Автор Тема: Не продали водку. Под Днепропетровском "Айдар" подрался с жителями пот Мелиоративное.  (Прочитано 9835 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
А хтось може згадати про дійсно вмотивоване і дисципліноване регулярне українське військо, здатне на тривалу війну із небезпечним ворогом після часів князя Святослава? (УПА не згадувати - це партизанка).

 :eyes: :eyes: :eyes:

Непонятно, почему не видят разницу между профессиональной армией и мобилизованными гражданскими.
Профессионалов годами учат соблюдать одни правила, а гражданские живут в другой среде.

Как минимум, отличие профессионалов от мобилизованных в том, что мобилизованным мало одного приказа, нужен мотив и понимание.
Точно так же если военный попадет в гражданскую среду, то у него будет стрессовое состояние и ему нужно будет время на адаптацию.
Разве это не очевидно?
« Останнє редагування: Липня 29, 2015, 06:38:45 18:38 від Декодер »

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
А хтось може згадати про дійсно вмотивоване і дисципліноване регулярне українське військо, здатне на тривалу війну із небезпечним ворогом після часів князя Святослава? (УПА не згадувати - це партизанка).

 :eyes: :eyes: :eyes:

Непонятно, почему не видят разницу между профессиональной армией и мобилизованными гражданскими.
Профессионалов годами учат соблюдать одни правила, а гражданские живут в другой среде.

Как минимум, отличие профессионалов от мобилизованных в том, что мобилизованным мало одного приказа, нужен мотив и понимание.
Точно так же если военный попадет в гражданскую среду, то у него будет стрессовое состояние и ему нужно будет время на адаптацию.
Разве это не очевидно?

Мотив и понимание надо всем.
И далеко не всех профессиональных военных "готовят годами". Зависит от военной специальности.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
А хтось може згадати про дійсно вмотивоване і дисципліноване регулярне українське військо, здатне на тривалу війну із небезпечним ворогом після часів князя Святослава? (УПА не згадувати - це партизанка).

 :eyes: :eyes: :eyes:

Непонятно, почему не видят разницу между профессиональной армией и мобилизованными гражданскими.
Профессионалов годами учат соблюдать одни правила, а гражданские живут в другой среде.

Как минимум, отличие профессионалов от мобилизованных в том, что мобилизованным мало одного приказа, нужен мотив и понимание.
Точно так же если военный попадет в гражданскую среду, то у него будет стрессовое состояние и ему нужно будет время на адаптацию.
Разве это не очевидно?

Мотив и понимание надо всем.
И далеко не всех профессиональных военных "готовят годами". Зависит от военной специальности.

Мотив и понимание нужен всем, но мобилизованным гражданским - намного больше.
Проблема была очевидна и предсказуема.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
А хтось може згадати про дійсно вмотивоване і дисципліноване регулярне українське військо, здатне на тривалу війну із небезпечним ворогом після часів князя Святослава? (УПА не згадувати - це партизанка).

 :eyes: :eyes: :eyes:

Непонятно, почему не видят разницу между профессиональной армией и мобилизованными гражданскими.
Профессионалов годами учат соблюдать одни правила, а гражданские живут в другой среде.

Как минимум, отличие профессионалов от мобилизованных в том, что мобилизованным мало одного приказа, нужен мотив и понимание.
Точно так же если военный попадет в гражданскую среду, то у него будет стрессовое состояние и ему нужно будет время на адаптацию.
Разве это не очевидно?

Мотив и понимание надо всем.
И далеко не всех профессиональных военных "готовят годами". Зависит от военной специальности.

Мотив и понимание нужен всем, но мобилизованным гражданским - намного больше.
Проблема была очевидна и предсказуема.

Мотивировать надо еще до получения повестки.
Но, для этого нужен государственый подход. А мотивировать человека убивать, когда отовсюду, "мирный план" и "страдания ваты" - практически нереально.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
...
Мотивировать надо еще до получения повестки.
Но, для этого нужен государственый подход. А мотивировать человека убивать, когда отовсюду, "мирный план" и "страдания ваты" - практически нереально.

Просто странно мобилизовав гражданских потом удивляться что они ведут себя не так, как профессиональные военные.
То же самое с военными, которые попадают в непривычную гражданскую мирную среду - у многих стресс, депрессия, многим нужна специальная реабилитация.
Это очевидные и предсказуемые процессы.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
...
Мотивировать надо еще до получения повестки.
Но, для этого нужен государственый подход. А мотивировать человека убивать, когда отовсюду, "мирный план" и "страдания ваты" - практически нереально.

Просто странно мобилизовав гражданских потом удивляться что они ведут себя не так, как профессиональные военные.
То же самое с военными, которые попадают в непривычную гражданскую мирную среду - у многих стресс, депрессия, многим нужна специальная реабилитация.
Это очевидные и предсказуемые процессы.

Мобилизуют не прямо на передовую.
Мобилизуют в учебку.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
звичайно є пяні, деякі навіть дуже, але я хочу спитати вас диванні хомячки, ви були в таких ситуаціях як вони? прошло трішки більше 1,5 року як я з майдану, прихологи, психіатри, душевні розмови - до пізди (для даунів я був і ,на грушевського і в маріїнці) коли вночі просинаєшся не від свого крику, а від того що дружина будить і плаче, а в кого нема дружин дітей і так далі коли єдиний вихід раз в два - три  місяці нахерачитись дома в сливку - щоб ніхто небачив і пробувати далі жити, вт блять форумні хомячки - всякі сергінії бувалі і інша шваль не розумієте цього і ніколи не зрозумієте я не опавдовую пяниць так і треба, але бля коли бачиш хлопця на носилках і уже ясно що ногу не спасти, коли блядь дитині 17 років відриває кисть, коли від світлошумової вмирає жінка яка вам в матері годиться - за свою брехню РЕЄЄМИ, СЕРГІНІЇЇ І ІНША навалочна бидлота будете прокляті до 15 коліна......
НЕ БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ І ЖИТТЯ - ВИ ПРОКЛЯТІ - нацією, кровю і мною....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Ковальчук Юрій

 Объясни , зачет ты себя отождествляешь с маргиналами, волоцюгами, которые никогда не работали и работать не будут никогда,  а по случаю записались в "патриоты"? Зеков и всякую шваль только Дзержинский с комиссарами набирали, до "революции достоинства".
 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
звичайно є пяні, деякі навіть дуже, але я хочу спитати вас диванні хомячки, ви були в таких ситуаціях як вони? прошло трішки більше 1,5 року як я з майдану, прихологи, психіатри, душевні розмови - до пізди (для даунів я був і ,на грушевського і в маріїнці) коли вночі просинаєшся не від свого крику, а від того що дружина будить і плаче, а в кого нема дружин дітей і так далі коли єдиний вихід раз в два - три  місяці нахерачитись дома в сливку - щоб ніхто небачив і пробувати далі жити, вт блять форумні хомячки - всякі сергінії бувалі і інша шваль не розумієте цього і ніколи не зрозумієте я не опавдовую пяниць так і треба, але бля коли бачиш хлопця на носилках і уже ясно що ногу не спасти, коли блядь дитині 17 років відриває кисть, коли від світлошумової вмирає жінка яка вам в матері годиться - за свою брехню РЕЄЄМИ, СЕРГІНІЇЇ І ІНША навалочна бидлота будете прокляті до 15 коліна......
НЕ БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ І ЖИТТЯ - ВИ ПРОКЛЯТІ - нацією, кровю і мною....

і шо тобі РЕЄЄМИ, СЕРГІНІЇЇ  зробили?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
бугога чи бугогу я в сортах гавна не розбираюсь, ви оправдовуєте гандона який більше як півтора року при владі, а навіть свою фабрику в рассеї не закрив- яка на пряму працює на вбивство українців
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ковальчук Юрій

 Объясни , зачет ты себя отождествляешь с маргиналами, волоцюгами, которые никогда не работали и работать не будут никогда,  а по случаю записались в "патриоты"? Зеков и всякую шваль только Дзержинский с комиссарами набирали, до "революции достоинства".
рома от тобі відповім, але ти не зрозумієш, я як і багато українців поїхав на майдан - маючи власну справу - не залежачи ні від нікого, ти не зрозумієшщо ця сотня яка полягла є моїми БРАТАМИ і за них я буду мститись, не беруть офіційно- пох уже сформовані загони - проходять навчання і зброю візьмемо в бою, - ТОДІ ТОЧНО ПИЗДЕЦЬ КУЛІ В ЛОБ І ПОРОСЯТІ....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
бугога чи бугогу я в сортах гавна не розбираюсь, ви оправдовуєте гандона який більше як півтора року при владі, а навіть свою фабрику в рассеї не закрив- яка на пряму працює на вбивство українців

А чого б його не виправдовувати, якщо він хоч щось робить для України, а не кричить зрада.
Притомних альтернатив щось йому не видно.
І якщо за часів Януковича опозицію швидко загнали під плінтус, то зараз опозицію чути найголосніше. І краще б вона(опозиція) мовчала.

Не продав фабрику? Ну може жадібний, буває, у кожного свої слабкості.
Крім фабрики, кожен українець так чи інакше купує в Росії товари, той жеж самий газ.

І якщо порівнювати Порошенко що торгує цукерками, та Тягнибакса, що барижив Україною, то ясно що велика кількість людей буде за Порошенка. Чого дивуєтесь та ображаєтесь незрозуміло.
« Останнє редагування: Липня 31, 2015, 12:22:33 00:22 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
хоч щось по пунктах - нема жодого - ти піздло
конткретні факти в студію...
і не віля як маркітанстська лодка минстець даунам не платить
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
бугога чи бугогу я в сортах гавна не розбираюсь, ви оправдовуєте гандона який більше як півтора року при владі, а навіть свою фабрику в рассеї не закрив- яка на пряму працює на вбивство українців

А чого б його не виправдовувати, якщо він хоч щось робить для України, а не кричить зрада.
Притомних альтернатив щось йому не видно.
І якщо за часів Януковича опозицію швидко загнали під плінтус, то зараз опозицію чути найголосніше. І краще б вона(опозиція) мовчала.

Не продав фабрику? Ну може жадібний, буває, у кожного свої слабкості.
Крім фабрики, кожен українець так чи інакше купує в Росії товари, той жеж самий газ.

І якщо порівнювати Порошенко що торгує цукерками, та Тягнибакса, що барижив Україною, то ясно що велика кількість людей буде за Порошенка. Чого дивуєтесь та ображаєтесь незрозуміло.

По-моему с душевно больными нет смысла вести дискуссию, пустая трата времени. Аргументов НОЛЬ, одни оскорбления и бессильная злоба, видимо от осознания собственной никчемности.
Война - это всегда страшно, и все это знают, и так было всегда. Знают это и на Западе, как и то что на большую войну с Рашей у Украины ресурсов нет. Сеять вражду и ненависть , открывать второй фронт - это цель хуйла, и некоторые этому еще и способствуют, специально или по глупости, вопрос другой...

« Останнє редагування: Липня 31, 2015, 01:00:51 01:00 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

то зараз опозицію чути найголосніше. І краще б вона(опозиція) мовчала.


 Вот это да! Где  оппозиция? Где хоть один канал, вещающий хоть что-то отличное от общей тягомотины и вранья?  :smilie10:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
спригнути реєма блін не вийде факти - в студію!!!
хоч один позитивний!
 я від вас вимагаю факти, а у відповідь, штампи і лозунги, реєєма злив зарахований!!!
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
БДЛІН Я ВДРУГЕ З РОМОЮ ЗГІДНИЙ - може щось пробзділось в датському королівстві...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
реємас від тебе при... співчуття не прийму - тебе твої діти проклянуть..
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
БДЛІН Я ВДРУГЕ З РОМОЮ ЗГІДНИЙ - може щось пробзділось в датському королівстві...
нічого дивного і немає, яке їхало, таке і здибало
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
і знов від бугаги незрозуміла пиздьож, я сказав факти давай урод - нема -здрисни в сторону моря
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
реємас від тебе при... співчуття не прийму - тебе твої діти проклянуть..

:Sho_za:

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
спригнути реєма блін не вийде факти - в студію!!!
хоч один позитивний!
 я від вас вимагаю факти, а у відповідь, штампи і лозунги, реєєма злив зарахований!!!

Какае штампы , лозунги?!  :smilie10: :Sho_za: Вам померещилось?

С хамами не общаюсь в принципе. Но сейчас мне кажется я поняла, в чем у вас проблема...

По реформам... Я как обыватель, могу судить только со стороны:

СБУ. Стали работать не на словах , а на деле, кадый день ловить сепаров и контрабандистов.
Реформа армии проводится, много изменений кадровых, снабжение. В идеале должна быть профессиональная контрактная ( но в бюджете видимо таких денег нет).
Отрезание олигархов от бюджетных потоков (Фирташ, Беня, Левочкин истерят). МАУ больше не монополист.
Дерегуляция. Закон был провален парламентом.
Децентрализация - в процессе. Больше денег на местах, больше возможностей контроля.
Инвесторы пойдут тогда, когда закончится война, тогда будут новые рабочие места и возможен рост.

« Останнє редагування: Липня 31, 2015, 01:24:55 01:24 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
спригнути реєма блін не вийде факти - в студію!!!
хоч один позитивний!
 я від вас вимагаю факти, а у відповідь, штампи і лозунги, реєєма злив зарахований!!!

Какае штампы , лозунги?!  :smilie10: :Sho_za: Вам померещилось?

С хамами не общаюсь в принципе. Но сейчас мне кажется я поняла, в чем у вас проблема...

По реформам... Я как обыватель, могу судить только со стороны:

СБУ. Стали работать не на словах , а на деле, кадый день ловить сепаров и контрабандистов.
Реформа армии проводится, много изменений кадровых, снабжение. В идеале должна быть профессиональная контрактная ( но в бюджете видимо таких денег нет).
Отрезание олигархов от бюджетных потоков (Фирташ, Беня, Левочкин истерят). МАУ больше не монополист.
Дерегуляция. Закон был провален парламентом.
Децентрализация - в процессе. Больше денег на местах, больше возможностей контроля.
Инвесторы пойдут тогда, когда закончится война, тогда будут новые рабочие места и возможен рост.

Минстець.  :gigi:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча

то зараз опозицію чути найголосніше. І краще б вона(опозиція) мовчала.


 Вот это да! Где  оппозиция? Где хоть один канал, вещающий хоть что-то отличное от общей тягомотины и вранья?  :smilie10:

Это ты про московию?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
звичайно є пяні, деякі навіть дуже, але я хочу спитати вас диванні хомячки, ви були в таких ситуаціях як вони? прошло трішки більше 1,5 року як я з майдану, прихологи, психіатри, душевні розмови - до пізди (для даунів я був і ,на грушевського і в маріїнці) коли вночі просинаєшся не від свого крику, а від того що дружина будить і плаче, а в кого нема дружин дітей і так далі коли єдиний вихід раз в два - три  місяці нахерачитись дома в сливку - щоб ніхто небачив і пробувати далі жити, вт блять форумні хомячки - всякі сергінії бувалі і інша шваль не розумієте цього і ніколи не зрозумієте я не опавдовую пяниць так і треба, але бля коли бачиш хлопця на носилках і уже ясно що ногу не спасти, коли блядь дитині 17 років відриває кисть, коли від світлошумової вмирає жінка яка вам в матері годиться - за свою брехню РЕЄЄМИ, СЕРГІНІЇЇ І ІНША навалочна бидлота будете прокляті до 15 коліна......
НЕ БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ І ЖИТТЯ - ВИ ПРОКЛЯТІ - нацією, кровю і мною....
Якщо ти прагнеш до війська, то спочатку зголосись таки на психолога. Буде результат, візьмуть у військо.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
БДЛІН Я ВДРУГЕ З РОМОЮ ЗГІДНИЙ - може щось пробзділось в датському королівстві...
Та ні, нормально все. Ви проти Порошенка об'єдналися. Так саме як проти Ющенка колись інші об'єднувались.
Тільки у тебе вимога до Порошенка - почати наступ, а у ромчику - повернути азірова. Але яка різниця, вірно?
Як на мене, то біда у тому, що часто люди не усвідомлюють те, що їх бажання не співпадають з їх можливостями. Тобто от хочу і все. Ну ладно ромчик, він тролить, а ти давиш на болючі "кнопки". Ти на Майдані поряд з собою людей бачив? Вважаєш що всі вони однієї думки про наступ? Про азірова однієї, а про наступ - різні думки мають. І їх навіть не дві. "Так" та "ні". Ще "за умов". Та ще і умови не однакові ...  :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
НЕ БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ І ЖИТТЯ - ВИ ПРОКЛЯТІ - нацією, кровю і мною....

коротко - ІДИ НА ХУЙ

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
і шо тобі РЕЄЄМИ, СЕРГІНІЇЇ  зробили?

не звертай увагу
людина ХВОРА