Автор Тема: Всі реформи згори приречені на поразку  (Прочитано 256 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Всі реформи згори приречені на поразку
« : Листопада 03, 2015, 07:57:21 19:57 »
Це власне аксіома, але я вирішив просто нагадати шановним СУПчикам. Бо наша тут гризня з приводу рефірм чи їхньої відсутності має просте походження - ми живемо в світі, де слово, сказане з телеекрану чи написане десь у соцмережі на інтернеті, важить часто більше ніж конкретна справа, зроблена людиною чи групою людей. Відтак, вся ця катавасія - просто нарцисична боротьба за вплив на суспільний дискурс.
А тим часом, конкретне життя конкретних людей в Україні (і не лише) показує, що реформи можливі лише тоді і там, де вони починаються саме знизу - на рівні невеликих громад, які мають певні практичні інтереси і намагаються ці інтереси реалізувати через організацію власної діяльності таким способом, щоб забезпечити незворотність і сталість умов поступу у відповідному напрямку.

Патерналізм, який домінує в українському суспільстві, унеможливлює реформи в принципі. Допоки не набереться критична маса людей, які будуть здійснювати і котролювати процес реформування власного суспільства через громадянські структури і обранців у місцевих і центральних репрезентативних органах - буде лише галас, імітація, і подальший занепад.

Лише розвиток громадянського суспільства здатний зрушити справу реформування економічного, плоітичного, і соціального життя в Україні.

Майдан дав поштовх. Волонтери відповіли з ентузіазмом на виклик, який поставила зовнішня агресія і некомпетентність державних структур.

Що далі?

« Останнє редагування: Листопада 03, 2015, 08:10:40 20:10 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #1 : Листопада 03, 2015, 07:59:50 19:59 »
У мене до тебе одне (просте) питання: Чого ти очiкуеш вiд цiеi Влади та цього складу ВР?..
 :bv

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #2 : Листопада 03, 2015, 08:03:55 20:03 »
У мене до тебе одне (просте) питання: Чого ти очiкуеш вiд цiеi Влади та цього складу ВР?..
 :bv

Я не очікував і нічого не очікую від них.

Я очікую чогось лише від українських громадян. Якщо вони нарешті трохи почнуть думати і діяти як нормальні люди, тоді і все інше піде в правильному напрямку.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #3 : Листопада 03, 2015, 08:04:28 20:04 »
Цитувати
Допоки не набереться критична маса людей, які бдуть вимагати і котролювати процес реформування власного суспільства через громадянські структури і обранців у місцевих і центральних репрезентативних органах - буде лише галас, імітація, і подальший занепад.

Таких контрольорів і вимагачів і зараз хоч дупою їж.

А от реальних творчих і вмотивованих виконавців - пахарів дефіцит.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #4 : Листопада 03, 2015, 08:10:06 20:10 »
Цитувати
Допоки не набереться критична маса людей, які бдуть вимагати і котролювати процес реформування власного суспільства через громадянські структури і обранців у місцевих і центральних репрезентативних органах - буде лише галас, імітація, і подальший занепад.

Таких контрольорів і вимагачів і зараз хоч дупою їж.

А от реальних творчих і вмотивованих виконавців - пахарів дефіцит.

Згоден - треба виправити на “здійснювати“.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #5 : Листопада 03, 2015, 08:13:14 20:13 »
У мене до тебе одне (просте) питання: Чого ти очiкуеш вiд цiеi Влади та цього складу ВР?..
 :bv
Я не очікував і нічого не очікую від них.
Я очікую чогось лише від українських громадян.
Якщо вони нарешті трохи почнуть думати і діяти як нормальні люди, тоді і все інше піде в правильному напрямку.
Кiт..., вибач, але ти кажеш як отой Швондер з Булагакова...
Про яких громодян йде мова?
Що ти маеш на увазi?..
 :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #6 : Листопада 03, 2015, 08:15:12 20:15 »
А для цього, перш за все, треба  плекати і голубити у суспільстві  не комплекс меншовартості, а гонорову психологію переможця та успішної молодої зубатої нації.

Кацапські страданія і душевні мєтанія - показник лінощів і лише знецінюють та розхолоджують...

« Останнє редагування: Листопада 03, 2015, 08:18:46 20:18 від finli »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #7 : Листопада 03, 2015, 08:18:31 20:18 »
Треба мати механізм впливу на депутатів під час їх перебування у парламенті. Вимагати дій у тих, за кого голосували, а не у опонентів політичних. Не знаю який смайл ставити.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Всі реформи згори приречені на поразку
« Reply #8 : Листопада 03, 2015, 08:31:38 20:31 »
Я вам скажу что надо сделать.
1 - объявляем право частной собственности священным и неприкосновенным
2 - обязуем каждого совершеннолетнего гражданина иметь оружие
3 - контроль за ценами, хоть со стороны монополий, хоть со стороны государства (чиновников) объявляется уголовным преступлением
4 - любое преступление связаное с госслужбой наказывается, кроме прочего, пожизненым запретом занимать любые должности на госслужбе
Через поколение здесь будут установленны европейские ценности