Автор Тема: happy birthday mr president  (Прочитано 832 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
happy birthday mr president
« : Вересня 26, 2015, 11:55:49 11:55 »
ОБОЗРЕВАТЕЛЬ
2 год · Змінено ·
 

Вітаємо з ювілеєм Президента України Петра #Порошенко!
Бажаємо козацького здоров'я, соломонової мудрості, міцності духу та перемог на життєвій ниві!
Хай у вашому домі та в країні завжди панують мир і злагода!
#ПривітайПрезидента




« Останнє редагування: Вересня 26, 2015, 04:34:05 16:34 від finli »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: happy birthday mr president
« Reply #1 : Вересня 26, 2015, 11:56:36 11:56 »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: happy birthday mr president
« Reply #2 : Вересня 26, 2015, 11:57:20 11:57 »
Здоровья та успіху на посаді Президента!  :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: happy birthday mr president
« Reply #3 : Вересня 26, 2015, 12:04:21 12:04 »
 :hc:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: happy birthday mr president
« Reply #4 : Вересня 26, 2015, 12:17:57 12:17 »
Здоровья та успіху на посаді Президента!  :smiley24:
Пiдтримую  :smiley24:
Хай би кто його не китикував, кращого, поки що, немае.
А не робить помилки той, хто лише... критикуе.
 :Razom:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: happy birthday mr president
« Reply #5 : Вересня 26, 2015, 12:21:59 12:21 »
А я йому бажаю здоров'я стільки, скільки він реформ зробив.  :smilie9:
Бог йому суддя!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: happy birthday mr president
« Reply #6 : Вересня 26, 2015, 12:24:00 12:24 »
А я йому бажаю здоров'я стільки, скільки він реформ зробив.  :smilie9:
Бог йому суддя!
:Sho_za:
Скiльки створили рехВорм Кравчук, Кучма, Ющенко та Янукович?
На iх фонi... Петро Ляксiiч - Герой Украiни...
 :smilie7:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: happy birthday mr president
« Reply #7 : Вересня 26, 2015, 12:26:45 12:26 »
А я йому бажаю здоров'я стільки, скільки він реформ зробив.  :smilie9:
Бог йому суддя!
:Sho_za:
Скiльки створили рехВорм Кравчук, Кучма, Ющенко та Янукович?
На iх фонi... Петро Ляксiiч - Герой Украiни...
 :smilie7:
Ну. якщо так порівнювати, то на фоні цих покидьків ПП меньший покидьок.
І що з того? Україні від того легше?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: happy birthday mr president
« Reply #8 : Вересня 26, 2015, 12:31:34 12:31 »
А я йому бажаю здоров'я стільки, скільки він реформ зробив.  :smilie9:
Бог йому суддя!
:Sho_za:
Скiльки створили рехВорм Кравчук, Кучма, Ющенко та Янукович?
На iх фонi... Петро Ляксiiч - Герой Украiни...
 :smilie7:
Ну. якщо так порівнювати, то на фоні цих покидьків ПП меньший покидьок.
І що з того? Україні від того легше?
На останнiх Виборах... на пост Преза... було чiмало Патрiотiв...
Голосували би за Гюлю... ото й жили би собi, як при комунiзмi...
 :smilie7:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: happy birthday mr president
« Reply #9 : Вересня 26, 2015, 12:36:22 12:36 »
Яка гюля. Президент і ко гальмують реформи, про це Європа й Америка відкрито говорить. Країна у такій скруті, а ці (не знаю як назкати! :smilie9:) думають про свої товсті дупи. Вони нічим не відрізняються вд старих. Тільки хитріші й усім уміють гарно посміхатись.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: happy birthday mr president
« Reply #10 : Вересня 26, 2015, 12:51:16 12:51 »
Агов...
Гілка - привітання президента України.

... жовч здають у сусідньому кабінеті  :super:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: happy birthday mr president
« Reply #11 : Вересня 26, 2015, 07:24:57 19:24 »
Агов...
Гілка - привітання президента України.

... жовч здають у сусідньому кабінеті  :super:
Зараз заспiваемо ДОВГИЕ ЛЕТА...
А де През - вiн же в ООН поiхав.
Ото СВIТ його там й поздоровить з 50 рiччям.
Яка гюля. Президент і ко гальмують реформи, про це Європа й Америка відкрито говорить. Країна у такій скруті, а ці (не знаю як назкати! :smilie9:) думають про свої товсті дупи. Вони нічим не відрізняються вд старих. Тільки хитріші й усім уміють гарно посміхатись.
Свого часу, коли Симоненко рвався до влади, вiн "урочисто поклявся" прибрати посаду Преза.
Мовляв, народ не потягне Раду й Преза.
Як бачiмо, поки що "Тягне"...
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: happy birthday mr president
« Reply #12 : Вересня 26, 2015, 07:41:17 19:41 »
а він, виявляється, молодий зовсім. Ющенко став президентом, коли йому вже було 50 ( 1954 року народження, став Президентом в грудні 2004 року, інавгурація була в січні- за місяць до 51 дня народження ). Молодше в нас нікого ще не було. Кучма народився в 1938-му році, Презом став у 1994 році, за місяці до свого 56-го дня народження. Кравчук народився в 1934 році, став Презом в грудні 1991 році, за місяць до свого 58-го дня народження

І ПМ у нас теж наймолодший за всю історію- а там досить великий список

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: happy birthday mr president
« Reply #13 : Вересня 26, 2015, 07:51:48 19:51 »
Юрий Бирюков додає 2 нові світлини.
3 год ·

Уже больше года я работаю на него. Работаю... В основном - прихожу раз или два раза в неделю и общаюсь.

Общение разное.

Иногда длинные разговоры. Иногда короткие отчеты и получение каких-то вводных задач.

У него иногда плохое настроение, и общение не клеится. Часто он сильно торопится на следующую встречу, а значит у меня несколько минут.

А иногда... Иногда мы сидим долго-долго и делимся наблюдениями, мыслями, эмоциями. И именно в такие встречи он для меня раскрывается в полном объеме как простой человек.

Как человек, который решился взять на себя ответственность за Родину. За целую страну, с миллионами граждан. С миллионами поддерживающими и миллионами нет. Но нужно работать во имя всех них, вне зависимости от их политических и эмоциональных предпочтений.

Как человек, устающий физически и морально. Но не имеющий возможности разрешить себе расслабится хоть на день.

Как человек, который идя по тончайшему льду - не имеет права на неверный шаг. Иначе раздастся отвратительный хруст и... Дальше весь букет ужаса: от фронтовой авиации и до систем залпового огня по мирным городам. Для вас, живущих от 100 и дальше километров до линии соприкосновения это фантастика? Так думали и в Краматорске, куда прилетел Торнадо-С.

Год назад я не был его фанатом, очень боялся того, что я лишь - политически выгодная пешка. Но меня подталкивали, ставили задачи и благодарили за достижения (за ошибки ругали, ага). И давали возможность создавать что-то, добиваться чего-то. А не просто "торговать лицом".

Я точно знаю момент, когда я поверил ему окончательно. Когда окончательно доверился.

14 октября 2014 года, 02:32 ночи. Когда я передал ему от киборгов ДАПа смешной и трогательный сувенир, а он долго не мог сказать дежурно-протокольные слова благодарности, проталкивая их сквозь бурлящий комок в горле.

Ровно в тот момент я стал порохоботом. И остаюсь им.

Для меня он - Президент. Которого я сегодня искренне поздравляю с днем рождения. Которому я желаю не только здоровья-сил-успехов-терпения-мудрости-стойкости. А еще и победы.

Для меня он - Первый. Первый идущий. Берущий на себя самый главный удар. За которым идем все мы.

Петр Алексеевич, с днем рождения.

P.S. А тот подарок так и стоит у него в кабинете, да.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: happy birthday mr president
« Reply #14 : Вересня 26, 2015, 08:44:46 20:44 »
Счастья, успехов и крепких народных пинков под зад... чтоб берега не терял.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: happy birthday mr president
« Reply #15 : Вересня 26, 2015, 10:30:34 22:30 »
Президент - шестерня у державному механізмі. Одна з головних, але деталь, причому підлягає заміні при псуванні чи зношенні. На разі хай працює.

Його (і інших шестерень) людське обличчя і щастя цікавитиме мене після його виходу на пенсію. Поки що це несуттєво порівняно з ефектами від діяльності. 

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: happy birthday mr president
« Reply #16 : Вересня 27, 2015, 12:09:52 00:09 »
Volodymyr Boyko
6 ч · Киев · отредактировано ·

Під рубрикою «Хепі бьоздей»

Дописувачі соцмереж чомусь постійно дорікають президентові України тим, що він свого часу виступив засновником Партії Регіонів. Дійсно, у 2000 році Петро Олексійович став співголовою, а у березні 2001 року – заступником голови новоутвореної партії. Але, по-перше, на момент створення вона називалась не Партією Регіонів, а Партією регіонального відродження «Трудова солідарність України». По-друге, це був просто епізод у бурхливій політичній діяльності генерального директора ЗАТ «Український промислово-інвестиційний концерн» - не більш того.

Насправді Петро Олексійович завжди був прихильником соціал-демократичної ідеї в її об’єднаному варіанті, а в політику його привів Віктор Володимирович Медведчук.

У 1998 році Порошенко вступив до лав СДПУ(о), того ж року балотувався від цієї партії до Верховної Ради, посівши в партійному списку 11-ме місце. Щоправда, мандат народного депутата Петро Олексійович здобув по «мажоритарці», але як висуванець все тих же ж Медведчука й Ко. У наступному Порошенко ввійшов у парламентську фракцію СДПУ(о) та став членом Політбюро СДПУ(о), продовживши боротьбу за народне щастя пліч-о-пліч з такими гігантами соціал-демократичної думки (об’єднаної), як Григорій Михайлович Суркіс, Ігор Олександрович Плужніков, Нестор Іванович Шуфрич, Олександр Олексійович Зінченко.

Останній, обіймаючи в 2005 році посаду глави Секретаріату Президента України Ющенка, обвинуватив Порошенка (на той час – секретаря РНБОУ) в нечуваній корупції та рекеті. Петро Олексійович образився на соратника по партії й подав позов до суду. Адвокат, найнятий Зінченком, справу програв, але завдяки цьому позову став відомим у політичних колах і за кілька місяців по тому, прибившись до Юлії Тимошенко, отримав посвідчення народного депутата. Звали адвоката Андрій Портнов.

Тому нема нічого дивного в тому, що як тільки Порошенко склав президентську присягу, Віктор Медведчук став постійним гостем у Адміністрації Президента України. Учитель і учень разом розробляли «Мирний план Порошенка», разом оголяли кордон перед агресором у червні 2014-го, разом відмовлялись запроваджувати спеціальний правовий режим на окупованих територіях, разом забороняли відкривати українським військам вогонь у відповідь на обстріли з боку противника, разом писали «Мінські угоди» про створення на Сході терористичного анклаву, який мають годувати українські платники податків…

А дурні та наївні нехай торочать про якусь там Партію Регіонів.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1640632442820214&id=100006204226091&fref=nf

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: happy birthday mr president
« Reply #17 : Вересня 27, 2015, 05:08:36 05:08 »
Президент - шестерня у державному механізмі. Одна з головних, але деталь, причому підлягає заміні при псуванні чи зношенні. На разі хай працює.

Його (і інших шестерень) людське обличчя і щастя цікавитиме мене після його виходу на пенсію. Поки що це несуттєво порівняно з ефектами від діяльності.

+

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: happy birthday mr president
« Reply #18 : Вересня 27, 2015, 05:31:19 17:31 »
Окара про Порошенка (/)
У Петра Порошенко День Рождения (50).
За эти полтора года результаты его деятельности (с точки зрения его собственных интересов и его репутации и эффективности), в моем понимании, таковы:

1. Международная дипломатия: чудесно, замечательно.

2. Реформы, модернизация: плохо, местами ужасно, в некоторых аспектах - безнадежно.

3. Борьба с коррупцией: в целом плохо; наличие Саакашвили оставляет некоторые надежды.

4. Война на Донбассе: в целом, плохо. Если исходить из формулы "могло бы быть и хуже, могла бы быть Новороссия от Харькова до Одессы", то есть просветы.

5. Внутренняя политика: скорее, плохо - от БПП баллотируются сейчас нередко ТАКИЕ, что Янукович аплодирует стоя.

6. Кадровая политика: есть точечные удачи, но в целом - плохо. Хотя где взять хороших - никто не сказал. Сейчас ключевой вопрос в плане кадров: когда будет новый премьер и кто им будет?

7. Его собственный бизнес: меня ну ваще не интересует судьба легендарной Липецкой фабрики. Как говорится, попробуйте ее купить и не получить по голове бейсбольной битой в окрестностях Кремля.

8. Борьба с феодализмом: плохо, квази-феодальная система сохраняется. Но что-то в этом феодализме треснуло и восстановлению уже не подлежит. Так что - дело времени.

РЕЗЮМЕ: Без хорошего премьера, которому будут делегированы реальные возможности делать реформы, без хорошего главного по войне, без синклита, ответственного за реформы, будет большой, блестящий, переливающийся на солнце МЕДНЫЙ ТАЗ.

PostScriptum.
Во время украинских президентских выборов-2014 я где-то сказал, что если президента не изберут в 1 туре, то во 2-м победит Путин. Пока всё идет по плану...

https://www.facebook.com/andrew.okar?fref=ts
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: happy birthday mr president
« Reply #19 : Вересня 27, 2015, 08:25:24 20:25 »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…