Автор Тема: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва  (Прочитано 3218 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #30 : Вересня 23, 2015, 05:25:04 17:25 »
Бум, а де ти взяв, що КлЯчко - еврей, як i Берьоза?..
Останнiй, як i Корбан - не прохiднi - сто пудов.
Омеля, може, когось й влаштовуе - тих, хто його пам'ятае, коли вiн був "Народний" Мэр, як Ю. Лужков в Москвi.
Однак, час Омелi... давно пройшов, а його "Преса" - то макулатура раннiх часiв...
Дивно,  що вiд Косатоi потвори... нема агiток - палатки - лише РехФорматорiв, а преса - ВО Свобода - вже другий номер у скриньку кинули - первший був в суботу, на ярмарцi...
КлЯчко - взагалi не розглядаю, як кандидата - Губу... будуть проштовхувати люди Порошенка.
Вiд РехФорматорiв... лiзе якийсь Демчев, зi своiм "Киевским Носорогом".
Така дурня - той Носорiг, як i банус бiля "Фуршету" - "Справжньому меру висточiть рiк, аби невести порядок в мiстi".
На фото - якийсь надутий алкаш, мо, ви мене тiкi оберить, я вам покажу, як працювати треба...
 :smilie7: 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #31 : Вересня 24, 2015, 12:06:05 00:06 »
Бум, а де ти взяв, що КлЯчко - еврей, як i Берьоза?..
Останнiй, як i Корбан - не прохiднi - сто пудов.
Омеля, може, когось й влаштовуе - тих, хто його пам'ятае, коли вiн був "Народний" Мэр, як Ю. Лужков в Москвi.
Однак, час Омелi... давно пройшов, а його "Преса" - то макулатура раннiх часiв...
Дивно,  що вiд Косатоi потвори... нема агiток - палатки - лише РехФорматорiв, а преса - ВО Свобода - вже другий номер у скриньку кинули - первший був в суботу, на ярмарцi...
КлЯчко - взагалi не розглядаю, як кандидата - Губу... будуть проштовхувати люди Порошенка.
Вiд РехФорматорiв... лiзе якийсь Демчев, зi своiм "Киевским Носорогом".
Така дурня - той Носорiг, як i банус бiля "Фуршету" - "Справжньому меру висточiть рiк, аби невести порядок в мiстi".
На фото - якийсь надутий алкаш, мо, ви мене тiкi оберить, я вам покажу, як працювати треба...
 :smilie7: 


Здрасьтє-пажалуста !

А якщо я тобі скажу, що чоловік, який був би дуже (100%-но) схожий на Бараке Обаму є не представник білої європоїдної раси ( як династія Бушів, Рейган, Клінтон і т.д.) , а мулат? Хіба це треба бути кандидатом наук з антропології, щоб побачивши Кличка і навіть не знаючи його імені й прізвища зразу ж точно сказати: ЦЕ МАЙЖЕ 100% єврей!.

Для мене єврей - це поняття, перш за все,расово-антропологічне. А потім всі інші ознаки.
Яценюк 5 років тому назад аж вишиванку рвав на грудях і малював брошурки зі своїм родоводом, стверджуючи , що він українець. Це те саме, якби Барак Обама стверджував би що він ніякий не напівнегр.
.............
Колись давно в одному інтерв"ю Кличко розповідав, що мати його батька - єврейка.
А от де кличківська мати? Хто вона? Про неї всі останні роки не було ні фото, ні інформації. Дуже я хотів би глянути на неї. Там мабуть така "красавіца", що таких вже не залишилось ні в Жмеринці ні в Одесі.
Я, між іншим, навіть бачив могилу, де похований батько Кличка і там же поруч ця мати Кличкового батька., тобто бабуся. (с. Гнідин, Бориспільського району, в мене там похований один родич.) Могила абсолютно середньостатистична, не понтовита і без наворотів, але зроблені якісно і зі смаком. Всі написи на цих двох могилах укр. мовою( між іншим). В бабусі якесь трохи дивне прізвище, повністю на італійський манер.
І дуже цікаво було б дізнатичь дівоче прізвище матері братів Кличків.
.
Ну та ладно. Я зараз навіть не про це. Якби цей Кличко був би хоча б україномовним чиновником, як Омеля, то в мене ставлення до нього було б помітно інше.
Але ж губатий , цуко, охуїв в кінець. Де тільки можна - шпрехає ублюдок, кацапською. Омеля такого ніколи не робив
То тоді постає запитання: хто ми і в якій країні ми живем, якщо для мера столиці російська мова - майже норма ???
На хую я бачив такого мера((( Це не мер столиці , а це переконаний ворог України. Бо якщо чиновник такого рівня вважає російську мову допустимою, то все, далі говорити нема про що.
........
Про Берьозу. Вперше я цього афериста побачив в березні 2014 р. Раніше я про цього артиста навіть не знав нічого. Потім в телевізорі з"являється расовий жидок ( в ток-шоу Кисельова). Єврейських антропологічних рис в Берьози трохи менше ніж в Кличка. Але Берьозу можна навіть і не бачити, щоб безпомилково визначити його етнічне походження. Перш за все - це стиль викладення думок, стиль висловлювань. такий собі самовпевнений, але вміру. НУ і звичайно ж нахабна кацапська мова, яка полізла з нього відразу, моментально.
Відвертий ігнораж укр. мови. І примітивний понтовитий піар - закрити ігрові салони і т.п.
Потім я поціквився й дізнався, що цей артист навіть пожив в Ізраїлі, а як там довелося йти до війська то відразу втік до України. Серед євреїв-ашкеназі таких немало.
.
Про берьозу можна навіть іне говорить нічого. Він на телеекрані наче зійшовший живий персонаж з оповідань Бабеля ( чи наче типовий персонаж антисемітських анекдотів).
....Взагалі то в Києві єврейська кров легко визначається впевненою російськомовністю. Звичайно ж є повно російськомоних киян і зовсім не євреїв. Але там володіння укр. мовою хоча б на пасивному рівні. І ставлення до захисту російської мови, як правило, просто байдуже.
Якщо якийсь "корінний киянин" стійко захищає збереження перспектив рос. мови в Україні й в Києві - там завжди значний відсоток єврейської крові ( прикладів повно, один Діма Табачник чого вартий).

Чистокровних росіян в Києві майже нема.
.
Про інших кандидатів.
В Кличка більше шансів ніж в Омелі, це так. Я ж сказав, кияни за останні роки отупіли ( і ще й ожидовились, мотороли й гіви на них нема, йо ма-йо. Хоча я й сам киянин). Да, Омеля старий, але здоров"я ще є, справиться краще за Кличка.
Демчев - це взагалі комедія, це чистий піздєц і більше нічого ))))
.
До Корбана в мене ставлення позитивне. Хоч він і російськомовний єврей, але в Корбана дуже значущі характеристики:
1) Ворог для Росії
2) З команди Бені, який теж ворог для Росії
Не знаю для кого як, але для мене це важливо.

НУ і ще - ворог Петі і БПП, для мене це теж важливо і навіть дуже.
Все і всіх хто лояльний до Порошенка вважаю своїми особистими ворогами.
.
В 1 турі голосуватиму за Омелю. Навіть якщо Бондаренко не зніме кандидатуру, то все одно за омелю, бо в Омелі більше шансів потрапити в 2-й тур. Якщо побачу що в них шанси рівні - тоді за Бондаренка.
На третьому місці в мене Корбан ( Після омелі і Бондаренка).
Якщо Корбан потрапить до другого туру - то голосуватиму за Корбана і аж бистро, ще й в безкоштовні состерігачі запишусь ;)))))
І заміть: навіть не зважаючи на те що Корбан російськомовний єврей. Хай тепер хтось скаже, що я антисеміт ;)))
Бо якби не Корбан і не Коломойський рік назад, то Україн вже б не існувало, бо жити без півд.-сх. областей було б проблематично, майже неможливо. Корбан проявив себе в ділі.
Кличко -це тупе олігархічне чмо, ще й з ледве приховуваним русофільством.
.
Кличко в 2-му турі буде ( якщо не буде - то я на радощах нап"юсь до безпам"ятства).
В 2 му турі голосуватиму за будь-кого крім Кличка, навіть за Думчева.
Крім Берьози. Якщо Берьоза буде в 2-му турі з Кличком - то просто обпишу бюлетень матюками і все.
« Останнє редагування: Вересня 24, 2015, 12:11:54 00:11 від Бумеранг »

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #32 : Вересня 24, 2015, 12:19:58 00:19 »
Я пропоную модератору або відправити в бан Бумеранга за расизм та розпалювання міжнаціональної ворожнечі, або публічно задекларувати припустимість розпалювання міжнаціональної ворожнечі на цьому форумі.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #33 : Вересня 24, 2015, 12:27:34 00:27 »
Я пропоную модератору або відправити в бан Бумеранга за расизм та розпалювання міжнаціональної ворожнечі, або публічно задекларувати припустимість розпалювання міжнаціональної ворожнечі на цьому форумі.
А чого ти такий стурбований ?????????????????
Я ж сказав, що голосуватиму за будь-якого кандидата в 2 турі крім Кличка й Берьози.

А за Корбана ще й навіть з неприховуваною радістю !)))
То де розпалювання???
Якщо в Президенти піде Коломойський то й за нього і не в останню чергу, щоб усунути шоколадного негідника.

То де розпалювання ???

В мене до всіх українців ставлення різне і до євреїв ставлення не до всіх однакове ( навіть до російськомовних).
........

А хто ти сам ? Мабуть або в шлюбі з неукраїнкою, або прислуговуєш неукраїнцям.
Або.... Навіть не знаю.

До Кличка в мене негативне ставлення не за єврейство, а за нав"язливу російськомовність.
Корбан він просто укр. не володіє, але він в Києві варяг.
А ті двоє - вороги всього українського чіткі й однозначні.
« Останнє редагування: Вересня 24, 2015, 12:40:29 00:40 від Бумеранг »

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #34 : Вересня 24, 2015, 01:37:36 01:37 »
Я пропоную модератору або відправити в бан Бумеранга за расизм та розпалювання міжнаціональної ворожнечі, або публічно задекларувати припустимість розпалювання міжнаціональної ворожнечі на цьому форумі.
А чого ти такий стурбований ?????????????????
Я ж сказав, що голосуватиму за будь-якого кандидата в 2 турі крім Кличка й Берьози.

А за Корбана ще й навіть з неприховуваною радістю !)))
То де розпалювання???
Якщо в Президенти піде Коломойський то й за нього і не в останню чергу, щоб усунути шоколадного негідника.

То де розпалювання ???

В мене до всіх українців ставлення різне і до євреїв ставлення не до всіх однакове ( навіть до російськомовних).
........

А хто ти сам ? Мабуть або в шлюбі з неукраїнкою, або прислуговуєш неукраїнцям.
Або.... Навіть не знаю.

До Кличка в мене негативне ставлення не за єврейство, а за нав"язливу російськомовність.
Корбан він просто укр. не володіє, але він в Києві варяг.
А ті двоє - вороги всього українського чіткі й однозначні.

Не вдавай з себе дурника. Якщо ти вживаєш національність людини задля її характеристики, то це є расизмом. Ставлення різне може бути до людини, а не до єврея. До того ж, ти називаєш їх так, як їм не подобається (та ще й пишеш жирним). І якщо ти це робиш це проти їхньої волі, то ти виказуєш неповагу.

І я не повинен тут перед тобою, дикуном, звітувати про свою національність, бо це тільки моя приватна справа. Я — громадянин та патріот України, на відміну від тебе, що працює на путєнську хвойду. І ось це — дійсно важливо, а не моя національність. Судити людину за її національністю, статтю, кольором волосся, сексуальною орієнтацією та іншими непридбаними ознаками — це дикунство. А українською Кличко розмовляє не гірше за йулю. «Я малілася...» Тьху.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #35 : Вересня 24, 2015, 09:08:39 09:08 »
Пропоную раз i назавжди залишити тему нацiональностi одних кандидатiв перед iншiми.
Майже 40 млн. населення Украiни... поважае еврейський нарiд та культуру i нiколи не спуститься до образ, коли мова йде не про нац. того чi iншого кандидата, а про дiловi якостi наступного Мэра Столицi.
Також нагадаю Буму, що, навiть за нiком - на будь якому сайтi - можна визначiти IP адресу й розшукати вiртуального пвсевдо-патрiота, який нехтуе Законами й порядками, не кажучi про Правила поведiнки СУПа, на якому чiтко вказано, що неприпустима нац. ворожнеча в будь яких повiдомленнях и питаннях, спiлкування в приватi або на форумi.
По сутi - згоден з тим, що Омеля, мо, й набере якийсь позитиФ, но Влада не дасть колишньому Меру зелене свiтло, хоч яким би Сан Санич не був разумним та принциповим.
Щодо Корбана - треба знати людину - хто вона, його плани й погляди...
Демчев - пустопорожне лаяло на КлЯчко - Ось я прийду та ви побачiте...
Свобода - Мирний... - це взагалi хто такий, яка е програма, де вiн зараз?..
Кого ще побачать кияни в списках?...
Щось надто мало...
А час йде...
 :smilie7:     
 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #36 : Вересня 24, 2015, 09:24:17 09:24 »
А список того чим він соромиться є?
На жаль не знайшла. Може соромиться звітувати про це?  :smilie3:
То спитай у нього, ну наприклад, чи не соромно йому за підвищення ціни на проїзд?
Чому б тобі самому не спитати про таке? Особисто мені соромно :smilie5:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #37 : Вересня 24, 2015, 09:32:25 09:32 »
...
Оптимально таки схиляюсь до Клічка.
Оптимально за яким критерієм?  :smilie8:

Меншої шкоди місту.Бо якщо почнеться старий добре знайомий міжпартійний срач, прибирання вулиць стане другорядним пріоритетом нового мера.
Мені перше речення подобається, а друге - ні. Я згодна з тим, що лікарський принцип "не нашкодь" слушний для великого міста. Це якби живий організм, який не керується з кабінету, умовне кажучи. А щодо однопартійності мера Києва та президента ... якось недемократично  :smilie7: Парламент кудись сховався. А там в більшості декілька партій  :smilie3: НФ же ще не об'єднався з Солідарністю  :smilie8: ... начебто.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #38 : Вересня 24, 2015, 09:54:43 09:54 »
...
Я правильно зрозуміла, - "єврейство" не має значення? І мова також?  :smilie3:
Ну і?
Ти не хочеш бути євреєм чи що? Навіщо ця нав'язлива тема "єврейства" ні про що.
(click to show/hide)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #39 : Вересня 24, 2015, 01:37:05 13:37 »
...
Я правильно зрозуміла, - "єврейство" не має значення? І мова також?  :smilie3:
Ну і?
Ти не хочеш бути євреєм чи що? Навіщо ця нав'язлива тема "єврейства" ні про що.
(click to show/hide)

Аматорко, скільки разів ми з тобою тут дискутували, таке враженя, що ти не читаєш мої пости, але чомусь по них задаєш до мене запитання ( запитання такі, наче ти з космосу прилетіла).

Бум, а де ти взяв, що КлЯчко - еврей, як i Берьоза?..
Останнiй, як i Корбан - не прохiднi - сто пудов.
Омеля, може, когось й влаштовуе - тих, хто його пам'ятае, коли вiн був "Народний" Мэр, як Ю. Лужков в Москвi.
Однак, час Омелi... давно пройшов, а його "Преса" - то макулатура раннiх часiв...
Дивно,  що вiд Косатоi потвори... нема агiток - палатки - лише РехФорматорiв, а преса - ВО Свобода - вже другий номер у скриньку кинули - первший був в суботу, на ярмарцi...
КлЯчко - взагалi не розглядаю, як кандидата - Губу... будуть проштовхувати люди Порошенка.
Вiд РехФорматорiв... лiзе якийсь Демчев, зi своiм "Киевским Носорогом".
Така дурня - той Носорiг, як i банус бiля "Фуршету" - "Справжньому меру висточiть рiк, аби невести порядок в мiстi".
На фото - якийсь надутий алкаш, мо, ви мене тiкi оберить, я вам покажу, як працювати треба...
 :smilie7: 



Ну та ладно. Я зараз навіть не про це. Якби цей Кличко був би хоча б україномовним чиновником, як Омеля, то в мене ставлення до нього було б помітно інше.
Але ж губатий , цуко, охуїв в кінець. Де тільки можна - шпрехає ублюдок, кацапською. Омеля такого ніколи не робив
То тоді постає запитання: хто ми і в якій країні ми живем, якщо для мера столиці російська мова - майже норма ???
На хую я бачив такого мера((( Це не мер столиці , а це переконаний ворог України. Бо якщо чиновник такого рівня вважає російську мову допустимою, то все, далі говорити нема про що.


В останнюму абзаці висловлено моє розуміння значимості української мови.
« Останнє редагування: Вересня 24, 2015, 01:38:53 13:38 від Бумеранг »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #40 : Вересня 24, 2015, 01:58:06 13:58 »
Аматорко, скільки разів ми з тобою тут дискутували, таке враженя, що ти не читаєш мої пости, але чомусь по них задаєш до мене запитання ( запитання такі, наче ти з космосу прилетіла).
А що не так з запитаннями?
Я уважно прочитала твої "міркування" щодо кандидатів. Ти зачепив "єврейство", українську мову та лояльність до Порошенка  :smilie3:
Перші дві позиції виявились не фільтрами ні разу. Залишилась лояльність до Порошенка
Цитувати
Все і всіх хто лояльний до Порошенка вважаю своїми особистими ворогами.
.
В 1 турі голосуватиму за Омелю.
але ти впевнений, що Омельченко є не лояльним до Порошенка? До Ющенка Омельченко був начебто лояльним. Чи ні?
А Порошенко такий саме ліберал, що і Ющенко, тільки ще дипломат  :smilie3:

(click to show/hide)
« Останнє редагування: Вересня 24, 2015, 02:10:19 14:10 від аматорка »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #41 : Вересня 25, 2015, 11:07:21 11:07 »
БУВАЛИЙ.

Ось тобі ще один доказ ( про етнічне походження Берьози), так би мовити "с перших рук".
.....................................................
Борислав Береза
22 сентября в 16:57 · отредактировано · ( ФЕЙСБУК)

Сегодня с первой звездой начинается Йом Кипур. Десятый день еврейского нового года - Судный день - день искупления грехов и Высшего суда. Судный день, согласно еврейской традиции, завершается тем, что каждый еврей получает положительную или отрицательную оценку своих деяний, а на ее основе — приговор милостивый или осуждающий. Это день, когда выясняется, принята или отклонена просьба о прощении Всевышним на небесах. Именно в этот день предписывается человеку поститься, ни есть, ни пить, не заниматься ничем, кроме анализа своих поступков и помыслов.
Я прошу прощения если я кого-то обидел.

"Первым извинившийся является храбрым, первым простивший является сильнейшим и первым забывший (обиду) - является самым счастливым" Гмар хатима това.

״הראשון להתנצל הוא האמיץ ביותר, הראשון לסלוח הוא החזק ביותר, והראשון לשכוח הוא המאושר ביותר.״ גמר חתימה טובה

.....................
Інколи дивує, Бувалий, що таким дорослим людям як ти ( ми, напевно, ровесники) доводиться відкривати очі на прості елементарні речі, які очевидні.
« Останнє редагування: Вересня 25, 2015, 11:12:34 11:12 від Бумеранг »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Клiчко знову "лiзе" у Мери Киiва
« Reply #42 : Вересня 25, 2015, 12:49:53 12:49 »
Свого часу, в днi Юдейських св'ят - Рош-Ха-Шана та Йом-Кiпур... кожний поважаючiй себе представник Ради (Слуга Народу), мо, й Президент... неодмiнно поздоровляли евреiв (юдеiв) зi св'ятами.
Не бачу сенсу ритися в бiографii представникiв полiт. елiти, бо це нагадуе менi Шоу Шустера, де надто полюбляють копатися в грязi...
Знову прошу: припиняемо провокувати нац. питання: якщо довподоби, то почни зi своi улюбленцi Гюлi, яка, як вiдомо, "100 проц." украiночка.
 :Tyapnycia: