Автор Тема: Вбивство начштабу Азова - початок примушення “України до миру“  (Прочитано 4532 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ну хорошо, а кто тогда авторитет, если Игорь Луценко не авторитет.
Кого предлагаете слушать вместо него, вместо всех тех майдановцев, которые сейчас все оказались вдруг неправильными?
порошенко

А можете кратко объяснить - почему?
Откуда такая вера?

При чем здесь вообще "вера" ? Просто есть способность адекватно воспринимать окружающую действительность, а есть ее отсутствие.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Ну в ответах пока одни эмоции. А это как раз из разряда веры.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Впечатление от текста - это явно не то, что было здесь после цитирования его слов.
А особисто у тебе яке враження? Я висловила саме своє враження. Пояснила "хід думок"  :smilie3: Що не так?
Мені сумно через те, що Ігор Луценко таке пише. І здивована і не розумію яким він бачить "своє майбутнє". Чого він прагне взагалі?
Читаю блог на УП
Цитувати
Ми створюємо нові неписані правила, за якими ми, як країна, є нулем, пустою множиною. Ми самі показуємо, що збройний тиск, організація бунтів є надійним способом примусити нас міняти свій державний устрій на такий, що згодом приведе до зникнення нашої країни. Ми самі демонструємо, що під злагоджені команди з Вашингтону, Брюселю, Москви ми готові перекроїти своє законодавство, свої кордони та історію. Що наші лідери в принципі не можуть мати самостійного мислення і нездатні спиратися на свій народ у скрутні часи, а навпаки, вони вірять лише у силу іноземних гаманців та іноземних танків.

Так, ми не є до сформованою нацією в повному розумінні цього слова, тому що верхи цієї нації навіть під впливом найстрашніших історичних подій, звертаючись до своїх співгромадян, нездатні вичавити з себе такі прості слова: "браття і сестри!". В епоху великих потрясінь нація гуртується навколо лідера – однак лідер не вірить і тікає в зрадливі обійми Брюселю, Вашингтону, Москви, Пекіна.
Виникає питання, він за приєднання України до НАТО чи проти?  :smilie3:
Все не так складно. Або Україна приєднується до системи колективної безпеки, або ... складає вірші.
(click to show/hide)

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну хорошо, а кто тогда авторитет, если Игорь Луценко не авторитет.
Кого предлагаете слушать вместо него, вместо всех тех майдановцев, которые сейчас все оказались вдруг неправильными?
порошенко

А можете кратко объяснить - почему?
Откуда такая вера?
А що таке "авторитет"? Що таке репутація у контексті того, що обговорюється, я розумію  :smilie3:
Що таке надійне джерело інформації я також розумію.
Ні, я розумію те, що доросла людина може опинитися під впливом іншої людини. Але треба якось боротися за незалежність   :smilie3:
Хай розумні люди будуть однодумцями, а не якимись авторитетами   :smilie2:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Впечатление от текста - это явно не то, что было здесь после цитирования его слов.
А особисто у тебе яке враження? Я висловила саме своє враження. Пояснила "хід думок"  :smilie3: Що не так?
Мені сумно через те, що Ігор Луценко таке пише. І здивована і не розумію яким він бачить "своє майбутнє". Чого він прагне взагалі?
Читаю блог на УП
Цитувати
Ми створюємо нові неписані правила, за якими ми, як країна, є нулем, пустою множиною. Ми самі показуємо, що збройний тиск, організація бунтів є надійним способом примусити нас міняти свій державний устрій на такий, що згодом приведе до зникнення нашої країни. Ми самі демонструємо, що під злагоджені команди з Вашингтону, Брюселю, Москви ми готові перекроїти своє законодавство, свої кордони та історію. Що наші лідери в принципі не можуть мати самостійного мислення і нездатні спиратися на свій народ у скрутні часи, а навпаки, вони вірять лише у силу іноземних гаманців та іноземних танків.

Так, ми не є до сформованою нацією в повному розумінні цього слова, тому що верхи цієї нації навіть під впливом найстрашніших історичних подій, звертаючись до своїх співгромадян, нездатні вичавити з себе такі прості слова: "браття і сестри!". В епоху великих потрясінь нація гуртується навколо лідера – однак лідер не вірить і тікає в зрадливі обійми Брюселю, Вашингтону, Москви, Пекіна.
Виникає питання, він за приєднання України до НАТО чи проти?  :smilie3:
Все не так складно. Або Україна приєднується до системи колективної безпеки, або ... складає вірші.
(click to show/hide)

Нас уже позвали в НАТО?  :laugh:
И чью еще конституцию изменяет НАТО?
Минстець тупит по полной.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Ну хорошо, а кто тогда авторитет, если Игорь Луценко не авторитет.
Кого предлагаете слушать вместо него, вместо всех тех майдановцев, которые сейчас все оказались вдруг неправильными?
порошенко

А можете кратко объяснить - почему?
Откуда такая вера?
А що таке "авторитет"? Що таке репутація у контексті того, що обговорюється, я розумію  :smilie3:
Що таке надійне джерело інформації я також розумію.
Ні, я розумію те, що доросла людина може опинитися під впливом іншої людини. Але треба якось боротися за незалежність   :smilie3:
Хай розумні люди будуть однодумцями, а не якимись авторитетами   :smilie2:

В данном контексте - почему Вы считаете что Порошенко прав, а остальные нет.
Если речь об информации, то конкретно - какая информация, хотя бы пару основных фактов.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Нас уже позвали в НАТО?  :laugh:
И чью еще конституцию изменяет НАТО?
Минстець тупит по полной.
Що, невже проти  :gigi:
Ставлення то можна висловити? Нас не закликають і через те, що більшість проти приєднання до НАТО.
Сьогодні приєдналися, завтра (з іншою владою) вийшли. Воно треба тому НАТО? Звичайно ні. Були там вже таки ... французи  :smilie7:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Нас уже позвали в НАТО?  :laugh:
И чью еще конституцию изменяет НАТО?
Минстець тупит по полной.
Що, невже проти  :gigi:
Ставлення то можна висловити? Нас не закликають і через те, що більшість проти приєднання до НАТО.
Сьогодні приєдналися, завтра (з іншою владою) вийшли. Воно треба тому НАТО? Звичайно ні. Були там вже таки ... французи  :smilie7:

Аматорка - брехло! Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла!
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
В данном контексте - почему Вы считаете что Порошенко прав, а остальные нет.
Если речь об информации, то конкретно - какая информация, хотя бы пару основных фактов.
У чому саме прав Порошенко? У тому, що наполягає на виконанні мінських угод? Час покаже. Особисто у мене є питання по тексту угод. Але сама ідея втягування у переговори РФ та прив'язування санкцій до повного виконання угод подобається. До чого тут віра я не розумію зовсім. Віра не потребує аргументації. А нам саме аргументація і потрібна. Однак цілі у нас можуть бути різними. Ми і за різні партії голосували. Хтось лівий, хтось ліберал. Хтось до Москви хоче дійти, хтось обстріли припинити.
Доречі, я 100% ЗА особливий статус лугандона. І на 3 роки кордон фільтраційний обов'язково.

Щодо достовірності інформації. Офіційна інформація за визначенням більш достовірна. От якщо журналісти УП будуть шукати там невідповідності реальності та доводити їх, то це добре буде. Журналісти повинні контролювати владу. А дехто літературою бавиться просто, або чужі завдання виконує.
Ну от розганяли вчора новину про обмін грушників. Навіщо? Можна ж було зателефонувати в СБУ чи АП. Телефонували?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Нас уже позвали в НАТО?  :laugh:
И чью еще конституцию изменяет НАТО?
Минстець тупит по полной.
Що, невже проти  :gigi:
Ставлення то можна висловити? Нас не закликають і через те, що більшість проти приєднання до НАТО.
Сьогодні приєдналися, завтра (з іншою владою) вийшли. Воно треба тому НАТО? Звичайно ні. Були там вже таки ... французи  :smilie7:

Аматорка - брехло! Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла!
:lol:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
В данном контексте - почему Вы считаете что Порошенко прав, а остальные нет.
Если речь об информации, то конкретно - какая информация, хотя бы пару основных фактов.
У чому саме прав Порошенко? У тому, що наполягає на виконанні мінських угод? Час покаже. Особисто у мене є питання по тексту угод. Але сама ідея втягування у переговори РФ та прив'язування санкцій до повного виконання угод подобається. До чого тут віра я не розумію зовсім. Віра не потребує аргументації. А нам саме аргументація і потрібна. Однак цілі у нас можуть бути різними. Ми і за різні партії голосували. Хтось лівий, хтось ліберал. Хтось до Москви хоче дійти, хтось обстріли припинити.
Доречі, я 100% ЗА особливий статус лугандона. І на 3 роки кордон фільтраційний обов'язково.

Щодо достовірності інформації. Офіційна інформація за визначенням більш достовірна. От якщо журналісти УП будуть шукати там невідповідності реальності та доводити їх, то це добре буде. Журналісти повинні контролювати владу. А дехто літературою бавиться просто, або чужі завдання виконує.
Ну от розганяли вчора новину про обмін грушників. Навіщо? Можна ж було зателефонувати в СБУ чи АП. Телефонували?

Причина разгона таких фейков очевидна - недоверие к власти. Когда уже люди не удивляются ничему и ожидают чего угодно. Это месседж.
Что касается веры, то Ваше "нравится" - это из какой сферы? Логики, аргументации? Вера есть всегда в той или иной форме.

Хорошо давайте через нравится-не нравится
Вам нравится то, что в парламенте у президента партия его имени? Созданная спешно под выборы.
Вам нравится, что президент не признает свои ошибки?
Вам нравится что президент дает обещания, по поводу невыполнения которых потом просто молчит?
Вам нравится что президент назначает людей лично ему преданных с сомнительной репутацией?
Вам нравится то, что нас развели с "в один тур"?
Вам нравится что на любого критикующего президента вместо ответа выливается ведро помоев?
Вам нравится что президент дает публичные советы комментирует то, что не входит в его обязанности?
Много еще вопросов но пака хватит.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
И да, все-таки главный вопрос - почему Порошенко - авторитет, а остальные нет.
Какие конкретно факты и аргументы позволяют выделять его из других?
Чем он такой особенный?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
И да, все-таки главный вопрос - почему Порошенко - авторитет, а остальные нет.
Какие конкретно факты и аргументы позволяют выделять его из других?
Чем он такой особенный?

Он - умний.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
В данном контексте - почему Вы считаете что Порошенко прав, а остальные нет.
Если речь об информации, то конкретно - какая информация, хотя бы пару основных фактов.
У чому саме прав Порошенко? У тому, що наполягає на виконанні мінських угод? Час покаже. Особисто у мене є питання по тексту угод. Але сама ідея втягування у переговори РФ та прив'язування санкцій до повного виконання угод подобається. До чого тут віра я не розумію зовсім. Віра не потребує аргументації. А нам саме аргументація і потрібна. Однак цілі у нас можуть бути різними. Ми і за різні партії голосували. Хтось лівий, хтось ліберал. Хтось до Москви хоче дійти, хтось обстріли припинити.
Доречі, я 100% ЗА особливий статус лугандона. І на 3 роки кордон фільтраційний обов'язково.

Щодо достовірності інформації. Офіційна інформація за визначенням більш достовірна. От якщо журналісти УП будуть шукати там невідповідності реальності та доводити їх, то це добре буде. Журналісти повинні контролювати владу. А дехто літературою бавиться просто, або чужі завдання виконує.
Ну от розганяли вчора новину про обмін грушників. Навіщо? Можна ж було зателефонувати в СБУ чи АП. Телефонували?

Ну потом будете за особый статус ХерЗапора.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Причина разгона таких фейков очевидна - недоверие к власти. Когда уже люди не удивляются ничему и ожидают чего угодно. Это месседж.
Поясніть, будь ласка. У підсумку і СБУ, і АП дали свій коментар. І що?
Что касается веры, то Ваше "нравится" - это из какой сферы? Логики, аргументации? Вера есть всегда в той или иной форме.
Моє "подобається" - це працює на результат, який я вважаю бажаним. Я вважаю дуже важливим статус агресора для РФ. Причому на міжнародному рівні. Це моя особиста думка. А Порошенко працює на це. От і все. Чи вірю я Порошенко?  :gigi: Та я просто дивлюся що він робить. От те, що волонтерів залучив до МО - дуже гарний хід. Судова реформа - провал. Чи авторитет він для мене? Ні. Чи голосувала за нього? Так. Чому? Тому що він дипломат. І при цьому ліберал та демократ. Але у мене є до нього питання. Виділене - це саме і є аргументація.
Хорошо давайте через нравится-не нравится
Вам нравится то, что в парламенте у президента партия его имени? Созданная спешно под выборы.
Ні.
Вам нравится, что президент не признает свои ошибки?
Вам нравится что президент дает обещания, по поводу невыполнения которых потом просто молчит?
Вам нравится что президент назначает людей лично ему преданных с сомнительной репутацией?
Абстрактно, ні. Але якщо хочеш, то можна обговорити конкретні випадки. Не думаю, просто з власного досвіду помилок  :smilie3:, що всі помилки є саме помилками, а не єдиним можливим на тій час рішенням.
Вам нравится то, что нас развели с "в один тур"?
Це про те, що дехто знявся з виборів? Чи про що?
Вам нравится что на любого критикующего президента вместо ответа выливается ведро помоев?
Треба дивитись що саме пише людина. Філатов сам захлинається у ... тому, що виробляє. Ігор Луценко жахіття, як на мене, якесь оприлюднює. Але я мало його творчістю цікавилась. Вчора несподівано жахнуло.
Треба критикувати, але якщо цілі у партій різні, то що робити? Та ж "Батьківщина" поливала Порошенко ще до кінця виборів.
Але взагалі, мені не подобається тупе поливання. Нехай аргументують. Не може бути аргументацією проста фіксація РІЗНИХ ЦІЛЕЙ різних партій.   
Вам нравится что президент дает публичные советы комментирует то, что не входит в его обязанности?
Абстрактно, ні. Давай конкретно.
Много еще вопросов но пака хватит.
Ти за Порошенко голосував? Доречі, можна на ти? Чи "Ви" це принципово?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
И да, все-таки главный вопрос - почему Порошенко - авторитет, а остальные нет.
Какие конкретно факты и аргументы позволяют выделять его из других?
Чем он такой особенный?

Он - умний.

Ну что ж, это по крайней мере прямой ответ.
Хотелось бы пару доказательств этого утверждения, но если это вопрос веры, то в принципе можно и без. Вера - тоже аргумент.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
И да, все-таки главный вопрос - почему Порошенко - авторитет, а остальные нет.
Какие конкретно факты и аргументы позволяют выделять его из других?
Чем он такой особенный?

Он - умний.

Ну что ж, это по крайней мере прямой ответ.
Хотелось бы пару доказательств этого утверждения, но если это вопрос веры, то в принципе можно и без. Вера - тоже аргумент.

Так все же относительно. Следует читать "он умнее чем finli" :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
И да, все-таки главный вопрос - почему Порошенко - авторитет, а остальные нет.
Какие конкретно факты и аргументы позволяют выделять его из других?
Чем он такой особенный?
Для мене не авторитет. У мене взагалі авторитетів немає  :smilie2:
Але є люди, які пропонують рішення, які я навіть уявити не могла. Вони розумніше за мене виходить, але саме я оцінюю їх  :smilie3: Тобто або "купую", або ні. І звісно, чужа аргументація може вплинути на власне рішення чи точку зору. Але знов таки, вірі у політиці місця немає. Треба доводити, треба аргументувати кожну дію.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
И да, все-таки главный вопрос - почему Порошенко - авторитет, а остальные нет.
Какие конкретно факты и аргументы позволяют выделять его из других?
Чем он такой особенный?

а ХТО сказав що інші ні??
яценюк яресько - ДУЖЕ авторитетні люди в своїх галузях
бо тільки авторитетна людина може класти хуй на стогін халявщіків

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Причина разгона таких фейков очевидна - недоверие к власти. Когда уже люди не удивляются ничему и ожидают чего угодно. Это месседж.
Поясніть, будь ласка. У підсумку і СБУ, і АП дали свій коментар. І що?

Дело не в том, чем это закончилось, а в том, почему возникла такая информация, а еще точнее - почему столько людей ей поверили.
Если люди верят этому, значит считают, что наша власть на это способна. Значит уже не доверяют и ожидают от нее любых самых нелепых глупостей.

Что касается веры, то Ваше "нравится" - это из какой сферы? Логики, аргументации? Вера есть всегда в той или иной форме.
Моє "подобається" - це працює на результат, який я вважаю бажаним. Я вважаю дуже важливим статус агресора для РФ. Причому на міжнародному рівні. Це моя особиста думка. А Порошенко працює на це. От і все. Чи вірю я Порошенко?  :gigi: Та я просто дивлюся що він робить. От те, що волонтерів залучив до МО - дуже гарний хід. Судова реформа - провал. Чи авторитет він для мене? Ні. Чи голосувала за нього? Так. Чому? Тому що він дипломат. І при цьому ліберал та демократ. Але у мене є до нього питання. Виділене - це саме і є аргументація.

Тогда это вопросы не к Вам.

Хорошо давайте через нравится-не нравится
Вам нравится то, что в парламенте у президента партия его имени? Созданная спешно под выборы.
Ні.
Вам нравится, что президент не признает свои ошибки?
Вам нравится что президент дает обещания, по поводу невыполнения которых потом просто молчит?
Вам нравится что президент назначает людей лично ему преданных с сомнительной репутацией?
Абстрактно, ні. Але якщо хочеш, то можна обговорити конкретні випадки. Не думаю, просто з власного досвіду помилок  :smilie3:, що всі помилки є саме помилками, а не єдиним можливим на тій час рішенням.


А это не важно. Важно объяснять и признавать это.
Иначе в обществе (проукраинской части) нарастает раздражение и конфликт.
Наличие и нарастание этого конфликта - во многом вина власти.


Вам нравится то, что нас развели с "в один тур"?
Це про те, що дехто знявся з виборів? Чи про що?


Вопрос в чем развод?
В том, что его все равно бы избрали, но не было бы повода манипулировать, записывая себе в фанаты тех, кто голосовал скрипя зубы, клюнув на сказку про то, что нельзя терять времени, что это ради того, чтобы все решить быстро и пр. т.п.
Это не была реальная поддержка. А значит вести себя так будто у него есть доверие (с) он не имеет права. Доверия нет, есть обязательства, и ожидания правильных шагов. Это разные вещи. А президент ведет себя так как будто к нему есть реальное доверие.


...

Вам нравится что президент дает публичные советы комментирует то, что не входит в его обязанности?
Абстрактно, ні. Давай конкретно.


http://ua-reporter.com/novosti/172168



Много еще вопросов но пака хватит.
Ти за Порошенко голосував? Доречі, можна на ти? Чи "Ви" це принципово?

Я не голосовал за Порошенко, а голосовал за Яроша.
При этом испытывал ощущение бессилия от всего этого абсурдного коллективного фанатизма "в один тур".
И дежавю - такое же бессилие испытывал при совке. Слава Богу не поддался и теперь моя совесть чиста.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Я не голосовал за Порошенко, а голосовал за Яроша.

ти ВСЕРЙОЗ вважаєш що ярош може бути президентом?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Я не голосовал за Порошенко, а голосовал за Яроша.

ти ВСЕРЙОЗ вважаєш що ярош може бути президентом?

А почему нет?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Я не голосовал за Порошенко, а голосовал за Яроша.

ти ВСЕРЙОЗ вважаєш що ярош може бути президентом?

Речь не об этом.
А о том, что голосование "в один тур" создало в обществе иллюзию и дало возможность манипулировать якобы доверием и подавляющей поддержкой.

Были бы нормальные двухтуровые выборы - был бы ясен честный расклад по поддержке по результатам первого тура.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
В данном контексте - почему Вы считаете что Порошенко прав, а остальные нет.
Если речь об информации, то конкретно - какая информация, хотя бы пару основных фактов.
У чому саме прав Порошенко? У тому, що наполягає на виконанні мінських угод? Час покаже. Особисто у мене є питання по тексту угод. Але сама ідея втягування у переговори РФ та прив'язування санкцій до повного виконання угод подобається. До чого тут віра я не розумію зовсім. Віра не потребує аргументації. А нам саме аргументація і потрібна. Однак цілі у нас можуть бути різними. Ми і за різні партії голосували. Хтось лівий, хтось ліберал. Хтось до Москви хоче дійти, хтось обстріли припинити.
Доречі, я 100% ЗА особливий статус лугандона. І на 3 роки кордон фільтраційний обов'язково.

Щодо достовірності інформації. Офіційна інформація за визначенням більш достовірна. От якщо журналісти УП будуть шукати там невідповідності реальності та доводити їх, то це добре буде. Журналісти повинні контролювати владу. А дехто літературою бавиться просто, або чужі завдання виконує.
Ну от розганяли вчора новину про обмін грушників. Навіщо? Можна ж було зателефонувати в СБУ чи АП. Телефонували?

Причина разгона таких фейков очевидна - недоверие к власти. Когда уже люди не удивляются ничему и ожидают чего угодно. Это месседж.
Что касается веры, то Ваше "нравится" - это из какой сферы? Логики, аргументации? Вера есть всегда в той или иной форме.

Хорошо давайте через нравится-не нравится
Вам нравится то, что в парламенте у президента партия его имени? Созданная спешно под выборы.
Вам нравится, что президент не признает свои ошибки?
Вам нравится что президент дает обещания, по поводу невыполнения которых потом просто молчит?
Вам нравится что президент назначает людей лично ему преданных с сомнительной репутацией?
Вам нравится то, что нас развели с "в один тур"?
Вам нравится что на любого критикующего президента вместо ответа выливается ведро помоев?
Вам нравится что президент дает публичные советы комментирует то, что не входит в его обязанности?
Много еще вопросов но пака хватит.

Причина разгона таких фейков очевидна - технологии. Создаваемые врагом годами, испытанные в т.ч. на тоталитарных сектах типа Белого Братства.
Недоверие к власти это естественно, власть нужно критиковать.
Но плохо когда при этом теряется связь с реальностью, польза критики сходит на нет, и превращается в навязчивую идею.
« Останнє редагування: Липня 28, 2015, 05:57:29 17:57 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
ФСБ делает намеренные вбросы , а наши хомячки и рады. Подхватывают и распространяют любую дезу, ФСБ даже напрягаться сильно не надо  :smilie3:

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я не голосовал за Порошенко, а голосовал за Яроша.

ти ВСЕРЙОЗ вважаєш що ярош може бути президентом?

Речь не об этом.
А о том, что голосование "в один тур" создало в обществе иллюзию и дало возможность манипулировать якобы доверием и подавляющей поддержкой.

Были бы нормальные двухтуровые выборы - был бы ясен честный расклад по поддержке по результатам первого тура.

Ну Юля кричала тогда - выборы в один тур только через мой труп.
Но чем больше она народу навязывала себя, тем больше он ее отторгал, т.к. было слишком заметно как она одержима властью. И народ решил иначе...
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
...
Ну Юля кричала тогда - выборы в один тур только через мой труп.
Но чем больше она народу навязывала себя, тем больше он ее отторгал, т.к. было слишком заметно как она одержима властью. И народ решил иначе...

Думаете Порошенко выиграл с помощью Юли?
Возможно Вы и правы...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Я не голосовал за Порошенко, а голосовал за Яроша.

ти ВСЕРЙОЗ вважаєш що ярош може бути президентом?

А почему нет?

не має достатнього досвіду і достатньої кількості ВЛАСНИХ соціальних зв'язків

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Речь не об этом.
А о том, что голосование "в один тур" создало в обществе иллюзию и дало возможность манипулировать якобы доверием и подавляющей поддержкой.
Были бы нормальные двухтуровые выборы - был бы ясен честный расклад по поддержке по результатам первого тура.

так це ж ДОБРЕ
в умовах війни ДИСКУСІЇ до добра не доводять

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Я не голосовал за Порошенко, а голосовал за Яроша.

ти ВСЕРЙОЗ вважаєш що ярош може бути президентом?

А почему нет?

не має достатнього досвіду і достатньої кількості ВЛАСНИХ соціальних зв'язків

опыта чего?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно