Автор Тема: Яке “Правому Сектору“ діло до геїв і лесбійок?  (Прочитано 18751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Провокация с обеих сторон, я считаю. Мальчики и девочки хотели пройтись с флажком, отработать грант.
Обязанность государства защищать своих граждан, обеспечить им безопасность для любых собраний, если они не нарушают закон.

Бить слабых - это не патриотизм, и не национальная идея.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Фекла Малахит
‏@malahit1616

Свобода собрания разве не за это бился год назад ПС, а теперь нападает на безоружных?
Prosperity is based on people and ideas

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Я категорично проти лесбі і всіма руками за геїв - чим більше геїв тим мені краще

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я категорично проти лесбі і всіма руками за геїв - чим більше геїв тим мені краще

Да Вы хитрец  :laugh:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
щодо нападів поки ПС не взяв на себе відповідальність - так що наразі всіх собак вішають на ПС хоча він може бути зовсім не причетний

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Kyrylo Sergeyev

Про гей-парад у Києві
Взагалі, ідея формування соціальної групи за ознаками сексуальної орієнтації - це дурний жарт покоління кінця 20-го сторіччя.
Секс, інтим - те, що закрито від громадскості. Це те, що відбувається в закритому приміщення між двома (зараз модна і більше ніж двома) людьми, і не підлягає громадскому висвітленню.
Апріорі, сексуальні меншини не можуть мати ніяких інших прав, окрім права закриватись в кімнати і робити там те, що захочуть. Будь-яке громадське висвітлення питань сексуальної орієнтаціє є аморальним - що посягає проти норм громадської моралі. Це, за аналогією, можна порівняти із мітингом сепарів у Києві, з вимогою права на статус УБД, для "ополченців": Теж, аморально, теж права, які вимагаються, відсутні у правовій природі норм.
Права людини, рівність - це не те, що невелика група захотіла собі мати. Це - перелік правил, обов'язкових, для всіх, для підтримання правового балансу супільства у відносинах між людьми. І держава є гарантом цих правил, відповідно слідкуючи і за якісттю переліку прав. Бо наприклад право маньяка на гвалтування і вбивство, порушить права інших людей, а отже, розхитає цей порядок і тому держава ніколи його не дозволить.
Абсурдною є і ідея, що права людини починаються там, де закінчуються права іншої людини. Той, хто сформулював цю фразу, ніколи не мав відношення до права і не усвдомлює, що зазначив правову формулу диктатури, а на інституту прав людини, який якраз навпаки передбачає виключну рівність.
Тож, в умовах війни, коли суспільство особливо чутливе до морального стану, коли багато людей із загостреним почуттям справедливості, допускати захід із вимогою неіснуючих прав, неіснуючим (точніше навіть, морально протиправним) об'єднанням - це недопустима розкіш, для воюючої держави.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Нападать на безоружных не делает никому чести.


Prosperity is based on people and ideas

Offline kod

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 23
Фекла Малахит
‏@malahit1616

Свобода собрания разве не за это бился год назад ПС, а теперь нападает на безоружных?

 :smiley24:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Защитим Украину
‏@ProtectUkraine

А вы говорите, что мобилизация сорвана...Вот, сегодня в Киеве очередь в военкомат.

Prosperity is based on people and ideas

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Дикость. А вообще очень похоже на провокацию - "вот, смотрите, какие фашисты к вам в Европу просятся". Кому они там на набережной были видны и нужны
 :Sho_za:
Sapere aude

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
День Киева прдолжается?..
И что - обиженные голубки- уже шлют петицию в ЕС?..
Или сперва... письмо в Админ. Президента?..
Странный народ: постоянно ищут повод для провокаций.
Это их стиль?..
Тогда... не плохо было бы придумать какую нить хитрость в УК, что бы эти мальчики и деФочки могли или штрафом "Откупиться" или же общ. - полезными работами, как это давно делают в ЕС.
 :smiley15:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
В мене питання .
У всіх затриманих найшли візитку Яроша ?
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
То що, геї проти підарасів ? Хто переміг ?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
по суті безпрограшна ФСБшна провокація, сенс провокації - підняти срач між гомофобами та негомофобами. Ось це справжня ціль.

Щодо того що геїв немає на фронті - це піздьож.

по друге цікаво як фронтовики - гомофоби ставляться до спорядження куплених на гроші
1) московських геїв
2) на гроші "толерастів" з європи
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
То що, геї проти підарасів ?
Хто переміг ?
Дружба.
 :smiley15:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
по суті безпрограшна ФСБшна провокація, сенс провокації - підняти срач між гомофобами та негомофобами. Ось це справжня ціль.

Правильно!
И те кто раздувает тему - помощники Хуйла!
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Жесть какая то. В ЛЮБОМ обществе родится 4% гомосексуальных мужчин и 2% гомосексульных женщин. Это факт. Да я их меньше чем гетеросексуалов, но они есть и не по своем выборе. Хотите смотреть в чужие спальни и проверять кто там и чем занимается?

Особисто я хочу, що би вони це все не виносили зі спалень на вулиці та полощі, для загального огляду.
Це саме стосується і  нормального гетеросексувального сексу, який в реальності, дуже часто буває досить огидним з вигляду. Хоча це і рахується цікавим та захопливим видовищем, це не завжди так є.
А що вже казати про різну зоофілію та копрофагію?
Це що також треба виставляти на показ і рекламувати?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Геї і лесбійки - це люди з ЗАКОННИМИ, але ОСОБЛИВИМИ потребами. На парадах вони не захищають свої права, бо спати двом чоловікам і так ніхто не забороняє, а вимагають від суспільства, щоб їх ОСОБЛИВІ потреби визнали НОРМАЛЬНИМИ, якщо не кращими і крутішими від нормальних. Це бажання розмити суспільне уявлення про біологічну і соціальну норму, щоб їм було комфортніше. Тому - нах зі своїми веселковими парадами. І ще - нема страшніших людей, ніж меншість, яка нав'язала свої вимоги більшості і мститься за колишню дискримінацію. Геть політкоректність, правда важливіша, ніж приємність під..расів (у гарному розумінні слова).

+100500

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Геї і лесбійки - це люди з ЗАКОННИМИ, але ОСОБЛИВИМИ потребами. На парадах вони не захищають свої права, бо спати двом чоловікам і так ніхто не забороняє, а вимагають від суспільства, щоб їх ОСОБЛИВІ потреби визнали НОРМАЛЬНИМИ, якщо не кращими і крутішими від нормальних. Це бажання розмити суспільне уявлення про біологічну і соціальну норму, щоб їм було комфортніше. Тому - нах зі своїми веселковими парадами. І ще - нема страшніших людей, ніж меншість, яка нав'язала свої вимоги більшості і мститься за колишню дискримінацію. Геть політкоректність, правда важливіша, ніж приємність під..расів (у гарному розумінні слова).

"якщо не кращими і крутішими від нормальних."

Это что? Давайте, цитируйте из их програми. Где хотят для себя такое?

Якщо ви тверезо подивитесь на всі ці речі, то побачите це і самі, бо це очевидно.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Я категорично проти лесбі і всіма руками за геїв - чим більше геїв тим мені краще
:lol:, +
чим менше конкурентів, тим Вам краще.  :laugh: Цікавий підхід.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
До речі

От скажіть мені, хто з вас здивується, якщо під час подор-параду трапиться масове побиття "невинних мирних підарасів" "озвірілим, воіїнствующім фашистким Правим Сектором" ... ну і по-любому з масовими жертвами. І обов'язково перед об'єктивами ЖопаТУДЕЙ

Яби на місці СБУ ООЧЕНЬ насторожився.

Вже зараз.
І раджу вже зараз всю цю підерастіческую шваль уважно промацати просканувати на предмет раша-зв'язків і провакаций

ато доведеться потім в черговий раз червоніти блеять і перед глибокостурбованими європейськими гойдалками головами

та виправдовуватися "це не ми, ми не козли, це все кацапи" ..  :smilie7:
« Останнє редагування: Червня 06, 2015, 06:31:30 18:31 від free UA »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Так парад уже відбувся
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
как я мог пропустить  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
как я мог пропустить  :weep:
Может повторят?...
Ну что там та Оболонь?..
Кто туда ездил и что видел?..
 :smiley15:

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Давайте будем чесными, если бы это был Марш за русский язык или Марш коммунистов, на которые нападают патриоты, то вы бы аплодировали бы стоя патриотам, ну или как минимум оправдали бы их.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Давайте будем чесными, если бы это был Марш за русский язык или Марш коммунистов, на которые нападают патриоты, то вы бы аплодировали бы стоя патриотам, ну или как минимум оправдали бы их.

 :smiley24:

и было бы правильно.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Давайте будем чесными, если бы это был Марш за русский язык или Марш коммунистов, на которые нападают патриоты, то вы бы аплодировали бы стоя патриотам, ну или как минимум оправдали бы их.

 :smiley24:

и было бы правильно.

Двойные стандарты. Ни к чему хорошему это не приведет  :smilie8:

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Не можна ВСІХ гребти під одну гребінку.
ПС - це не стояща по стійці струнко "партія регіонів", і не гурток за інтересами.

Але під цим лейблом збирається все що завгодно - від адекватних тлумачних гідних національно-свідомих патріотів, войнів і борців за справедливість, до раша-провокаторів, ультра-правих, просто бандитів та іншого нетямущого наброду. Це факт

Оконтурити цей рух строго до 2-х кольорів чорного або білого неможливо – надто широкий спектр, чим активно користуються як агенти хуйла, так i влада, якій вільна МАСОВА потужна сила - як кістка в горлі

так що будувати висновки, і зводити всі біди до купки тупих підарасів, або проплачених хуйлом підарасів на роботі – така ж провокація.

як ви хочете бути ЧЕСНИМИ

Давайте будем чесными,
« Останнє редагування: Червня 06, 2015, 10:11:31 22:11 від free UA »

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24: четко все разложил, добавить нечего


Роман Донік1 год. ·

После таких дней, хочется послать подальше всех и вся и уехать в деревню. Или за границу. Забить на все и греться тупо на солнце. И спать.
 Месяцев, эдак с 8-10 назад, я понял одну простую вещь: Если я хочу, чтобы мы победили, то должен засунуть в задницу свои хотелки, свои желания надиктованные суперэго, свое мнение, которое мешает побеждать.
 Каждую поездку мы видим столько грязи и блядства, что истеричному журналисту хватило бы на написание триллера, а не статьи на сайте.
 Но я реально понимаю, где и что я могу изменить, а где могу навредить не принеся никакой пользы. И я стараюсь не вредить.
 Вы думаете, тем, кто пишет и говорит оптимистично, дается легко вся эта оптимистичность?
 Они знаю в десятки, если не в сотни раз больше плохого, чем самые продвинутые правдоскатели.
 Просто каждый на этой войне, сделал свой выбор. Или Я в украине, или Украина во мне.
 Те, кто выбрали Украину, никогда не сделают ничего, что сможет повредить Украине. Даже в мелочах. Даже на уровне формирования общественного мнения. Они не фанаты и не продались. Они критикуют и бьют, но только тогда, когда уверены в результате. Чтоб не вредить по мелочам. Чтоб только с пользой. Чтоб не дай Бог не сделать хуже.
 Другие, используют каждую возможность чтоб подчеркнуть свое величие в войне или в разбудове Украины. И плевать на все остальное. плевать какое будет эхо. Плевать на последствия.
 Я по своим убеждениям скорее националист. Облегченная, русскоязычная версия.
 Но сегодня я злой.
 Я не понимаю почему для одних шествие важнее Украины? Это действительно так важно?
 Я знаю нескольких геев воюющих сейчас. Знаю даже гей пару. Сначла одного мобилизовали, а потом второй ушел доровольцем. Служат отдельно. Воюют. Хорошо воюют.
 Так вот им, не до шествий, не до парадов и не маршей.
 Я так же не понимаю, почему разгон шествия, важнее для других чем Украина?
 Я знаю, десятки ДУКовцев. И им тоже не до разгона маршей. Им вообще по сараю, что там происходит на этих маршах. Все будет потом, после войны.
 Почему и одни и другие с таким удвольствием вбивают гвозди в крышку гроба?
 Сегодняшний день, это как ребенок, делая первые шаги, начинает падать, а его вместо того, чтоб поддержать и подставить руки, бьют ногой, типа - держи сцуко спинко ровно.
 У меня сегодня такое чувтвуо, как с большого перепоя. Хреново и во рту как кошки нагадили.
 Я даже не ожидал, что меня это так зацепит. Зацепило. И пока, я не знаю что с этим делать.
 Поеду как я лучше на передок одевать и кормить правых не правых. Геев и не геев. Там у каждого "я" в Украине. И кровь одинакового цвета. И враг общий. И Украина одна. Для всех.
 ……………………
 Помочь победе? Это легко
(click to show/hide)