Автор Тема: Яке “Правому Сектору“ діло до геїв і лесбійок?  (Прочитано 18752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!


«Правий сектор» просить міського голову Києва Віталія Кличка звернутися до суду щодо заборони параду ЛГБТ-спільноти.

«Пане Кличку, сьогодні у вкрай тяжкий для Батьківщини час, коли багато воїнів, які виступають проти даного антихристиянського явища, перебувають на ротації в Києві та можуть не сприйняти ЛГБТ-парадів. Для уникнення провокацій, конфліктних ситуацій і неприємностей будь-якого характеру, просимо Вас, звернутися до суду з проханням заборонити цей захід заздалегідь», – йдеться у зверненні організації.

«В Україні єдиний гей-парад пройшов за президентства Януковича під охороною тисячі силовиків «Беркута». Просимо також звернути увагу, що суспільство вкрай негативно ставиться до подібних акцій ЛГБТ. Більшість киян – віруючі люди, і виступають проти даного явища», – наголошують у «Правому секторі».

Раніше ЛГБТ-спільнота повідомила про проведення Маршу рівності у Києві 6 червня.

 http://www.radiosvoboda.org/content/news/27049713.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Будуть яйцями кидатись?..
ПС, кажете?
Мо, провокатори якiсь?..
Нащо ПС веселковi хлопчiки й дiвчата?..
Дурня якась...
 :smiley15:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Адекватні геї парадами не ходять, і самі на таких плюються

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
саме актуальне питання наразі бігати за геями -- а бігати за парадом днр слабо ?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
саме актуальне питання наразі бігати за геями -- а бігати за парадом днр слабо ?

 :lol:  За геями бегать веселей.  К тому же они безобидны, в отличие от...
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Адекватні геї парадами не ходять, і самі на таких плюються

Действительно, кому ну какое дело кто с кем спит? И зачем это лишний раз афишировать, тем более сейчас ?!
« Останнє редагування: Червня 02, 2015, 06:52:18 18:52 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Тролль-каратель
‏@trollgnet

"Содомитский шабаш", "ЛИБЕРАЛЬНЫЙ ЭКСТРЕМИЗМ", "беснование дегенератов".  Господии, правосекам Милонов тексты пишет?

Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
тому що ПІАР

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Адекватні геї парадами не ходять, і самі на таких плюються

Действительно, кому ну какое дело кто с кем спит? И зачем это лишний раз афишировать, тем более сейчас ?!


Краще б боролися проти того, щоб в Україні менше займались торгівлею людей як дорослих так і дітей. І здались їм ці геї. І які це віруючі на них ображаються чи не ті, що Весті щоденно читають?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Краще б боролися проти того, щоб в Україні менше займались торгівлею людей як дорослих так і дітей. І здались їм ці геї.
І які це віруючі на них ображаються чи не ті, що Весті щоденно читають?
:smiley24:
Невже в столицi вже нова секта - Свiдкiв ВЕСТЕЙ?..
Людям тре лiкуватися, а вони самi себе зомбують ВЕСТЯМИ.

Пастор Гужва та Протоiрей Ганапольський...
 :moskali:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Краще б боролися проти того, щоб в Україні менше займались торгівлею людей як дорослих так і дітей. І здались їм ці геї.
І які це віруючі на них ображаються чи не ті, що Весті щоденно читають?
:smiley24:
Невже в столицi вже нова секта - Свiдкiв ВЕСТЕЙ?..
Людям тре лiкуватися, а вони самi себе зомбують ВЕСТЯМИ.

Пастор Гужва та Протоiрей Ганапольський...
 :moskali:

Выглядит так, что ПС повторяет все за нациком Милоновым, тот тоже ярый гомофоб. По крайней мере на публике..  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Скорее всего... :bayan  -  что бы было на кого бочку катить, если мальчки с радужными флагами... таки пройдутся по Кресту...
 :smilie7:

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Краще б боролися проти того, щоб в Україні менше займались торгівлею людей як дорослих так і дітей. І здались їм ці геї.
І які це віруючі на них ображаються чи не ті, що Весті щоденно читають?
:smiley24:
Невже в столицi вже нова секта - Свiдкiв ВЕСТЕЙ?..
Людям тре лiкуватися, а вони самi себе зомбують ВЕСТЯМИ.

Пастор Гужва та Протоiрей Ганапольський...
 :moskali:

Так, свідки які моляться на наших ворогів і хлюпаються в Криму. Хоча і не люблю цієї показухи із гей парадами але точно знаю кого б гнала мітлою з столиці.

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Вам не все одно хто відпи..дить під@р@сів?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вам не все одно хто відпи..дить під@р@сів?

Других проблем сейчас нет?
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Вам не все одно хто відпи..дить під@р@сів?

А для чого їх пи...дити?  :Sho_za:
Вони ж не кричать - Путін, ввєді!  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Вам не все одно хто відпи..дить під@р@сів?

А для чого їх пи...дити?  :Sho_za:
Вони ж не кричать - Путін, ввєді!  :smilie7:

Коте, ти гей? Бо занадто переймаєшся ними.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Вам не все одно хто відпи..дить під@р@сів?

А для чого їх пи...дити?  :Sho_za:
Вони ж не кричать - Путін, ввєді!  :smilie7:

Коте, ти гей? Бо занадто переймаєшся ними.

Ні, я не гей.
Я згоден з Марго та іншими щодо того, що не варто накидатися на геїв.
Організатори подібних заходів як правило хочуть привернути до себе увагу, і нормальною реакцією було б не звертати на подібну акцію уваги. Хочуть - хай влаштовують свій смішний маскарад.
З політичного боку, за нишніх обставин українського прагнення в Європу, будь які насильницькі дії щодо геїв будуть на Заході сприйматися вкрай негативно. Тому такі дії абсолютно неприпустимі.

Особисто серед моїх знайомих і колег є геї. Я з ними нормально спіклуюся професійно, але ясна річ не ходжу до бару чи куди там ще, бо модус поведінки у нас різний. Та й геї, зазвичай, уникають спіклування з нами поза роботою чи бізесовими контактами.
If you are going through hell, keep going.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Коте, ти гей? Бо занадто переймаєшся ними.

О, починається  :weep:.
Мені їхні паради теж не подобаються , але я про них не знаю і ними не цікавлюсь , але займатись явною хуйнею , як це пропонує  ПС ( якщо це не фейк) - маразм .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
У нас є своя культура без гомосеків. Хочуть потрусити булками - нехай їдуть в Європу. Тим паче недалеко. Раз наваляють - більше парадів не влаштовуватимуть.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Хіба Христос закликав до насильства над іншими чи інакшими? ПС ніби ж називають себе християнами.
If you are going through hell, keep going.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Йоханий бабай , ну підорасія це не єдине на чому  " дотримання віри в Бога " базується . Як нарахунок того щоб проїхатись по трасі і похуячити блудніц з 12 gauge ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Йоханий бабай , ну підорасія це не єдине на чому  " дотримання віри в Бога " базується . Як нарахунок того щоб проїхатись по трасі і похуячити блудніц з 12 gauge ?

Та ти хвашист :pooh_lol:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Хіба Христос закликав до насильства над іншими чи інакшими? ПС ніби ж називають себе християнами.

Христос завжди говорив, що прийшов ствердити Закон Божий.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Закон Божий каже, що треба йти і лупцювати геїв?  :eyes:
If you are going through hell, keep going.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Та ти хвашист :pooh_lol:

Чому хвашист . Як істінний православний не можу пройти мимо підораса , блідніци і порушника правил дорожнього руху . Одразу вихоплюю мачєте і рука бойцов колоть устала.
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Закон Божий каже, що треба йти і лупцювати геїв?  :eyes:

Закон Божий каже, що содомія - це гріх. Сходи краще до священника та розпитай його.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Закон Божий каже, що треба йти і лупцювати геїв?  :eyes:

Закон Божий каже, що содомія - це гріх. Сходи краще до священника та розпитай його.

Навіть якщо це гріх, то це не означає що грішника треба бити по голові і закидати камінням. Ніхто не закидає камінням і не дає стусанів чоловікові якщо він переспав із чужою жінкою.

Щодо священника, то я на сповіді не ходжу і священникам питань не задаю, бо нема такого нічого, чого я б хотів від священника почути.

Колись Шолом Алейхем , здається, сказав, що найбільше страждання це те, про яке нікому не скажеш. То чого до попа йти?  :smilie7:
« Останнє редагування: Червня 03, 2015, 12:43:12 00:43 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Ліно, у мене була собака бісексуалом і за це я його не стала любити менше. Треба дивитись на вчинки людини, а не на те з ким вона спить (звичайно якщо це не насилля). Якщо на цей парад нападуть то ми нічим не будемо відрізнятись від Росії. А з нас тільки посміються бо ж Україна не Росія. Якби ще у нас стільки огиди викликав прапор Росії коли з ним ходили ультра-ортодоксальні бабусі і дідусі як прапор LGBT. То і б війни зараз не було б.