Автор Тема: Сьогодні в Україні триває повзуча русифікація(дослідження)  (Прочитано 650 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Така співуча нація!...
Калінка-малінка б...дь...  :lol: :lol: :lol:

If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ця "співуча нація" співає будь-якою мовою, яку окупант нав"яже.

Бо яка різниця? Аби пісня була гарна!
тому й співуча.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Інфографіка показує, що навпаки відбувається повзуча українізація.

Як би не казилась мразюка Фаріон
« Останнє редагування: Вересня 01, 2015, 11:27:55 23:27 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
не уважно ти читав. Якщо на 24-році незалежності при формальні єдиній державній мові така мовна ситуація в Україні - то це наче вирок.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Все вирішує столиця. Якщо Київ не перейде на українську, то нітуя не буде доброго. Але знаючи добре кіян, можу сказати впевнено - не перейде столиця на українську. Бо оні там всє вчониє.  :smilie2:

“Я вам не как нібудь што, а што нібудь как!“ (с)

Тут були дві фросі з Одеси - їм українська як сіль на рану...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
не уважно ти читав. Якщо на 24-році незалежності при формальні єдиній державній мові така мовна ситуація в Україні - то це наче вирок.

якщо кожного року збільшується частка української мови згідно наданих графіків в різних сферах вжитку
то це називається повзуча українізація

для порівняння русифікація відбувалась приблизно 0.5-1% на рік за радянської влади.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Все вирішує столиця. Якщо Київ не перейде на українську, то нітуя не буде доброго. Але знаючи добре кіян, можу сказати впевнено - не перейде столиця на українську. Бо оні там всє вчониє.  :smilie2:

“Я вам не как нібудь што, а што нібудь как!“ (с)

Тут були дві фросі з Одеси - їм українська як сіль на рану...  :gigi:

Але вони були такі патріотки - шо піздєц, шо прямо їм хуйло в рот не клади.

А щодо Києва - то ним як і Україною ніхто толком не займався 23 роки. В Києві й сьогодні не можливо знайти, наприклад, бодай одні курси водіїв, укр. мовою, або курси комп"ютера для початківців.

тому що всім все похуй.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Все вирішує столиця. Якщо Київ не перейде на українську, то нітуя не буде доброго. Але знаючи добре кіян, можу сказати впевнено - не перейде столиця на українську. Бо оні там всє вчониє.  :smilie2:

“Я вам не как нібудь што, а што нібудь как!“ (с)

Тут були дві фросі з Одеси - їм українська як сіль на рану...  :gigi:
ще декілька років тому в києві було більше української - на разі її майже не чутно(
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
не уважно ти читав. Якщо на 24-році незалежності при формальні єдиній державній мові така мовна ситуація в Україні - то це наче вирок.

якщо кожного року збільшується частка української мови згідно наданих графіків в різних сферах вжитку
то це називається повзуча українізація

для порівняння русифікація відбувалась приблизно 0.5-1% на рік за радянської влади.

Головне - там де мова живого спілкування, там де нема законодавчого примусу.

ФМ станції, ресторани, кафе, газети, журнали, телевізійний контент.

Всілякі недержавні курси й школи, мова яких не регулюється законодавчо Про книговидання я й мовчу. При УРСР був набагато вищий % україномовних книжок.
Зараз трохи зменшилось кількість книжок з РФ, бо війна. Війна закінчиться і ніхто навіть не може собі уявити з якою швидкістю полізе кацапомовний контент в Україну.

Під гаслами" Да хватіт уже  ругаться, уже вєдь нє война! Нужно общаться! Нужно прощать друг другу!" і т.п. традиційна манкуртська хохляцька лабуда.

Бо хахли їбонуті, все швидко забувають. Тому втрати територій, війни й голодомори.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
ФМ станції, ресторани, кафе, газети, журнали, телевізійний контент.
там якраз така статистика і подана
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч