Автор Тема: Суд над Корбаном, пряма трансляція  (Прочитано 11475 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #120 : Листопада 08, 2015, 03:57:15 15:57 »
А что там с госпитализацией ?  :smilie11:


Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #121 : Листопада 08, 2015, 04:13:56 16:13 »
А что там с госпитализацией ?  :smilie11:

А що з нею ?  :smilie11: тут варіантів два :
відривати фаберже лікарю
відривати фаберже мусорам.

Ятак бачу Вам мусорА мілєє .

Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #122 : Листопада 10, 2015, 01:00:33 01:00 »
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #123 : Листопада 11, 2015, 03:13:31 15:13 »
Віталій Купрій
3 год · Змінено ·


Черговий виток свавілля в справі переслідування владою активістів партії "УКРОП"
Буквально щойно мені зателефонувала дружина мого помічника на громадських засадах Олега Мартинова та повідомила, що він вже тиждень!!!

як затриманий правоохоронцями за своїм місцем проживання в Херсоні по справі Корбана, етапований в Київ й утримується в СІЗО СБУ на Аскольдовому провулку, 3А. Олегу висувають такі ж звинувачення як і Геннадію Корбану.

У порушення прав людини, до нього досі навіть не допущений адвокат. Нехтуючи нормою частини 5 статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України", мене навіть не повідомили про це свавілля.


Інформую громадськість, що Олег - це патріот із великої літери, який свого часу командував розвідгрупою одного з добровольчих батальйонів у зоні АТО.

Після демобілізації він допомагав Геннадію Корбану на виборах у Чернігові. Саме він був одним із перших, хто виявив факти купівлі голосів президентським кандидатом Березенком.

 Він один із перших, хто зупинив авто, в якому перевозились гроші, зброя та списки підкуплених виборців. Саме він виявив і зупинив спробу БПП фальшувати результати виборів за допомогою виготовлення дублікатів печаток виборчих комісій.


Очевидно, що Порошенко вирішив таким чином "віддячити" патріоту за його активну та рішучу позицію. Сьогодні ж у Олега буде наш адвокат.
Ми своїх у біді не лишаємо!
Quo Vadis

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #124 : Листопада 13, 2015, 07:29:47 19:29 »
http://glavred.info/politika/zaschita-korbana-obzhalovala-domashniy-arest-lidera-ukropa-344406.html

Защита председателя политсовета партии УКРОП Геннадия Корбана подала апелляционную жалобу на постановление Печерского райсуда Киева об избрании политику меры пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста.
Об этом сообщает УНИАН.
"Я считаю, что мера пресечения была избрана незаконно и оснований для применения домашнего ареста нет", — заявила Оксана Томчук на пресс-конференции в Киеве.
По ее словам, все доказательства, которые предоставлялись для обоснования необходимости содержать Корбана под стражей, являются доказательствами по другому уголовному производству, к которому ее подзащитный не имеет никакого отношения.
Кроме того, доказательства, которые должны обосновывать подозрение, содержат существенные расхождения.
"Поэтому мы обжаловали постановление, наша жалоба будет рассматриваться одновременно с жалобой Генпрокуратуры", — сообщила адвокат.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #125 : Листопада 13, 2015, 07:34:47 19:34 »
http://glavred.info/politika/zaschita-korbana-obzhalovala-domashniy-arest-lidera-ukropa-344406.html

Защита председателя политсовета партии УКРОП Геннадия Корбана подала апелляционную жалобу на постановление Печерского райсуда Киева об избрании политику меры пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста.
Об этом сообщает УНИАН.
"Я считаю, что мера пресечения была избрана незаконно и оснований для применения домашнего ареста нет", — заявила Оксана Томчук на пресс-конференции в Киеве.
По ее словам, все доказательства, которые предоставлялись для обоснования необходимости содержать Корбана под стражей, являются доказательствами по другому уголовному производству, к которому ее подзащитный не имеет никакого отношения.
Кроме того, доказательства, которые должны обосновывать подозрение, содержат существенные расхождения.
"Поэтому мы обжаловали постановление, наша жалоба будет рассматриваться одновременно с жалобой Генпрокуратуры", — сообщила адвокат.
:Sho_za:
А послухали б Прокурора...  - Все було б тип-топ.
 :Tyapnycia:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #126 : Листопада 16, 2015, 03:53:07 15:53 »

Андрій Денисенко
30 хв. · Змінено ·


Щойно в Апеляційному суді Києва Оксана Томчук та Игорь Черезов знайшли і вирвали з рук Альфи і прокуратури викраденого тиждень тому Олега Мартинова.
Його викрали у "справі Корбана" - без адвокатів, ховаючи від дружини, друзів, захисників.


10 днів тримали на квартирі, звідки возили до ГПУ, катували, приковували до батареї, засовували в рота стволи, звішували з балкону і просто били.


Вимагали обмовити Gennady Korban - мовляв він наказав викрасти Величка і Рудика, обмовити мене, погрожували його вбити.

Олегу, з тиском понад 220, відмовляли в медичній допомозі, кажучи - зроби як кажемо - і ти будеш свідком, а не підозрюваним.

Олег Мартинов - доброволець Донбасу, командир розвідгрупи, поранений в Іловайську. Він здійснив низку успішних бойових операцій проти главарів рашистських терористів.

Я його знаю по виборах у Чернігові, де він за руку схопив фальсифікаторів, які перевозили фальшиві печатки виборчих комісій.

Його, захисника України, викрали і катували есбеушники і прокурори.

Ця наволоч системи гірше за сепарів, внутрішній ворог, який за наказом Порошенка, Грицака і Шокіна нищить нас так само як поскаженіла москальня за наказом Путіна.
Зараз слідча група поліції, викликана Виталий Куприй, опитує свідків і самого Олега. Igor Lutsenko допомагає адвокатам.

Сподіваюся, найгірше закінчиться для Олега вже сьогодні.

Але ми тепер знаємо, що завтра негідники знов спробують арештувати Гену. Це для них як маніакальна ідея-фікс.

Оббріхати, засудити, позбавити волі.
Ми не здамося і, переконаний, переможемо.
Але я все більше замислююсь про осиковий кілок і срібную кулю як головні інструменти боротьби із системою.
Quo Vadis

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #127 : Листопада 16, 2015, 04:02:13 16:02 »
Так я так зрозумів це була спецоперація.
Завдяки увязненню Корбана його друган Філатов став мером Дніпропетровська :smilie7:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #128 : Листопада 16, 2015, 04:21:34 16:21 »

Igor Lutsenko
39 хв. · Змінено ·


Знаєте, що мене розлючує в історії з переслідуванням Сиротюка, Корбана, Мосійчука?
Розподіл ресурсів.

Олега Мартинова (на фото), атошника, СБУшна Альфа викрала і тримала на конспіративній кваритрі в центрі Києва 10 діб.

І весь цей час з ним чергували не тільки альфівці, але і прокурор з ГПУ (!). Щоб весь час психологічно тиснути.


З нього вимагали свідчення на Андрій Денисенко, Gennady Korban та інших.

Справою Корбана займалося 67 (!) слідчих. В той же час слідчі, що працюють над майданівськими справами, зашиваються від роботи, у них подекуди не заповнений наполовину штат. Шокін ОСОБИСТО є членом групи слідчих по Ігор Мосійчук, в той же час "майданівські" слідчі тижнями і місяцями чекають на вирішення основних своїх оргпитань з начальством.


Систему зламає не нове закодонодавство. Систему зламає беспристрасне виконання існуючих законів.

P.S. Олег, наскільки я знаю, не просто учасник війни, він її справжній герой.


Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #129 : Листопада 16, 2015, 04:30:50 16:30 »
ЗАСІДАННЯ У СПРАВІ ОЛЕГА МАРТИНОВА ПЕРЕНЕСЛИ


В Апеляційному суді Києва відбулося засідання щодо домашнього арешту Олега Мартинова – того самого активіста, якого на початку листопада незаконно затримали, чи, швидше, викрали у справі Геннадія Корбана. Олег Мартинов – доброволець, командир розвідгрупи, поранений в Іловайську.


Про затримання Олега та місце його перебування не повідомили ні адвокатів, ні родичів. Тримали у таємній квартирі, вибивали свідчення проти Геннадія Корбана та Андрія Денисенка у сфабрикованих кримінальних провадженнях. За версією правоохоронців, у цей час Олег Мартинов перебував під «домашнім арештом» – саме таку санкцію обрав йому Печерський суд. Адвокати ж марно шукали його по всій країні. Знайшли сьогодні в Апеляційному суді Києва – у супроводі прокурора та бійців спецпідрозділу СБУ «Альфа».
Ось його виклад подій:


«Затримали в Херсоні. Перед цим, 3 листопада, мені прийшла повістка на виклик до прокуратури на 2 листопада.

Я їм зателефонував, сказав, що на місці, не ховаюся. Я й справді не переховувався. 3 листопада, о 16.00, я вийшов покурити.

Семеро осіб у цивільному і в масках збили мене з ніг, зв'язали руки, посадили в мікроавтобус. Привезли в Херсонське СБУ. Звідти – до СБУ в Миколаєві, де прикували до батареї. Начальник Миколаївського СБУ погрожував. Мені стало зле, лікарі зробили ін’єкцію, збивали тиск. Після Миколаєва відвезли в Умань, а потім до Києва. Мікроавтобус мав донецькі номери. Операцією керували донецькі «альфівці» – «Шайтанбат» (група генерала Шайтанова).


10 днів тримали на квартирі. Двічі вивозили в прокуратуру з мішком на голові. Годували раз на добу. Погрожували. Казали, якщо не дам свідчення, вони мене пустять за іншим сценарієм.


Прокурор усі десять днів постійно сидів у квартирі. Питання, які мені ставили: «Чи була контрабанда?», «А чи знаєш ти, кого викрадали за командою Корбана?». Вони казали, що Корбана мали заарештувати 15 жовтня, але в останню мить скасували операцію, мабуть, за прямою вказівкою з Адміністрації Президента через те, що на той час тривала передвиборча кампанія».


Засідання Апеляційного суду Києва перенесли на 1 грудня.

Quo Vadis

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #130 : Листопада 16, 2015, 05:31:58 17:31 »
Ба, більше
Тепер звільниться округ Філатова і ніщо не завадить Корбану зайти у Раду :super:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Суд над Корбаном, пряма трансляція
« Reply #131 : Листопада 16, 2015, 06:49:02 18:49 »
Так я так зрозумів це була спецоперація.
Завдяки увязненню Корбана його друган Філатов став мером Дніпропетровська :smilie7:
Такий цiкавий розклад.
Ба, більше
Тепер звільниться округ Філатова і ніщо не завадить Корбану зайти у Раду :super:
В Радi вже мiсце грiють.
Лишилося дочекатися, коли вакансiя з'явиться.
 :smilie7: