Автор Тема: Я гадав, лише в Україні такі проблеми з абітурієнтами- аж ніяк, в США те ж саме  (Прочитано 527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3924
Та ж сама "луна війни"
Отже, УА та дівчачий клуб АФ запрошують до вступу:

[ Invalid YouTube link ]

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
І жодного вульгарного натяку, що ці шикарні бльонди у своєму University of Alabama ще й вчаться. Суцільний празнік жизні. Я теж туди хтів би...

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27305
Какой войны?
Чсно говоря не совсем понял почему там все девки и один негритос

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3924
Какой войны?
Чсно говоря не совсем понял почему там все девки и один негритос

1)  ІІ світової війни. Була вибита генерація чоловіків. Отже, 1944-1955 роках було народжено менше дітей. Потім, років через 25, вони досягли зрілості- отже, в 1970-1980 одержуємо другу луну війни. А 1995-2000 третю. Зараз якраз поступають молоді люди 1997 року народження, тому їх мало, за абітурієнтів велика конкуренція між вишами

2) в США, як і в більшості англосаксонських країн, існують традиції привілейованих верств суспільства. Студенти мають свої клуби, куди приймають не всіх. Хлопці- свої, дівчатка- свої. Клуби називають літерами грецької абетки, дуже часто їх пишуть кирилицею, а не грецькою- але називають саме грецькою- альфа, бета, гамма, тау ... Фі ( в сюжеті альфа-фі, АФ )
Чому показували чорного? Він спортсмен, типа гравця в американський футбол, певний секс-символ. А пі-ар жіночого клубу розрахований не лише на хлопців чи чоловіків, але й ще на дівчат, яким має захотіти бути такими ж крутими, як дівчата з клубу, які перемагають такого розкішного хлопця в бігу... І взагалі... Є мрією всіх- хлопців через свою сексуальність, дівчат- як зразок для наслідування

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
І жодного вульгарного натяку, що ці шикарні бльонди у своєму University of Alabama ще й вчаться. Суцільний празнік жизні.
Я теж туди хтів би...
Що то було?..
Глянц Жiночого Клюбу АФ...?
 :smilie7: