Автор Тема: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ  (Прочитано 25487 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #120 : Липня 14, 2015, 01:52:55 13:52 »
А мо, чекае, що През його звiльнить "За станом здорв'я"?
Або не бачiмо, що людина ХВОРА?...
Чого чекати - варiант з Пшонкою?..
Або iнсульту?..
Чого вiн так хапаеться за владу?..
Зам. ... все одно його "з'iсть" - як би там не йшла справа.
Все це лише затягуе справу та вiдтягуе час.
Та й сорому все бiльше й бiльше...
Як щоб  зам... мiг приховати докази, було б ясно, що його тупо пiдставили...
Однак, докази були, справу РЕАЛЬНО розпочали...
Шокiн робить дурницю, що йде вiйною на зама - це лише привiд вiдсторонити самого Генерального вiд обов'язкiв, а згодом, против самого порушити справу.
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #121 : Липня 14, 2015, 02:04:47 14:04 »
Справа Шокіна НАПРИКЛАД захистити власну родину від старих колег, а справа Сакварелідзе провести відбір нових співробітників прокуратуру. Хай кожний робить свою справу.
Шокін в Апеляційному суді виглядає дивно, але і відставка його неминуча. Питання часу. А час Сакварелідзе потрібен. Якось так. Як варіант. Але підтримка у Сакварелідзе є, це факт.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #122 : Липня 14, 2015, 02:05:51 14:05 »
Цитувати
Сижу в зале. Наблюдаю сцену как депутат Наем под запись ругается с депутатом Власенко, попутно заявляя, что "мы должны поддержать борьбу Давида Сакварелидзе с прокурорской мафией".


 Депутат Лозовой подходит к депутату Наему и просит в этом случае подписать отставку генпрокурора Шокина. Депутат Наем отказывается это сделать.

В это время депутат Гройсман из президиума заявляет, что "поддержка борьбы с коррупцией - дело чести каждого парламентария".

ФБ Филатова. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #123 : Липня 14, 2015, 02:07:52 14:07 »
А мо, чекае, що През його звiльнить "За станом здорв'я"?
Або не бачiмо, що людина ХВОРА?...
Чого чекати - варiант з Пшонкою?..
Або iнсульту?..
Чого вiн так хапаеться за владу?..
Зам. ... все одно його "з'iсть" - як би там не йшла справа.
Все це лише затягуе справу та вiдтягуе час.
Та й сорому все бiльше й бiльше...
Як щоб  зам... мiг приховати докази, було б ясно, що його тупо пiдставили...
Однак, докази були, справу РЕАЛЬНО розпочали...
Шокiн робить дурницю, що йде вiйною на зама - це лише привiд вiдсторонити самого Генерального вiд обов'язкiв, а згодом, против самого порушити справу.
 :smilie7:

Це жорстока система. яку бояться більше ніж самого звільнення і майбутньої "посадки".  Не буде відмазувати, і потім "корєша" його запитають - що ж ти не відмазував Васю В., і викинуть з вікна...

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #124 : Липня 14, 2015, 02:10:40 14:10 »
В мене питаннячко трохи в іншій площині - навіщо Пєті цей цирк?  Міг би звільнити Шокіна і Ко, призначити Сакварелідзе генпрокурором.
У мене тільки один варіант - можливо зараз Шокін прикриває процес відбору Сакварелідзе нових співробітників прокуратури.
Стан Шокіна зараз особливий, звичайно цинічно, але він зараз слабкий у всіх сенсах.

Щось дуже хитра операція.  До того ж якщо Шокін відмазує хабарників, то це не схоже на "прикриває процес відбору Сакварелідзе нових співробітників прокуратури"

Скорей всего прокурорская мафия решила пойти в атаку... перед смертью. Зверь, загнаный в угол - кусается.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #125 : Липня 14, 2015, 02:12:24 14:12 »
Щось дуже хитра операція.  До того ж якщо Шокін відмазує хабарників, то це не схоже на "прикриває процес відбору Сакварелідзе нових співробітників прокуратури"
Шокін сам по собі діє так, як діяв би будь-який прокурор зі старої системи,  зі старими обов'язками по відношенню до учасників старої системи. І на Шокіна є у когось компромат. От так мені здається  :smilie3: І я впевнена у тому, що ти цю тезу заперечувати не будеш. Просто Шокін зараз слабкий. Може незабаром знов на лікарняний піде.

Вот это уже больше похоже на правду  :smiley16:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #126 : Липня 14, 2015, 03:37:56 15:37 »
Як повідомляє кореспондент INSIDER, Парубій заявив, що

"Я вважаю, що такі люди як Давид повинні очолювати Генеральну прокуратуру", - сказав Парубій.

"Так, мені відомо, що молоді відчайдушні прокурори пішли на крок реальної боротьби з корупцією. Мені теж відомо, що стара система намагається сьогодні їх покарати, і їх зробити винними", - заявив Парубій.

"Я не як перший віце-спікер, а як громадянин зроблю все можливе, щоб ці молоді прокурори, у тому числі і Давид, могли не тільки проводити своє бачення боротьби з корупцією, а щоб вони очолили ГПУ", - сказав він.

Член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції Карл Волох повідомив в Facebook, що за відставку Генпрокурора Віктора Шокіна в парламенті вже зібрали 83 підписи нардепів, а необхідно 150 для розгляду цього питання Радою.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #127 : Липня 14, 2015, 04:13:39 16:13 »
Як повідомляє кореспондент INSIDER, Парубій заявив, що

"Я вважаю, що такі люди як Давид повинні очолювати Генеральну прокуратуру", - сказав Парубій.

"Так, мені відомо, що молоді відчайдушні прокурори пішли на крок реальної боротьби з корупцією. Мені теж відомо, що стара система намагається сьогодні їх покарати, і їх зробити винними", - заявив Парубій.

"Я не як перший віце-спікер, а як громадянин зроблю все можливе, щоб ці молоді прокурори, у тому числі і Давид, могли не тільки проводити своє бачення боротьби з корупцією, а щоб вони очолили ГПУ", - сказав він.

Член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції Карл Волох повідомив в Facebook, що за відставку Генпрокурора Віктора Шокіна в парламенті вже зібрали 83 підписи нардепів, а необхідно 150 для розгляду цього питання Радою.
Давно пора: старий, хворий, а так вже хапаеться за замiв, що аж соромно дивитись.
Давиду С. - респект: Петро Ляксеiч... повинен всюди мати таких людей, тому боротьба за корупцiею буде не разовую показухою на камеру, а буденою справою.
 :smiley15:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #128 : Липня 14, 2015, 07:37:08 19:37 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #129 : Липня 14, 2015, 07:41:06 19:41 »
Victor Tregubov

Таки Шокина пока не снимают, а приструняют.
ИМХО хреново. Там уже пора сбрасывать. Впрочем, я очень многого могу не знать - например, хочет ли сам Сакварелидзе на его место и реально ли это сейчас осуществить, учитывая расклады в парламенте (вот тут, имхо, скорее нет, но попробовать стоило бы).
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #130 : Липня 14, 2015, 07:42:05 19:42 »
Karl Volokh

Президент решил, что и сегодня ему достаточно будет выступить в роли миротворца. Он вызвал Шокина и велел ему "не делать глупости", после чего и новое дело против молодых прокуроров закрыли. Боюсь, Петр Алексеевич, что сегодня уже этого никак не достаточно. Шокин уже совершенно явно обозначил себя на стороне зла, и ожидать от этого человека эффективной борьбы с преступностью и коррупцией (что является главным национальным приоритетом сегодня), общество никак не может, какие бы пиар-акции, типа обыска у судейских, он тут нам не устраивал.

В ВР уже сотня депутатов подписались за отставку Шокина. Думаю, мы этим вечером легко можем довести их число до необходимого минимума в 150 голосов (для внесения постановления в зал). Всего-то и нужно, чтобы каждый из нас не поленился - зашел на страницы нескольких десятков нардепов из НФ и БПП с наказом "Підпишися за відставку Шокіна - або забудь про мій голос".
И вы увидите - мы влияем на судьбу страны.
Ну, и не забываем шерить
Prosperity is based on people and ideas

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #131 : Липня 15, 2015, 04:26:16 16:26 »
Прокуратура розділилась на дві частини, - Сакварелідзе

Заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе каже, що генпрокуратура болісно сприймає чистки в своїх лавах

Про це він заявив під час засідання Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, повідомляє Еспресо.TV.

Обговорюючи з депутатами події, що розгорнулись в прокуратурі у зв'язку із справою "діамантових прокурорів", заступник керівника ГПУ Давід Сакварелідзе заявив, що генпрокурор Віктор Шокін "адекватно відреагував".

"В мене є сумніви, що після такої хвилі політичної та громадської підтримки можна буде зламати цю справу", - додав він.

У відповідь на прохання депутатів пояснити поведінку генпрокурора у справі хабарників, Сакварелідзе пояснив, що коли розпочиналась ця справа, Шокіна не було, і він не бачив, з чого все починалось.

"Він знає та усвідомлює, що були певні проблеми в тому числі і з боку його заступників. Можна сказати, що в даному випадку прокуратура розділилась на дві частини. Дехто сприймає болісно коли чистка сягає їх працівників. У когось з кимось дружні стосунки, робочі, професійні. Але останнє, що я можу сказати, що Віктор Миколайович вчора відреагував адекватно", - сказав Сакварелідзе.

Раніше повідомлялося, що стосовно слідчих і прокурорів, підпорядкованих заступникам генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе і Віталію Каську, розпочато розслідування за звинуваченням у внесення недостовірних фактів у матеріали кримінального провадження.

"У ньому фігурують слідчі, прокурори, співробітники СБУ та судді Апеляційного суду Києва. Все це команда Сакварелідзе-Каська вважає спробою розвалити справу проти людей Гузиря", - написав у Facebook нардеп Сергій Лещенко.

Також народним депутатом Мустафою Найємом була оприлюднена інформація, що генпрокурор в Апеляційному суді особисто вимагав визнати незаконними обшуки у затриманих прокурорів.

Віктор Шокін, у свою чергу, спростував ці звинувачення.

Нагадаємо, 6 липня в Києві затримали vip-прокурорів на хабарі у розмірі $500 тис. Під час обшуку правоохоронці також знайшли пакети з діамантами.

Одним з керівників спецоперації був Сакварелідзе. Через це в ГПУ розгорівся скандал - там заявили, що він діяв без погодження вищого керівництва на проведення операції.

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #132 : Липня 15, 2015, 05:27:21 17:27 »

ДАВИД ПРОТИ КОРУПЦІЙНОГО ГОЛІАФА

"Діамантові прокурори" пішли війною проти молодої команди Давида Сакварелідзе. Команди, яка продемонструвала, що для закону не існує "священних корів", навіть якщо вони діамантові.

Безпрецедентна в історії України операція по виявленню корупціонерів в Генпрокуратурі, яку блискуче провів особисто Давид Сакварелідзе зі своєю командою – поставила на дибки усю Систему. Систему – головна задача якої була не "закон один для всіх", а особисте збагачення та безкарність. Стара корумпована прокурорська система розуміє – це початок їхнього кінця, тому вона стала на дибки й шкірить зуби.

Безпрецедентний тиск, спроба сфальсифікувати справи й уникнути відповідальності – типовий набір, який кинуто проти молодих реформаторів.

Але я впевнений: істеричні спроби зупинити процеси очищення прокуратури приреченні на провал. Бо сьогодні Давид Сакварелідзе не один. Сотні активістів, громадських діячів, для яких боротьба з корупцією не просто штамп, а сенс життя, сьогодні в команді Давида.

Сказу більше, в команді Давида Сакварелідзе сьогодні мільйони українців, які хочуть жити в Справедливій Україні.

Я переконаний, що саме такі безкомпромісні люди, як Давид мають очолювати Генеральну прокуратуру.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/parubiy/55a6498a2db98/


Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
« Останнє редагування: Липня 15, 2015, 05:43:51 17:43 від Свідок »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #134 : Липня 15, 2015, 09:12:24 21:12 »
Я Мустафі вірю


Mustafa Nayyem
9 год · Змінено ·
Коротко по поводу отставки Виктора Шокина и моей подписи под постановлением о выражении недоверия Генеральному прокурору.
1. Времена Януковича, когда можно было делать вид, что ничего не происходит и отмахиваться от очевидных фактов, остались в прошлом: Генеральный прокурор обязан прийти в парламент и отчитаться о событиях последних дней.
2. Если Виктор Шокин не даст вразумительных ответов на возникшие к нему вопросы, не отчитается по этому инциденту и проигнорирует общественность и Верховную раду, он должен понести политическую ответственность и уйти в отставку. Иначе следующим шагом станет награждение Гузыря и Шокина орденом за мужество.
3. Я не буду подписывать постановление о выражении недоверия Генпрокурору, инициированное коллегами из Радикальной партии Олега Ляшко. Дело в том, что это постановление появилось не с целью борьбы с коррупцией в ГПУ, а сразу после того, как в Генпрокуратуре начали готовить представления о снятии неприкосновенности с трех депутатов РПЛ, которых подозревают в совершении уголовных преступлениях. Олег Ляшко и его однопартийцы будут отправлять в отставку любого Генпрокурора, который захочет расследовать эти дела. Это страх за свои мандаты и круговая порука, а не борьба с коррупцией.
И еще раз. В случае голосования за отставку Виктора Шокина вы найдете мою фамилию в зеленой колонке, в числе тех, кто проголосует "ЗА".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #135 : Липня 15, 2015, 09:38:14 21:38 »
Я памятаю те свято, коли новопризначений Ген.прокурор Ярема... водив журналистiв по кабiнетах святая святих Держави.
Потiм це же саме робив Наливайченко.
Грiх Давида Саквар. в тому, що вiн не пепередив Шокiна, свого Голову, що йде вiйною на заступникiв, в недрах яких був такий улов, що Шокiнy не на одну операцiю висточiло б.
Дивно,  що Шохiн це не змiг зрозумiти, вважаючi дii свого заступника... самодiяльнiстью, з метою дискредитацii...
Подивимось, як Шохiн буде чiнити, коли Давид продовжить свою Святу Справу.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 15, 2015, 09:39:08 21:39 від Бувалий »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #136 : Липня 15, 2015, 10:35:52 22:35 »
На майно спійманих на хабарах прокурорів наклали арешт - Сакварелідзе
Середа, 15 липня 2015, 21:57
Заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе заявляє, що на майно раніше заарештованих заступника керівника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця накладено арешт.
Про це він заявив на засіданні парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції в середу.

"Усі рахунки і майно, про які відомо слідству щодо двох фігурантів цієї справи, - на них накладено арешти. Їм доведеться доводити, звідки в них сотні тисяч доларів", - сказав Сакварелідзе.

Заступник генпрокурора зазначив, що сумнівається в тому, "що 27 років безперервного стажу в прокуратурі дають можливість мати багатомільйонні вілли в різних містах і квартири".

Як відомо, депутат Мустафа Найєм розповів про затримання в Києві Шапакіна і Корнійця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.
Пізніше цю інформацію підтвердили в Генеральній прокуратурі України.

Печерський районний суд Києва оголосив ухвалу про арешт Шапакіна і Корнійця на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 млн грн.
Шапакін вніс необхідну суму застави і був відпущений із СІЗО.

Сакварелідзе заявив, що Печерський суд Києва призначив занадто маленьку суму застави для затриманих. "Принцип "вкрав мільйон - заплати десяту частину і спи спокійно" має бути скасовано - він руйнівний для держави! На превеликий жаль, зараз він іще працює в переважній більшості випадків", - заявив він.

13 липня Корнієць і його захист оскаржили рішення Печерського районного суду Києва про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

14 липня Найєм заявив, що генпрокурор України тисне на своїх заступників, слідчих і прокурора, що ведуть справи стосовно прокурорів, яких було взято на місці злочину на хабарах. Генеральний прокурор Віктор Шокін спростував цю інформацію.

Президент Петро Порошенко заявив про повну підтримку  Шокіна і Сакварелідзе.
Говорячи про резонансну справу затримання високопосадовців прокуратури, Порошенко заявив: "Ця справа буде доведена до кінця. Це - принципова позиція генерального прокурора, його заступника, всієї нашої команди", - заявив президент.
Інтерфакс-Україна

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #137 : Липня 16, 2015, 12:19:47 12:19 »
Затримана за хабар у $ 5 тис. одеський прокурор внесла заставу і вийшла на свободу
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/16/7074636/

Четвер, 16 липня 2015, 07:23 Версія для друку Коментарі9
Затримана на хабарі прокурор Суворовської районної прокуратури Одеси вийшла на свободу, внісши призначену судом заставу в майже 1,22 млн грн.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на прес-службу Військової прокуратури Південного регіону України.

Разом з тим, в прес-службі відзначили, що в даний час співробітниця прокуратури відсторонена від займаної посади.

Як повідомлялося, 10 липня працівники військової прокуратури Південного регіону України спільно із співробітниками управління Служби безпеки України в Одеській області викрили та затримали "на гарячому" під час одержання хабара прокурора прокуратури одного з районів Одеси.

Для затриманої було обрано запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави в сумі 1,218 млн грн.

Відносно неї було розпочато досудове розслідування за фактом вчинення кримінального злочину за ч.3 ст. 368 (одержання хабара) КК України здійснює військова прокуратура Одеського гарнізону.

Як розповіло джерело в правоохоронних органах, мова йде про прокурора Емму Михайлову. Хабар прокурор вимагала та отримала від чоловіка, який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ст. 172 (грубе порушення трудового законодавства або незаконне звільнення з особистих мотивів) Кримінального кодексу України. Мова йде підприємця, у якого на виробництві стався нещасний випадок.                    За $ 5 тис. Прокурор обіцяла не направляти справу до суду на повторний розгляд.
« Останнє редагування: Липня 16, 2015, 12:20:40 12:20 від Свідок »

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #138 : Липня 16, 2015, 12:24:47 12:24 »

16 июля 2015 г.
В Луганській області Служба безпеки України спільно з прокуратурою припинила корупційну діяльність начальника Сєверодонецького міського управління юстиції та начальника відділу державної виконавчої служби.
« Останнє редагування: Липня 16, 2015, 12:26:11 12:26 від Свідок »

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #139 : Липня 16, 2015, 03:48:22 15:48 »
Шокін звільнив скандальних прокурорів-хабарників
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/16/7074701/
Генпрокурор Віктор Шокін таки підписав наказ про звільнення з органів прокуратури першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олексія Корнійця.
Про це  сказано на сайті ГПУ.
Оновлюється….
Нагадаємо, 5 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.
« Останнє редагування: Липня 16, 2015, 03:49:02 15:49 від Свідок »

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #140 : Липня 16, 2015, 05:06:11 17:06 »
Петро Порошенко ‏@poroshenko 1h1 hour ago
 :smilie10:
Сьогодні розпочато прозорий набір нових прокурорів
Сьогодні розпочато прозорий набір нових прокурорів
Сьогодні розпочато прозорий набір нових прокурорів
Сьогодні розпочато прозорий набір нових прокурорів

- повністю підтримую ініціативу ГПУ щодо реформування та очищення прокуратури.

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #141 : Липня 16, 2015, 07:31:41 19:31 »
Із Генпрокуратури звільнили 3 тисячі співробітників


Генеральний прокурор підписав накази, якими затверджено нові структури як Генеральної прокуратури України, так і регіональних прокуратур, під скорочення потрапили більше ніж 3 тисячі співробітників.

Про це повідомили в ГПУ.

Там нагадали, що 15 липня 2015 року набрав чинності новий Закон України "Про прокуратуру".

"Приведено у відповідність до вимог Закону структуру органів прокуратури України та скорочено штатну чисельність на більш ніж 3 тисяч одиниць. На даний час загальна штатна чисельність працівників органів прокуратури не перевищує 15 тисяч осіб", - сказано у повідомленні ГПУ.

У Генеральній прокуратурі України утворено департаменти, управління та відділи.

Зменшено кількість структурних підрозділів, в тому числі самостійних, та, відповідно, кількість керівного складу.

Також у відповідності до вимог Закону у структурі центрального апарату ліквідовано посади перших заступників керівників підрозділів, старших прокурорів відділів, старших помічників із особливих доручень, старших помічників та помічників як Генерального прокурора України, так і його заступників.

У структурах регіональних прокуратур, які також приведено у відповідність до вимог Закону, зменшено кількість заступників прокурорів регіонів, ліквідовано посади старших прокурорів прокуратур, старших прокурорів відділів прокуратур.

Робота щодо реформування органів прокуратури України триває.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/16/7074730/

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #142 : Липня 16, 2015, 10:00:54 22:00 »
Із Генпрокуратури звільнили 3 тисячі співробітників


Генеральний прокурор підписав накази, якими затверджено нові структури як Генеральної прокуратури України, так і регіональних прокуратур, під скорочення потрапили більше ніж 3 тисячі співробітників.

Про це повідомили в ГПУ.

Там нагадали, що 15 липня 2015 року набрав чинності новий Закон України "Про прокуратуру".

"Приведено у відповідність до вимог Закону структуру органів прокуратури України та скорочено штатну чисельність на більш ніж 3 тисяч одиниць. На даний час загальна штатна чисельність працівників органів прокуратури не перевищує 15 тисяч осіб", - сказано у повідомленні ГПУ.
У Генеральній прокуратурі України утворено департаменти, управління та відділи.
Зменшено кількість структурних підрозділів, в тому числі самостійних, та, відповідно, кількість керівного складу.
Також у відповідності до вимог Закону у структурі центрального апарату ліквідовано посади перших заступників керівників підрозділів, старших прокурорів відділів, старших помічників із особливих доручень, старших помічників та помічників як Генерального прокурора України, так і його заступників.
У структурах регіональних прокуратур, які також приведено у відповідність до вимог Закону, зменшено кількість заступників прокурорів регіонів, ліквідовано посади старших прокурорів прокуратур, старших прокурорів відділів прокуратур.
Робота щодо реформування органів прокуратури України триває.
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/16/7074730/
Сколько же бабок тратит Гос. бюджет, что бы прокормить эту армаду гос. обвинения.
И что теперь: эти рейджеры... пойдут на Биржу Труда?..
Ну, Давид, ну, заварил кашу...
 :smiley15:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4852
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #143 : Липня 16, 2015, 10:47:37 22:47 »
И что теперь: эти рейджеры... пойдут на Биржу Труда?..

Навіть, якщо усі 100% звільнених прокурорів підуть в бандити, від них буде менше шкоди.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #144 : Липня 16, 2015, 10:52:31 22:52 »
Звільнили найбеззубіших, справжні хижаки залишилися

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #145 : Липня 16, 2015, 11:20:36 23:20 »
Із Генпрокуратури звільнили 3 тисячі співробітників


Генеральний прокурор підписав накази, якими затверджено нові структури як Генеральної прокуратури України, так і регіональних прокуратур, під скорочення потрапили більше ніж 3 тисячі співробітників.

Про це повідомили в ГПУ.

Там нагадали, що 15 липня 2015 року набрав чинності новий Закон України "Про прокуратуру".

"Приведено у відповідність до вимог Закону структуру органів прокуратури України та скорочено штатну чисельність на більш ніж 3 тисяч одиниць. На даний час загальна штатна чисельність працівників органів прокуратури не перевищує 15 тисяч осіб", - сказано у повідомленні ГПУ.
У Генеральній прокуратурі України утворено департаменти, управління та відділи.
Зменшено кількість структурних підрозділів, в тому числі самостійних, та, відповідно, кількість керівного складу.
Також у відповідності до вимог Закону у структурі центрального апарату ліквідовано посади перших заступників керівників підрозділів, старших прокурорів відділів, старших помічників із особливих доручень, старших помічників та помічників як Генерального прокурора України, так і його заступників.
У структурах регіональних прокуратур, які також приведено у відповідність до вимог Закону, зменшено кількість заступників прокурорів регіонів, ліквідовано посади старших прокурорів прокуратур, старших прокурорів відділів прокуратур.
Робота щодо реформування органів прокуратури України триває.
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/16/7074730/
Сколько же бабок тратит Гос. бюджет, что бы прокормить эту армаду гос. обвинения.
И что теперь: эти рейджеры... пойдут на Биржу Труда?..
Ну, Давид, ну, заварил кашу...
 :smiley15:
:smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley15:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #146 : Липня 17, 2015, 12:51:26 12:51 »
Звільнили найбеззубіших, справжні хижаки залишилися
Да там за время Пшонки и прежних Ген. Прокуроров... наплодили столько начальников, что 3 тыщ... это не так уж и много: у каждого начальника - зам - и не один, а утого - свой отдел, где свой начальник и свой зам...
 :Razom:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #147 : Липня 17, 2015, 01:29:29 13:29 »
Звільнили найбеззубіших, справжні хижаки залишилися
Да там за время Пшонки и прежних Ген. Прокуроров... наплодили столько начальников, что 3 тыщ... это не так уж и много: у каждого начальника - зам - и не один, а утого - свой отдел, где свой начальник и свой зам...
 :Razom:

Цитувати
ліквідовано посади перших заступників керівників підрозділів, старших прокурорів відділів, старших помічників із особливих доручень, старших помічників та помічників як Генерального прокурора України, так і його заступників.
У структурах регіональних прокуратур, які також приведено у відповідність до вимог Закону, зменшено кількість заступників прокурорів регіонів, ліквідовано посади старших прокурорів прокуратур, старших прокурорів відділів прокуратур.

Это бл..., какойто ипический п..ц просто  :smilie9:
Плодятся как тараканы просто

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #148 : Липня 17, 2015, 01:31:56 13:31 »
Навіть, якщо усі 100% звільнених прокурорів підуть в бандити, від них буде менше шкоди.
:smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал в ГЕНПРОКУРАТУРЕ
« Reply #149 : Липня 17, 2015, 04:02:40 16:02 »
А вот теперь... вдумайтесь.
1. Шокин... увольняет порядка 3000 народу, которые типа баласт в прокурорской системе.
2. Давид... объявляет конкурс... ЧЕГО?... на новые должности?..
Один - увольняет, второй - набирает новых людей.
Это как называется?..
 :Tyapnycia: