Автор Тема: По Свободі  (Прочитано 7132 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #30 : Вересня 01, 2015, 12:55:41 12:55 »
Золото націі не продається. Це золоті люди :)
Все ти чудово розумієш, а навіщось прикидаєшся матрьошкою :(
Я не розумію що саме ти хочеш сказати цим "золотом". ВО Свобода не пройшла до парламенту. От це я розумію, а про "золото" - ні.
Але у парламент попереднього скликання пройшла. Що сталося? Чому втратила підтримку?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #31 : Вересня 01, 2015, 12:56:34 12:56 »
аваков міністр МВС? - так?
хто забезпечує охорону і безпеку громадських акцій - МВС!
МВС не змогло попередити теракт? так!
ну і хто винний?
Аваков винний. А хтось ще винний?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: По Свободі
« Reply #32 : Вересня 01, 2015, 01:02:42 13:02 »
... Вчора я там була під ВР, бачила аж одну Швидку, приіхала додому - сотні ментів скалічені наповал, виявляється. Кажу - влада бреше, мені кричать Не вір своім очам, вір казкам від влади і ідь у госпіталі рахувати ментів". І такі інформаційні дези відбуваються постійно.
Не сотні, а більше сотні поранені. 10 поранених у важкому стані.
А так, маєш право жити у власній реальності.

Ще раз спочатку - де фотки тих, що попадали після вибуху? Чи у важкому стані вони продовжували стояти спокійно?
І ще окрема інфа для тебе і для всіх. Після того вибуху ніхто не знав, що там бойова граната (в чому досі сумніваюся) і ще години зо дві тривала тяганина з ментами , промови зі сцени, співи священника і так далі. Потім мітинг завершився і я йшла додому по перекритій вулиці Грушевського. Обабіч стояло зо два десятки машин Швидкоі, біля яких спокійно стояли лікарі і водіі.
Аж тут вдома я дізнаюся про сотню поранених. Згідно верчіі влади, ці поранені до 5-і вечора у ВР переховувалися і аж потім іх вивезли, чи що? При цьому навколо ВР і по завершенню мітинга щільним кільцем стояли близько тисячі ментів.
А сьогодні зранау почалася істерія "Ой, мруть від розриву аорт". Дурна фантастика якась :(

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: По Свободі
« Reply #33 : Вересня 01, 2015, 01:06:21 13:06 »
Золото націі не продається. Це золоті люди :)
Все ти чудово розумієш, а навіщось прикидаєшся матрьошкою :(
Я не розумію що саме ти хочеш сказати цим "золотом". ВО Свобода не пройшла до парламенту. От це я розумію, а про "золото" - ні.
Але у парламент попереднього скликання пройшла. Що сталося? Чому втратила підтримку?

Перед попередніми виборами був мітинг під ВР з вимогами визнати ОУН-УПА. Був такий самий мітинг з димовухами, я там також була. Потім тиждень тривала істерія про те, що Свобода - хвошисти і під ВР димовухи кидають. Зараз напередодні виборів історія повторюється - такий самий мітинг, ті самі стогони про хвошизм. Тіко для градусу пару вбитих ментів додали.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: По Свободі
« Reply #34 : Вересня 01, 2015, 01:14:02 13:14 »
аваков міністр МВС? - так?
хто забезпечує охорону і безпеку громадських акцій - МВС!
МВС не змогло попередити теракт? так!
ну і хто винний?
Аваков винний. А хтось ще винний?
Порошенко, Яценюк і т.д.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #35 : Вересня 01, 2015, 01:27:07 13:27 »
аваков міністр МВС? - так?
хто забезпечує охорону і безпеку громадських акцій - МВС!
МВС не змогло попередити теракт? так!
ну і хто винний?
Аваков винний. А хтось ще винний?
Порошенко, Яценюк і т.д.
А тій, що кинув гранату, винний?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #36 : Вересня 01, 2015, 01:30:09 13:30 »
... Після того вибуху ніхто не знав, що там бойова граната (в чому досі сумніваюся) і ще години зо дві тривала тяганина з ментами , ...
То ти чула тільки один вибух?

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: По Свободі
« Reply #37 : Вересня 01, 2015, 01:34:38 13:34 »
аваков міністр МВС? - так?
хто забезпечує охорону і безпеку громадських акцій - МВС!
МВС не змогло попередити теракт? так!
ну і хто винний?
Аваков винний. А хтось ще винний?
Порошенко, Яценюк і т.д.
А тій, що кинув гранату, винний?
От що скажу - це була всього лише перша граната. Будуть іще. І хотілося б щоб наступні гранати вибухали в маєтках Ківалова, Калетнікова, продажних суддів і прокурорів. Тож, як на мене, єдина вина того хто кинув у тому що він кинув не в маєток одного з корупціонерів

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #38 : Вересня 01, 2015, 01:34:40 13:34 »
Золото націі не продається. Це золоті люди :)
Все ти чудово розумієш, а навіщось прикидаєшся матрьошкою :(
Я не розумію що саме ти хочеш сказати цим "золотом". ВО Свобода не пройшла до парламенту. От це я розумію, а про "золото" - ні.
Але у парламент попереднього скликання пройшла. Що сталося? Чому втратила підтримку?

Перед попередніми виборами був мітинг під ВР з вимогами визнати ОУН-УПА. Був такий самий мітинг з димовухами, я там також була. Потім тиждень тривала істерія про те, що Свобода - хвошисти і під ВР димовухи кидають. Зараз напередодні виборів історія повторюється - такий самий мітинг, ті самі стогони про хвошизм. Тіко для градусу пару вбитих ментів додали.
Та мені пофіг чиїсь істерії , важно те, що ВО Свобода пройшла до парламенту з позначкою "фашисти", а на наступних виборах - ні. Ця позначка на них давно поставлена, і не завадила пройти до парламенту та отримати майже 30% на місцевих виборах у деяких областях.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #39 : Вересня 01, 2015, 01:36:36 13:36 »
От що скажу - це була всього лише перша граната. Будуть іще. І хотілося б щоб наступні гранати вибухали в маєтках Ківалова, Калетнікова, продажних суддів і прокурорів. Тож, як на мене, єдина вина того хто кинув у тому що він кинув не в маєток одного з корупціонерів
То вартий ув'язнення?

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: По Свободі
« Reply #40 : Вересня 01, 2015, 01:43:27 13:43 »
Панове, про що мова? Чому всі так огульно звинуватили ВО "СВобода" у вчорашній трагедії? Тому що Аваков так сказав?
Мала місце провокація, що призвела до трагічних наслідків. Якщо це дійсно зробив Гуменюк (Дубенко), то чому звинувачують ВО "Свободу"? Той Дубенко, якщо вірити ось цьому запису
&feature=youtu.be навіть не член ВО "Свобода". Він був членом ГО "Сокіл"!

провокація? мирний мітинг?

на фото хлопчина в балістичних окулярах з прозорими лінзами. ніхто не буде брати на мирний мітинг балістичні окуляри.
сутички із правоохоронцями готувались. готувались самими сволотівцями


Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: По Свободі
« Reply #41 : Вересня 01, 2015, 01:45:33 13:45 »
Золото націі не продається. Це золоті люди :)
Все ти чудово розумієш, а навіщось прикидаєшся матрьошкою :(
Я не розумію що саме ти хочеш сказати цим "золотом". ВО Свобода не пройшла до парламенту. От це я розумію, а про "золото" - ні.
Але у парламент попереднього скликання пройшла. Що сталося? Чому втратила підтримку?

Перед попередніми виборами був мітинг під ВР з вимогами визнати ОУН-УПА. Був такий самий мітинг з димовухами, я там також була. Потім тиждень тривала істерія про те, що Свобода - хвошисти і під ВР димовухи кидають. Зараз напередодні виборів історія повторюється - такий самий мітинг, ті самі стогони про хвошизм. Тіко для градусу пару вбитих ментів додали.

Вія - ви вбили двох Національних Гвардійців, та поранили десятки. Ви - вбивці і терористи.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: По Свободі
« Reply #42 : Вересня 01, 2015, 01:45:50 13:45 »
Цитувати
Та мені пофіг чиїсь істерії , важно те, що ВО Свобода пройшла до парламенту з позначкою "фашисти"

В тому то і принципова проблема. Лейбл "фашисти" ставили на них тупі журналісти / сама Свобода. Тому що саме з цим лейблом це був товар, що можна було продавати.

Правильна позначака баригі (ну на кшталт тих, хто продає наркотики дітям).
Та провокатори.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: По Свободі
« Reply #43 : Вересня 01, 2015, 01:48:47 13:48 »
а тим часом помер третій нацгвардієць, постраждалий від рук сволотівських терористів.

війка, на твоїх руках смерть трьох Національних Гвардійців.

Ольга Богомолець
Радник Президента з гуманітарних питань at Адміністрація Президента України
· 119 Mutual Friends
· 53 mins ·
В Олександрівській лікарні помер ще один, вже третій поранений вчора під Верховною Радою. Хлопець з Херсонщини 1995 року народження отримав несумісні з життям осколкові поранення головного мозку. Щирі співчуття сім’ї загиблого.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: По Свободі
« Reply #44 : Вересня 01, 2015, 01:52:19 13:52 »
аваков міністр МВС? - так?
хто забезпечує охорону і безпеку громадських акцій - МВС!
МВС не змогло попередити теракт? так!
ну і хто винний?
Аваков винний. А хтось ще винний?
Порошенко, Яценюк і т.д.
А тій, що кинув гранату, винний?
Винний. Поки що в цьому звинувачують службовця підрозділу МВС
... і хай Росія згине як держава

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: По Свободі
« Reply #45 : Вересня 01, 2015, 01:53:02 13:53 »
а тим часом помер третій нацгвардієць, постраждалий від рук сволотівських терористів.

війка, на твоїх руках смерть трьох Національних Гвардійців.

Ольга Богомолець
Радник Президента з гуманітарних питань at Адміністрація Президента України
· 119 Mutual Friends
· 53 mins ·
В Олександрівській лікарні помер ще один, вже третій поранений вчора під Верховною Радою. Хлопець з Херсонщини 1995 року народження отримав несумісні з життям осколкові поранення головного мозку. Щирі співчуття сім’ї загиблого.

що ти мелеш довбойобина, до чого тут вія
це називається танціна кістках

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: По Свободі
« Reply #46 : Вересня 01, 2015, 01:58:59 13:58 »
... Після того вибуху ніхто не знав, що там бойова граната (в чому досі сумніваюся) і ще години зо дві тривала тяганина з ментами , ...
То ти чула тільки один вибух?

Я чула сотню вибухів. Один з вибухів був дуже голосний, відрізнявся від інших.
Менти пускали на нас сльозогінний гас і розбивали людям голови гумовими кийками. Я бинтувала одного пораненого з розкроеним скальпом, неглибоко, але багатенно крові було.
А ви тут з мусорів ангелів ліпите :(

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #47 : Вересня 01, 2015, 02:00:18 14:00 »
Винний. Поки що в цьому звинувачують службовця підрозділу МВС
Ну от і добре. То винний. Ну і, добровольчій батальйон "Січ" не має стосунку до ВО Свобода. Так і запишемо. Тут головне, - покази не змінювати.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: По Свободі
« Reply #48 : Вересня 01, 2015, 02:00:40 14:00 »
Золото націі не продається. Це золоті люди :)
Все ти чудово розумієш, а навіщось прикидаєшся матрьошкою :(
Я не розумію що саме ти хочеш сказати цим "золотом". ВО Свобода не пройшла до парламенту. От це я розумію, а про "золото" - ні.
Але у парламент попереднього скликання пройшла. Що сталося? Чому втратила підтримку?

Перед попередніми виборами був мітинг під ВР з вимогами визнати ОУН-УПА. Був такий самий мітинг з димовухами, я там також була. Потім тиждень тривала істерія про те, що Свобода - хвошисти і під ВР димовухи кидають. Зараз напередодні виборів історія повторюється - такий самий мітинг, ті самі стогони про хвошизм. Тіко для градусу пару вбитих ментів додали.

Вія - ви вбили двох Національних Гвардійців, та поранили десятки. Ви - вбивці і терористи.

Угу, угу, і на фронті 5 000 вояків вбила також я. І Небесну Сотню я.
Може ще когось забулася? То все я.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #49 : Вересня 01, 2015, 02:01:36 14:01 »
Я чула сотню вибухів. Один з вибухів був дуже голосний, відрізнявся від інших.
Менти пускали на нас сльозогінний гас і розбивали людям голови гумовими кийками. Я бинтувала одного пораненого з розкроеним скальпом, неглибоко, але багатенно крові було.
А ви тут з мусорів ангелів ліпите :(
Ні, я тільки питаю саме у тебе - скільки вибухів ти чула вчора під Радою?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: По Свободі
« Reply #50 : Вересня 01, 2015, 02:04:22 14:04 »
Я чула сотню вибухів. Один з вибухів був дуже голосний, відрізнявся від інших.
Менти пускали на нас сльозогінний гас і розбивали людям голови гумовими кийками. Я бинтувала одного пораненого з розкроеним скальпом, неглибоко, але багатенно крові було.
А ви тут з мусорів ангелів ліпите :(
Ні, я тільки питаю саме у тебе - скільки вибухів ти чула вчора під Радою?

Не рахувала, від 70 до 100 вибухів було точно.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #51 : Вересня 01, 2015, 02:08:50 14:08 »
Не рахувала, від 70 до 100 вибухів було точно.
А шумові гранати "начиняли" цвяхами?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: По Свободі
« Reply #52 : Вересня 01, 2015, 02:13:40 14:13 »
Не рахувала, від 70 до 100 вибухів було точно.
А шумові гранати "начиняли" цвяхами?

аматорша, було б сходити та подивитись там самій, щоб потім не задавати тут дитячі запитання.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: По Свободі
« Reply #53 : Вересня 01, 2015, 02:16:15 14:16 »
Винний. Поки що в цьому звинувачують службовця підрозділу МВС
Ну от і добре. То винний. Ну і, добровольчій батальйон "Січ" не має стосунку до ВО Свобода. Так і запишемо. Тут головне, - покази не змінювати.

ВО "Свобода", звісно має стосунок до ДБ "Січ". Цей батальон створювався за безпосередньої участі ВО "Свобода". Там служить багато Свободівців. Але "має стосунок" - це все ж таки найбільш правильний термін. Оскільки ДБ "Січ" це батальон МВС, а не "Свободи". Це по-перше.
По-друге, службовець підрозділу МВС "Січ", якого звинувачують у теракті (провокації) - не є членом ВО "Свобода". Він член ГО "Сокіл".

Тож скажіть мені, будь ласка, чому гранату кинув службовець МВС, член ГО "Сокіл", а звинувачують в цьому не ці дві організації, а саме ВО "СВобода"?   
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26913
Re: По Свободі
« Reply #54 : Вересня 01, 2015, 02:23:53 14:23 »
Не рахувала, від 70 до 100 вибухів було точно.
А шумові гранати "начиняли" цвяхами?

Говорят что на ренгене видны гайки у раненых.
Если это так то явные признаки самопальных устройств

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: По Свободі
« Reply #55 : Вересня 01, 2015, 02:29:32 14:29 »
Не рахувала, від 70 до 100 вибухів було точно.
А шумові гранати "начиняли" цвяхами?

Звідки я про це можу знати? Кидали димовухи вглиб ментівських кордонів, у мене в ногах цвяхів нема.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #56 : Вересня 01, 2015, 02:30:06 14:30 »
аматорка, було б сходити та подивитись там самій, щоб потім не задавати тут дитячі запитання.
Та я знаю про те, що вибух не один був. Як і не одна Швидка. Цікавлюсь враженнями інших, які щось довести намагаються ...

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: По Свободі
« Reply #57 : Вересня 01, 2015, 02:33:00 14:33 »
От що скажу - це була всього лише перша граната. Будуть іще. І хотілося б щоб наступні гранати вибухали в маєтках Ківалова, Калетнікова, продажних суддів і прокурорів. Тож, як на мене, єдина вина того хто кинув у тому що він кинув не в маєток одного з корупціонерів
То вартий ув'язнення?
Ківалов? Калетніков? А ви як гадаєте?

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: По Свободі
« Reply #58 : Вересня 01, 2015, 02:40:03 14:40 »

Вія - ви вбили двох Національних Гвардійців, та поранили десятки. Ви - вбивці і терористи.
+1000

Специально стал искать где у нас в Херсоне их штаб. Простопоинтересовался  :smilie9:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: По Свободі
« Reply #59 : Вересня 01, 2015, 02:41:50 14:41 »
Цитувати
Тож скажіть мені, будь ласка, чому гранату кинув службовець МВС, член ГО "Сокіл", а звинувачують в цьому не ці дві організації, а саме ВО "СВобода"?   

Тому що ВО Свобода організувала масові заворушення
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч