Автор Тема: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?  (Прочитано 4338 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Тут може бути лише одна відповідь тому, хто задає питання - з усього розмаху в табло!  :smilie9:

If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #1 : Листопада 13, 2015, 04:46:43 16:46 »
Ферал, ну май повагу до людей. По-перше, без каментів, англійською. Але то вже ладно, я змирився, це скоріше моя проблема а не твоя, маєш повне право англійською. Але 26 хвилин... хоча б про що там мова.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #2 : Листопада 13, 2015, 04:50:35 16:50 »
Ферал, ну май повагу до людей. По-перше, без каментів, англійською. Але то вже ладно, я змирився, це скоріше моя проблема а не твоя, маєш повне право англійською. Але 26 хвилин... хоча б про що там мова.
+1
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #3 : Листопада 13, 2015, 04:55:44 16:55 »
судя по эмблеме канала это какаето дойчевата тв

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #4 : Листопада 13, 2015, 04:57:27 16:57 »
Ферал, ну май повагу до людей. По-перше, без каментів, англійською. Але то вже ладно, я змирився, це скоріше моя проблема а не твоя, маєш повне право англійською. Але 26 хвилин... хоча б про що там мова.

Цей муділа журналіст в дуже агресивному стилі намагається загнати Пороха на слизьке, задаючи йому питання, які задавав би діма кісєльов.
Ну наприклад - Україна не виконує Мінські домовленості, українські військові чинять злочини щодо цивільного населення, ЗСУ не відводять гради, Порошенко не продав фабрику, не продав 5-й канал, нема боротьби з корупцією, ви ніколи не будете в НАТО, бо цього не хоче НАТО, чому ви гадаєте, що Європа поставить інтереси України вище інтересів Хуйлостану?...
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #5 : Листопада 13, 2015, 05:00:53 17:00 »
Цей муділа журналіст в дуже агресивному стилі намагається загнати Пороха на слизьке, задаючи йому питання, які задавав би діма кісєльов.

Ти тут постійно робиш те саме. І? ... маєш пишатися тим бюргером.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #6 : Листопада 13, 2015, 05:06:09 17:06 »
Цей муділа журналіст в дуже агресивному стилі намагається загнати Пороха на слизьке, задаючи йому питання, які задавав би діма кісєльов.

Ти тут постійно робиш те саме. І? ... маєш пишатися тим бюргером.

Ні туя.
Якби я був на місці тожо журналізда, я б давав би питання, н які Порох міг би давати відповіді і робив би це з повагою.

Не можна підпускати до себе мудаків, які не поважають президентів.
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #7 : Листопада 13, 2015, 05:12:40 17:12 »
Ферал, ну май повагу до людей. По-перше, без каментів, англійською. Але то вже ладно, я змирився, це скоріше моя проблема а не твоя, маєш повне право англійською. Але 26 хвилин... хоча б про що там мова.

Порошенко не продав фабрику, не продав 5-й канал, нема боротьби з корупцією, ви ніколи не будете в НАТО, бо цього не хоче НАТО, чому ви гадаєте, що Європа поставить інтереси України вище інтересів Хуйлостану?...

Десь я вже це чула ... :lol:  На каналi 112  :idea:
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #8 : Листопада 13, 2015, 05:12:51 17:12 »
Не можна підпускати до себе мудаків, які не поважають президентів.

 :fp2

якби хтось інший сказав би - я б повірив.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #9 : Листопада 13, 2015, 05:15:08 17:15 »
Цей муділа журналіст в дуже агресивному стилі намагається загнати Пороха на слизьке, задаючи йому питання, які задавав би діма кісєльов.

Ти тут постійно робиш те саме. І? ... маєш пишатися тим бюргером.

Кот наверное ему список вопросов составлял  :gigi:
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #10 : Листопада 13, 2015, 05:15:29 17:15 »
Так есть с переводом. С 6:35   И даже сравнение, как правильно вопросы задавать. :smiley16:

А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #11 : Листопада 13, 2015, 05:16:11 17:16 »
Я не можу хамити президентові на людях. В приватній розмові я йому б напхав по самі вуха.
Вдаючись до хамства публічно ви виставляєте себе хамлом.
Тим паче, що Порошенко, все ж таки не є поганою людиною, і як президент - на голову вищий від попередників.

Але приватно б я йому напхав би, бо маю до нього до біса претензій.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #12 : Листопада 13, 2015, 05:16:24 17:16 »
Шарій? Нах без перегляду.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #13 : Листопада 13, 2015, 05:19:24 17:19 »
Шарій? Нах без перегляду.

 С 6:35 просто перевод , кому не хватало.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #14 : Листопада 13, 2015, 05:19:41 17:19 »
Так есть с переводом. С 6:35   И даже сравнение, как правильно вопросы задавать. :smiley16:



гома , я знаю что Шарий твой кумир. Но не надо это чмо сюда тащить.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #15 : Листопада 13, 2015, 05:25:46 17:25 »
Шарій? Нах без перегляду.

 С 6:35 просто перевод , кому не хватало.

Це треба було у попередньому пості написати.

Да, журналюга тролить. Чому саме німці - хз. Мабуть у них ставлення до рашки якесь специфічне.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #16 : Листопада 13, 2015, 06:10:59 18:10 »
Прекрасне інтерв'ю. Ви ж не думали, що бути політиком - це промурчати промову в мікрофон і свалити? Назвався політиком - відповідай на незручні запитання співрозмовника, що дискутує з тобою на рівних. Позбувайтеся совка в голові, де перед царями стелилися.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #17 : Листопада 13, 2015, 06:33:25 18:33 »
Тут може бути лише одна відповідь тому, хто задає питання - з усього розмаху в табло!  :smilie9:


Формулуй краше свої висери.
Хо ти сказати хотіло?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #18 : Листопада 13, 2015, 06:41:00 18:41 »
Посмотрел оба видео.
И хорошо рассказано про нашу "пластамассовую журнализдику".
Ну и конечно же само интервью. Спасибо, кот, шо запостил.
ДойчеВелле - очень авторитетное СМИ. Отказывать в интервью им - ну это для диктаторов, кторым похер их имимдж в Европе. Это не наша журнализдика, где можно позвать только угодных тебе и пиздеть им что угодно и сколько угодно.
А теперь по сути интервью. Отражает то, что сам пишу тут много раз.
1. По Крыму. Поросенок и его секта тешат себя иллюзиями. Запад не одобряет, но полностью принимает аннексию Крыма. Точно так же как, приведеный журналистом пример про Западный Берег реки Иордан. Запад не одобряет оккупации, но полностью принимает ее и так уже 50 лет.
2. По членству в Евросоюзе. Да, Запад боится хуйло. Холодную войну и "русских которые могут сбросить на них атомную бомбу" все еще помнят. По этому хрен с ней с той Украиной, лишь бы не было войны. Увы, суровая правда жизни. Этого не будут говорить прямо, но будет еще тысяча и одно пожелание от Запада, для затягивания процесса. Так же лебезили перед Гитлером...
3. По войне. Как бы там ни было, увы ни кто там не будет  уделять внимание, что с одной стороны 12 нарушений, а с другой 1 и в течение 40 минут исправленное. Всем пох, написано ОБСЕ, что обе строны нарушают и всё! Ну и незаконные вооруженные формирования - это именно Правый Сектор.
И это не "журналист не той системы". Он только транслирует реальное отношение Запада к происходящему...
Не придумывайте сами себе иллюзий.
Про то, что журналист поднимал вопросы и про непроданый шоколадный бизнес, и про 5-й канал. Оставлю без особого внимания.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #19 : Листопада 13, 2015, 06:47:03 18:47 »
Порошенко скаржиться, що не може продати ту хвабрику, бо половина її конфіскована, а половина - арештована, і хто, мовляв купить арештоване майно.

У зв“язку із вим у мене таке питання - скіко кацапського майна в Україні і чому його ніхто не заарештовує і не конфісковує?

П.С.

Темнокрил,

Якщо заміниш слово “поросьонок“ чимось більш нейтральним, то твої пости читатиму не навхрест, а як треба.
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #20 : Листопада 13, 2015, 07:18:22 19:18 »
Передивився. Мушу похвалити Петю - тримався нормально. Був би шикарний міністр зовнішніх зносин або президент у парламентській державі, де його основна робота - міжнародна політика.

Непереконливо виглядав у питаннях про продаж бізнесу і 5-го каналу. Відповідь "Я не продаю 5-й канал, бо є гарантом незалежності його журналістів" для європейців виглядає ідіотично. Відмазки про Щокіна і корупцію теж були слабенькими.

Німець - наглий і нахрапистий, заробляє собі очки в кар'єрі, бо нахамити президенту - це зірочка на фюзеляжі. Петя ледве стримувався і кілька разів зауважував, що треба хоча б дати можливість відповісти. Плюс німецька цинічна Realpolitik не залежить від того, Гітлер на троні чи Меркель. Треба єднатись з поляками і щемити стару Європу.

Погано, що наші журналюги не ставлять презу таких жорстких питань, причому в цьому винні обоє. Нічого, дотиснемо Петю чи хто там буде на табуретці, і теж буде усміхатись і відповідати на неприємні речі. Звичайно, без хамства, як у німця. Той просто розумів, що не відповісти Deutsche Welle Петя собі не може дозволити. Але інтерв'ю Україні загалом пішло на користь.

Отак-от...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #21 : Листопада 13, 2015, 07:26:54 19:26 »
Коли німчура казав, що Європа обере Хуйла замість України, Петі треба було одразу зауважити - Європа в 1938 обрала Німеччину замість Чехословаччини і що з того вийшло. Бо аналогія абсолютно конкретна. Шкода, що Петя не зреагував таким чином.
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #22 : Листопада 13, 2015, 07:28:57 19:28 »
Коли німчура казав, що Європа обере Хуйла замість України, Петі треба було одразу зауважити - Європа в 1938 обрала Німеччину замість Чехословаччини і що з того вийшло. Бо аналогія абсолютно конкретна. Шкода, що Петя не зреагував таким чином.

Так він в іншому місці і казав про аншлюс і 38-ий рік. Хоча міг би повторити і тут.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #23 : Листопада 13, 2015, 07:30:28 19:30 »
Стара Радянська школа: Ставити тi питання, на якi Герой Дня вiдповiсть ОБОВ'ЯЗКО - нагадуе шоу вiдкритого мiкрохвона з Путiним.
Памятаете, коли той, який Горбi, вмiв казати так, щоб нi хто нi чого не розумiв?..
Два тижня тому дивився по ICTV... "позапланове" iнтерв'ю Преза... СТБ, ICTV та Iнтеру.
Таке враження, що През не просто вiдповiдав, а ще вчив життю, наче мораль якась...
Тому не дивно, що ЗМI ЕС... вмiють ставити питання та отримувати вiдповiдi...
 :Tyapnycia:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #24 : Листопада 13, 2015, 08:49:48 20:49 »
Мені здається що Порошенко добре знав з ким він розмовляє .
На всі питання відповідав впевнено, так що він виглядав непогано.
Мені не зрозуміло інше.
Як так сталося що інтерв'ю президента не перекладено офіційно його
Адміністрацією або мінстецем ... Інтерв'ю недоступне для більшості українців!
Тому одразу ж паявляються "добровольниє пєрєводчікі-танковатєлі" Шарії
 і "падносчікі" як Рома.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9480
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #25 : Листопада 13, 2015, 09:24:02 21:24 »
судя по эмблеме канала это какаето дойчевата тв

Це канал Дойче Велле - Німецька хвиля.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #26 : Листопада 13, 2015, 09:55:39 21:55 »
Порошенко скаржиться, що не може продати ту хвабрику, бо половина її конфіскована, а половина - арештована, і хто, мовляв купить арештоване майно.

У зв“язку із вим у мене таке питання - скіко кацапського майна в Україні і чому його ніхто не заарештовує і не конфісковує?

П.С.

Темнокрил,

Якщо заміниш слово “поросьонок“ чимось більш нейтральним, то твої пости читатиму не навхрест, а як треба.

А ты сделай наоборот. Читай все мои посты внимательно, и сам будешь склоняться к пределению "поросенок".
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #27 : Листопада 13, 2015, 10:19:44 22:19 »
Порошенко скаржиться, що не може продати ту хвабрику, бо половина її конфіскована, а половина - арештована, і хто, мовляв купить арештоване майно.

У зв“язку із вим у мене таке питання - скіко кацапського майна в Україні і чому його ніхто не заарештовує і не конфісковує?

П.С.

Темнокрил,

Якщо заміниш слово “поросьонок“ чимось більш нейтральним, то твої пости читатиму не навхрест, а як треба.

А ты сделай наоборот. Читай все мои посты внимательно, и сам будешь склоняться к пределению "поросенок".

папаша нєрон а ти нє болєн? (с)

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #28 : Листопада 13, 2015, 10:20:41 22:20 »
Порошенко скаржиться, що не може продати ту хвабрику, бо половина її конфіскована, а половина - арештована, і хто, мовляв купить арештоване майно.

У зв“язку із вим у мене таке питання - скіко кацапського майна в Україні і чому його ніхто не заарештовує і не конфісковує?

П.С.

Темнокрил,

Якщо заміниш слово “поросьонок“ чимось більш нейтральним, то твої пости читатиму не навхрест, а як треба.

А ты сделай наоборот. Читай все мои посты внимательно, и сам будешь склоняться к пределению "поросенок".

папаша нєрон а ти нє болєн? (с)

Болен, спину вот потянул. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: На біса Порошенко погоджується на такі інтерв“ю?
« Reply #29 : Листопада 13, 2015, 10:56:50 22:56 »
Коли німчура казав, що Європа обере Хуйла замість України, Петі треба було одразу зауважити - Європа в 1938 обрала Німеччину замість Чехословаччини і що з того вийшло. Бо аналогія абсолютно конкретна. Шкода, що Петя не зреагував таким чином.
Може враховував, що Європа зараз - це Німеччина  :smilie7: