Автор Тема: Кривавий шоколад або януковічь пацан з рогаткою.  (Прочитано 11516 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Аваков давно перевершив свого вчителя захарченка - той хоч якусь видимість занності створював.
Музичко, вбивці бузини, ПС, Свобода... хто далі? А цей фейсбучний поц оголошує винними ще до суду...
Навіть янукович не настільки цинічний як Порося, а так звичайно путен називає нас фашистами а пеця ворогами української нації, якщо обоє говорять одне і теж то напевне вони однодумці? Ідем далі вся провокація біля ради спланована пецьою і виконана аваковим, паляться хлопці. Хто кричить піймай злодія?. Невже порошенко настільки геніальний що перевихова регіоналів? Щось дуже великі сумніви, але тут таки цікаві нюанси риги=сепари голосують за тещо йому треба, а він назначає їх на пости і виставляє їх кандидатами від БПП (мер м. Дружківка сюжет ТСН один з багатьох таких кандидатів).

Тільки що приїхав з києва...
1. Ми їхали на мирну акцію, багато що можна зробити прапором?
2. Я обійшов всю маріїнку і виникло цікаве питання чому перед радою стояли реально діти а спецназ ховався в парку.
3. аваков в котре збрехамши, уважно дивився декілька відео, в того що кидав нібито бояву грануту жодної символіки свободи.
4. Знов аваков збрехавши про бойову гранату граната не димить у повітрі і не вибухає чорним димом, і осколки не пробивають наскрізь, і ранить 120 чоловік ахренеть дайте 3, навіть "ф1" - оборонна таких поранень не дає.
5. Дуже великий сумнів у кількості поранених силовиків більше 120 а пікетувальників тільки один?
6. Аваков, що суд останньої інстанції, знову призначив винних?
7. А тим часом обшукують штаб батальйону СІЧ і затримують бійців.
Тільки у мене виникає думка щодо занадто великої кількості співпадінь.
8. і останнє хто б не кинув гранату Аваков винний тому що не забезпечив охорону мітингу.


З ціх всіх нюансів вилазить висновок який дуже смердить. Самі додумаєтесь? чи навести?
« Останнє редагування: Вересня 01, 2015, 01:01:50 01:01 від Ковальчук Юрій »
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412


Осколкові Поранення від вибуху отримало близько 20 військових...
решта нацгвардійців отримала струси мозку забої отруєння від спрею від твоїх  побратимів
А НГцям наказали вас не єбошити (пряма мова пораненого військовика) ...тому гра була у одні ворота.(див відео з розповіддю пораненого, в ньому нацгвардієць, каже що за всіма ознаками вибухнула ргд5)

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
дивись відео по гранаті ідіот, якщо мої побрати пшикали газом то чому вони ним же і траванулись? і взагалі Малчать пеця сказав 128 раненіх і фсьо тут, а до ранку буде триста ти блін хо одне відео дивився?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Дебіл...
пішов нахуй.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Дебіл...
пішов нахуй.
доповідь
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Зрада. Раньше можно было и молотова  и всякие железяки, а теперь нельзя, молодежь подросла , которые "онижедети" , думали , что можно и гранаты , и вдруг "пожизненное" от вчерашнего побратима .  :smilie2:  Сумно.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Зрада. Раньше можно было и молотова  и всякие железяки, а теперь нельзя, молодежь подросла , которые "онижедети" , думали , что можно и гранаты , и вдруг "пожизненное" от вчерашнего побратима .  :smilie2:  Сумно.

це різні речи – не треба змішувать

молотов – гуманна зброя. (Убіваєт ізбірательно підарасів  :gigi: )  це не осколочно-взривна, яка хуярить все в радіусе 50м без розбору – і своїх і чужих

На Майдане за всі 4 місяці такого не було. не було гранат? та я вас умоляю. НЕ БУЛО ВІЙНИ

ВОЙНА все змінила. з моменту "Пу-утн! Пу-ут-ін! Пуутін введі!!" З моменту крові 18 лютого... З розстрілу Небесної Сотні –  ВОРОГ став ВОРОГОМ

З гопника-напресточника перетворився в ЯВНОГО ВОРОГА, якому нема ї не повінно бути пощади.







Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
яке пожизненно? який побратим? Суд був? - ні то пішли ви... Основний факт є те що Поросенко разом з любими друзями ригами - узурпує владу і ламає конституцію. Вчорашнє голосування показове.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Знову культурна дискусiя переходиь в лайку?..
Автору вже було попередження...
Якщо нерви здають i не можна культурно, без образ, довести свою позицiю..., нащо витрачати час та перетворювати гiлку в СМIТНИК?..
 >:(

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
так отож бувалий я написав по порядку всі події, нема жодного зауваження по кожному проте є образи...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Знову культурна дискусiя переходиь в лайку?..
Автору вже було попередження...
Якщо нерви здають i не можна культурно, без образ, довести свою позицiю..., нащо витрачати час та перетворювати гiлку в СМIТНИК?..
 >:(
я показав свою позицію без образ найди де і кого я тут образив, чи облаяв, чи ти мене з фінлі попутав?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
так отож бувалий я написав по порядку всі події, нема жодного зауваження по кожному проте є образи...
Можна писали без образ та лайкм?...
Чi з образами та матом буде... краще?..
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
яке пожизненно? який побратим? Суд був? - ні то пішли ви... Основний факт є те що Поросенко разом з любими друзями ригами - узурпує владу і ламає конституцію. Вчорашнє голосування показове.
Виділене - страшне обвинувачення в Україні. Доведи. Яким чином?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
.. я написав по порядку всі події, нема жодного зауваження по кожному ...
В твоєму допису не всі події.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
яке пожизненно? який побратим? Суд був? - ні то пішли ви... Основний факт є те що Поросенко разом з любими друзями ригами - узурпує владу і ламає конституцію. Вчорашнє голосування показове.
Виділене - страшне обвинувачення в Україні. Доведи. Яким чином?
блок БПП -голосує за закони разом з регіоналами, регінали ідуть на вибори від імені порошенка мало?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
31.08.2015   23:40

24-річний боєць добровольчого батальйону "Січ" Ігор Гуменюк, якого затримали за те, що кинув гранату в правоохоронців під час пікету під Верховною Радою, виявився членом студентської "Свободи" з Кам'янця-Подільського, пише Обозреватель.

Друзі з батальйону "Січ" відгукуються про Ігоря Гуменюка, як про одного з найсміливіших захисників Пісків. Він більше відомий під псевдонімом Ігор Дубенко, був активістом громадської організації «Сокіл». У АТО Гуменюк-Дубенко пішов добровольцем і провів на передовій більше 8 місяців, у Києві перебував у відпустці.

Побратим Василь Кружак розповів про Ігоря Гуменюка як про дуже спокійного молодога патріота, який не надто цікавивться політикою.

"Спокійний, життєрадісний, завжди усміхнений, сміхотливий - я не пам'ятаю, щоб він проявляв активність в обговоренні політичних питань або ж закликав до третього Майдану", - каже Василь Кружак.

У той же час, за словами Кружака, Ігор Гуменюк був одним з найсміливіших в бою.


Журналіст Лера Бурлакова розповіла, що бачила Ігоря Гуменюка в Пісках. Невисокий хлопець не виділявся атлетичною статурою, але завжди рвався проявити себе в бою. "Він і в Авдіївці був, і в Пісках, дуже сміливий. Цей хлопець постійно втікав з ротації на фронт..."

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
скоро вальцмано авяковські тварі будуть на стовбах висіти і до їх прислужників також доберемся фінлі - в цей раз постараємя щоб не встигли втікти, як виж бляді достали
« Останнє редагування: Вересня 01, 2015, 09:16:04 09:16 від Геннадій-Умань »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
яке пожизненно? який побратим? Суд був? - ні то пішли ви... Основний факт є те що Поросенко разом з любими друзями ригами - узурпує владу і ламає конституцію. Вчорашнє голосування показове.
Виділене - страшне обвинувачення в Україні. Доведи. Яким чином?
блок БПП -голосує за закони разом з регіоналами, регінали ідуть на вибори від імені порошенка мало?
У БПП більше голосів, ніж у регіоналів. Чому не регіонали голосують разом з БПП, а навпаки по твоєму?
Ну і які саме регіонали перейшли у БПП? Давай прізвища. Це я про виділене.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
і не поможуть вам ні хлопчики якими ви прикриваєтесь ні жінки ні діти

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
скоро вальцмано авяковські тварі будуть на стовбах висіти і до їх прислужників також доберемся фінлі - в цей раз постараємя щоб не встигли втікти, як виж бляді достали
Візьмеш на себе відповідальність за події?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
і не поможуть вам ні хлопчики якими ви прикриваєтесь ні жінки ні діти
А всі перераховані у НГ службу проходять?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
скоро вальцмано авяковські тварі будуть на стовбах висіти і до їх прислужників також доберемся фінлі - в цей раз постараємя щоб не встигли втікти, як виж бляді достали
Візьмеш на себе відповідальність за події?

коли будуть вішати я буду там обіцяю - в майбутньому тобі відповідати не буду - нема часу вести дискусію з жінками

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
скоро вальцмано авяковські тварі будуть на стовбах висіти і до їх прислужників також доберемся фінлі - в цей раз постараємя щоб не встигли втікти, як виж бляді достали
Візьмеш на себе відповідальність за події?

коли будуть вішати я буду там обіцяю - в майбутньому тобі відповідати не буду - нема часу вести дискусію з жінками
Бла-бла-бла. Відповідальність візьмеш на себе?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
хай аваков бере - це він організував, я беру відповідальність тільки за те що сам зробив особисто...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Цiкава, змiстовна, кутьтурна дискусiя...
 :smiley24:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
так ви ж нічого крім особистостей не вмієте. я написав все по пунктам - є заперечення в студію.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Аваков давно перевершив свого вчителя захарченка - той хоч якусь видимість занності створював.
Музичко, вбивці бузини, ПС, Свобода... хто далі? А цей фейсбучний поц оголошує винними ще до суду...
Навіть янукович не настільки цинічний як Порося, а так звичайно путен називає нас фашистами а пеця ворогами української нації, якщо обоє говорять одне і теж то напевне вони однодумці? Ідем далі вся провокація біля ради спланована пецьою і виконана аваковим, паляться хлопці. Хто кричить піймай злодія?. Невже порошенко настільки геніальний що перевихова регіоналів? Щось дуже великі сумніви, але тут таки цікаві нюанси риги=сепари голосують за тещо йому треба, а він назначає їх на пости і виставляє їх кандидатами від БПП (мер м. Дружківка сюжет ТСН один з багатьох таких кандидатів).

Тільки що приїхав з києва...
1. Ми їхали на мирну акцію, багато що можна зробити прапором?
2. Я обійшов всю маріїнку і виникло цікаве питання чому перед радою стояли реально діти а спецназ ховався в парку.
3. аваков в котре збрехамши, уважно дивився декілька відео, в того що кидав нібито бояву грануту жодної символіки свободи.
4. Знов аваков збрехавши про бойову гранату граната не димить у повітрі і не вибухає чорним димом, і осколки не пробивають наскрізь, і ранить 120 чоловік ахренеть дайте 3, навіть "ф1" - оборонна таких поранень не дає.
5. Дуже великий сумнів у кількості поранених силовиків більше 120 а пікетувальників тільки один?
6. Аваков, що суд останньої інстанції, знову призначив винних?
7. А тим часом обшукують штаб батальйону СІЧ і затримують бійців.
Тільки у мене виникає думка щодо занадто великої кількості співпадінь.
8. і останнє хто б не кинув гранату Аваков винний тому що не забезпечив охорону мітингу.


З ціх всіх нюансів вилазить висновок який дуже смердить. Самі додумаєтесь? чи навести?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427


З ціх всіх нюансів вилазить висновок який дуже смердить. Самі додумаєтесь? чи навести?

нехай мене забанять але.. придурок ти

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848


З ціх всіх нюансів вилазить висновок який дуже смердить. Самі додумаєтесь? чи навести?

нехай мене забанять але.. придурок ти
ну просто шедевр висновків, конкретно по пунктам інакше ти злився...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539


З ціх всіх нюансів вилазить висновок який дуже смердить. Самі додумаєтесь? чи навести?

нехай мене забанять але.. придурок ти

хіба це не твоє амплуа на цьому сайті ?