Автор Тема: По Свободі  (Прочитано 7133 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #90 : Вересня 01, 2015, 07:21:05 19:21 »
Тобто, по-твоєму, відсутність хабарів це і є те покарання на яке заслуговують корупціонери? А як же ті корупціонери що не хабарями промишляють? От, наприклад, Порошенко накаже щоб запчастини для танків купляли не у харківського заводу за 1 тис а в Рошена за 10 тис - нема хабаря, значить покараний?
Я за судову реформу  :gigi: .. взагалі-то. І тоді, будь ласка, до суду з доказами. Дуже зручно ...
Але можеш і тут докази викласти, нема питань. Особисто я відкрита для обговорення конкретних звинувачень будь кого.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: По Свободі
« Reply #91 : Вересня 01, 2015, 07:27:36 19:27 »
Тобто, по-твоєму, відсутність хабарів це і є те покарання на яке заслуговують корупціонери? А як же ті корупціонери що не хабарями промишляють? От, наприклад, Порошенко накаже щоб запчастини для танків купляли не у харківського заводу за 1 тис а в Рошена за 10 тис - нема хабаря, значить покараний?
Я за судову реформу  :gigi: .. взагалі-то. І тоді, будь ласка, до суду з доказами. Дуже зручно ...
Але можеш і тут докази викласти, нема питань. Особисто я відкрита для обговорення конкретних звинувачень будь кого.
Судова реформа? Щось не бачив такої, мабуть якісь порожні обіцянки Порошенка?
І який сенс мені з тобою,  такою особисто відкритою, обговорювати звинувачення когось? Ти що, суддя, винесеш вирок і злочинець за твоїм вироком сяде?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: По Свободі
« Reply #92 : Вересня 01, 2015, 07:55:04 19:55 »
Судова реформа? Щось не бачив такої,
Я також.
мабуть якісь порожні обіцянки Порошенка?
Мабуть не тільки його. Він не цар. Це справа насамперед парламенту.
І який сенс мені з тобою,  такою особисто відкритою, обговорювати звинувачення когось? Ти що, суддя, винесеш вирок і злочинець за твоїм вироком сяде?
Не знаю. Але ти вже почав це робити. Щось про купівлю у Рошен запчастин для танків розповідав  :smiley16:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: По Свободі
« Reply #93 : Вересня 01, 2015, 09:51:33 21:51 »
If you are going through hell, keep going.