Автор Тема: Сумно, сумно аж за край...  (Прочитано 6401 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Сумно, сумно аж за край...
« Reply #30 : Червня 16, 2015, 05:50:25 17:50 »
Один приклад, про який я знаю через перші руки особисто.  :fp
В нього є пятитонна вантажівка, на якій він два рази на тиждень завозить до Маріуполя почергово картоплю та вугілля для приватного сектора на зиму.

Шо-шо,это он куда везет картошку?
Эту лапшу можно повесить на уши только тому,кто ни разу не был на оккупированной территории.
Имея в зоне АТО цену на картошку как минимум в три а то и четыре раза выше,чем в Украине и везти ее продавать туда где дешевле?
Итоги сей басни:
1.Ложь.
2.Перевозчик дебил.
Выбирайте то,что вам больше нравится.  :weep:

Ну и чиста поржать:

Цитувати
Критична маса покідьків навчилась за рік робити грубі гроши на існуванні цієї лінії...

Критична маса - эта скока?

Цитувати
Як чесна людина він чесно каже - якщо закінчится війна, я не знайду таких можливостей заробляти пристойні гроші, тількі зараз і почав жити нормально...
Тобто, він сплачує ці 3500 грн і накидає 70 копійок на свій товар, має десь собі 20-25 коп з кілограма вантажу, тобто 4000-5000 грн на тиждень.

Ги- ги. :laugh:  :lol:  :weep:

« Останнє редагування: Червня 16, 2015, 06:13:06 18:13 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сумно, сумно аж за край...
« Reply #31 : Червня 16, 2015, 06:13:27 18:13 »
Один приклад, про який я знаю через перші руки особисто.  :fp
В нього є пятитонна вантажівка, на якій він два рази на тиждень завозить до Маріуполя почергово картоплю та вугілля для приватного сектора на зиму.

Шо-шо,это он куда везет картошку?
Эту лапшу можно повесить на уши только тому,кто ни разу не был на оккупированной территории.
Имея в зоне АТО цену на картошку как минимум в три а то и четыре раза выше,чем в Украине и везти ее продавать туда где дешевле?
Итоги сей басни:
1.Ложь.
2.Перевозчик дебил.
Выбирайте то,что вам больше нравится.  :weep:
Як варіант, в один бік вугілля, в інший - картоплю. Але в тексті інакше зазначено, це так. Викликає подив, звісно.
« Останнє редагування: Червня 16, 2015, 06:14:06 18:14 від аматорка »

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Сумно, сумно аж за край...
« Reply #32 : Червня 16, 2015, 06:52:23 18:52 »
А чому лише автотранспорт?
В першу чергу - залізницю перекривати треба.

Залізницю перекрити - найпростіше. Достатньо розібрати рейки і передбачити відповідальність для чергових станцій, якщо потяг все ж рушить у сторону окупантів (якщо тишком-нишком рейки відновлять).
Для залізничного руху потрібно щоб диспетчер проклав маршрут, вагонна служба - сформувала склад вагонів, депо - підготувало локомотив (пальне, техогляд, ...) і т.д. Перепрошую за можливі неточності у термінах, але суть в тому, що це вимагає узгодженої взаємодії підрозділів і без вказівки зверху ніяка самодіяльність неможлива.