Автор Тема: У зоопарку Данії на очах у відвідувачів розріжуть лева  (Прочитано 718 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Зоопарк у Данії планує публічно препарувати однорічного лева, якого було приспано аби уникнути імбридингу.
Подія станеться за рік після скандального вбивства молодого жирафа у іншому данському зоопарку, що тоді викликав бурхливу хвилю протестів.
У зоопарку "The Odense Zoo" у центральній Данії кажуть, що здорова молода левиця була приспана дев'ять місяців тому, бо у зоопарку і так вже надто багато кішок та через загрозу імбридингу. За повідомленням звіринця, тварина, яка з тих пір зберігається у морозильній камері, буде розчленована у четвер, що збігається з датою шкільних канікул, повідомляє Associated Press.
За словами Майкла Воллберга, що наглядає за тваринами, процедура є дуже пізнавальною. "Ми не рубаємо тварин для задоволення. Ми віримо у обмін знаннями", - каже він.
"Важливо не надавати тваринам людських атрибутів, яких вони не мають", - каже він.

Багато користувачів коментували подію на сторінці звіринця у Facebook. Більшість з них вважає, що це не зашкодить дітям. Між тим, такі процеси зоопарки Данії проводять доволі часто та школярі їх відвідують. Для участі у розтині не існує вікових обмежень.
Що стосується убитої левиці, то починаючи з дати народження тварини, з жовтня 2014-го року, зоопарк шукав звіринці, де б лев міг би жити. Але жодний зоопарк так і не відгукнувся. Тому, власне, було і вирішено убити тварину.
Тим не менше, щороку тисячі тварин присипляються у європейських зоопарках. Серед причин - хвороби, старість, відсутність простору та інші фактори. Менеджери зоопарків кажуть, що їхнє головне завдання - зберегти вид, а не окремих тварин.
У США, натомість, зоопарки пробують уникати побідних проблем за допомогою контрацептивів. Цей метод теж був розкритикований, як такий, що порушує природну поведінку тварин.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Не понимаю с каких херов протесты, в мединститутах регулярно людей перед студентами препарируют и ничего

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Не понимаю с каких херов протесты, в мединститутах регулярно людей перед студентами препарируют и ничего

людєй тожє пєрєд прєпарацієй тойво... пріспалі?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не понимаю с каких херов протесты, в мединститутах регулярно людей перед студентами препарируют и ничего
:Sho_za:
Може, ТРУПИ?
Оце, уявляю, як якось... Сантехнiка Бухалова... поклали на cтiл, дали наркоз... та почали скальпелями рiзати забулдигу на радicть науцi...
 :smilie7:
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Не понимаю с каких херов протесты, в мединститутах регулярно людей перед студентами препарируют и ничего

людєй тожє пєрєд прєпарацієй тойво... пріспалі?

я надеюсь ты не предлагаш львов в лес выпускать

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Не понимаю с каких херов протесты, в мединститутах регулярно людей перед студентами препарируют и ничего
:Sho_za:
Може, ТРУПИ?
Оце, уявляю, як якось... Сантехнiка Бухалова... поклали на cтiл, дали наркоз... та почали скальпелями рiзати забулдигу на радicть науцi...
 :smilie7:

Ребят вы чо обалдели?

Цитувати
зоопарку "The Odense Zoo" у центральній Данії кажуть, що здорова молода левиця була приспана дев'ять місяців тому, бо у зоопарку і так вже надто багато кішок та через загрозу імбридингу. За повідомленням звіринця, тварина, яка з тих пір зберігається у морозильній камері, буде розчленована у четвер,

Ее ж тоже не живой режут

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Чем более тоталитарна власть, тем важнее для нее сохранить в людях панический страх перед смертью.
Поэтому любые культы такого рода будут ею жестко пресекаться - рабы не должны относиться к смерти спокойно, они должны всегда бояться.
При всем при этом - разрезание льва в зоопарке, где обычно много детей, выглядит несколько странно. Туда же приходят не для этого.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Да всё путем:  Верхний пост со словом препарируют ЛЮДЕЙ... перевел, как ТРУП.
Всего-то делов.
Людей ОПЕРИРУЮТ, если на то пошло.
Ибо... между операцией и препарацией есть, знаете ли,  небольшая разница.
Но ЛЬВИЦУ жалко - потому не люблю ЗООПАРКИ.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Чем более тоталитарна власть, тем важнее для нее сохранить в людях панический страх перед смертью.
Поэтому любые культы такого рода будут ею жестко пресекаться - рабы не должны относиться к смерти спокойно, они должны всегда бояться.
При всем при этом - разрезание льва в зоопарке, где обычно много детей, выглядит несколько странно. Туда же приходят не для этого.

Возможно, просто труп не имеет сакрального значения.
Если животных не умертвляют на глазах клиентов то все нормально
Хотя даже это практикуется на глазах у совершеннолетних клиентов, насколько я знаю в штатах на казнь заключенного может прийти любой желающий

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Да всё путем:  Верхний пост со словом препарируют ЛЮДЕЙ... перевел, как ТРУП.
Всего-то делов.
Людей ОПЕРИРУЮТ, если на то пошло.
Ибо... между операцией и препарацией есть, знаете ли,  небольшая разница.
Но ЛЬВИЦУ жалко - потому не люблю ЗООПАРКИ.
 :smilie7:

И я так же...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Да всё путем:  Верхний пост со словом препарируют ЛЮДЕЙ... перевел, как ТРУП.
Всего-то делов.
Людей ОПЕРИРУЮТ, если на то пошло.
Ибо... между операцией и препарацией есть, знаете ли,  небольшая разница.
Но ЛЬВИЦУ жалко - потому не люблю ЗООПАРКИ.
 :smilie7:

И я так же...
В свое время, в ЗООПАРКЕ была фото-точка, где ухари делали фото с... чучелом медведя.
Меня всегда коробило... с чучелом сыматься.
Но маэстро был меркатильным: При чем тут медведи, когда за 2 рубля вы получаете "Память о Зоопарке".
Я не раз там бывал... и всегда меня "Убивал" мерзкий запах вони от коней и пр. парнокопытных...
Ну, лебеди и пр. птички-синички - я люблю: их пение - словно терапия души...
Но когда вижу грязных львов и несчестных тигров, ужасного вида белого медведя и обезьян, прягающих между грязью и пардон, своим же дерьмом... - это и есть Путешествие в Природу?
Потому больше люблю Дикую Природу, канал Анимал-Планет - как единственный, ради которого не жалко денег Кабельной Сети...
 :smilie7:
P.S. Препарировать мертвую животину на глазах детей... не стоит: Детская психика - весьма хрупкая вещь...
И дети... часто стараются копировать взрослых, не думая о последствиях.
Посему, на подобного рода Зрелища... лучше идти без детей.
Исполнение судебного приговора - смертная казнь - зрелише не для слабонервных.
Не знаю, для чего американцы так часто смакуют эту тему...
 :bv
« Останнє редагування: Жовтня 11, 2015, 07:48:11 19:48 від Бувалий »