Автор Тема: В Мукачево Правый сектор устроил разборки со стрельбой  (Прочитано 89475 раз)

0 Користувачів і 14 Гостей дивляться цю тему.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
З'явилося відеозвернення бійців "Правого сектора", які брали участь у перестрілці в Мукачеві

Заблоковані під Мукачево бійці "Правого сектора" записали відеозвернення, в якому пояснили свою версію про те, чому почалася перестрілка. Відео на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст Мілан Лєліч. За словами бійців, депутат-регіонал Михайло Ланьо сам викликав їх на переговори, оскільки "Правий сектор" встановив блокпости і заважали нардепу провозити контрабанду. Коли 12 бійців приїхали на переговори, їх чекало близько 100 озброєних "титушек". Поки командир групи ПС спілкувався з Ланьо, на двох "Тойотах" приїхав невідомий "спецназ" з кулеметами і бійці ПС вирішили йти. Вони кинули димову шашку, в цей момент хтось почав стрілянину, в результаті чого у "Правого сектора" один чоловік отримали поранення. Бійці ПС один блокпост проїхали без проблем, а коли під'їхали до другого, силовики автоматними чергами змусили їх зупинитися. Тоді керівнику бійців зателефонував начальник міліції Закарпаття Шаранич і запропонував їм здаться протягом 40 секунд, інакше їх знищать. Далі відео обривається. Боєць "Правого сектора" у відеозверненні каже, що Ланьо погрожував йому неприємностями, якщо ПС і далі буде заважати депутату займатися контрабандою. За словами бійця, Ланьо хвалився, що за ним і його головним партнером Шараничем варто лідер "Українського вибору" Медведчук.



« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 03:50:35 03:50 від free UA »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
От і стало все на місце. Порошенко має визначитися.
If you are going through hell, keep going.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
То він ще не визначився?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5591
Порошенко визначився ще на майдані.
Непереливкі будуть і ПС і миліціїї і депутатам.
В цілому буде країні тільки користь
Жаль що такою ціною

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Банкова уночі
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Єрусалим-на-Дніпрі (тимчасово Дніпропетровськ)
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Того, шо тупая, наглая и поросенку преданная.  :laugh:
Ясно. А ти за кого на парламентських голосував?  :smilie3:

А то було таємне голосування.  :smiley14:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Спудей

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 654
  • Стать: Чоловіча
Киборги из ВСУ. херней занимаются в тылу с мухами. и .калашами?  Или. в .ВСУ. какие то неправильные. киборги. были?

Та у нас не только в тылу, на передовой тоже.
Все кто посмел препятствовать контрабанде, коррупции - все агенты кремля!
Торнадо, Айдар, ПС - да шо там,ВСЕ добровольцы хороши только тогда,когда идут на смерть за Украину.
Во всех остальных случаях - агенты кремля!
Так, якщо зараз окремі солдати чи міліціонери покинуть свої позиціїї в Донбасі та поїдуть на джипах з гранатометами на "стрєлку" з мафією в Рава-Руську (траффік алкоголю ділити)- я скажу що вони агенти кремля і/або бандити!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Дмитро Ярош
2 год. ·

ЗАЯВА

Усвідомлюючи всю небезпеку для існування держави та можливі наслідки ситуації в м. Мукачевому на Закарпатті, не бажаючи знищення України як державного утворення, що намагаються зробити як зовнішні вороги, так і внутрішні, .

Провід ВПР Правий Сектор вирішив:

для недопущення кровопролиття, терміново до місця подій виїхати Провіднику ПС Дмитру Ярошу, Командиру ДУК ПС Андрію Стемпіцькому та керівнику Партії Андрію Тарасенку для сприяння забезпеченню проведення об’єктивного та неупередженого розслідування подій, що відбулися у м. Мукачевому 11.07.2015 року, оскільки ми переконані, що наші побратими діяли в рамках необхідної оборони.

Разом з тим, закликаємо продовжити безстрокові політичні акції до арешту винних, на думку Правого сектору, у трагедії, Ланьо, Медведчука та відправки у відставку всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ А. Авакова.

Провід Військово-політичного руху «Правий сектор»
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Владимир Савельев

Я не знаю деталей того, что случилось в Мукачево - я не милицейский и не активист ПС, я не в курсе всех закарпатских дел.

Я историк и философ - я считаю, что существуют некие закономерности, которые предопределяют события. Мукачево случилось потому, что оно должно было случиться. Не случись Мукачево - случился бы какой-нибудь Жидачев. Или какие-нибудь Ровеньки, Смела, Первомайск, Коптивка. Борисполь, в конце концов....

Почему? Потому, что ни одна революция ( период общественной турбулентности ) не заканчивается сам по себе до тех пор, пока не решен основной вопрос, который привел человеческие массы в движение.
В Украине основной вопрос был (и есть) не в избрании нового президента, не в избрании нового парламента или назначении нового МВД. Основной вопрос, который привел человеческие массы в движение - это вопрос о бандитско-мусорском беспределе. А как этот вопрос у нас решается в течении года после Майдана? Спросите у "судьи" который "не видит" доказательств вины Пети Мельника. Или у "судьи" который "видит" доказательства вины этой страшной террористки, Виты Заверюхи....

Вы можете сказать мне, что эти все "идеи" и "вопросы" это пафосная херня. Возможно, вы правы - но из-за этой "пафосной херни" люди шли с деревянными щитами под беркутовские калаши, а потом с калашами спокойно готовились встречать кацапские танки под Фащевкой. Граждане, которые сорок лет ходили мирно по этому Городу, вдруг начинали жечь мусорские автобусы на Грушевского. Почему? Потому, что есть такой вопрос "Когда в Украине кончится бандитско-мусорской беспредел? Вот когда?". Поэтому я не соглашусь с вами, если вы скажете мне, что эти все "идеи" и "вопросы" это пафосная херня.

Вы можете сказать мне, что это неправильно все. Стрелять из гранатомета по живым людям. Я спорить не стану - я вообще считаю, что очень скверно стрелять из чего-либо по живым людям, не важно, в населенном или не населенном пункте это происходит. Но я вообще избегаю касаться вопросов "правильности" или "неправильности" - я веду речь о ЗАКОНОМЕРНОСТЯХ. Мукачево - это объективно плохо, но это ЗАКОНОМЕРНО. Если вы захламляете проходы, то закономерно у вас случится пожар. Закономерно, с человеческими жертвами. (упаси Господи, конечно).Вот о чем речь.

Я не знаю, что там себе думают Петр Алексеевич и Арсен Борисович - возможно они мнят себя гораздо мудрейшими и умнейшими, чем те ТЫСЯЧИ постреволюционных правителей и деятелей, которые презрели этот закон природы и занимались какой-то ерундой, вместо поисков удовлетворяющих граждан ответов на эти самые "основные вопросы революции". Но закон природы неумолим - если Керенский не отвечает на вопрос, приходят Ленин и Троцкий. Если на вопрос не отвечает Скоропадский - приходит Петлюра.

Детали не важны - или это спекуляция на "основном вопросе", или это кто-то искренне решил, что все, пора решать его радикально. Штурм Зимнего или Мотовиловка, Мукачево или что там нам еще предстоит...
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Gonta Oleksii
1 год. · Chisinau, Moldova · Змінено ·

На мой взгляд, объяснение о переделе крышевания контрабанды всего лишь предлог для устранения властями сразу нескольких заноз. ПС пригласили за несколько дней до событий контролировать границу, возникло недовольство крышевателей, затем вооруженное столкновение с людьми Ланьо, стычка с дружественной криминалу милицией, отход ПС за город, появление Балоги с посредничеством между ПС и президентом, бегство Ланьо за границу, вылет группы АТЦ СБУ, которая пока так нигде и не засветилась, кроме заявлений всем сдаться, условие сдачи отступившего ПС только СБУ, пикеты ПС с требованием отставки Авакова, начальника закарпатской милиции, совпадение этих требований с постами некоторых околопрезидентских спикеров, в т.ч. устранение частных армий, Порошенко отдает приказ разоружить и нейтрализовать вооруженных бандитов, и тех, которые прикрываются членством в добровольческом корпусе, правый сектор требует арестов Ланьо, его бандитов и вступившихся за него силовиков. Сегодня возможно заседание СНБО. Все это больше похоже на вскрытие руками ПС мукачевского нарыва, где спелись интересы криминала, милиции и нардепов. Интересно, что ПС связывает криминал с Медведчуком. После всего этого говорить о заказе истории Москвой я бы не стал. Похоже, что Киев руками ПС решает сразу несколько задач, закрытие контрабанды, зачистку сросшейся с криминалом милиции, укрощение неконтролируемых армий, зачистку депутатов от криминала и друзей Медведчука. Появившиеся многочисленные обвинения Ланьо в подготовке организации ЗНР только добавляют уверенности. Вроде все так выглядит. К сожалению, случилась стрельба.
Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Порошенко визначився ще на майдані.
Непереливкі будуть і ПС і миліціїї і депутатам.
В цілому буде країні тільки користь
Жаль що такою ціною
Ось i буде нагода Шокiну та Авакову пояснити, чому так склалося, що у нас 2 ПС, та щей з зробоею, чому ОПГ пiд дахом депутатiв ВР, та й начата в Киiвi рехВорма МВС так мляво йде...
Мабудь, буде й Заява Батьки (Порошенко) з цього приводу.
Всi тi вiйнушки та контабаси... лише шкодять мiжнародному iмiджу Укаiни, коли ми тiки но почали рехВорми, та нам з таким трудом все ж дали "зелений вогник" до ЕС.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 09:23:00 09:23 від Бувалий »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Gennady Korban
9 год ·

Заява "Українського об'єднання патріотів-УКРОП"
З приводу ситуації на Закарпатті

Події у Мукачевому, в будь якому випадку, є неприйнятними з точки зору спільної мети всіх українців - розбудови європейської, правової та безпечної держави.
Саме тому вони потребують абсолютно незалежного та неупередженого розслідування.

За півтора року після Майдану післяреволюційна влада не спромоглася змінити старі корумповані кадри на кордоні та в правоохоронних органах не лише на Закарпатті, але й по всій країні. Місцеві мафії залишились безкарними, а тому зухвалими.

Відповідальність за мукачевські події лежить не стільки на місцевих патріотах, які зіштовхнулися з бандугрупованнями, скільки на керівництві держави. Саме воно сьогодні йде на змову з уламками режиму Януковича та найодіознішими персонажами його оточення, деяки з котрих пов'язані з відвертими кремлівськими агентами впливу.

Ми наголошуємо на тому, що саме бездіяльність влади штовхає людей до відновлення справедливості власними руками.

Ми також попереджуємо владу про небезпеку використання мукачевських подій для організації чергових переслідувань добровольців та спроб роззброєння їх підрозділів, яких ця влада боїться більше, ніж російських агресорів та окупантів.

"Українське об'єднання патріотів-УКРОП" впевнене, що громадянське суспільство проконтролює хід розслідування та не дасть справжнім винуватцям цих подій втекти від відповідальності - де б вони не знаходились, і ким би не прикривалися.

Ми відряджаємо нашого спеціального представника, з числа членів міжфракційного об'єднання "УКРОП" у Верховній Раді, до Закарпаття для того, щоби інтереси місцевих патріотів були належним чином захищені від можливого мафіозного тиску, а українська громадськість отримала вичерпну та неупереджену інформацію про справжні причини та наслідки Мукачевських подій.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Богдан Тицький
5 год ·

Вимоги:

Відставка Авакова і притягнення до відповідальності міліцейське начальство Закарпаття

Арешт Віктора Медведчука

Акція вже набирає всеукраїнського характеру
Quo Vadis

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Дмитро Ярош
2 год. ·

ЗАЯВА

Усвідомлюючи всю небезпеку для існування держави та можливі наслідки ситуації в м. Мукачевому на Закарпатті, не бажаючи знищення України як державного утворення, що намагаються зробити як зовнішні вороги, так і внутрішні, .

Провід ВПР Правий Сектор вирішив:

для недопущення кровопролиття, терміново до місця подій виїхати Провіднику ПС Дмитру Ярошу, Командиру ДУК ПС Андрію Стемпіцькому та керівнику Партії Андрію Тарасенку для сприяння забезпеченню проведення об’єктивного та неупередженого розслідування подій, що відбулися у м. Мукачевому 11.07.2015 року, оскільки ми переконані, що наші побратими діяли в рамках необхідної оборони.

Разом з тим, закликаємо продовжити безстрокові політичні акції до арешту винних, на думку Правого сектору, у трагедії, Ланьо, Медведчука та відправки у відставку всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ А. Авакова.

Провід Військово-політичного руху «Правий сектор»

Странно, а про Балогу ни слова.
Prosperity is based on people and ideas

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Андрій Стемпіцький
9 год. ·

Слова пораненого з Утьоса друга "Коменданта": "Право останнього бою в нас ніхто не забирав, і нам байдуже, кому його давати, чи бандитам, чи продажним ментам, а менти, які прийшли з бандитами, вони вже не працівники міліції." :smilie2:
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Peter Shuklinov
6 год ·

- Благодаря рассудительности и мудрости Дмитро Ярош конфликт наверняка будет исчерпан в ближайшее время. Парни сдадут оружие, будет расследование и суд. И на этом все закончится. Больные фантазии о втором фронте Путину придется оставить в Кремле.

Не хочу собирать версии: передел рынка в Мукачево, разборки или борьба за справедливость. В Фейсбуке больше людей, которые в этом разбираются и уже все знают наверняка. А у меня информации нет. И потому я не буду спекулировать и кого-либо поддержать в этой грязной истории.

Однако есть базовые вещи. Оружия на улицах быть не должно. Вооруженных людей, кроме представителей официальных органов, на улицах быть не должно. На улицах наши дети. На улицах гражданские. И они должны быть в безопасности. И потому контроль за оружием надо усиливать. Иначе завтра безымянные патриоты на Рейндж Роверах с пулеметами на крыше будут носиться по улицам других городов.

Но я говорил еще год назад: власть, если ты не начнешь сажать подонков, то завтра будет самосуд. Последние несколько месяцев мы это постоянно наблюдаем. Самосуд. Безотносительно к этой истории, мотивы которой неизвестны, если бы подонков сажали за решетку, если бы посылали спецназ рушить империи местных барыг - всего этого возможно бы не было. А сейчас власть чаще пытается договориться с местной гопотой, а не задавить ее. Надо давить. А всем остальным - помнить, что российско-украинская война не закончилась.

Хватит стрелять друг в друга.

Надо стрелять в агрессора.
:smiley24:
Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
З Аваковим... все ясно: рехВорма МВС "кiнчiлась" якось несподiвано: появою нових патрулiв та Полiiцii, про яких "забув" Порошенко.
Закон е, але е начебто й нема.
При чому тут кум Хуйла?..
А ось до Мiн.оборони... будуть-таки питання: як це у нас ОПГ... вже з тяжкою вiйськовою зброею "гуляють"?..
Мо, БМВ й танки туди нагнати?..
А що... вже е нове озброення,  повним ходом йде мобiiлiзацiя... - нащо чекати?..
Слово за Презом: хай вiдходить вil свят та каже правду...
Та й ВР могла б народу очi розкрити: нащо в ii лавах такi Слуги Народу?..
 :smilie7:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча



розшифровка


- Друже, що у вас там, розкажіть, будь-ласка.

- Якщо коротко, то кримінальні авторитети, бувші регіонали по прозвищу «Блюк», а точніше депутат Верховної Ради Леньо, забив нам стрілу, тобто після деяких процесів, які на Закарпатті робили, наприклад, по ловлі працівників міліції на хабарництві, а оскільки бандити з міліцією на зв’язку, то він нам кинув пред’яву, що начебто нам слід говорити з представниками міліції і тому подобне, що Мукачево – це їхнє місто. Працівники міліції брали хабарі за згодою бандитів, покривали їх, і навпаки, взагалі співпраця криміналу і бандитів дуже добре показала себе ще на Майдані, всі ми знаємо це прекрасно, рік то тривало, їх ніхто не чіпав, це все і надалі працює. Коли ми явилися на зустріч туди, до тих авторитетів місцевих, до того місця, де зібрався весь закарпатський криміналітет, який там кришує контрабанду, ставить смотрящіх на митниці, торгує наркотою і т. д., то це виявилася звичайна пастка, нас одразу міліція заблокувала, зробили нам подставу.

Ну і хлопці вирішили, прийняли рішення, що право останнього бою в нас ніхто не забирав, і нам байдуже, кому його давати, чи бандитам, чи продажним ментам, а менти, які прийшли з бандитами, вони вже не працівники міліції.


http://sectorpravdy.com/news/duknews/644-poranenyi-druh-komendant-nachalnyk-shtabu-1-ho-zbat-duk-ps-telefonom-z-karpatskoho-lisu
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
 Офіційна заява командира 17-го ЗБАТу ДУК ПС!!!

Written on 12 липня 2015.

Наразі, поки ми, українські добровольці, захищаємо український народ та українські землі від зовнішнього агресора, реваншисти та їх поплічники різних політичних кольорів намагаються будувати своє власне щастя на крові українських патріотів!!! Сьогодні у боротьбі з внутрішнім ворогом та їз псами системи загинуло двоє наших побратимів... Але ми, як українські націоналісти, добре пам'ятаємо свій Декалог, а саме один з пунктів "Пімсти смерть великих лицарів"!!!

Шановний український Народ, та нешанована мною псевдовладо, писати довго не буду й не можу, бо в Полтавському ЗБАТі ДУК ПС, як і у всіх інших наших підрозділах добровольців, оголошено повну бойову... Тож я маю виконувати Наказ!

І ще, ви пси злочинного режиму, чомусь я вас особисто на передових не бачив, і ваших діточок так само, тож не треба мені розповідати щось типу "ми тоже ваєвалі, ми тоже умєєм, давайтє нє ссоріться" й так далі. Кого ви хочете перемогти? Людей, які йшли добровільно захищати Україну, не зважаючи на те, що їм не було ніякої зарплати, ніякого статусу й так далі? Ви тварі, ви ніколи не переможете український народ!!
!

Я, комбат 17-го ЗБАТу ДУК ПС Полтавщини друг Пірат наказую:

Всьому особовому складу, що перебуває на казармі, підготуватимя для виконання подальших наказів Командира Корпусу друга Летуна. Всім іншим підрозділам батальйону привести особовий склад у повну бойову готовність та чекати Наказу!

Також просимо усіх небайдужих та тверезомислячих людей всіляко підтримати наших бійців у цій несправедливій, але націозахисній війні, бо інакше, знищачи нас, вони доберуться і до Вас!!!

"Не треба нам ні слави, ні заплати,
Заплатою на розкіш боротьби,
Солодше нам у бою умирати,
Ніж жити в путах, мов німі раби..."
(Гімн Українських Націоналістів)

Слава Україні!

З повагою, комбат 17-го ЗБАТу ДУК ПС друг Пірат.
http://sectorpravdy.com/news/duknews/647-ofitsiina-zaiava-komandyra-17-ho-zbatu-duk-ps
Quo Vadis

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Киборги из ВСУ. херней занимаются в тылу с мухами. и .калашами?  Или. в .ВСУ. какие то неправильные. киборги. были?

Та у нас не только в тылу, на передовой тоже.
Все кто посмел препятствовать контрабанде, коррупции - все агенты кремля!
Торнадо, Айдар, ПС - да шо там,ВСЕ добровольцы хороши только тогда,когда идут на смерть за Украину.
Во всех остальных случаях - агенты кремля!
Так, якщо зараз окремі солдати чи міліціонери покинуть свої позиціїї в Донбасі та поїдуть на джипах з гранатометами на "стрєлку" з мафією в Рава-Руську (траффік алкоголю ділити)- я скажу що вони агенти кремля і/або бандити!

Да не сами они действовали, а кто-то им "подсказал", очевидно  Балога, которому очень не нравятся все эти изменения и вероятность лишиться контрабаса, власти и влияния.
И Ланьо , и Балога заинтересованы с сохранении СТАРОЙ СИСТЕМЫ, в которой они уже много лет как рыбы в воде, для этого они готовы на все, даже второй фронт открыть.  Ланьо прихвостень Медведчука, без его подсказок конечно тоже не обошлось, и говорят свалил он еще в пятницу, а пацанов из ПС тупо подставили.
Украина для феодалов похер, для Медведчука тем более, чем хуже - тем лучше.
Prosperity is based on people and ideas

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
нацгвардия тогда состояла из добровольцев и бывших военнослужащих.. ... пользовалась благоговейной любовью и уважением населения страны..

..гвардейцы становятся необузданной военизированной группировкой...

.. ... убили сотни обычных мирных людей без суда и следствия, тысячи людей были ими ограблены и покалечены... Практически все бойцы в их рядах были с криминальным прошлым..  Патриотов, готовых отстаивать свою землю, боевики убивали ради того, чтобы забрать у них автомат и продать ... на черном рынке.


Обычные люди очень боялись ... при любой претензии к ним они могли назвать человека врагом ... и разрядить в него автоматную очередь.



и эт опроизошло не в украине а в Грузии. с Михедреони:     http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2014/03/18/7019384/
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Странно, а про Балогу ни слова.
Це дійсно дивно, хоч натякнув би  :smilie8:
Мукачево - це Балога. Хто цього не знає?

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Ксения Быкова
17 хв. ·

Мысли вслух...МВД и СБУ заявили,что будет эвакуация и,конечно же,этого НЕ случилось.Почему--да просто нагнетали ситуацию.Лайно заявил,что якобы,ребята из ПС договаривались с ним про отдых в его "здравнице".Откровенно--это смешно.У нас это все давно налажено,и отдых и реабилитация(ребят трудно заставить оздоровиться)просто Лайно врёт.То,как подаётся инфа в телевизоре...это просто стыдно,я так понимаю,что шкорярики с раштв,сейчас замерли перед мониторами с тетрадками.Далее--огонь первыми открыли охранники лайна и мусора,однако аваков бандитами назвал ребят из ПС.Знали ли в МВД,ГПУ,СБУ про контрабанду,торговлю людьми?Вопрос риторический.Конечно же знали.Я против стрельбы в мирных городах,так я и 90-х была против.Но мусоров давно пора линчевать.НО!Систему нужно давно ломать.А вместо этого отпускают клюева,ефремова...и охотятся за добровольцами.Провокация удалась и опять пролилась кровь патриотов,и опять никто от власти не пострадал....
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Дзвінка Торохтушко
47 хв. · Змінено ·

Мої дорогенькі ! Нагадую ще раз : думати - це головою. То така штука, котра у вас на шиї.
Прикро, що в де-кого до голови прихуярений телевізор, но то лікується натисканням кнопки "Викл" на пульті, або висмикуванням шнура з розетки. Інакше - намильте собі того шнура і повішайтесь.
Для особливо телеобдарованих пояснюю : те, що було в Закарпатті до вчора - то був бандитизм. Тепер - це реальний шанс змінити країну.
І мені похуй, шо про це думає такий авторітєт, як Дохтор . Дохтора, вони, переважно, від пацієнтів заражаються. Причім, болячка може проходити у більш неприємних формах.
П.С. Якщо хтось боїться більше озброєних добровольців, аніж до зубів озброєних , безкарних бандитів і кришуючих їх мінтяр - уважно слухайте булькання закипаючого шоколаду і йдіть нахуй!
І не забудьте те все кодло знову обрати у владу. А то ж, раптом - амнезія.
Quo Vadis

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
нацгвардия тогда состояла из добровольцев и бывших военнослужащих.. ... пользовалась благоговейной любовью и уважением населения страны..

..гвардейцы становятся необузданной военизированной группировкой...

.. ... убили сотни обычных мирных людей без суда и следствия, тысячи людей были ими ограблены и покалечены... Практически все бойцы в их рядах были с криминальным прошлым..  Патриотов, готовых отстаивать свою землю, боевики убивали ради того, чтобы забрать у них автомат и продать ... на черном рынке.


Обычные люди очень боялись ... при любой претензии к ним они могли назвать человека врагом ... и разрядить в него автоматную очередь.



и эт опроизошло не в украине а в Грузии. с Михедреони:     http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2014/03/18/7019384/

Михедреони свергли прозападного Гамсахурдиа и привели к власти пророссийского Шеварнадзе, привязав еще на долгие годы Грузию к Мордору.
Тот же самый фокус Кремль пытается проделать и в Украине.

Сейчас будут "протесты" во многих городах из-за ПС, и одновременно начнется наступление орков на Донбассе, возможно сразу по нескольким направлениям , хуйлу терять нечего. Они только и ждали какого-нибудь замеса в Киеве.
« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 10:14:11 10:14 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
(click to show/hide)


розшифровка
...
- Якщо коротко, то кримінальні авторитети, бувші регіонали по прозвищу «Блюк», а точніше депутат Верховної Ради Леньо, забив нам стрілу, ...
?
Тоді Ярошу, якщо "ми" - це ПС. Якщо з одного боку Леньо, то з іншого також якесь одне ім'я повинно бути. Це може бути і ім'я Балоги.
Хто хлопців запросив "кордон охороняти"?
Доречі, версія з СБУ також може бути реальністю. Але якось коряво вийшло. Тобто або хлопці самі (тоді Ярош) приїхали кордон охороняти, або їх запросили.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
(click to show/hide)


розшифровка
...
- Якщо коротко, то кримінальні авторитети, бувші регіонали по прозвищу «Блюк», а точніше депутат Верховної Ради Леньо, забив нам стрілу, ...
?
Тоді Ярошу, якщо "ми" - це ПС. Якщо з одного боку Леньо, то з іншого також якесь одне ім'я повинно бути. Це може бути і ім'я Балоги.
Хто хлопців запросив "кордон охороняти"?
Доречі, версія з СБУ також може бути реальністю. Але якось коряво вийшло. Тобто або хлопці самі (тоді Ярош) приїхали кордон охороняти, або їх запросили.

Если кто-то кому-то забивает "стрелу", то это - бандитские разборки, но уж никак не борьба с коррупцией.
Тем более если этот кто-то известный в городе криминальный авторитет.
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
(click to show/hide)


розшифровка
...
- Якщо коротко, то кримінальні авторитети, бувші регіонали по прозвищу «Блюк», а точніше депутат Верховної Ради Леньо, забив нам стрілу, ...
?
Тоді Ярошу, якщо "ми" - це ПС. Якщо з одного боку Леньо, то з іншого також якесь одне ім'я повинно бути. Це може бути і ім'я Балоги.
Хто хлопців запросив "кордон охороняти"?
Доречі, версія з СБУ також може бути реальністю. Але якось коряво вийшло. Тобто або хлопці самі (тоді Ярош) приїхали кордон охороняти, або їх запросили.

Ну если их "пригласили", путь даже и неофициально, это несколько меняет расклады в происшествии. Хотя чот я сомневаюсь что это те кого пригласили. Думаю что всетаки самодеятельность местных.

Да и с Савельевым трудно не согласится