Автор Тема: Головна проблема не Порошенко, а пофігізм населення та банкутство партій  (Прочитано 3795 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Уявіть собі, якби на кожен подібний Мінський сходняк була реакція в 300 000-400 000 мирних протестантів у Києві із конкретними вимогами, то Пеця б завжди міг пояснити меркелям, що тиск на Україну не конає.
А так, Пеця - віч -на-віч із мудаками і без підтримки і без протестів.

Бо політикам для прийняття правильних рішень потрібна або масова і потужна підтримка або масовий і потужний протест з боку громадян.

В Україні нема ані того, ані того.

Тому все і крутиться як гівно в ополонці...
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Уявіть собі, якби на кожен подібний Мінський сходняк була реакція в 300 000-400 000 мирних протестантів у Києві із конкретними вимогами, то Пеця б завжди міг пояснити меркелям, що тиск на Україну не конає.
А так, Пеця - віч -на-віч із мудаками і без підтримки і без протестів.

Бо політикам для прийняття правильних рішень потрібна або масова і потужна підтримка або масовий і потужний протест з боку громадян.

В Україні нема ані того, ані того.

Тому все і крутиться як гівно в ополонці...

Однозначно! Я вже не раз писав, що жорсткий опір проти Пєці був би ВЕЛИЧЕЗНОЮ ПІДТРИМКОЮ, на яку презик міг би спертися.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.
[/b]

 :fp2 :fp2 :fp2


If you are going through hell, keep going.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27338
Ну все кто мог сознательно такое делать заняты делом, на фронте или в тылу.
Да и если бы наше общество было настолько сознательно то мы не довели бы свою страну до такого состояния и проблемы не существовалобы

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.
[/b]

 :fp2 :fp2 :fp2

Ти у себе на Манхеттені взяв участь у "Оккупируй Уолл-стрит" ?  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я ж не бомж і не професор щоб підтримувати мудаків...
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Я ж не бомж і не професор щоб підтримувати мудаків...

так само і у нас.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я ж не бомж і не професор щоб підтримувати мудаків...

так само і у нас.

Тобто президент - мудак, і громадяни будуть підтримувати чи протестувати проти нього лише коли їм заплатять?  :gigi:
Непогане громадянське суспільство. Дуже практичне, я б сказав. :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.

 :smilie1:
А чому американці не зробили революції скажімо в Казахстані, Азербайджані чи Туркменістані?
Всі ці країни дуже багаті на природні ресурси і мають дуже важливе географічне положення.
Україна натомість американців ніколи особливо не цікавила.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я ж не бомж і не професор щоб підтримувати мудаків...

так само і у нас.

Тобто президент - мудак, і громадяни будуть підтримувати чи протестувати проти нього лише коли їм заплатять?  :gigi:
Непогане громадянське суспільство. Дуже практичне, я б сказав. :lol:

Путин тоже так думал. Сколько раз уже 3 Майдан пытались раскрутить?  :smilie3: Но чего-то все-таки не хватает...
Prosperity is based on people and ideas

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.

:fp

Пан начитався ватної пропаганди?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.

 :fp :fp2 :fp3
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Сейчас страшно на протест выходить, т.к. слишком быстро он превращается в насилие.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.
де мої гроші за участь в майдані 2004 і 2014 року, де мої гроші б....?????
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9807
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.
де мої гроші за участь в майдані 2004 і 2014 року, де мої гроші б....?????

От ти лоханувся...всі виходили за гроші - і так 4 місяці підряд, а ти даром.  :pooh: А міг би купу бабла зрубати - майже алігархом стати. :bch:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.
де мої гроші за участь в майдані 2004 і 2014 року, де мої гроші б....?????

От ти лоханувся...всі виходили за гроші - і так 4 місяці підряд, а ти даром.  :pooh: А міг би купу бабла зрубати - майже алігархом стати. :bch:
ну взагалі то я виходив за майбутнє своєї сімї....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Просто посчитайте сколько надо денег, если бы всем платили.
Плюс еда и все остальное. Там миллиарды.
Ерунда полная.

P.S.
Не знаю лично ни одного человека из тех с кем ходил и кого встречал на Майдане которому бы платили.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Просто посчитайте сколько надо денег, если бы всем платили.
Плюс еда и все остальное. Там миллиарды.
Ерунда полная.

P.S.
Не знаю лично ни одного человека из тех с кем ходил и кого встречал на Майдане которому бы платили.
Кто ж вам скажет?
По зову совести... - не иначе...
Некоторые - в самом деле...
А иные - те что в палатках, да не один день?...
Конечно, не о Патриотах речь, - скорее, о тех, кто прижился к ХАЛЯВЕ на Майдане...
Недаром Кличко... разогнал Блошинный Майдан, как только стало ясно, какие там "Патриоты" собираются и как себя ведут.
Вот и ответ на вопрос - на кой нам новая Революция...
Каждые два года "Трусить" Страну новыми Революциями... - ни какой бюджет не выдержет.
 :smilie7:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Просто посчитайте сколько надо денег, если бы всем платили.
Плюс еда и все остальное. Там миллиарды.
Ерунда полная.

P.S.
Не знаю лично ни одного человека из тех с кем ходил и кого встречал на Майдане которому бы платили.
Кто ж вам скажет?
По зову совести... - не иначе...
Некоторые - в самом деле...
А иные - те что в палатках, да не один день?...
Конечно, не о Патриотах речь, - скорее, о тех, кто прижился к ХАЛЯВЕ на Майдане...
Недаром Кличко... разогнал Блошинный Майдан, как только стало ясно, какие там "Патриоты" собираются и как себя ведут.
Вот и ответ на вопрос - на кой нам новая Революция...
Каждые два года "Трусить" Страну новыми Революциями... - ни какой бюджет не выдержет.
 :smilie7:

Жаль не сохранились стримы с Майдана - там ночью после разгона студентов люди на улице говорили" "все зависит от того сколько завтра людей выйдет, если выйдет 100 тыс - значит можно будет что-то начинать".
А вышло в несколько раз больше. Никто не ждал.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Просто посчитайте сколько надо денег, если бы всем платили.
Плюс еда и все остальное. Там миллиарды.
Ерунда полная.

P.S.
Не знаю лично ни одного человека из тех с кем ходил и кого встречал на Майдане которому бы платили.
Кто ж вам скажет?
По зову совести... - не иначе...
Некоторые - в самом деле...
А иные - те что в палатках, да не один день?...
Конечно, не о Патриотах речь, - скорее, о тех, кто прижился к ХАЛЯВЕ на Майдане...
Недаром Кличко... разогнал Блошинный Майдан, как только стало ясно, какие там "Патриоты" собираются и как себя ведут.
Вот и ответ на вопрос - на кой нам новая Революция...
Каждые два года "Трусить" Страну новыми Революциями... - ни какой бюджет не выдержет.
 :smilie7:

Жаль не сохранились стримы с Майдана - там ночью после разгона студентов люди на улице говорили" "все зависит от того сколько завтра людей выйдет, если выйдет 100 тыс - значит можно будет что-то начинать".
А вышло в несколько раз больше. Никто не ждал.
Если кратко, то настроения против Хама... давно уже были...
Это и его житие царское, и цены на газ, и забуревшие Регионалы...
Словом, в котелок с водичкой "кто-то" кинул лимонку...
А дальше - пошло-поехало...
Так что... для Майдана... как раз был и повод и время...
Да и сами РЫГИ... понимали, что Хам их реально подставил - по всем темам...
Подпиши чмошник этот самый "Толмуд" с ЕС... сидел бы на своей Табуретке еще один срок.
Но... Жаднрость фраера сгубила - и тут же ... тему подхватили тогдашняя Оппозиция, которая не учла проблем Крыма и не думала, что Донбасс встанет на дыбы...
 :smilie7:     

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.
:fp2
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців.

Это Вы сильно загнули. При поддержке американцев, но не самими американцами. Если бы не было широкой поддержки масс, не было идеи , способной увлечь за собой интеллектуальный цвет нации, никакой Майдан был бы невозможен. Никакая внешняя поддержка без идеи неспособна поднять миллионы. Кацапы до сих пор так и не поняли, что Майдан был не за колбасу и не за печеньки, и не за курс доллара или депозиты, а всего лишь за идею свободы, за право выбирать свой путь развития.
Prosperity is based on people and ideas

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.

Яке неввіглацтво і ватність :at
або вдалий тролінг :smilie5:
« Останнє редагування: Жовтня 04, 2015, 10:17:50 10:17 від optimist »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
де мої гроші за участь в майдані 2004 і 2014 року, де мої гроші б....?????

Ти виходив за ідею, а хтось мав для тебе купити-принести-привезти палатки, одяг їжу ітд, хтось мав проплатити найбільш вразливих опонентів, тих кого можна було купити. Хтось мусив робити медійну підтримку по всьому світові, треба було нанімати політологів та аналітиків, виробляти стратегію, оплачувати поїздки керівників революції за кордон і таке інше, коротше це великий та складний механізм.

Якщо ви думаєте, що просто стихійно може зібратися натовп якихось ідіотів-свободівців та повалити владу - ну спробуйте.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594

Ти виходив за ідею, а хтось мав для тебе купити-принести-привезти палатки, одяг їжу ітд, хтось мав проплатити найбільш вразливих опонентів, тих кого можна було купити. Хтось мусив робити медійну підтримку по всьому світові, треба було нанімати політологів та аналітиків, виробляти стратегію, оплачувати поїздки керівників революції за кордон і таке інше, коротше це великий та складний механізм.

Якщо ви думаєте, що просто стихійно може зібратися натовп якихось ідіотів-свободівців та повалити владу - ну спробуйте.

Так що ж ви почали з того що гроші платили за вихід на майдан.
А тепер ваши аргументи що треба гроші на матеріальну підтримку.
Так з цім ніхто і сперечатися не буде.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Так що ж ви почали з того що гроші платили за вихід на майдан.
А тепер ваши аргументи що треба гроші на матеріальну підтримку.
Так з цім ніхто і сперечатися не буде.

Де я казав що гроші платили за вихід на майдан? я такої дурниці навіть серед ночі раптово прокинувшись не ляпну.

я казав що для організації революцї потрібні гроші, великі гроші, і спонсорували США. тепер виявляється це вже для всіх очевидно.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
частково згоден
але тільки частково

сама пасіонарна та активна частина суспільства зараз націлена на боротьбу з зовнішнім ворогом
це і добровольці, і волонтери, і ті, хто просто допомагає

всі розуміють, що завдання №1 випхати агресора з лугандону і заблокувати Крим

а от далі

далі запитання, які зараз стоять на 2-му чи 3-му плані, будуть поставлені перед владою
і ставити запитання будуть люди, що пройшли війну, втратили друзів та рідних, які мають зброю і вміють її застосовувати

зазар буде два реальних маркера

вибори
виконання Мінських угод до нового року

виходячи з цих маркерів будемо формувати власну стратегію дій

я точно знаю одне

якщо до 19-го січня 2016 р. не буде судових вироків по голосуванню диктаторських законі 16-го січня 2014 р. і не буде реальних результатів розслідування загибелі Нігояна, Жизневського, Вербицького - то я вийду на Грушевського, як 19-го січня 2014 р., вийду з шинами і при потребі знову буду битись

якщо до 18-го лютого 2016 р.
не буде реальних посадок і рішення судів по розстрілу Майдану
я зроблю все, щоб ПОП не зміг пройти до меморіалу та покласти квіти, бо в цьому випадку, він не має морального права піаритись на пам*яті Небесної сотні
треба буде - будемо боротись всіма способами
« Останнє редагування: Жовтня 04, 2015, 01:43:06 13:43 від Nik02121971 »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Уявіть собі, якби на кожен подібний Мінський сходняк була реакція в 300 000-400 000 мирних протестантів у Києві із конкретними вимогами, то Пеця б завжди міг пояснити меркелям, що тиск на Україну не конає.
А так, Пеця - віч -на-віч із мудаками і без підтримки і без протестів.

Ну Саакашвили резкое словцо да вставит иногда, и поддержка у него огромна. Проблема в том , что в коррупции замешано слишком много членов коалиции, но развал коалиции сейчас может закончиться дефолтом и военным поражением.

Цитувати
Бо політикам для прийняття правильних рішень потрібна або масова і потужна підтримка або масовий і потужний протест з боку громадян.

В Україні нема ані того, ані того.

Так его и не может быть, когда все СМИ в частных руках, принадлежат различным кланам и олигархам, а олигархи пытаются сохранить контроль, пролезть во власть любой ценой с целью защиты своих личных бизнес-интересов. Подача материала на ТВ  в стиле в стиле "зрада-зрада-пустьсынПорошенковоюет" генерирует недоверие и апатию, обыватель посмотрит на весь этот зоопарк, да и махнет рукой.

Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Ферал, будь-яка революція робиться магнатами.  Чи олігархами, як тобі приємніше.

Всі українські революції 21 століття робилися руками американців. І ти за це, до речі, сплачував податки.

Щоб зробити ще одну революцію, зібрати 300 000 людей на майдані, хтось мусить на це дати грошей... от якось так.
Правильно.  :smilie5:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби