Автор Тема: Розцінки на свободівські мітинги  (Прочитано 2202 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #30 : Вересня 04, 2015, 01:24:25 13:24 »
І я мовчу, щоб не зашкодити соратникам.

 Так где был ПС , ну и Ярош под парламентом? Что-то никаких заявлений от соратников не слышно.
Була заява Яроша. Якщо цікаво, шукай.
Ладно, на -
Цитувати
Завжди був проти будь-яких домовленостей з Москвою. Завжди вважав, що розраховувати на гнилу політику сучасної Європи не можна. Завжди був переконаний, що тільки єдиний народ може перемогти Путіна і його російсько-терористичну зграю. Я своїх принципів не змінював і ніколи не зміню.
Але, при цьому, я впевнений, що доводити ситуацію до кривавого протистояння зараз, коли є ще масса політичних важелів впливу на неї - це ідіотизм та гра на руку не тільки зовнішньому, але і внутрішньому ворогу.
Адже на Печерських пагорбах дуже багато тих, хто спить і бачить як українці йдуть шляхом кривавого бунту, знищуючи Державу, замість стати на шлях Національної революції, здолати режим внутрішньої окупації та здобути омріяні Свободу, Справедливість та Добробут.
Шкода, що багато справжніх патріотів не розуміють цієї фсбешної багатоходівки...
Але, нічого. Прорвемося... Українці все одно переможуть!
Слава Україні!
« Останнє редагування: Вересня 04, 2015, 01:27:12 13:27 від аматорка »

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #31 : Вересня 04, 2015, 01:35:16 13:35 »

Була заява Яроша. Якщо цікаво, шукай.
Ладно, на -
Цитувати
Завжди був проти будь-яких домовленостей з Москвою. Завжди вважав, що розраховувати на гнилу політику сучасної Європи не можна. Завжди був переконаний, що тільки єдиний народ може перемогти Путіна і його російсько-терористичну зграю. Я своїх принципів не змінював і ніколи не зміню.
Але, при цьому, я впевнений, що доводити ситуацію до кривавого протистояння зараз, коли є ще масса політичних важелів впливу на неї - це ідіотизм та гра на руку не тільки зовнішньому, але і внутрішньому ворогу.
Адже на Печерських пагорбах дуже багато тих, хто спить і бачить як українці йдуть шляхом кривавого бунту, знищуючи Державу, замість стати на шлях Національної революції, здолати режим внутрішньої окупації та здобути омріяні Свободу, Справедливість та Добробут.
Шкода, що багато справжніх патріотів не розуміють цієї фсбешної багатоходівки...
Але, нічого. Прорвемося... Українці все одно переможуть!
Слава Україні!

 Все понятно. А чем его люди под парламентом занимались?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #32 : Вересня 04, 2015, 01:54:11 13:54 »
І все-таки, яким боком шарпанина Свободи до шашко- та гранатометань, не кажучи про стрілянину?
...
Здається, що справа таки у позиції партії.

Стоп-стоп-стоп! Давайте по хронології. Що було першим: позиція партії чи фейсбучний "вирок" Авакова?
Чи методичка? :smilie3:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #33 : Вересня 04, 2015, 02:25:48 14:25 »
Та всі там багато поо що мовчать. І я мовчу, щоб не зашкодити соратникам.

Сподіваюсь, хоч Тьому Скоропадского чи Бляхера-Бєрьозу у Свободі не вважають соратниками?!
Бо, коли такі "соратники" починають боротись за "волю" України, то, як правило, це закінчується звільненням України від кількох мільйонів чи й десятків мільйонів українців в результаті війн, голодоморів або депортацій.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #34 : Вересня 04, 2015, 02:38:56 14:38 »

Була заява Яроша. Якщо цікаво, шукай.
Ладно, на -
(click to show/hide)

Ах, яка красива заява! Комар носа не підточить.
У мене завжди викликали захоплення випускники "Лісової" школи своїм умінням висловлюватись чітко та лаконічно, а головне, "правильно".
Правда, Ярошу, який, схоже, школу не проходив, рідко надають слово.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #35 : Вересня 04, 2015, 02:43:25 14:43 »

Була заява Яроша. Якщо цікаво, шукай.
Ладно, на -
(click to show/hide)

Ах, яка красива заява! Комар носа не підточить.
У мене завжди викликали захоплення випускники "Лісової" школи своїм умінням висловлюватись чітко та лаконічно, а головне, "правильно".
Правда, Ярошу, який, схоже, школу не проходив, рідко надають слово.

 :smiley24:

Точнісінько Як Свирид Опанасович Голохвастов

  Конешно же Да! Но всьоже Нет!  :lol:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #36 : Вересня 04, 2015, 03:06:45 15:06 »
І я мовчу, щоб не зашкодити соратникам.

 Так где был ПС , ну и Ярош под парламентом? Что-то никаких заявлений от соратников не слышно.

Мовчання - золото, дитино моя :) Я вважаю за потрібне помовчати на цю тему і це моє право.
Колись напишу мемуари.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #37 : Вересня 04, 2015, 03:13:35 15:13 »
Та всі там багато поо що мовчать. І я мовчу, щоб не зашкодити соратникам.

Сподіваюсь, хоч Тьому Скоропадского чи Бляхера-Бєрьозу у Свободі не вважають соратниками?!
Бо, коли такі "соратники" починають боротись за "волю" України, то, як правило, це закінчується звільненням України від кількох мільйонів чи й десятків мільйонів українців в результаті війн, голодоморів або депортацій.

Не вважають. Але я знаю Скоропадського років десять і він мій соратник. Мій чоловік знає Яроша багато років і вважає його  своім соратником. В націоналістичній тусовці все дуже тісно переплетено.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #38 : Вересня 04, 2015, 03:42:06 15:42 »
Та всі там багато поо що мовчать. І я мовчу, щоб не зашкодити соратникам.

Сподіваюсь, хоч Тьому Скоропадского чи Бляхера-Бєрьозу у Свободі не вважають соратниками?!
Бо, коли такі "соратники" починають боротись за "волю" України, то, як правило, це закінчується звільненням України від кількох мільйонів чи й десятків мільйонів українців в результаті війн, голодоморів або депортацій.

Не вважають. Але я знаю Скоропадського років десять і він мій соратник. Мій чоловік знає Яроша багато років і вважає його  своім соратником. В націоналістичній тусовці все дуже тісно переплетено.

Завжди приємно почути підтвердження своїм здогадкам практично з перших вуст.
Тобто, з часів Франка у партійному будівництві нічого не змінилось. :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #39 : Вересня 04, 2015, 04:55:03 16:55 »
Та всі там багато поо що мовчать. І я мовчу, щоб не зашкодити соратникам.

Сподіваюсь, хоч Тьому Скоропадского чи Бляхера-Бєрьозу у Свободі не вважають соратниками?!
Бо, коли такі "соратники" починають боротись за "волю" України, то, як правило, це закінчується звільненням України від кількох мільйонів чи й десятків мільйонів українців в результаті війн, голодоморів або депортацій.

Не вважають. Але я знаю Скоропадського років десять і він мій соратник. Мій чоловік знає Яроша багато років і вважає його  своім соратником. В націоналістичній тусовці все дуже тісно переплетено.

Скоропадський - це той кацап на прізвище Бичков, який активно бухає ?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #40 : Вересня 04, 2015, 05:12:33 17:12 »
Та всі там багато поо що мовчать. І я мовчу, щоб не зашкодити соратникам.

Сподіваюсь, хоч Тьому Скоропадского чи Бляхера-Бєрьозу у Свободі не вважають соратниками?!
Бо, коли такі "соратники" починають боротись за "волю" України, то, як правило, це закінчується звільненням України від кількох мільйонів чи й десятків мільйонів українців в результаті війн, голодоморів або депортацій.

Не вважають. Але я знаю Скоропадського років десять і він мій соратник. Мій чоловік знає Яроша багато років і вважає його  своім соратником. В націоналістичній тусовці все дуже тісно переплетено.

Завжди приємно почути підтвердження своїм здогадкам практично з перших вуст.
Тобто, з часів Франка у партійному будівництві нічого не змінилось. :smilie1:

Я не жила у часи Франка, тому мені нема з чим порівнювати.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #41 : Вересня 05, 2015, 01:06:27 13:06 »

Я не жила у часи Франка.

Та й я теж. Але деякі його твори цитують:
Цитувати
Коли я  ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то  за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #42 : Вересня 06, 2015, 08:16:47 08:16 »
І все-таки, яким боком шарпанина Свободи до шашко- та гранатометань, не кажучи про стрілянину?
...
Здається, що справа таки у позиції партії.

Стоп-стоп-стоп! Давайте по хронології. Що було першим: позиція партії чи фейсбучний "вирок" Авакова?
Чи методичка? :smilie3:
По хронології першими були бійки під парламентом. Потім граната, потім не "вирок", а обвинувачення Авакова.
А потім Тягнібоку достатньо було засудити дії деяких мітингувальників.
Згодом він хвалився тим, що рятував бійців НГ від мітингувальників, що були вихоплені з ланцюгу. Якщо рятував, то засуджує дії тих, що лупцював бійців, що не давали пройти мітингувальникам у будівлю парламенту? Чи виправдовує "народним гнівом"?
Як на мене, справа тільки у цьому. Звісно, якщо мова йде про партію.
От заява Авакова.
(click to show/hide)
Так, це політична заява. Але не "вирок", а обвинувачення. Чи може міністр ВС робити такі заяви? Це можна обговорювати, особисто у мене немає тут ясності. Але позиція партії ВО Свобода щодо силового варіанту протесту не може залежати від слів міністра ВС. Окремо реакція на слова Авакова, окремо позиція партії щодо силового варіанту протесту.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #43 : Вересня 06, 2015, 08:23:07 08:23 »

Була заява Яроша. Якщо цікаво, шукай.
Ладно, на -
(click to show/hide)

Ах, яка красива заява! Комар носа не підточить.
У мене завжди викликали захоплення випускники "Лісової" школи своїм умінням висловлюватись чітко та лаконічно, а головне, "правильно".
Правда, Ярошу, який, схоже, школу не проходив, рідко надають слово.
Не сам писав чи що?  :smilie3:
Як на мене, там повний набір приємних слів на всі політичні смаки та зернятко посередині -
Цитувати
доводити ситуацію до кривавого протистояння зараз, коли є ще масса політичних важелів впливу на неї - це ідіотизм

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #44 : Вересня 06, 2015, 12:53:09 12:53 »
Ах, яка красива заява! Комар носа не підточить.
У мене завжди викликали захоплення випускники "Лісової" школи своїм умінням висловлюватись чітко та лаконічно, а головне, "правильно".
Правда, Ярошу, який, схоже, школу не проходив, рідко надають слово.
Не сам писав чи що?  :smilie3:

Можливо, як вчителю української, йому доручають переклад та корекцію.

Питання, з якої перекладають: русіш, інгліш чи ідіш? :smilie7:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #45 : Вересня 06, 2015, 02:16:21 14:16 »
І все-таки, яким боком шарпанина Свободи до шашко- та гранатометань, не кажучи про стрілянину?
...
Здається, що справа таки у позиції партії.

Стоп-стоп-стоп! Давайте по хронології. Що було першим: позиція партії чи фейсбучний "вирок" Авакова?
Чи методичка? :smilie3:
По хронології першими були бійки під парламентом. Потім граната, потім не "вирок", а обвинувачення Авакова.
А потім Тягнібоку достатньо було засудити дії деяких мітингувальників.
Згодом він хвалився тим, що рятував бійців НГ від мітингувальників, що були вихоплені з ланцюгу. Якщо рятував, то засуджує дії тих, що лупцював бійців, що не давали пройти мітингувальникам у будівлю парламенту? Чи виправдовує "народним гнівом"?
Як на мене, справа тільки у цьому. Звісно, якщо мова йде про партію.
От заява Авакова.
(click to show/hide)
Так, це політична заява.  Чи може міністр ВС робити такі заяви?

Маєте на увазі, чи може міністр ВС так тупо палитись?
Може! Якщо це Аваков з бєніной сінагогі!  :gigi:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #46 : Вересня 06, 2015, 04:15:28 16:15 »
гроші на свободівськи митінги це дурня
а ось ще більше дурня


Олександр Аронець поширює подія від Lera Burlakova.
6 год ·
Сьогодні «Свобода» спільно з іншими організаціями проведе концерт на підтримку політвʼязнів-захисників Конституції, яких режим призначив винними за події 31 серпня під Верховною Радою.
Захід відбудеться біля Ізолятора тимчасового тримання (провулок Косогірний, 7), де утримують хлопців. Більшість із них – це учасники російсько-української війни, всі вони – активні громадяни, що не один рік борються за наповнення України українським змістом.
Захід триматиме з 16:00 до 22:00.
Приходь сам, приводь друзів!
Наші побратими скучили за нашими голосами та духом волі!


Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #47 : Вересня 06, 2015, 06:26:16 18:26 »
Ах, яка красива заява! Комар носа не підточить.
У мене завжди викликали захоплення випускники "Лісової" школи своїм умінням висловлюватись чітко та лаконічно, а головне, "правильно".
Правда, Ярошу, який, схоже, школу не проходив, рідко надають слово.
Не сам писав чи що?  :smilie3:

Можливо, як вчителю української, йому доручають переклад та корекцію.

Питання, з якої перекладають: русіш, інгліш чи ідіш? :smilie7:
Щось мене хвилювало в "ідіш". Але дійшло  :smilie3: В Ізраїлі же іврит? То це про життя євреїв в Німеччині? Ідіш говорять дуже схожий на німецький  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #48 : Вересня 06, 2015, 06:29:20 18:29 »
Маєте на увазі, чи може міністр ВС так тупо палитись?
Може! Якщо це Аваков з бєніной сінагогі!  :gigi:
Не зрозуміла? Це про те, що Ляшка не згадує?
Якісь складні конструкції. Можете пояснити?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Розцінки на свободівські мітинги
« Reply #49 : Вересня 07, 2015, 06:55:00 18:55 »
Маєте на увазі, чи може міністр ВС так тупо палитись?
Може! Якщо це Аваков з бєніной сінагогі!  :gigi:
Не зрозуміла? Це про те, що Ляшка не згадує?
Якісь складні конструкції. Можете пояснити?

Та які там конструкції?!
Сінагога не вельми тужиться маскувати свої "многоходовкі".
Грубо штопає.