Автор Тема: Судилище над Сенцовым - акция устрашения для оставшихся в Крыму  (Прочитано 2024 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
20 лет которые дали Сенцову - это черная метка всем про-украинским крымчанам, а в особенности татарам.
Сенцова использовали для показательного наказания, чтобы остальные боялись

Классика тоталитарных наказаний лаптестана - 20 лет каторги, или в солдаты на 25 лет, или в тайгу/рудники   

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Классика также в том, чтобы показательно осуждать именно невиновных.
Устрашение - очень правильное слово.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Сенцов и Кольченко спели гимн Украины после оглашения приговора.

http://tvrain.ru/teleshow/here_and_now/gimn_ukrainy-393215/

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Сенцов и Кольченко спели гимн Украины после оглашения приговора.

http://tvrain.ru/teleshow/here_and_now/gimn_ukrainy-393215/
А украинских журналистов традиционно не было?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Сенцов и Кольченко спели гимн Украины после оглашения приговора.

http://tvrain.ru/teleshow/here_and_now/gimn_ukrainy-393215/
А украинских журналистов традиционно не было?

Меня там тоже не было.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А ведь это предательство, то что на заседания суда не ездили украинские журналисты.

Последнее слово- http://tvrain.ru/teleshow/here_and_now/poslednee_slovo_olega_sentsova-392882/

 Молодец.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
А ведь это предательство, то что на заседания суда не ездили украинские журналисты.

Последнее слово- http://tvrain.ru/teleshow/here_and_now/poslednee_slovo_olega_sentsova-392882/

 Молодец.

Таки да, он молодец.
Пробрало.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Сергей Лысенко2 год. ·

ПОСЛЕ СЕНЦОВА
 Я хочу обратиться к нашему киносообществу. К уважаемым коллегам по цеху. Хочу попросить вас: ПОКА ИДЕТ ВОЙНА НЕ РАБОТАЙТЕ ДЛЯ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ. А именно:
 - не снимайте ничего для российских телеканалов (любых, даже развлекательных);
 - не отдавайте свои фильмы в российский прокат;
 - не берите их продукт в дистрибьюцию.
 И КАЖДЫЙ РАЗ, когда вы это делаете, напоминайте российским коллегам по цеху про Олега Сенцова и других заложников безумных московских карликов.
 Пусть у вас не будет работы, пусть у вас не будет денег, пусть на время придется заняться чем-то другим - это не так важно, поверьте. Важно остаться честным перед собой, и наконец понять - у нас идет война и нельзя делать вид, что бизнес отдельно, трупы отдельно. Хватит себя обманывать. Во время второй мировой Довженко не снял ни одного "продукта" по заказу фашисткой Германии. Не снимайте и вы.



Хоча це треба було робити раніше, і треба робити в майбутньому, при будь-якому розкладі, незалежно від кацапських судилищ
імхо  :smilie7:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
А ведь это предательство, то что на заседания суда не ездили украинские журналисты.

Блядь, забанте цю пизду за прохуйлянську брехню, заїбало вже. Розвели антисанітарію на форумі.  :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46827
  • Never give in!
А ведь это предательство, то что на заседания суда не ездили украинские журналисты.

Блядь, забанте цю пизду за прохуйлянську брехню, заїбало вже. Розвели антисанітарію на форумі.  :smilie9:

Приєднуюся до вимоги метра. Хуйльониша в бан!
If you are going through hell, keep going.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Блядь, забанте цю пизду за прохуйлянську брехню, заїбало вже. Розвели антисанітарію на форумі.  :smilie9:

 На убоище почитай-
 " Заседание началось с перечисления присутствующих СМИ. Собрались все главные федеральные каналы – Звезда, Россия, НТВ, LifeNews и другие. – А украинские телеканалы не получали аккредитацию? – явно разочаровано уточнил Сенцов. – Ну, запросов не было, – ответила ему секретарь. – Ни один украинский? Прекрасно! – с иронией ответил режиссер.

http://ru.tsn.ua/ukrayina/kak-sudili-sencova-eksklyuzivnyy-reportazh-iz-zala-suda-455555.html

 "ЗАПРОСОВ НЕ БЫЛО".
« Останнє редагування: Серпня 26, 2015, 01:20:23 01:20 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline far

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 76
А ведь это предательство, то что на заседания суда не ездили украинские журналисты.

Блядь, забанте цю пизду за прохуйлянську брехню, заїбало вже. Розвели антисанітарію на форумі.  :smilie9:

Приєднуюся до вимоги метра. Хуйльониша в бан!

пиздец, хоть голодовку устраивай

#БЛЯДЬ, ЗАБАНЬТЕ ЦЮ ПИЗДУУУУУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +100500

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Блядь, забанте цю пизду за прохуйлянську брехню, заїбало вже. Розвели антисанітарію на форумі.  :smilie9:

ответила ему секретарь. .
....
 "ЗАПРОСОВ НЕ БЫЛО".

Знов кажу: пішов нахуй із хуйлянським пиздежом. Секретар хуйлянського так званого суду пиздить просто за фактом того, що відкриває рота, табуретка ти йобана.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46827
  • Never give in!
Присутність украінських означала б лише одне - що вони визнають законність цього нацистського шабашу.
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Присутність украінських означала б лише одне - що вони визнають законність цього нацистського шабашу.
Українських журналістів терористична організація "Російська Федерація" взяла би в заручники як Сенцова ото б і все.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Я ніколи не був пріхільником "теорії змови"
Але немає грама сумнівів, що цілі гебешні інститути десятиліттями трудилися над розробками методичок і сценаріїв майбутньої окупації.

Скурпульозно вивчалася історія і досвід НКВС, КДБ, (напевно і інших тоталітарних режимів, всяких гестапо, хунт та ін. сект)
У НДІ захищалися сотні/тисячі дисертацій, козломорди доктора ставали професорами і тд

але в даному випадку я давно і на 100% упевнений – Сенцов і Савченко були прописані в хулятском сценарії, ще задовго до Майдану  :smilie7:

Зрозуміло не конктретного саме "Сенцов" і "Савченко".
У гебешні методички були прописані віртуальні "X" і "Y" (якісь а-ля накшталт "нео-фашисти", "праві радикали", "націоналісти").

Котрим необхідно було влаштувати показове судилище + підняти накал, поиметь аргумент для тиску та торгу.

Коротше, які вони переслідували цілі - нескладно здогадатися. Я, не хочу гадати, що було в головах козломордих "мислителів" та "ідеологів", і наскільки впоралися із завданням рядові виконавці з упіймання потенційних "жертв", наскільки їм вдалося втілити хуйлянський сценарій.

Факт в тому – в якийсь момент, за сценарієм, було: "пора брати заручників".

Хто попався під руку – той і все.  :smilie7:
(майбутні кандідатури хуйло лічно ухвалило – жодних сумнівів).
 
Я в цьому настільки впевнений, ще й тому, що самому особисто довелося бути мимовільним свідком і непрямим учасником подібних дікозасекреченних гебешних окупаційних розробок в радянський час (так в житті трапилося, не по своїй волі)... щоправда – тоді це стосувалося лише Китаю..








« Останнє редагування: Серпня 26, 2015, 07:09:08 07:09 від free UA »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Я ніколи не був пріхільником "теорії змови"
Але немає грама сумнівів, що цілі гебешні інститути десятиліттями трудилися над розробками методичок і сценаріїв майбутньої окупації.

Скурпульозно вивчалася історія і досвід НКВС, КДБ, (напевно і інших тоталітарних режимів, всяких гестапо, хунт та ін. сект)
У НДІ захищалися сотні/тисячі дисертацій, козломорди доктора ставали професорами і тд

але в даному випадку я давно і на 100% упевнений – Сенцов і Савченко були прописані в хулятском сценарії, ще задовго до Майдану  :smilie7:

Зрозуміло не конктретного саме "Сенцов" і "Савченко".
У гебешні методички були прописані віртуальні "X" і "Y" (якісь а-ля накшталт "нео-фашисти", "праві радикали", "націоналісти").

Котрим необхідно було влаштувати показове судилище + підняти накал, поиметь аргумент для тиску та торгу.

Коротше, які вони переслідували цілі - нескладно здогадатися. Я, не хочу гадати, що було в головах козломордих "мислителів" та "ідеологів", і наскільки впоралися із завданням рядові виконавці з упіймання потенційних "жертв", наскільки їм вдалося втілити хуйлянський сценарій.

Факт в тому – в якийсь момент, за сценарієм, було: "пора брати заручників".

Хто попався під руку – той і все.  :smilie7:
(майбутні кандідатури хуйло лічно ухвалило – жодних сумнівів).
 
Я в цьому настільки впевнений, ще й тому, що самому особисто довелося бути мимовільним свідком і непрямим учасником подібних дікозасекреченних гебешних окупаційних розробок в радянський час (так в житті трапилося, не по своїй волі)... щоправда – тоді це стосувалося лише Китаю..

Может поэтому кстати и наших журналистов не было, чтобы не раздувать лишнюю истерию, не поднимать вес.
В эфире Дождя одна женщина (кажется правозащитник) говорила о том, как удивительно то, что Сенцову дали все это сказать, что не прервали как других со словами "прекратите цирк", и вот что значит все-таки можно, и если не бояться, то система дает сбои...
Так что да, не исключено, что тут очередная ГБшная игра. Но эти ушлые "знатоки душ" в последнее время слишком часто сами себя переигрывают.
« Останнє редагування: Серпня 26, 2015, 08:12:03 08:12 від Декодер »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Я ніколи не був пріхільником "теорії змови"
Але немає грама сумнівів, що цілі гебешні інститути десятиліттями трудилися над розробками методичок і сценаріїв майбутньої окупації.

Скурпульозно вивчалася історія і досвід НКВС, КДБ, (напевно і інших тоталітарних режимів, всяких гестапо, хунт та ін. сект)
У НДІ захищалися сотні/тисячі дисертацій, козломорди доктора ставали професорами і тд
Яка ж це "теорія змови"? Гебешники при владі. Чого їм готуватися? Це їх функція. Вони завжди готові.
але в даному випадку я давно і на 100% упевнений – Сенцов і Савченко були прописані в хулятском сценарії, ще задовго до Майдану  :smilie7:

Зрозуміло не конктретного саме "Сенцов" і "Савченко".
У гебешні методички були прописані віртуальні "X" і "Y" (якісь а-ля накшталт "нео-фашисти", "праві радикали", "націоналісти").

Котрим необхідно було влаштувати показове судилище + підняти накал, поиметь аргумент для тиску та торгу.
Нажаль, ні Савченко, ні Сенцов не є "аргументом для торгів". Налякати, відповісти на погрозу трибуналу над хуйлом та рештою гебістів.
Коротше, які вони переслідували цілі - нескладно здогадатися. Я, не хочу гадати, що було в головах козломордих "мислителів" та "ідеологів", і наскільки впоралися із завданням рядові виконавці з упіймання потенційних "жертв", наскільки їм вдалося втілити хуйлянський сценарій.

Факт в тому – в якийсь момент, за сценарієм, було: "пора брати заручників".
Що з іншого боку? Заради Савченко та Сенцова (та решти ув'язнених українських громадян, вивезених до РФ з території України) Україна не зробить нічого. Обмін? Так. На будь-кого ув'язненого в Україні. Але навіщо тоді такий галасливий "судовий процес"?
Хто попався під руку – той і все.  :smilie7:
(майбутні кандідатури хуйло лічно ухвалило – жодних сумнівів).
Протиріччя. Але якщо ухвалювало, то з Савченко та Сенцовим прокололось феєрично.
Я в цьому настільки впевнений, ще й тому, що самому особисто довелося бути мимовільним свідком і непрямим учасником подібних дікозасекреченних гебешних окупаційних розробок в радянський час (так в житті трапилося, не по своїй волі)... щоправда – тоді це стосувалося лише Китаю..
А подробиці можна? :smilie7: Цікаво без жодних стосунків до сьогодення.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Может поэтому кстати и наших журналистов не было, чтобы не раздувать лишнюю истерию, не поднимать вес. ..
Цитувати
Журналістів не допустять навіть у будівлю суду, де проходитиме попереднє засідання у справі Савченко, але навряд чи це пов'язано з гарантуванням безпеки.
Це по справі Савченко місяць тому. Якщо журналістам весь час відмовляють, то може просто вже не намагаються? Як варіант.
А може просто росіяни брешуть про те, що заявок не було. Суд у Ростові. Заявку до Ростову направляти чи до Москви?
Не знаю, я не вірю жодному слову судді. Та і Сенцов (це очевидно) не вірить. 

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Якщо журналістам весь час відмовляють

 Кому отказали?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Но эти ушлые "знатоки душ" в последнее время слишком часто сами себя переигрывают.
  :smiley24: однозначно. Ібо – це ментальність.

Нажаль, ні Савченко, ні Сенцов не є "аргументом для торгів". Налякати, відповісти на погрозу трибуналу над хуйлом та рештою гебістів.
Ну чомуж? Вони і зараз залишаются "предметом торгів", і допоки вони залишаются в затенках кацапії – вони будуть іменно цім предметом. Як козирі в рукаве (с точкі зору хуйлян), з той же гебешной точкі зору вони є предметом давленія деморалізації, залякування, та отбеливанія дій гебешної верхівкі перед ордой. То й що? що все шіто белимі ніткамі, хуйлян це не цікавіть там логіка проста "Раз судять – нема диму без вогня, хуйло всегда прав – він молодець, все робе для расії" або ще примітивніше – "даві хахлов". Можливо предполагалось "поламати" заручників аби вони обмовили самі себе (стандартні методи НКВД) але не вдалося – бо вибрали занадто "упоротих" кандідатов – знов переграли самі себе. Крім того постійне тиск, та прессінг – це головна состовляюча всієї тактіки. + розпорошування сил противника (адвокати, суспільна думка – все це треба чімось зяйняти та відволікти щоб не заважало паралельно решать головну мету.

Що з іншого боку? Заради Савченко та Сенцова (та решти ув'язнених українських громадян, вивезених до РФ з території України) Україна не зробить нічого. Обмін? Так. На будь-кого ув'язненого в Україні. Але навіщо тоді такий галасливий "судовий процес"?
У нас немає будь-якої осознанной послідовної методікі як це деактивувать.
Хоча – я впевнений в СБУ достаточно профессійних досвідчених і навіть патріотичних кадрів щоб це решіть. Просто все ще занадто сире. Мордор с его гебешной машиной формувався майже сторіччя. Наша сістема безпекі та контррозвідки ще тількі формується, та заянята щас більш серьозними викликамі та загрозамі на сході... Сенцова та Саченко віддали на откуп общественікам та юристам

Хто попався під руку – той і все.  :smilie7:
(майбутні кандідатури хуйло лічно ухвалило – жодних сумнівів).
Протиріччя. Але якщо ухвалювало, то з Савченко та Сенцовим прокололось феєрично.
Ні. Не протирічча. Аксіома з учебніка НКВД – зломати і змусити себя обмовити і благати о пощаде – можно ЛЮБОГО. А як це буде ярка, незаурядная особистість – тем громче єфект. Скоріше – прокол (частково). знов себе переграли  :gigi:

А подробиці можна? :smilie7: Цікаво без жодних стосунків до сьогодення.
можно, колись вже ділився подробицямі. Але це звязано скоріше з військової таємницей ніж ідеологічни розробками. Просто випадково занесло в один з ВИСОКИХ кацапскіх штабів, де розроблялася найдокладніша документація по окупації і "нанесення першого ядерного удара по терріторії Кітаю" (деякі документи та карти боїових дій носили саме таку назву дослівно). Частково я й сам виконував техничну працю з цимі документами і надивився там всякого :smilie5: Допоки мене не вирахували КГБшники  :gigi: (що в мене не має допуску в свята святих цю секретну лабараторію, та до праці з секретними документам  :gigi: ). А таких там був не одін я... В гебешних генралів почалася реальна паніка, та істеріка :laugh: Але це зараз сішно – тоді було досить стремно ніхуа не до сміху  :smilie8: Часи гебешних допросов, та застенкі камери  :gigi: А потім ще  декілька років скритих спостереженнь, залякувань та гебешного прессінгу
 
« Останнє редагування: Серпня 26, 2015, 05:21:25 17:21 від free UA »

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
 Вот и все. Пару пафосных речей и забыли.  :smilie9:

 
 Мразливый "русский мир" - " Сенцова вам жалко, человек "всего лишь" организовал два поджога (неудавшиеся, не сгорели объекты) и готовил на 9 мая взрывы двух сооружений( тоже неудавшиеся,поскольку на группу Сенцова указал человек к которому они обратились с просьбой сделать им взрывное устройство), всего лишь, какой пустяк, по вашему мнению, да! Пустячок, два поджога, два взрыва, ерунда можно сказать, да, милая женщина ?" . Это пишет Лимонов, который под этими же статьями ходил и у которого реально была организация и автоматы закупали и 2имя годами отделался , ну пидор блеять реальный сука.

 Все гандоны, адвокаты лузеры какие-то, жалко человека.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Вот и все. Пару пафосных речей и забыли.  :smilie9:
 Мразливый "русский мир" - " Сенцова вам жалко, человек "всего лишь" организовал два поджога (неудавшиеся, не сгорели объекты) и готовил на 9 мая взрывы двух сооружений( тоже неудавшиеся,поскольку на группу Сенцова указал человек к которому они обратились с просьбой сделать им взрывное устройство), всего лишь, какой пустяк, по вашему мнению, да! Пустячок, два поджога, два взрыва, ерунда можно сказать, да, милая женщина ?" . Это пишет Лимонов, который под этими же статьями ходил и у которого реально была организация и автоматы закупали и 2имя годами отделался , ну пидор блеять реальный сука.
 Все гандоны, адвокаты лузеры какие-то, жалко человека.

гома, там у вас еще продолжение есть, ты не закончил спитч:
(click to show/hide)

будешь таким рассеяным – на пенсию не заработаешь

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Вот и все. Пару пафосных речей и забыли.  :smilie9:

 
 Мразливый "русский мир" - " Сенцова вам жалко, человек "всего лишь" организовал два поджога (неудавшиеся, не сгорели объекты) и готовил на 9 мая взрывы двух сооружений( тоже неудавшиеся,поскольку на группу Сенцова указал человек к которому они обратились с просьбой сделать им взрывное устройство), всего лишь, какой пустяк, по вашему мнению, да! Пустячок, два поджога, два взрыва, ерунда можно сказать, да, милая женщина ?" . Это пишет Лимонов, который под этими же статьями ходил и у которого реально была организация и автоматы закупали и 2имя годами отделался , ну пидор блеять реальный сука.

 Все гандоны, адвокаты лузеры какие-то, жалко человека.

Ого, какой ты информированный.

Вот скажи, даже если это все и происходило не в больном мозгу фсбшников, а в реальности, какое отношение РФ вообще и ее суды в частности имеют к происходящему в Украине с гражданами Украины?

Слушаем тебя очень внимательно.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Свято продовжуеться - Гомика почали тролити...
 :moskali:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну чомуж? Вони і зараз залишаются "предметом торгів", і допоки вони залишаются в затенках кацапії – вони будуть іменно цім предметом. Як козирі в рукаве (с точкі зору хуйлян), з той же гебешной точкі зору вони є предметом давленія деморалізації, залякування, та отбеливанія дій гебешної верхівкі перед ордой. То й що? що все шіто белимі ніткамі, хуйлян це не цікавіть там логіка проста "Раз судять – нема диму без вогня, хуйло всегда прав – він молодець, все робе для расії" або ще примітивніше – "даві хахлов". Можливо предполагалось "поламати" заручників аби вони обмовили самі себе (стандартні методи НКВД) але не вдалося – бо вибрали занадто "упоротих" кандідатов – знов переграли самі себе. Крім того постійне тиск, та прессінг – це головна состовляюча всієї тактіки. + розпорошування сил противника (адвокати, суспільна думка – все це треба чімось зяйняти та відволікти щоб не заважало паралельно решать головну мету.
Заручників також беруть, обмінюють, "продають" за гроші. Є свідчення цього. Але заручники у темі Сенцова до чого? З виділеним згодна.
Ну і, також писала про те, що Савченко та Сенцов  - найгірший варіант для хуйла. За задумом кремля, Савченко судять як кадрового військового, а Сенцова - як партизана на окупованої території. З Сенцовим більш-менш ясно, залякування чистої води решти незгодних з окупацією мешканців Криму. Савченко - взагалі сюр. Я так розумію, транслюють у свідомість росіян - от український військовий, що вбиває російських журналістів, а також "мирних мешканців" лугандона.
Ну і, хмарою над всім цим - росіяни можуть карати будь-кого у будь якої місцевості на земної кулі. У випадку з "братським народом"   :gigi: навіть судове засідання проведуть, все за законом РФ. Тому що Україна - "русская" територія. От Бандеру у Мюнхені просто прибрали, чи сучасних опонентів кремля у Лондоні. А от на "своєї" території, - суд. Саме такий сенс у суді над Савченко. Вона не заручниця, вона символ. Але якщо б вона зламалася, як це зробили деякі однодумці Сенцова, то ефект був би. А так вона стала символом іншого явища. Вибач за багато слів. Ну і, будь уважніше з цитуванням  :smilie3: На решта нехай за мене Декодер відповідає.  :gigi:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Кому отказали?
Я цитату дала, якщо цікаво, копай далі.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Вот и все. Пару пафосных речей и забыли.  :smilie9: ...
Ти ж не забудеш? І я не забуду. Може ще хтось  :smilie8:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Свято продовжуеться - Гомика почали тролити...
 :moskali:
Давно пора.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
какое отношение РФ вообще и ее суды в частности имеют к происходящему в Украине с гражданами Украины?

Слушаем тебя очень внимательно.

 Им надо было еще инсценировать, что его в России задержали? Человека на 20 лет посадили , а ты демагогию разводишь.
Кому отказали?
Я цитату дала, якщо цікаво, копай далі.

 Где "цитата"?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби