Автор Тема: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ  (Прочитано 25443 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #180 : Лютого 15, 2016, 12:57:18 12:57 »
На Каська наезжал известный "борцун с коррупцией" Игорь Луценко.
Видно многим мешал, выжили..

Народный депутат Игорь Луценко ("Батькивщина") обратился с запросом к Генпрокурору Виктору Шокину с просьбой проверить законность обретения замом Генпрокурора Виталием Касько и членами его семьи прав на недвижимое имущество и в случае выявления нарушений привлечь виновных к ответственности.
Об этом говорится в депутатском запросе Луценко, сообщает Цензор.НЕТ.

Луценко отмечает, что имеет документы, в которых говорится, что Касько дважды получал служебное жилье от Генпрокуратуры, которое впоследствии было приватизировано.

В 2002 году Касько была предоставлена в качестве служебного жилья 1-комнатная квартира площадью 49, 5 кв.м. Квартира была оформлена на Касько и его мать, которая не проживала в Киеве и не нуждалась в улучшении жилищных условий, так как постоянно проживала в трехкомнатной квартире во Львове.
http://censor.net.ua/n361869
Prosperity is based on people and ideas

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #181 : Лютого 15, 2016, 01:30:38 13:30 »
Зрада однозначно
Але якщо Касько зявиться у НАБУ то перемога беззаперечно :gigi:

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #182 : Лютого 15, 2016, 03:03:06 15:03 »
На Каська наезжал известный "борцун с коррупцией" Игорь Луценко.
Видно многим мешал, выжили..

Народный депутат Игорь Луценко ("Батькивщина") обратился с запросом к Генпрокурору Виктору Шокину с просьбой проверить законность обретения замом Генпрокурора Виталием Касько и членами его семьи прав на недвижимое имущество и в случае выявления нарушений привлечь виновных к ответственности.
Об этом говорится в депутатском запросе Луценко, сообщает Цензор.НЕТ.

Луценко отмечает, что имеет документы, в которых говорится, что Касько дважды получал служебное жилье от Генпрокуратуры, которое впоследствии было приватизировано.

В 2002 году Касько была предоставлена в качестве служебного жилья 1-комнатная квартира площадью 49, 5 кв.м. Квартира была оформлена на Касько и его мать, которая не проживала в Киеве и не нуждалась в улучшении жилищных условий, так как постоянно проживала в трехкомнатной квартире во Львове.
http://censor.net.ua/n361869

тада
так багато держслужбовців чинило
колись ходила легенда про нєкую сюзянну станік, мама якої імєла штук 5 пріватізінованних халабуд...
шарман

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #183 : Лютого 15, 2016, 04:53:04 16:53 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #184 : Лютого 15, 2016, 06:58:43 18:58 »
Дивiться ВIКНА /СТБ/ о 22.00 (понед. 15.02.2016 року.)
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #185 : Лютого 15, 2016, 09:36:52 21:36 »
Як забезпечити прокурорам гідну зарплату

Не стоит ждать качественной работы от чиновника, если с налогов украинцев ему платят заработную плату на уровне кассира-стажера в супермаркете. Особенно, если речь идет о сотрудниках  силовых ведомств.

Но, как выясняется, основная причина скудных зарплат прокуроров  не в недостаточном объеме бюджетных средств. Зарплаты  работникам прокуратуры можно увеличить без особых проблем. Было бы желание.

Быть лояльными к начальнику или сидеть на хлебе и воде

В прокуратуре, как и в большинстве государственных учреждений (до вступления в действие нового закона о госслужбе), 50-75% от размера зарплаты составляет премия и различные надбавки (за особо важные задачи, стаж, классный чин и т.д.).

Меньшую часть –  фиксированный, утвержденный Кабинетом Министров оклад. На первый взгляд, кажется, что неважно, из чего состоит зарплата, главное, чтобы на нее можно было прожить.

Но разница есть.

Премию и часть надбавок каждому из работников устанавливает руководитель. К примеру, из около 4300 гривен, которые получает на руки прокурор местной прокуратуры, он может не досчитаться больше половины, если начальник по той или иной причине примет такое решение.

Очевидно, что работники с мизерной зарплатой не заинтересованы в чрезмерной самостоятельности и противоречиях с руководством.

Снятие премии, как средство воздействия, много лет используется в правоохранительных органах. Хочешь работать честно и не выполняешь незаконные указания руководителя – попробуй, проживи на "голом" окладе.

Представьте только, что в таких условиях вынуждены работать процессуально независимые по закону прокуроры.

Меньше прокуроров - выше зарплата - лучшее качество работы

Стоит также отметить, что в 2015 году количество работников органов прокуратуры сократилось с более 20 до 15 тысяч. Только в результате реорганизации и по результатам конкурса на должности в местные прокуратуры было сокращено почти 2 тысячи прокуроров.

Численность работников органов прокуратуры будет и в дальнейшем уменьшаться. Законом предусмотрено, что за следующие два года необходимо сократить еще 5 тыс. человек. А значит вполне возможно ввести поэтапное увеличение заработной платы исходя из имеющихся ресурсов.

Все гораздо проще, чем кажется


Ввести описанные выше изменения возможно уже завтра. Существует два пути:

1) внести изменения в Постановление КМУ относительно окладов прокуроров, которыми ввести оклады, предусмотренные законом однако базой станет не 11 минимальных зарплат, а 7;

2) без изменений в Постановление КМУ регулировать величину зарплат работников прокуратуры за счет выплаты премий соответствующего размера (до предусмотренных законом, где базой станет не 11 минимальных зарплат, а 7).

Однако во втором случае из вышеперечисленных преимуществ останется только увеличение заработной платы.

Давид Сакварелидзе, для УП

http://www.pravda.com.ua/columns/2016/02/15/7099056/
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #186 : Березня 24, 2016, 10:17:29 22:17 »
Предсмертные конвульсии ГПУ перед увольнением Шокина.

Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #187 : Березня 24, 2016, 10:32:20 22:32 »
Цитувати
Опанасенко заявив: "Після висування звинувачень Корнійцю і Шапакіну, ми добу провели на роботі. О шостій ранку я повернувся додому, а о дев'ятій мені зателефонував виконувач на той час обов'язків Генерального прокурора Володимир Гузир із вимогою негайно приїхати. Прибувши в його приймальню, там знаходилися всі заступники Генпрокурора, зі мною був Віталій Касько, який може це підтвердити, і тоді я зрозумів, що ми трошки не туди полізли. Я на той час лише півмісяця працював у Генеральній прокуратурі і не спілкувався на такому рівні. У нецензурній формі мені почали розповідати, що я роблю не те, що цих людей не можна було чіпати і проводити обшуки. У нецензурні формі вимагали надати матеріали, які ми отримали в результаті прослуховування; передати кримінальну справу, яку ми сховали. У нецензурні формі Гузир казав, що до другої години дня мене тут не буде, я буду звільнений. Інший заступник Генпрокурора сказав, що він зробить все, щоб ці обшуки не були легалізовані. Це був Юрій Столярчук, якого зараз розкручують на посаду Генерального прокурора" Джерело: http://ua.censor.net.ua/n380935
Новенький  :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #188 : Березня 25, 2016, 12:47:09 00:47 »
Цитувати
Опанасенко заявив: "Після висування звинувачень Корнійцю і Шапакіну, ми добу провели на роботі. О шостій ранку я повернувся додому, а о дев'ятій мені зателефонував виконувач на той час обов'язків Генерального прокурора Володимир Гузир із вимогою негайно приїхати. Прибувши в його приймальню, там знаходилися всі заступники Генпрокурора, зі мною був Віталій Касько, який може це підтвердити, і тоді я зрозумів, що ми трошки не туди полізли. Я на той час лише півмісяця працював у Генеральній прокуратурі і не спілкувався на такому рівні. У нецензурній формі мені почали розповідати, що я роблю не те, що цих людей не можна було чіпати і проводити обшуки. У нецензурні формі вимагали надати матеріали, які ми отримали в результаті прослуховування; передати кримінальну справу, яку ми сховали. У нецензурні формі Гузир казав, що до другої години дня мене тут не буде, я буду звільнений. Інший заступник Генпрокурора сказав, що він зробить все, щоб ці обшуки не були легалізовані. Це був Юрій Столярчук, якого зараз розкручують на посаду Генерального прокурора" Джерело: http://ua.censor.net.ua/n380935
Новенький  :smilie7:

Хто там пропонує Столярчука на наступного генпрокурора?
Робиться все для консервування системи, шило на мило.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #189 : Березня 25, 2016, 09:27:48 09:27 »
Хто там пропонує Столярчука на наступного генпрокурора?
Робиться все для консервування системи, шило на мило.
Не знаю. Таке враження, що за будь-якого нового не буде необхідної кількості голосів. Так саме як і за будь-якого нового прем'єра.
Самопоміч та Батьківщина йдуть на позачергові. Самопоміч намагаються умовити якось  :weep:, але якщо вони фактично відмежувалися рік тому, то зараз точно не будуть "співробітничати".
Даремно Яценюк назвав уряд "урядом політичних камікадце" ... без того, щоб заручитися підтримкою "парламенту камікадзе".
Садовий (хай умовний, щоб цитати не шукати) прямо каже, - зараз ми підставимось, а вони (хто вони - окрема тема) у кінці року  підуть на вибори.
Але хто буде голосувати за Самопоміч на позачергових я навіть уявити не можу. Що зараз, що наприкінці року. Ну, може зараз у них шансів більше. І от Шокін на посаді - на користь. Справа не тільки в Самопомочі  звісно, просто я за них на наступних парламентських планувала  :gigi: голосувати, дуже хотіла проголосувати у 2014, але стрималась. Проголошена позиція у Самопомочі була бездоганна і вимога обговорення всіх законопроектів по повній процедурі мені також подобалась. Але це все.
Хотілось би на форумі почути думку та пояснення позиції Самопомочі від тих, хто розуміє їх краще, але ... тиша.
От наприклад
Цитувати
«Ми вітаємо формування коаліції навколо кандидатури нового прем’єр-міністра і готові допомогти новоствореній коаліції ухвалити таке рішення за умови обрання неполітичного генпрокурора, формування нового складу ЦВК, і прийняття закону про вибори на пропорційній основі з відкритими списками», - заявили в Об’єднанні «Самопоміч».

Також в «Самопомочі» зазначили, що на засіданні голів колишньої коаліції вони виявилися єдиною фракцією, яка готова була підтримати технократичний уряд на чолі із Наталею Яресько.

Тобто в нову коаліцію вони не будуть входити. Кандидата на генпрокурора не називають.
Ну і, Порошенко запропонував Садовому прем'єра саме тому, що Самопоміч не підтримувала Яресько на посаді прем'єра за умов збереження коаліції. Самопоміч не хоче входити до будь-якої коаліції, вони просто хочуть позачергових виборів. Але коаліція БПП та НФ з регіоналами була б подарунком для них, звісно. Але цього не буде. Хоча б через те, що НФ не піде на це і використає цю тему на позачергових.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #190 : Березня 25, 2016, 09:36:22 09:36 »
не обманюйтесь, самопоміч - це гомофоби і ревні православні, дарма, що прикриваються грекокатоликами, варто тільки на сквер біля собору Юра глянути

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #191 : Березня 25, 2016, 09:46:24 09:46 »
не обманюйтесь, самопоміч - це гомофоби і ревні православні, дарма, що прикриваються грекокатоликами, варто тільки на сквер біля собору Юра глянути
А на коаліцію з ким в нової Раді погодяться?  :smilie3:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #192 : Березня 25, 2016, 11:50:40 11:50 »
Хто там пропонує Столярчука на наступного генпрокурора?
Робиться все для консервування системи, шило на мило.
Не знаю. Таке враження, що за будь-якого нового не буде необхідної кількості голосів. Так саме як і за будь-якого нового прем'єра.
Самопоміч та Батьківщина йдуть на позачергові. Самопоміч намагаються умовити якось  :weep:, але якщо вони фактично відмежувалися рік тому, то зараз точно не будуть "співробітничати".
Даремно Яценюк назвав уряд "урядом політичних камікадце" ... без того, щоб заручитися підтримкою "парламенту камікадзе".
Садовий (хай умовний, щоб цитати не шукати) прямо каже, - зараз ми підставимось, а вони (хто вони - окрема тема) у кінці року  підуть на вибори.
Але хто буде голосувати за Самопоміч на позачергових я навіть уявити не можу. Що зараз, що наприкінці року. Ну, може зараз у них шансів більше. І от Шокін на посаді - на користь. Справа не тільки в Самопомочі  звісно, просто я за них на наступних парламентських планувала  :gigi: голосувати, дуже хотіла проголосувати у 2014, але стрималась. Проголошена позиція у Самопомочі була бездоганна і вимога обговорення всіх законопроектів по повній процедурі мені також подобалась. Але це все.
Хотілось би на форумі почути думку та пояснення позиції Самопомочі від тих, хто розуміє їх краще, але ... тиша.
От наприклад
Цитувати
«Ми вітаємо формування коаліції навколо кандидатури нового прем’єр-міністра і готові допомогти новоствореній коаліції ухвалити таке рішення за умови обрання неполітичного генпрокурора, формування нового складу ЦВК, і прийняття закону про вибори на пропорційній основі з відкритими списками», - заявили в Об’єднанні «Самопоміч».

Також в «Самопомочі» зазначили, що на засіданні голів колишньої коаліції вони виявилися єдиною фракцією, яка готова була підтримати технократичний уряд на чолі із Наталею Яресько.

Тобто в нову коаліцію вони не будуть входити. Кандидата на генпрокурора не називають.
Ну і, Порошенко запропонував Садовому прем'єра саме тому, що Самопоміч не підтримувала Яресько на посаді прем'єра за умов збереження коаліції. Самопоміч не хоче входити до будь-якої коаліції, вони просто хочуть позачергових виборів. Але коаліція БПП та НФ з регіоналами була б подарунком для них, звісно. Але цього не буде. Хоча б через те, що НФ не піде на це і використає цю тему на позачергових.

Всi мєлкочлени а також ОБ хочуть позачергових виборів, тому що розраховуть на бiльше голосiв в новому парламентi, i вiдповiдно очiкують що спонсори будуть в них вкладатися, банально хочуть заробити.
Косата i Льовочкiн намилилсь вже "рулити процесами", тому Путiн i каже , почекайте ще трохи.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #193 : Березня 25, 2016, 02:14:09 14:14 »
Почалось мочилово команди Давiта. Знайшли в мережах  приватнi фотки, i давай їх обсмоктувати.

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #194 : Березня 25, 2016, 04:59:21 16:59 »
Ситник розповів про конфлікт з Генпрокуратурою

Керівництво Антикорупційного бюро не миритиметься з відмовою Генпрокуратури передавати кримінальні провадження. Бо це порушення закону.

Про це в інтерв'ю Gazeta.ua заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

"Законом передбачено право керівника Національного антикорупційного бюро вимагати кримінальні провадження з інших органів. Але чомусь Генеральна прокуратура ігнорує ці рішення, погоджені спеціальним антикорупційним прокурором. Ситуація неприємна. Сподіваюсь, вона найближчим часом вирішиться", - сказав Ситник.

Він розповів, що не отримував від керівництва Генпрокуратури офіційних пояснень. Нагадав, що перший запит НАБУ направило ще в січні 2016 року. Вимагали справи, в яких працівників СБУ підозрюють у "кришуванні" бурштинового бізнесу.

"Бурштиновою справою займався прокурор Рівненської області. Мав передати її в Антикорупційне бюро. Але направив у Генпрокуратуру. Справа там залишається. Жоден з запитів Генпрокуратура не виконала.

http://gazeta.ua/articles/politics/_sitnik-rozpoviv-pro-konflikt-z-genprokuraturoyu/687487
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #195 : Березня 25, 2016, 07:48:58 19:48 »
До 29.03... не так богато часу.
Невже Шо-кiн... власними руками собi могилу рие?...
Воно йому треба?
Або у Шо-кiна добрий дах (През), або... щось в ГПУ таке коiться, що, навiть Ситника не хочуть чути.
 :Tyapnycia:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #196 : Березня 25, 2016, 07:56:09 19:56 »
До 29.03... не так богато часу.
Невже Шо-кiн... власними руками собi могилу рие?...
Воно йому треба?
Або у Шо-кiна добрий дах (През), або... щось в ГПУ таке коiться, що, навiть Ситника не хочуть чути.
 :Tyapnycia:

Президент прийняв його вiдставку, повинна тепер прийняти ВР, але ж навмисне затягує. Тому що багато хто покладає великi надii на цю кризу, тому ОБ й не голосував за вiдставку Сенi, не будe й зараз  голoсувати  за вiдставку Шокiна, бо мета - достроковi перевибори ВР.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #197 : Березня 25, 2016, 07:57:58 19:57 »
Серьожа вже знову накидує

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #198 : Березня 25, 2016, 10:25:34 22:25 »
 :smilie10:  :Sho_za:


Суд дозволив вилучення документів Центру протидії корупці


Печерський суд Києва надав слідчим Генпрокуратури доступ із правом вилучення речей і документів Центру протидії корупції, а також документів, які становлять банківську таємницю.

Відповідні ухвали, видані судом в один день - 22 березня, з’явилася в Єдиному реєстрі судових рішень.

Таким чином, слідчі ГПУ матимуть доступ до речей і документів Центру протидії корупції, копій договорів про відкриття та обслуговування банківських рахунків, довіреностей, карток із зразками підпису посадових осіб організації, печаток, договорів на встановлення системи "Клієнт-Банк", виписок з номерами телефонів, ІР-адрес, з яких проходило з'єднання системи "Клієнт-Банк" та датами проведення вказаних з'єднань.

Також слідчі можуть отримати інформацію про рух грошей на рахунках ЦПК, бухгалтерських документів, документів підрядників громадської організації, виписок, та ін. з початку 2014 року.

До суду із відповідними клопотаннями звернувся старший слідчий в особливо важливих справах відділу з розслідування кримінальних проваджень у сфері власності Генпрокуратури Машика.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/25/7103364/
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #199 : Березня 25, 2016, 10:29:32 22:29 »
Яке ж воно упороте  :weep:


Сакварелідзе порушив закон «Про прокуратуру» — Куценко




http://www.hromadske.tv/society/sakvarelidze-porushiv-zakon--pro-prokuraturu------/
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #200 : Березня 25, 2016, 10:39:52 22:39 »
Я так розумію що реформування системи прокуратури закінчилося впевненою перемогою Шокіна і всих, на кого він має компромат.  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #201 : Березня 26, 2016, 09:19:20 09:19 »
Я так розумію що реформування системи прокуратури закінчилося впевненою перемогою Шокіна і всих, на кого він має компромат.  :lol: :lol: :lol:
Поки Шокiн - очiльник, його Влада буде наводити порядок.
Кажуть, що, навiть на 20.03... коли Рада буде приймати рiшення по Шокiну... голосiв бракуе.
Тобто, коли Петруччо... й пiдпише Заяву Шокiна... Рада може й не проголосувати.
Хто знае, що там буде...
Бум сподiватись, що переможе здоровий глузд.
Однак... щось менi соромно за НАБУ та ГПУ, якi не можуть порозумiтися.
Або Артем не каже всiеi правди, або... Шокiн затягуе процес...
Три днi на роздуми...
Подивимось, як воно буде...
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #202 : Березня 26, 2016, 09:32:25 09:32 »
Я так розумію що реформування системи прокуратури закінчилося впевненою перемогою Шокіна і всих, на кого він має компромат.  :lol: :lol: :lol:
Реформування прокуратури - це не зміна її очільника. Це створення деяких паралельних "структур". От наприклад НАБУ.
Підхід такий саме, як і при реформуванні міліції. Це доволі просто зрозуміти за умов намагання зрозуміти.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #203 : Березня 26, 2016, 09:40:11 09:40 »
Я так розумію що реформування системи прокуратури закінчилося впевненою перемогою Шокіна і всих, на кого він має компромат.  :lol: :lol: :lol:
Реформування прокуратури - це не зміна її очільника. Це створення деяких паралельних "структур". От наприклад НАБУ.
Підхід такий саме, як і при реформуванні міліції. Це доволі просто зрозуміти за умов намагання зрозуміти.
Тобто, НАБУ та ЦБР... нам не потрiбнi?..
То нащо тодi над Шокiним знущатися?
Нехай йде в вiдпустку, потiм... - на пiв-року - на лiкарняний, знову - в вiдпустку...
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #204 : Березня 26, 2016, 09:55:14 09:55 »
Тобто, НАБУ та ЦБР... нам не потрiбнi?..
...
Поясні, будь ласка, чому такий висновок?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #205 : Березня 26, 2016, 01:37:45 13:37 »
Тобто, НАБУ та ЦБР... нам не потрiбнi?..
...
Поясні, будь ласка, чому такий висновок?
Тому що Шокiн... ставить палки в колеса (НАБУ).
Коли вже створена ОКРЕМА структура, яка займаеться суто корупцiею, якого хрiна ГПУ перешкоджае розслiдування НАБУ окремих справ?
Питаеться, нащо цей Цiрк на дротi (НАБУ), коли е ГПУ, де можуть закрити будь яку справу, яка "Не потрiбна" Шокiну?..
Це у нас така Рехворма ГПУ?..
 :smilie7:
 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #206 : Березня 26, 2016, 02:06:58 14:06 »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #207 : Березня 26, 2016, 02:22:40 14:22 »


Ну заробляє бабця на мiтингах.. :laugh:  так можна будь-який протест дискредитивувати притягнувши цю алкашню .

Ось у Мустафи запитують

Ho/oyovi Стрелок
‏@1g2oshanard

Мустафа @mefimus,ти хоч вкурсі кого ти на мітинги волочеш,чи ви "єдіномишлєннікі"?


https://twitter.com/1g2oshanard/status/713684207013376000
« Останнє редагування: Березня 26, 2016, 02:33:29 14:33 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #208 : Березня 26, 2016, 02:24:50 14:24 »
Тобто, НАБУ та ЦБР... нам не потрiбнi?..
...
Поясні, будь ласка, чому такий висновок?
Тому що Шокiн... ставить палки в колеса (НАБУ).
Коли вже створена ОКРЕМА структура, яка займаеться суто корупцiею, якого хрiна ГПУ перешкоджае розслiдування НАБУ окремих справ?
Питаеться, нащо цей Цiрк на дротi (НАБУ), коли е ГПУ, де можуть закрити будь яку справу, яка "Не потрiбна" Шокiну?..
Це у нас така Рехворма ГПУ?..
 :smilie7:

Там крiм Шокiна достатньо людей яким є реально що втрачати через його вiдставку. Хвiст крутить собакою.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #209 : Березня 26, 2016, 06:37:04 18:37 »
Сборище уродов, поименно:

Цитувати
Восемь народных депутатов, избранных в парламент от Одесской области, поддержали обращение руководителей территориальных прокуратур об увольнении Давида Сакварелидзе от занимаемой должности и органов прокуратуры вообще.

Соответствующее обращение на имя генерального прокурора Виктора Шокина опубликовано на сайте ГПУ, сообщает «Слово и Дело».

Сам заместитель генпрокурора назвал данное обращение «коллективным доносом».

«Советская классика в действии.
Все «передовые» люди – Дмитрий Голубов («БПП»), Евгений Дейдей («НФ»), Сергей Кивалов, Александр Урбанский («БПП»), Александр Пресман («Возрождение»), Василий Гуляев («Возрождение»), Павел Унгурян («НФ»), Виталий Барвиненко («Возрождение»)
объединились – тут можно увидеть и апологетов «русского мира», и хакеров, и одесских бизнес «королей», – написал у себя в Facebook Сакварелидзе.

«Спасибо, что наконец публично показали свое истинное лицо и единство. Теперь всем абсолютно очевидно, кто есть кто – кто борется за правду и новую сильную и успешную Украину, а кто всеми силами этому противостоит», – добавил он.

http://ru.slovoidilo.ua/2016/03/26/novost/politika/sakvarelidze-nazval-familii-nardepov-kotorye-xotyat-ego-uvolit
Prosperity is based on people and ideas