Автор Тема: Має бути якесь спільне колективне надзусилля  (Прочитано 2025 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #30 : Серпня 17, 2015, 07:07:47 19:07 »
А у меня Украина ассоциируется  с Днепром.
,,Редкая птица  долетит до середины Днепра...'''
Я знаю такие места.
Острова на Днепре...палатки, вечер...костерок, полное ведро раков, наловленных  папой, дядей и старшим братом.   Утром -рыбалка и гадючки... и даже шаровая молния в грозу.
Вот это моя Украина!
 :love:

У кацапів вона так само асоціюється із гоголівською Малоросією.
От ви і приїхали до спільного з кацапами знаменника... :lol:

Коротше, нічого не буде. Лише те що було - Малоросія із царським батогом над головою.
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #31 : Серпня 17, 2015, 07:42:19 19:42 »
Кот, ну ты вообще охренел!!!!
Где ты видел кацапа-москаля...который бы любил наш Днепр? Наших чаек, наших  журавлей и нашу цаплю?
Да от зависти москали давятся...когда видят красоту такую на Днепре !
А кувшинки!  Белые и жёлтые!

Ты такой красоты не видел, иначе не говорил бы о какой-то малороссии.. А вспомнил бы свою родину добрым словом. Эх  ты, глупый котяра!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #32 : Серпня 17, 2015, 08:16:21 20:16 »
Кот, ну ты вообще охренел!!!!
Где ты видел кацапа-москаля...который бы любил наш Днепр? Наших чаек, наших  журавлей и нашу цаплю?
Да от зависти москали давятся...когда видят красоту такую на Днепре !
А кувшинки!  Белые и жёлтые!
Ты такой красоты не видел, иначе не говорил бы о какой-то малороссии.. А вспомнил бы свою родину добрым словом. Эх  ты, глупый котяра!
:smiley24:
Ну что вы хотите от эмигранта, который вдруг... стал ура-патриотом?.
Ему в кайф... всех умыть, жизни учить, лучше -  матом или каким-нить дурным словом.
Кстати, истинные патриоты, украинцы в душе, а не в США, редко когда ругаются.
Да и ругаться Кот не умеет: Его истерики... больше... провокации.
На иных форумах такие коты... годами в бане сидят.
Посему, мнение Кота - типичный политический мазохизм, в котором нет полутонов - токо белое и чёрное.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #33 : Серпня 17, 2015, 08:25:16 20:25 »
Навіть якби я на Марсі жив, що з того? Реально вам по суті заперечити нІчого. Ви не зможете збудувати нічого іншого крім власного варіанту русского міра (у вишиванках і з козацькими чубчиками), якщо не порвете з усім, що привязує вас до Москви. А ви рвати з москалями не збираєтеся, тому й будете ще триста років топтатися по граблях і дивуватися чому воно так стається.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #34 : Серпня 17, 2015, 08:30:31 20:30 »
Навіть якби я на Марсі жив, що з того? Реально вам по суті заперечити нІчого. Ви не зможете збудувати нічого іншого крім власного варіанту русского міра (у вишиванках і з козацькими чубчиками), якщо не порвете з усім, що привязує вас до Москви. А ви рвати з москалями не збираєтеся, тому й будете ще триста років топтатися по граблях і дивуватися чому воно так стається.
Кiт, не перегинай палку.
Ти вже своiми порадами - Як нам обустроить Украину... -  всiм остогид.
Таких дурбеликiв на селi палками лупцювали та чорну роботу давали.
Та й слiдкували, аби не втiк.
Тому, ще раз кажу - засунь своi поради собi пiд хвicт.
Такi порадники нах... всралися, коли дiло стосуеться реальноi помочi.
 >:(   

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #35 : Серпня 17, 2015, 08:39:35 20:39 »
Навіть якби я на Марсі жив, що з того? Реально вам по суті заперечити нІчого. Ви не зможете збудувати нічого іншого крім власного варіанту русского міра (у вишиванках і з козацькими чубчиками), якщо не порвете з усім, що привязує вас до Москви. А ви рвати з москалями не збираєтеся, тому й будете ще триста років топтатися по граблях і дивуватися чому воно так стається.

Нам Бог помогает. Я был уверен, что Майдан проиграет (хотя и сам был там). Бог опроверг мой пессимизм.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #36 : Серпня 17, 2015, 09:05:28 21:05 »
Майдан закінчився в лютому минулого року. Хтось покараний за розстріл учасників Майдану? Хтось покараний за закони 16 січня? Хтось покараний за вбивство Нігояна і Вербицького? Хтось покараний за організацію масових нападів на людей з боку тітушок?

Головна перемога Майдану - украінське громадянство доньці Гайдара... :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #37 : Серпня 17, 2015, 09:15:53 21:15 »
 


У Святошинському районному суді Києва розпочався розгляд справи за фактами масового розстрілу людей на Майдані. Судове засідання, яке відбулось у середу, 15 липня, проводилось у відкритому режимі. Велась також його пряма трансляція по телебаченню.

Сторона прокуратури зачитала обвинувальний акт та 22 цивільні позови проти обвинувачених, а саме - колишніх "беркутівців" Сергія Зінченка й Павла Аброськіна, а також проти головного управління МВС Києва. Суд вирішив дослідити докази, надані обвинуваченням і стороною потерпілих. "Це письмові докази, речові, будуть допитуватися свідки захисту, обвинувачення, самі потерпілі й підозрювані", - сказала DW адвокатка родин "Небесної сотні" Вікторія Дейнека.

Згідно з обвинувальним актом, який зачитувався прокурорами близько трьох годин, Зінченко й Аброськін мають відповідати за зловмисні дії в складі бойового підрозділу, який переслідував спільну мету й діяв під спільним злочинним наказом. Перебуваючи в складі цього підрозділу, як сказано в акті, обоє підсудних вчинили навмисне вбивство беззбройних людей, які не становили для правоохоронців жодної загрози.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #38 : Серпня 17, 2015, 09:18:30 21:18 »
Зважаючи на особливості украінського правосуддя, я утримаюся від коментарів.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #39 : Серпня 17, 2015, 09:25:47 21:25 »
Один з адвокатів родин "Небесної сотні", Павло Дикань, в інтерв'ю DW не виключив, що лава підсудних може стати довшою і до обвинувачених будуть долучені інші фігуранти розстрілу людей на Майдані. "Я думаю, що суд триватиме довго, не менше, ніж півтора року. Дуже багато свідків, експертиз… Якщо я правильно розумію налаштованість прокуратури, додаватимуться ще матеріали та обвинувачені, чого вимагаємо й ми. Тому все це надовго", - сказав Дикань.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Має бути якесь спільне колективне надзусилля
« Reply #40 : Серпня 17, 2015, 09:45:13 21:45 »
Проблема ще й в тому, що в Украіні - сміховинно легкі покарання за вбивство та інші тяжкі злочини.
If you are going through hell, keep going.