Автор Тема: Головна проблема не Порошенко, а пофігізм населення та банкутство партій  (Прочитано 3797 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Просто посчитайте сколько надо денег, если бы всем платили.
Плюс еда и все остальное. Там миллиарды.
Ерунда полная.

P.S.
Не знаю лично ни одного человека из тех с кем ходил и кого встречал на Майдане которому бы платили.
Кто ж вам скажет?
По зову совести... - не иначе...
Некоторые - в самом деле...
А иные - те что в палатках, да не один день?...
Конечно, не о Патриотах речь, - скорее, о тех, кто прижился к ХАЛЯВЕ на Майдане...
Недаром Кличко... разогнал Блошинный Майдан, как только стало ясно, какие там "Патриоты" собираются и как себя ведут.
Вот и ответ на вопрос - на кой нам новая Революция...
Каждые два года "Трусить" Страну новыми Революциями... - ни какой бюджет не выдержет.
 :smilie7:
И какие? Им то точно уже не платили, дело ж сделано уже. Зачем же разгонять было?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Уявіть собі, якби на кожен подібний Мінський сходняк була реакція в 300 000-400 000 мирних протестантів у Києві із конкретними вимогами, то Пеця б завжди міг пояснити меркелям, що тиск на Україну не конає.

Сказав підараст-еміграст...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
якщо до 19-го січня 2016 р. не буде судових вироків по голосуванню диктаторських законі 16-го січня 2014 р. і не буде реальних результатів розслідування загибелі Нігояна, Жизневського, Вербицького - то я вийду на Грушевського, як 19-го січня 2014 р., вийду з шинами і при потребі знову буду битись

якщо до 18-го лютого 2016 р.
не буде реальних посадок і рішення судів по розстрілу Майдану
я зроблю все, щоб ПОП не зміг пройти до меморіалу та покласти квіти, бо в цьому випадку, він не має морального права піаритись на пам*яті Небесної сотні
треба буде - будемо боротись всіма способами

Нормальний реалістичний підхід  :smiley24:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
де мої гроші за участь в майдані 2004 і 2014 року, де мої гроші б....?????

Ти виходив за ідею, а хтось мав для тебе купити-принести-привезти палатки, одяг їжу ітд, хтось мав проплатити найбільш вразливих опонентів, тих кого можна було купити. Хтось мусив робити медійну підтримку по всьому світові, треба було нанімати політологів та аналітиків, виробляти стратегію, оплачувати поїздки керівників революції за кордон і таке інше, коротше це великий та складний механізм.

Якщо ви думаєте, що просто стихійно може зібратися натовп якихось ідіотів-свободівців та повалити владу - ну спробуйте.
мудак ти я не жив в палатці і не харчувався на майдані...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
мудак ти я не жив в палатці і не харчувався на майдані...

Значить мудак як раз ти, якщо закликаєш до якихось нових ідіотських революцій. Поп Гапон типовий. Сам сидів в теплій хати та жрав домашній борщ, а люди на Майдані мерзли та гинули.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
мудак ти я не жив в палатці і не харчувався на майдані...

Значить мудак як раз ти, якщо закликаєш до якихось нових ідіотських революцій. Поп Гапон типовий. Сам сидів в теплій хати та жрав домашній борщ, а люди на Майдані мерзли та гинули.
ідіот я не жив в палатці, а в Жовтневому не харчувався на майдані тому що були ті, кому це більше було потрібно - я харчувався за свій рахунок.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

Значить мудак як раз ти, якщо закликаєш до якихось нових ідіотських революцій. Поп Гапон типовий. Сам сидів в теплій хати та жрав домашній борщ, а люди на Майдані мерзли та гинули.
ідіот я не жив в палатці, а в Жовтневому не харчувався на майдані тому що були ті, кому це більше було потрібно - я харчувався за свій рахунок.

та зрозуміли ми що ти вдома борщ жрав
скільки можна повторювати