Автор Тема: Липецька Фабрика!  (Прочитано 4938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #30 : Жовтня 13, 2015, 12:31:03 12:31 »
фабрика в росії і криму - продана і закрита? -ні? на х... це туди ----}
Какая фабрика в Крыму?
а ти не знав що у шоколада є бізнес в криму? погугли
Весь его бизнес в Крыму был национализирован. "не читайте перед обедом советских газет"©
та ну та як ліпецьку фабрику націоналізували?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #31 : Жовтня 13, 2015, 12:48:20 12:48 »
Бізнес - це що ? Виробництво ?
Ему "СевМорзавод" принадлежал, ремонтом судов занимались.

А, це я знаю. Думав, що і рошенівське щось Юра накопав.  :smilie5: 

Offline dovginska

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #32 : Жовтня 14, 2015, 12:39:46 00:39 »
Напрошуються висновкі,що не такий він вже патріот,а звичайний барига у якого Януковичі хотіли забрати бізнес .Вимусили Порха піти вабанк-профінансувати,розпалити майдан,а коли прийде час,стати за підтримки Америки до руля!В замін бути вірним масонським псом!


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #33 : Жовтня 14, 2015, 02:20:57 02:20 »
Напрошуються висновкі,що не такий він вже патріот,а звичайний барига у якого Януковичі хотіли забрати бізнес .Вимусили Порха піти вабанк-профінансувати,розпалити майдан,а коли прийде час,стати за підтримки Америки до руля!В замін бути вірним масонським псом!


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
так і є
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #34 : Жовтня 14, 2015, 10:20:29 22:20 »
Хе-хе.  То ти, Юра, виходить, майданив за кошти Пороха.  :smilie5:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #35 : Жовтня 14, 2015, 10:26:28 22:26 »
Напрошуються висновкі,що не такий він вже патріот,а звичайний барига у якого Януковичі хотіли забрати бізнес .Вимусили Порха піти вабанк-профінансувати,розпалити майдан,а коли прийде час,стати за підтримки Америки до руля!В замін бути вірним масонським псом!


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

 :weep: :lol:

Давно не слышала ватные мантры здесь
Prosperity is based on people and ideas

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #36 : Жовтня 14, 2015, 10:39:52 22:39 »
Напрошуються висновкі,що не такий він вже патріот,а звичайний барига у якого Януковичі хотіли забрати бізнес .Вимусили Порха піти вабанк-профінансувати,розпалити майдан,а коли прийде час,стати за підтримки Америки до руля!В замін бути вірним масонським псом!


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

 :weep: :lol:

Давно не слышала ватные мантры здесь

Ну чо, Швабода одобряє.   :weep:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #37 : Жовтня 14, 2015, 10:46:59 22:46 »
Напрошуються висновкі,що не такий він вже патріот,а звичайний барига у якого Януковичі хотіли забрати бізнес .Вимусили Порха піти вабанк-профінансувати,розпалити майдан,а коли прийде час,стати за підтримки Америки до руля!В замін бути вірним масонським псом!


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

 :weep: :lol:

Давно не слышала ватные мантры здесь

Ну чо, Швабода одобряє.   :weep:

Свобода тупо лепит кацапскую пропаганду, уже не знает на чем пиариться

http://www.061.ua/news/994477
Prosperity is based on people and ideas

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #38 : Жовтня 15, 2015, 03:38:48 15:38 »
ну да а ваше поросятко і абасракова хвалить узька пропаганда, перший раз лавров  а далі нагадати - не так давно...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #39 : Травня 07, 2020, 02:32:40 14:32 »
Реально, это как? Как сейчас Сирии, глубокой озабоченностью? Вам еще не надоело в эти сказки верить?

Ну це вже свою озабочєнность нехай й би показували їхнім виборцям.
А Порошенко не поділившись з Народом і не "попросивши" зробити це ж всіх олігархів, активи яких перевищують якусь умовну межу, втратив шанс ввійти в історію України Справжнім Героєм, а не таким як його батько...
І він, поділившись, не збіднів би!
Мєлкій торговці, якому бракує глобального бачення.


---------------------
Мифы. ,,Кличко - дебил'', а он в совершенстве говорит по-немецки, по- английски, отчаянно и быстро учит украинский, не стесняясь делать ошибки. Кличко - небедный, его знает весь мир, а Украина всегда гордилась его успехами в спорте.
Реальность. Дебилы те, кто считают Кличко недоразвитым.


Так же и с Порошенко. Создал процветающий до войны бизнес,  стал Президентом Украины, всегда и во всех вопросах занимает проукраинскую позицию....и он   ,,мелкий лавочник''.
Смешно.

----------------------------------
ну єслі "злата" на сторонє шоколаднояйцєв то єто :fp
Да, медведка, я на стороне  " шоколадного ".
Была , есть, и буду на его стороне.
В отличии от тебя, матюкливого кацапа .
 :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #40 : Травня 07, 2020, 04:48:28 16:48 »
Да, медведка, я на стороне  " шоколадного ".
Была , есть, и буду на его стороне.
В отличии от тебя, матюкливого кацапа .
 :smilie1:

ти чмо ольгінське, пєдрілла з поїхавшим дахом. Те, що я мав і маю більш радикальні ніж у Пороха, погляди на методи ведення війни, не означає що я не вважаю Пороха найкращим президентом України.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #41 : Травня 07, 2020, 09:45:33 21:45 »
ти чмо ольгінське, пєдрілла з поїхавшим дахом. Те, що я мав і маю більш радикальні ніж у Пороха, погляди на методи ведення війни, не означає що я не вважаю Пороха найкращим президентом України.

Завжди цікавило, як деякі працівники ІТ-індустрії виконують свої обов"язки при майже повній відсутності аналітичного та логічного мислення  :weep: Чи це правда, що кодити можна і мавпу навчити?  :smilie10:

Як може людина, що вважає Порошенка найращим президентом, назвати іншого прихильника цього преза педриллою - особливо з двома л?

Не розумію  :smilie10:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #42 : Травня 07, 2020, 10:06:52 22:06 »
Завжди цікавило, як деякі працівники ІТ-індустрії виконують свої обов"язки при майже повній відсутності аналітичного та логічного мислення  :weep: Чи це правда, що кодити можна і мавпу навчити?  :smilie10:

Як може людина, що вважає Порошенка найращим президентом, назвати іншого прихильника цього преза педриллою - особливо з двома л?

Не розумію  :smilie10:
Ну, в том - то и дело.
Для медведки сторонники Порошенко - " педриллы".
Он ,медведка притворяется, как может, порохоботом,  а потом его пучит , а потлм он " взрывается " и
все его гавно выливается наружу.
Унего и ник такой кацапский - медведка.
 :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #43 : Травня 08, 2020, 05:51:27 05:51 »
Ну, в том - то и дело.
Для медведки сторонники Порошенко - " педриллы".
Он ,медведка притворяется, как может, порохоботом,  а потом его пучит , а потлм он " взрывается " и
все его гавно выливается наружу.
Унего и ник такой кацапский - медведка.
 :smilie1:

А це цікаве спостереження. Що він тут робить, фактично насилуючи себе, йдучи проти, ем ... природи? Хоча, думаю, це не єдиний випадок  :laugh: :laugh: :laugh: Тут можуть допомогти лише професіонали  :smilie10:


Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #44 : Травня 08, 2020, 08:33:46 08:33 »
Завжди цікавило, як деякі працівники ІТ-індустрії виконують свої обов"язки при майже повній відсутності аналітичного та логічного мислення  :weep: Чи це правда, що кодити можна і мавпу навчити?  :smilie10:

Як може людина, що вважає Порошенка найращим президентом, назвати іншого прихильника цього преза педриллою - особливо з двома л?

Не розумію  :smilie10:
Тюююю...  та Ви на аватарку гляньте. Їх же троє.  :smilie7:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #45 : Травня 13, 2020, 01:18:46 13:18 »
ти чмо ольгінське, пєдрілла з поїхавшим дахом. Те, що я мав і маю більш радикальні ніж у Пороха, погляди на методи ведення війни, не означає що я не вважаю Пороха найкращим президентом України.

Завжди цікавило, як деякі працівники ІТ-індустрії виконують свої обов"язки при майже повній відсутності аналітичного та логічного мислення  :weep: Чи це правда, що кодити можна і мавпу навчити?   

Як може людина, що вважає Порошенка найращим президентом, назвати іншого прихильника цього преза педриллою - особливо з двома л?
Не розумію   

Ну, в том - то и дело.
Для медведки сторонники Порошенко - " педриллы".
Он ,медведка притворяется, как может, порохоботом,  а потом его пучит , а потлм он " взрывается " и
все его гавно выливается наружу.
Унего и ник такой кацапский - медведка.
 


 От тут ти, Онанію, і проколовся - пєдрілами  називали представників нетрадиційної сексуальної орієнтації, ще задовго до появи Петра на політичних горизонтах.
   Наприклад:  Асмєрдєй - пєдріла, Ашнар Лінкс - пєдріла, Дідас - пєдріла, Людас - пєдріла,  хоча - все це співробітники штабу Макаки.  Та й сама Макака - пєдріла.
 Приклад  з недавніх часів: Алєксандр Усік - пєдріла, Васілій Ломачєнков - пєдріла, Онаній - пєдріла.
Чому ви, двоє ватніків, - онаній і златічка, пов'язуєте термін "пєдріло" з п'ятим президентом України? Це питання риторичне. Тому що насправді ви так вважаєте. Тому що  пєдріли онанії  в Ольгіно та пєдріли златічки  в штабі "Українського Кацапськоговибору"  Медведчука користуються терміном пєдріло повсякденно для позначення 5 президента та його прихильників.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #46 : Травня 13, 2020, 09:44:20 21:44 »

 От тут ти, Онанію, і проколовся - пєдрілами  називали представників нетрадиційної сексуальної орієнтації, ще задовго до появи Петра на політичних горизонтах.
   Наприклад:  Асмєрдєй - пєдріла, Ашнар Лінкс - пєдріла, Дідас - пєдріла, Людас - пєдріла,  хоча - все це співробітники штабу Макаки.  Та й сама Макака - пєдріла.
 Приклад  з недавніх часів: Алєксандр Усік - пєдріла, Васілій Ломачєнков - пєдріла, Онаній - пєдріла.
Чому ви, двоє ватніків, - онаній і златічка, пов'язуєте термін "пєдріло" з п'ятим президентом України? Це питання риторичне. Тому що насправді ви так вважаєте. Тому що  пєдріли онанії  в Ольгіно та пєдріли златічки  в штабі "Українського Кацапськоговибору"  Медведчука користуються терміном пєдріло повсякденно для позначення 5 президента та його прихильників.

Мєдвєд три дні мовчав - підбирав стратегію мітигувати свій мегазашквар, і от!

Я, на відміну від декого, на форумах не сиділа з 2002 року, а почала дописувати лише з 2017. І за цей час не створила жодного антипорошенківського поста, на відміну від тебе.

Цікаво, що мене та злату називає ватницями той, хто сам 10 років прожив у Росії і раніше на форумах дописував виключно російською мовою  :smilie10: Я завжди писала українською і в рашці не проживала.

Мені невідомі нюанси матюкливої лексики, якою ти так любиш користуватися. Але слово "педріла" якраз широко застововувалося проти прихильників Порошенка за час його каденції і особливо під час передвиборчої кампанії. Так що твої смішні потуги натягнути сову (чи що там) нікого не переконають. Прорвало по Фройду капітально, ще і по кацапськи, з двома л  :weep: :weep: :weep: Соковито так - пєдріллллла!  :moskali:

Навіть якщо ми приймемо до уваги твою висмоктану з пальця версію, то чому ти педрілою називаєш Злату, особу жіночої статі? як вона може бути гомосексуалістом? Знову підсвідоме вилізло, адже на фупі тебе дехто так називав  :smilie8: (хоча я особисто вважаю, що ти гетеро, бо маєш якесь патологічне негативне ставлення до жінок. Мій діагноз - Madonna–whore complex :weep:)

Ну, а онанієм мене називає лише одне парнокопитне з фупу. Тому правильно я тебе ідентифікувала як кароффкоподібне - ви з нею інтелектуально-чорнороті близнюки.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #47 : Травня 13, 2020, 11:33:55 23:33 »
незвично на СУПі бачити навалу ольгінців та рускомірних підарастів...
Щось пішло не так.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #48 : Травня 14, 2020, 01:51:20 01:51 »
Мєдвєд три дні мовчав - підбирав стратегію мітигувати свій мегазашквар, і от!

 Брешеш, Онанію, в бані був

Я, на відміну від декого, на форумах не сиділа з 2002 року, а почала дописувати лише з 2017. І за цей час не створила жодного антипорошенківського поста, на відміну від тебе.

 Брешеш, Онанію, покажи хоч один мій антипорошенківський пост. Даю наводку зразу - вимоги ввести воєнний стан  не є антипорошенківськими постами.

Цікаво, що мене та злату називає ватницями той, хто сам 10 років прожив у Росії і раніше на форумах дописував виключно російською мовою  :smilie10: Я завжди писала українською і в рашці не проживала.

 Брешеш, Онанію,  ніколи не писав кацапоязом, гидую тому що. Максимум міг написати  в українській транскрипції, коли коментував ватніков тіпа тібья. Ось як тільки що у виділеному фрагменті.

Мені невідомі нюанси матюкливої лексики, якою ти так любиш користуватися. Але слово "педріла" якраз широко застововувалося проти прихильників Порошенка за час його каденції і особливо під час передвиборчої кампанії.

Знову брешеш, Онанію,  тому що прекрасно знаєш, що пєдріла використовувалось для позначення сексуальних нетрадиціоналів, скажем так. А от якраз ти вперто намагаєшся асоціювати термін   "пєдріла"  саме з найкращим президентом України та його прихильниками.

. Мій діагноз - Madonna–whore complex :weep:)
 

Ніхто й не сумнівався, Онанію, що це один з твоїх багатьох діагнозів. Але не здавайся, медицина, кажуть, якщо не  лікує багато психічних девіацій, то добивається помітних ремісій.

Ну, а онанієм мене називає лише одне парнокопитне з фупу. 

Можливо й називає, тобі мабуть, подобається спілкуватись з парнокопитними на упячках.


P.S. Модератори, будь-ласка, зверніть увагу на суцільну брехню ольгінського бота стосовно мене, та нав'язування ним терміну "пєдріли" для позначення 5-го президента та його прихильників, та й, врешті решт,  виконайте свої обов'язки.  Уклінно дякую.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #49 : Травня 14, 2020, 03:11:21 03:11 »
Нічого собі простиньку накатав мєдвєдка. А зазвичай такий суворо-лаконічний. Я просто в шоці, що ти кнопки душиш - цікаво, чому? інших безпідставно обзивати ольгінцями і ватниками можна, а when the going gets tough, побіг модератора за штани смикати - батьку, там мене б"ють??

Не я асоціюю цей термін, а зебіляче кодло. Тому ми із златою і були в шоці, коли ти, нібито прихильник Пороха, застосував його до інших його прихильників. І не треба ляля:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1060643.msg23389212#msg23389212

Щодо твоїх дописів чистісінькою російською мовою, досить зробити пошук на фупі та цужику і бажаючі знайдуть купу твоїх текстів. На фупі накатано більше 200 сторінок твоєї "творчості" - читати-неперечитати!

Ще раз - російською дописувала переважна кількість учасників. Багато також мали погляди, як у тебе. Але, ще раз, якби ти, замість атакувати матами інших за вказане, вибачився та визнав свою помилку, як Кіт, то б до тебе мали менше претензій.

У мене нема звички атакувати матами та принижувати представників протилежної статі, а ось у тебе є погана манера хомячити фотки жінок-форумчанок і потім обзивати їх на підставі реальних чи уявних фізичних вад. Ти також виклав фотки особи без її дозволу, за що викликав до себе, м"яко кажучи, негативну реакцію на багатьох форумах. Подумай про свою поведінку, адже ти вже матьорий чоловік, а не прищавий підліток, щоб так поводитися. І тоді до тебе потягнуться люди, бо в принципі ти далеко не дурний і якщо ігнорувати матюччя, то навіть прикольний  :smilie5:.

ПС. Ти вийшов з бану в понеділок, а сьогодні вже середа.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #50 : Травня 14, 2020, 10:51:54 10:51 »
medved

Я прочитав всі твої пости про Порошенка, на які дала посилання Злата. Там "треш, угар і содомія". І ти поводь тепер себе дуже тихенько.

Дуже
І
Дуже
Тихенько

Бо я ж не тільки смайлики можу ставити.

Ок?  :pooh_lol:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #51 : Травня 14, 2020, 12:12:14 12:12 »
medved

Я прочитав всі твої пости про Порошенка, на які дала посилання Злата. Там "треш, угар і содомія". І ти поводь тепер себе дуже тихенько.

Дуже
І
Дуже
Тихенько

Бо я ж не тільки смайлики можу ставити.

Ок?  :pooh_lol:


та ти шо?  А де там мої судження в тих  "постах про Порошенка"?  Чи випадково то не було копі-пасти з новин?   
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #52 : Травня 14, 2020, 12:27:40 12:27 »

та ти шо?  А де там мої судження в тих  "постах про Порошенка"?  Чи випадково то не було копі-пасти з новин?

Ні. То були не копіпасти з новин. То були твої персональні судження. Які не відрізнялись від суджень Соловйова, Кісєльова і Скабєєвой. Ти хочеш зі мною посперечатись? Всі ці посилання Злати на форумі є. Кожний може ознайомитись з твоєю минулою "творчістю". Головне, ти на мене хвоста не "пружинь" після цього всього. Поводь себе тихенько і чемно. Тобто НОРМАЛЬНО. Ок? Чи повоювати зі мною хочеш?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #53 : Травня 14, 2020, 01:09:35 13:09 »
Ні. То були не копіпасти з новин. То були твої персональні судження. Які не відрізнялись від суджень Соловйова, Кісєльова і Скабєєвой. Ти хочеш зі мною посперечатись? Всі ці посилання Злати на форумі є. Кожний може ознайомитись з твоєю минулою "творчістю". Головне, ти на мене хвоста не "пружинь" після цього всього. Поводь себе тихенько і чемно. Тобто НОРМАЛЬНО. Ок? Чи повоювати зі мною хочеш?

Нема про що з тобою сперечатись, як виявилось, ти звичайний зарозумілий жлоб. Так буває, навіть серед патріотів України.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #54 : Травня 14, 2020, 02:37:06 14:37 »
Нема про що з тобою сперечатись, як виявилось, ти звичайний зарозумілий жлоб. Так буває, навіть серед патріотів України.

Хочеш стати "вєлікомучєнніком"?

Ні. Ти так просто не підеш звідси "чєрєз самострєл"...;)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19110
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #55 : Травня 14, 2020, 06:06:56 18:06 »
жінок-форумчанок

От тільки не треба тут розмахувати віртуальними цицьками і пиздою.  :smilie8:





Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #56 : Травня 14, 2020, 09:09:11 21:09 »
От тільки не треба тут розмахувати віртуальними цицьками і пиздою.  :smilie8:


У цьому випадку там були цілком реальні частини тіла та реальні особи, що виклали самі власні фотки.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #57 : Травня 15, 2020, 06:12:41 18:12 »
Про медведку. И его чешское происхождение.
 У меня две версии
1.он пишет из россии.
2. Пишет из Чехии, тогда понятна его ненависть к юльке.
Наверное, вкалывает на  ее бывшего мужа , в Чехии.
И ненавидит всю эту семейку.
 :smilie5:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #58 : Травня 15, 2020, 08:21:13 20:21 »
Про медведку. И его чешское происхождение.
 У меня две версии
1.он пишет из россии.
2. Пишет из Чехии, тогда понятна его ненависть к юльке.
Наверное, вкалывает на  ее бывшего мужа , в Чехии.
И ненавидит всю эту семейку.
 :smilie5:

Хтось ще сумнівається що інтернет не дотягли ще до Глевахи?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19110
Re: Липецька Фабрика!
« Reply #59 : Травня 15, 2020, 08:34:27 20:34 »
У цьому випадку там були цілком реальні частини тіла та реальні особи, що виклали самі власні фотки.

Мене ваші фуповські пиздостраждання не цікавлять. І взагалі, для цього є спеціальна гілка.