Автор Тема: В Мукачево Правый сектор устроил разборки со стрельбой  (Прочитано 89465 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А контрабанда сигарет йшла з рашки? Хтось це все ,,кришував'', через всю Україну?

Якщо пан Ярош це все знає, повинен назвати контрабандистів.

Якщо будуть якісь кулуарні домовленності, то чим він тоді відрізняється від бидлоеліти?

Для мене це маркер, відповідь на питання: ПС -це реальність...чи фейк, народна мрія і легенда , казка, яка не стала яв'ю?

(Патріоти, які стали під знамена ПС і захищають нашу Батьківщину....захищали б її  і не під прапором ПС. Може, в керівництві ПС щось не так? Кроти завелись?)

Багато запитань - немає відповіді.

« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 01:24:01 13:24 від злата »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А мені здалось що ПС хотів очолити. Он Саакашвілі той вирізає пухлини. Згуладзе вирізає - робить нову поліцію.
А Що зробив ПС ? Джипів накупив, ПКМів наколядував?
 З бандюками на стрілу пішов терти?
Вчинив стрілянину ? Замінував село?

Та... "реформатори" зачотні, саме то для європейського майбутнього України.

Про Майдан 2013... призабули?..
Ну, е в ПС... радикалiзм - то й що з того?..
Пiд час ВIЙНИ... iнакше не можна.
Однак, в ПЕРШУ ЧЕРГУ... треба ставити питання до Шохiна з Аваковим.
А вже потiм... "Знущатися" з ПС.
 :upa

На майдані працювали кафе і люди не боялися з дітьми там бути.Це був мирний протест, який розстріляли ....
А тут міни ставили біля села! Міни. Карл!З РПГ хуячили.
Інаше не можна?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тобто,... треба "перетрахать" силовi вiдомства?..
То хай вже Аваков покаже, що не тiльки ДАI Миколаева можна "вивести за штат", а й в Мукачево... невести порядок.
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Дзвінка Торохтушко
47 хв. · Змінено ·

.... те, що було в Закарпатті до вчора - то був бандитизм. Тепер - це реальний шанс змінити країну....
sofia, а ти сама як вважаєш? Тому що "перемовини" веде Балога, саме він озвучує вимоги хлопців. А Балога у Мукачево у був, і є.

істина десь посередині (але, більше року пройшло після Майдану та розстрілів Небесної сотні,
де покарані?


Действительно, поймать Суркова (который в то время был в Киеве, наверное по музеям ходил), и российский спецназ, переодетый в Беркут - мелочь какая, почему до сих пор не сделано???!!!  :Ganba:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Фотографии сделаны сегодня в 10:00, Стрый и село Плаве. Идут на Мукачево.

Фото из соцсетей.
Словами не передать, что чувствуем сейчас мы, переселенцы из Донбасса, живущие на Закарпатье. Уехали от войны, называется.

http://pauluskp.com/news/1a2e1fadd
« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 01:27:16 13:27 від Scipionn »
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Георгій Тука: Є речі, значно вищі, ніж закон. Наприклад, соціальна справедливість   
13:08 12 липня 2015 | ІНТЕРВ'Ю
5 канал

Соціальна справедливість - понад будь-яким законом. Коли закони не відповідають соціальним вимогам суспільства, виникає ситуація, яку ми бачили на Майдані. Про це у програмі "Експертна тема" на "5 каналі" заявив волонтер, голова ГО "Народний тил" Георгій Тука.

- Оскільки, ми з Вами сьогодні планували говорити про лінію розмежування, про те, як волонтери будуть контролювати лінію розмежування. Але очевидно, давайте з цієї теми розпочнемо. Події в Мукачево - фактично Правий Сектор визнав, що це їхні бійці там перебувають. І з посту Дмитра Яроша в фейсбуці випливає, що він звинувачує міліціонерів у загибелі своїх бійців.

- На жаль, я не мав можливості спілкуватися з Дмитром, я спілкуватися з іншими керівниками. Також, на відміну від багатьох, я мав можливість поспілкуватися з працівниками спецслужб саме з Мукачево.

Тому я раджу всім речникам Міністерства оборони, дуже обережно використовувати термін бандити, бо на моє переконання бандити в погонах нічим не відрізняються від бандитів без погонів.

Те, що на протязі багатьох років, не один рік, не два і не п’ять, відбувалося на Закарпатті, відомо всій країні. Чому до цієї пори заплющували на це очі - це питання до керівництва МВС.

 Те, що трапилося там зараз, наскільки я розумію ситуацію, люди Правого Сектора перекрили один з каналів контрабанди, якими безпосередньо опікується пан Ланьо.

І знову-таки не перший рік. Ним створено угруповання, до складу якого входять відверті кримінальні елементи, білі комірці - це місцеві політики - і обласне керівництво МВС.

Коли люди з Правого Сектора спробували перекрити канал контрабанди, їм була запропонована зустріч для так званих перемовин саме в тому спортивному комплексі, звідки почались ці події. Під час цієї зустрічі, з боку саме представників місцевого криміналу одразу пролунала пропозиція: 40 секунд на складання зброї.


І одразу з боку, я чесно кажучи не знаю з боку кого: чи з боку цих криміналітетів місцевих, чи з боку міліціантів був відкритий вогонь. У відповідь вже…



- Тобто міліція там була на місці, вона не приїхала…

- Міліція була на місці, разом з криміналом.

- Разом з криміналом, гаразд. Тоді що робив Правий Сектор в Мукачеві із бойовою зброєю: утьосами, гранатометами і т.д.?

- Це мені невідомо, я цього не знаю, я лише можу тільки сказати, що ще сьогоднішнім ранком, я бачив своє головне завдання організувати боротьбу з контрабандою на Сході і якось так співпало, що почалися ці події в Мукачево.

Але я абсолютно переконаний, що взагалі-то, це пов’язані між собою речі, бо подобається комусь чи ні, але Президент публічно оголосив війну контрабанді.

 А Закарпаття протягом 20 років було одним з лідерів по потоках контрабанди. Можливо це реакція на спробу Президента розпочати війну з контрабандою.

Я недаремно так кажу, я очікую таку саму реакцію і в Одесі, бо мова взагалі йде про сотні мільйонів доларів, а можливо і мільярдів. Якщо взяти, наприклад, ринок бурштину, це примітивний ринок, але за різними оцінками, річний обсяг становить від 500 до 800 мільйонів доларів. Якщо цей ринок існує, хтось ці гроші заробляє. Ясна річ, ці гроші заробляють не ті, хто працюють в лісі.

далі  і більше за посиланням


http://www.5.ua/interview/Heorhii-Tuka-Ye-rechi-znachno-vyshchi-nizh-zakon-Napryklad-sotsialna-spravedlyvist-87110.html
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Максим Голосной
14 хв ·

К размышлению, пишет @Василь Сухов

Только что СМИ заполнили эфир тревожной информацией о событиях в Мукачево, в которых по непроверенной информации принимают участие добровольцы ДУК «Правый сектор» и я не могу не высказать свое мнение об этом неоднозначном событии с далеко идущими последствиями.
Буквально на днях я вернулся из Киева, где был в командировке в Министерстве обороны Украины и Генеральном штабе. Цель поездки была конкретная – озвучить наш законопроект «О территориальной обороне Украины», который мы ранее направили в Минобороны и Генеральный штаб. Этот законопроект был написан на опыте стран Евросоюза, Прибалтики и адаптирован к условиям Украины. В его разработке принимали участие выпускники военных академий, кадровые военные, участники АТО. Наш законопроект получил высокую оценку военных специалистов. При этом наш законопроект «экономит» госбюджету десятки миллиардов гривен ежегодно.

Как нам сообщили информированные источники, законопроект надо было начать с «обкатки» в Минобороны и Генштабе, а потом заносить его в АП. Для этого мы поехали в Киев.
То, что мы услышали от руководства Минобороны третьего уровня (считая Министра и его замов первым уровнем) повергло нас в шок. Мало того, что «високопосадовець» назвал добровольческие батальоны «бандформированиями», он категорически не воспринимал территориальную оборону, на принципах которой сегодня строятся вооруженные силы Израиля, Швейцарии, Прибалтики и других стран Европы. Мы поняли, что это не его личное мнение, а позиция всего генералитета МО Украины.

Я своими ушами и глазами получил подтверждение, что Министерство обороны очень устраивает ситуация, когда воюют и погибают добровольцы, которые не имеют статуса, а всю пользу от этого (в первую очередь коммерческую) имеет генералитет Минобороны.

Я боюсь, чтобы ситуация в Мукачево не превратилась в расправу над «Правым сектором», добровольческими батальйонами, патриотами-националистами, которые первыми с голыми руками пошли против врага, против агресора, в то время, когда армии практически в Украине не было, а то, что было, практически контролировалось российскими спецслужбами. Я боюсь, что эта ситуация слишком напоминает ситуацию и развязку с Сашком Билым (Александром Музычко)…


Quo Vadis

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
А контрабанда сигарет йшла з рашки? Хтось це все ,,кришував'', через всю Україну?



Сигареты прозводятся там же и идут на запад,  крышуют это все местные феодалы как Ланьо и Балога, крышуют много лет уже. Кроме сигарет там еще очень много чего интересного, наркотрафик, нефть, замешаны очень большие деньги, было бы очень странно, если бы Раша не воспользовалась и туда не влезла, чтобы поводить палкой в "осиновом гнезде".
Prosperity is based on people and ideas

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча


Mustafa Nayyem: События в Мукачево 11 июля 2015 г.
&feature=youtu.be&a


Mustafa Nayyem
1 ч ·
Оперативное видео, снятое вчера, 11 июля 2015 года на месте событий около спортивного комплекса Антарис, на улице Лермонтова в Мукачево. Это самое начало инцидента, когда на место уже прибыла милиция. То есть, видео до перестрелки на заправке "Народное", где были уничтожены автомобили МВС.
В самом начале видео человек в красном - это Михаил Ланьо. Все люди в камуфляже - представители Правого сектора.
00:55 - в кадре под джипом лежит человек с прострелянной головой, которого представители Парвого сектора погружают в свой автомобиль.
02:20 - человека с прострелянной головой таки погружают в джип.
02:34 - отчетливо видно, как на один из джипов устанавливается пулемет.
04:12 - пострадавшего выгружают из джипа. Приезжает машина скорой помощи.
По последним данным, это охранник комплекса Михаила Ланьо, житель г. Мукачево Юрий Руснак. На тот момент и врачи и участники конфликта были уверены, что молодой человек уже погиб. Но уже в больнице у него обнаружили сердцебиение. На данный момент он находится в состоянии комы.
05:00 - на место происшествия на зеленой Шкоде приезжает начальник горотдела г. Мукачево Виталий Шимоняк. (В бронежилете, стоит спиной, поднимает руки). Он о чем-то говорит с представителями ПС.
05:20 - звучат первые выстрелы. В кадре видно, что в воздух стреляют представители ПС.
06:17 - люди в камуфляже выставляют дымовую шашку.
07:23 - дальнейшие события разворачиваются уже у заправки.

Интересное видео. собенно интересны приезжающие машины, из которых появляются менты.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Сергій Лещенко
4 мин. ·

Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. 45-мільйонна нація виявилася заручником неадекватів, які влаштували стрілянину з гранатометами на кордоні з Євросоюзом. Ставте швидше лайки злочинцям.

Dmytro Kuleba
15 ч · отредактировано ·

Колись я вже постив, що Правий сектор вперше побачив на Грушевського, здається, 21 чи 22 січня. Десяток підлітків серед ночі із бойовим співом в обладунках йшли в бік барикади. Спів був мотиваційний, а не агресивний.

Потім довкола Майдану на стінах з'явилися такі прикольні трафаретні написи Правого сектору з червоним тризубом і текстом: Визволення вже близько.

Потім були репортажі про героїчний ПС на війні.

Тепер після реального бою ПС, фактично на кордоні з ЄС, можна фарбувати нові написи: Безвізовий режим вже близько.

Дісклеймер: влада, частиною якої є і я, несе свою відповідальність за те, що не виконала низку вимог для безвізового. Але місяці ми аргументовано переконували єсівців, що безпекові ризики мінімізовані. І переконали...
« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 01:36:48 13:36 від злата »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Георгій Тука: Є речі, значно вищі, ніж закон. Наприклад, соціальна справедливість   

 А Закарпаття протягом 20 років було одним з лідерів по потоках контрабанди. Можливо це реакція на спробу Президента розпочати війну з контрабандою.


http://www.5.ua/interview/Heorhii-Tuka-Ye-rechi-znachno-vyshchi-nizh-zakon-Napryklad-sotsialna-spravedlyvist-87110.html

Сложно не согласиться.
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
//Соціальна справедливість - понад будь-яким законом.///(Тука)

Комуняцька хуйня  :smiley23:

Тукі потрібно б знати, що якщо закон не відповідає вимогам суспільства ...його змінюють...
А класова(соціальна, расова, гендерна) "справедливість", що стоїть понад законом, то комуняцько - анархістське дикунство.
Бо хто буде визначати ту "справедливість" якщо  не закон?  Швондєри з калашами?нова КПСС?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
112 -канал заявил, что Ярош даст пресс-конференцию

ОБСЕ уже в Мукачево.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
///Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. ////

"Браво"! Купка уєбанів перекреслила європерспективи для всієї України.

"Дякую".. :smilie9:
« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 01:44:53 13:44 від finli »

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
///Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. ////

"Браво"! Купка уєбанів перекреслила європерспективи для всієї України.

"Дякую".. :smilie9:

угу - такі як вальцмани і авякяни і яценюки - чи ви думаєте сомалі хтось безвізовий режим дасть ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
///Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. ////

"Браво"! Купка уєбанів перекреслила європерспективи для всієї України.

"Дякую".. :smilie9:

угу - такі як вальцмани і авякяни і яценюки - чи ви думаєте сомалі хтось безвізовий режим дасть ?

Тепер ніхто...Я б теж не дав.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Действительно, поймать Суркова (который в то время был в Киеве, наверное по музеям ходил), и российский спецназ, переодетый в Беркут - мелочь какая, почему до сих пор не сделано???!!!  :Ganba:


сурков? він там був? тримав снайперку?
сурков саджає патріотів у тюрми?
блокує бази ПС?

reema я розумію за з-п що тільки не напишеш
ви в кожній гілці з утра до ночі відмічаєтесь от вам від мене  :smiley23:
Quo Vadis

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
&app=desktop

кого підтримують люди дуже явно зрозуміло

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
///Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. ////

"Браво"! Купка уєбанів перекреслила європерспективи для всієї України.

"Дякую".. :smilie9:

Почему меня это не удивляет? Хуйло уже столько бабла ввалил в "гражданскую войну" в Украине, а тут наступили на хвост интересам местных царьков, грех не воспользоваться.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

Действительно, поймать Суркова (который в то время был в Киеве, наверное по музеям ходил), и российский спецназ, переодетый в Беркут - мелочь какая, почему до сих пор не сделано???!!!  :Ganba:

сурков? він там був? тримав снайперку?
сурков саджає патріотів у тюрми?


Когда был расстрел Майдана? Нет конечно, он приехал просто по музеям походить , ясно же как божий день. И Гиркин тоже, а потом в Крым поехал отдохнуть.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
///Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. ////

"Браво"! Купка уєбанів перекреслила європерспективи для всієї України.

"Дякую".. :smilie9:

Та який там до біса безвізовий режим, ПС уппредили проголошення ЗНР. Очі роззявте.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Місцеві мешканці зняли на відео, як військова техніка рухається по дорозі в бік Мукачевого. Вони нарахували близько 12 одиниць бронетехніки, яку побачили біля села Межиброди - це маленький населений пункт, з півночі обмежений трасою Київ-Чоп, з півдня — залізницею Львів—Стрий—Мукачево.

Люди вітають псів Вальцмана!  :upa :upa :upa

"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Юрий Касьянов
10 хв ·

Никто не вправе силой оружия творить справедливость. Даже Правый Сектор. Тем более депутат Лайно. Никому не позволено стрелять в милицию, гвардейцев, работников СБУ. Это беспредел.

Но проблема не в Правом Секторе, не в оружии, которого стало много, не в бойцах, вернувшихся домой. И уж точно причина не в переделе рынка контрабанды сигарет.

Беда в нас с вами. Мы так и не стали "жити по-новому", а они и подавно. Местные князья, феодалы и сатрапы районного масштаба, и большие дяденьки из Рады. Мы меняемся, мир меняется, а они - нет. Мы уходим на войну, приходим с войны, а они - нет.

В 1946 году вернувшиеся с войны солдаты американской армии защитили с оружием в руках результаты выборов в округе Макминн. А вот что писала тогда «Нью-Йорк таймс»: "...ветераны нарушили фундаментальный принцип демократии, присвоив себе правоохранительные функции, на которые они не получили мандата от избирателей. Коррупция исцеляется реформами, и даже в самых коррумпированных местах существуют мирные пути к реформам».

Всё верно. Коррупция исцеляется реформами. А если нет?..
Quo Vadis

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Місцеві мешканці зняли на відео, як військова техніка рухається по дорозі в бік Мукачевого. Вони нарахували близько 12 одиниць бронетехніки, яку побачили біля села Межиброди - це маленький населений пункт, з півночі обмежений трасою Київ-Чоп, з півдня — залізницею Львів—Стрий—Мукачево.

Люди вітають псів Вальцмана!  :upa :upa :upa



це нацгвардія - ті самі менти що і майдан розганяли. Не потрібно впутувати в це військових. Військові в більшості на боці України.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Добровольці додає 5 new photos.
22 хв ·

АМИНИСТРАЦИЯ ПРЕЗИДЕНТА, 13.40 ПО КИЕВСКОМУ ВРЕМЕНИ.
Все стоят и ждут президенского слова. Пока тишина. Было видно в толпе Мельничука, комбата Айдара. За театром Франка полно милиции. Ждем вместе с остальными. Народ по тихоньку прибывает.
Quo Vadis

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
///Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. ////

"Браво"! Купка уєбанів перекреслила європерспективи для всієї України.

"Дякую".. :smilie9:

Та який там до біса безвізовий режим, ПС уппредили проголошення ЗНР. Очі роззявте.
От, як не накажуть винних у вбивствах і стрільбі в Мукачево - буде і ЗНР і бунт місцевих жителіа.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
от такі от паралелі
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча



Semen Doks

Вчорашній конфлікт в одному фото, мусор і тітуха)), здається десь я вже це бачив)) :smiley23:
Quo Vadis

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
///Україна втрачає безвізовий режим. Це сьогодні вже офіційно підтверджують у Міністерстві закордонних справ. ////

"Браво"! Купка уєбанів перекреслила європерспективи для всієї України.

"Дякую".. :smilie9:

Та який там до біса безвізовий режим, ПС уппредили проголошення ЗНР. Очі роззявте.
От, як не накажуть винних у вбивствах і стрільбі в Мукачево - буде і ЗНР і бунт місцевих жителіа.

Болт вам! Не буде!!!!

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Добровольці додає 5 new photos.
22 хв ·

АМИНИСТРАЦИЯ ПРЕЗИДЕНТА, 13.40 ПО КИЕВСКОМУ ВРЕМЕНИ.
Все стоят и ждут президенского слова. Пока тишина. Было видно в толпе Мельничука, комбата Айдара. За театром Франка полно милиции. Ждем вместе с остальными. Народ по тихоньку прибывает.

Мельничук - соратник депутата Ланьо по фракции "Воля Народа"  :gigi:


« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 02:16:32 14:16 від reema »
Prosperity is based on people and ideas