Тут законодавство ні причому. Я спілкуюся з інвесторами. Наприклад з датчанами. Велике підприєство. Все у них пучком.
Інші закрили, тому що не змогли організувати доставу сировини в необхідінй кількості.

Питання у них не про закони, а про відсутність їх нормального виконання. Вони без проблем готові дотримуватися законів.

Причому будь-яких, але якщо ті закони :
1.Обов'язкові для всіх.
2.Не міняються по бажанню певнних осіб.



Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

в парламенте не только Гаврилюк с Семенченко  :weep:
И кто там грамотный "этничный  украинец" ?
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 07:11:59 19:11 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
(Та нормальне у нас законодавство)

 :fp

Конкретний закон який треба відмінити чи змінити в студю. Бо я так також умію. :fp2

Закон про пенсійне забезпечення .
Класний, правда ж? :laugh:

І що вам в ньому не подобається ? Можна конкретніше з порівнянням наприклад американського досвіду.

А Вам він подобається? Ви ж кажете що у нас закони супер...Достатньо сказати Так. Закон про пенсійне забезпечення у нас Супер....А вже далі я Вас розмажу аргументами, чому цей закон -гівно.Бо інакше будемо товкти воду.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
... Саакашвілі бореться не з конкретними хабарниками. Він бореться з явищем. Якщо тихо посадити десть хабарників - нічого не зміниш. Якщо голосно арештувати одного харабрника як це зробив Яценюк, також нічого не зміниш. В даному випадку Міха знає, що робить. Головне на арешт, а його очікування.  :gigi:  Він не хоче посадити того прокурора, він хоче змінити правила гри. І в даному випадку діє абсолютно правильно. Яомжу навіть сказати що буде дальше. Будуть регулярно садити по одному. Тут саме головне - щоб регулярно і щоб по одному.
Головне - невідворотність покарання за скоєний злочин. Є злочин, є покарання. А "по одному та регулярно" - це диктатура  :gigi:
Людина собою замінює закон. Він сам буде обирати кого саджати, а кого поки полякати.  :smiley23:

Ні не так. Лякати треба всіх. А саджати тих по кому доказані епізоди хабарництва.
Щось ти ставиш все з ніг на голову. Де я писав, що Міха буде когось саджати ? І тим більше про заміну людиною закону ?


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
(Та нормальне у нас законодавство)

 :fp

Конкретний закон який треба відмінити чи змінити в студю. Бо я так також умію. :fp2

Закон про пенсійне забезпечення .
Класний, правда ж? :laugh:

І що вам в ньому не подобається ? Можна конкретніше з порівнянням наприклад американського досвіду.

А Вам він подобається? Ви ж кажете що у нас закони супер...Достатньо сказати Так. Закон про пенсійне забезпечення у нас Супер....А вже далі я Вас розмажу аргументами, чому цей закон -гівно.Бо інакше будемо товкти воду.

Нормальний закон. Правлять його постійно правда, відколи прийняли. Оце вважаю ненормальним. Власне це і є основна проблема з якою стикаються бізнесмени. Постійні зміни правил гри. Зрештою не забувайте про трансформацію соціуму з псевдосоціалістчної в капіталістичну, а також про те, що в Україні пенсіонерів більше ніж працюючих.
« Останнє редагування: Червня 17, 2015, 07:22:48 19:22 від OlegSky »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так закон гарний чи ні? Щось Ви якось невпевнено... :gigi: