Автор Тема: Аж не віриться (про Клічко)  (Прочитано 4576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #30 : Листопада 17, 2015, 12:22:32 12:22 »
Рваний баян..
Клічкам належить ТЦ Термінал у Броварах, там проводився чемпіонський бій бійцем-чеченом Зауром Байсангуровим з  промоушен груп К2,  яка теж належить Клічкам. Чечен очікувано став чемпіоном світу, ним і був запрошений Кадиров.

Байсангуров народився і жив в Ачхой Мартані, Чечня.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #31 : Листопада 17, 2015, 12:24:08 12:24 »
Та мені байдуже коли він там зустрічався, тут важливо інше - ці тупі впороті відморозки можуть лише срати лайном, а чогось конструктивного вони сказати не в змозі, бо тупо україноненавистники, і якщо щось будуть мичати, то видадуть себе як підхуйлятники.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #32 : Листопада 17, 2015, 12:26:44 12:26 »
Упороті думають що Рамзанчик до Клічка їздив . :gigi:
Придурки...бля..

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #33 : Листопада 17, 2015, 12:37:37 12:37 »
Та й вапше....Хунта прийшла до влади.Всєм баятса!  :gigi:



Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #34 : Листопада 17, 2015, 01:05:45 13:05 »
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #35 : Листопада 17, 2015, 01:40:04 13:40 »
Що ви хочете вiд Градоначальника Кличко?
Згадайте його попередникiв, якi були звичайними чiновниками, якi робили те, що ПР вказувала.
Звичайно, Вiтале... багато в чому треба вчiтися, опановувати мiське господарство, вмiти вирiшувати багато питать та проблем 4 млн. мiста.
При цьому, реклама останнiх перегонiв... була нiяка.
Мо, краща реклама - справи Мера.
Саме справи стали тих +++ якi дали кияни Кличку, пробачiвши йому мову, полiтику та культуру, яким переповнений Киiв.
В полiтицi... Клiчко... теж встиг не мало: Свiй УДАР вiн швидко поеднав з Блоком ПОРОШЕНКО, розумiючi, що саму Партiю чекае така ж доля, як i Народний Фронт  Яценюка.
 :smilie7:
 
 

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #37 : Листопада 17, 2015, 02:52:21 14:52 »
Власне сам Кличко є (був?) проектом Фірташа, що по суті визнав і сам Фірташ.
А як зі слів Фірташа це виглядає ... фізично?  :smilie7: Фінансував передвиборчу кампанію, порадив іти у політику, існують домовленості чи зобов'язання один перед одним?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #38 : Листопада 17, 2015, 02:56:12 14:56 »
Кличко - то гордість України.  А от чий проект всі ці штаби що сидять по форумах та заливають блювотінням усе навколо - це цікаво.

Колишній риг Тедеєв, який зокрема голосував за закони 16 січня теж був колись "гордістю України."
Закликаєте гордитися?
Це ти щось вчора про інтелект Кличко писав?  :smilie7: Якісь дивний виверт. А що такого на кшталт того, що зробив Тедеєв в ВР, зробив Кличко?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #39 : Листопада 17, 2015, 03:05:33 15:05 »
  :gigi:
Класна фотка. Все ж на обличчях написано. А там поряд ще здається посол. Носовичок за рамзанчиком носить напевно.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #40 : Листопада 17, 2015, 03:14:33 15:14 »
Але ж для всіх цілком зрозуміло, що зважаючи на інтелект Кличка він просто не розуміє більшості навіть відносно простих питань управління містом. Відповідно всі важливі рішення приймає не він. А хто?
Київрада  :gigi: От халепа, ну скільки можна? У нас парламентська форма правління, а місцева рада - своєрідний "парламент".
Кличко - гарант. Як і президент у першу чергу гарант Конституції.
Зважаючи на давно відому політичну залежність Кличка від Фірташа (підтверджену і самим Фірташем у віденському суді), яка роль цього олігарха в управлінні Києвом?
Вас не турбує, що якісь люди керують Києвом прикриваючись, як ширмою, відомим спортсменом? Чому вони самі не хочуть стати мером?
І що на користь Фірташа Кличко зробив за 1,5 роки? І що саме казав Фірташ у віденському суді? Зустріч мав?  :smilie7: І що? До чого домовились?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #41 : Листопада 17, 2015, 03:24:32 15:24 »
І що на користь Фірташа Кличко зробив за 1,5 роки? І що саме казав Фірташ у віденському суді? Зустріч мав?  :smilie7: І що? До чого домовились?

Кличко не зробив нічого. Зробили його заступники і члени його команди. Що саме я зараз не можу сказати, жодного доступу до необхідної інформації я не маю. З часом буде зрозуміло.

Фірташ визнав, що надавав Кличку усю необхідну підтримку, як політику. І про зустріч теж розповів, де Кличко відмовився від президентства на користь Порошенка і пішов у мери Києва. Ці рішення приймав Фірташ, а не сам Кличко.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #42 : Листопада 17, 2015, 03:50:33 15:50 »
Кличко не зробив нічого. Зробили його заступники і члени його команди. Що саме я зараз не можу сказати, жодного доступу до необхідної інформації я не маю. З часом буде зрозуміло.
Не розкрита тема Київради  :smilie7: Як можна обвинувачувати людину у чомусь, не наводячи фактів?
Фірташ визнав, що надавав Кличку усю необхідну підтримку, як політику. І про зустріч теж розповів, де Кличко відмовився від президентства на користь Порошенка і пішов у мери Києва. Ці рішення приймав Фірташ, а не сам Кличко.
Та це ясно, Ющенко от також "керувався" Фірташом  :gigi:
От знаєш, для будь якого не пропагандиста, зрозуміло, що Фірташ примазується до політики, переводить себе у ранг політика у суді.
От ти дійсно вважаєш, що Яценюк, Турчинов, Кличко, Порошенко ... послухали Фірташа і поділили "посади", щоб не штовхатися на виборах? От скажи, ти саме так вважаєш? У них самих на це мозку не вистачило? 
Власне зустріч була. Це не заперечують, але що саме там відбувалось? Як на мене, то Фірташ чогось клянчив, може гроші пропонував вкласти. До чого домовились-то? Кличко відмовляється в президенти балотуватися при захмарному та абсолютно несподіваному рейтингу Порошенка? Всі тупі окрім Фірташа, якій запропонував чудовий план  :smilie7: Ти саме це проголошуєш?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #43 : Листопада 17, 2015, 04:03:59 16:03 »
О чем это говорит? Это было после того как Россия напала на Украину?
Балога и сейчас ездит к "друзьям" в Москву, а у днепропетровского патриота Корбана политтехнологи из Раши, украинофобы. И Портнов ему адвокатов поставляет.

Отвали ТП.
Я тут в приват reemі написала яким чином краще реагувати на тупу провокацію, а у неї приват заблокований  :smilie2:
Тебе зрозуміти можна, занадто багато аргументів  reema наводить, це дратує  :smilie3: Важко тобі.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #44 : Листопада 17, 2015, 04:17:05 16:17 »
Кличко не зробив нічого. Зробили його заступники і члени його команди. Що саме я зараз не можу сказати, жодного доступу до необхідної інформації я не маю. З часом буде зрозуміло.
Не розкрита тема Київради  :smilie7: Як можна обвинувачувати людину у чомусь, не наводячи фактів?
Фірташ визнав, що надавав Кличку усю необхідну підтримку, як політику. І про зустріч теж розповів, де Кличко відмовився від президентства на користь Порошенка і пішов у мери Києва. Ці рішення приймав Фірташ, а не сам Кличко.

От ти дійсно вважаєш, що Яценюк, Турчинов, Кличко, Порошенко ... послухали Фірташа і поділили "посади", щоб не штовхатися на виборах? От скажи, ти саме так вважаєш? У них самих на це мозку не вистачило? 


Про Кличка саме так і вважаю. У нього немає необхідних знань, необхідного досвіду, необхідного розуміння політичних процесів. Він абсолютно несамостійна фігура. І коли він приймає рішення не брати участь у президентських виборах після зустрічі з Порошенком і Фірташем це багато про що говорить.
Порошенко, я вважаю спілкувався з Фірташем там на рівних. Але не зрозуміло, що отримав Фірташ від нього за зняття Кличка з виборів.
Яценюк з Турчиновим тут ні до чого.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #45 : Листопада 17, 2015, 04:24:08 16:24 »
Про Кличка саме так і вважаю. У нього немає необхідних знань, необхідного досвіду, необхідного розуміння політичних процесів. Він абсолютно несамостійна фігура. І коли він приймає рішення не брати участь у президентських виборах після зустрічі з Порошенком і Фірташем це багато про що говорить.
Порошенко, я вважаю спілкувався з Фірташем там на рівних. Але не зрозуміло, що отримав Фірташ від нього за зняття Кличка з виборів.
Яценюк з Турчиновим тут ні до чого.

тобто ти вважєш кличка ЇБОНАТОМ що обов'язково пішов би на президентські вибори якби не фірташ??

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #46 : Листопада 17, 2015, 04:29:30 16:29 »
(click to show/hide)


Про Кличка саме так і вважаю. У нього немає необхідних знань, необхідного досвіду, необхідного розуміння політичних процесів. Він абсолютно несамостійна фігура. І коли він приймає рішення не брати участь у президентських виборах після зустрічі з Порошенком і Фірташем це багато про що говорить.


Береза Бляхер була б самостiйна? Звичайно що нi. У Кличка бiльше для цього можливостей.
Prosperity is based on people and ideas

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #47 : Листопада 17, 2015, 04:33:33 16:33 »
О чем это говорит? Это было после того как Россия напала на Украину?
Балога и сейчас ездит к "друзьям" в Москву, а у днепропетровского патриота Корбана политтехнологи из Раши, украинофобы. И Портнов ему адвокатов поставляет.

Отвали ТП.
Я тут в приват reemі написала яким чином краще реагувати на тупу провокацію, а у неї приват заблокований  :smilie2:
Тебе зрозуміти можна, занадто багато аргументів  reema наводить, це дратує  :smilie3: Важко тобі.

О еще одна ПТП. То есть полу- и дальше по тексту.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #48 : Листопада 17, 2015, 04:36:45 16:36 »
Не думаю, що Кличко залежний від Фірташа. Не має достатньо політичного досвіду, та, відповідно, недостатньо розбірливий в контактах - так. Але це не означає, що він має якісь зобов'язання перед Фірташем. Знявся з виборів саме через Фірташа? Смішно.
Об'єднання з БПП було логічним - саме з огляду браку політичного досвіду та недостатньої ораторської майстерності. Врешті-решт, для міського голови це і не дуже потрібно. Кличко на своєму місці.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #49 : Листопада 17, 2015, 04:40:04 16:40 »
Не думаю, що Кличко залежний від Фірташа. Не має достатньо політичного досвіду, та, відповідно, недостатньо розбірливий в контактах - так. Але це не означає, що він має якісь зобов'язання перед Фірташем. Знявся з виборів саме через Фірташа? Смішно.
Об'єднання з БПП було логічним - саме з огляду браку політичного досвіду та недостатньої ораторської майстерності. Врешті-решт, для міського голови це і не дуже потрібно. Кличко на своєму місці.

И Порошенко тоже не имел дстаточного политического опыта?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #50 : Листопада 17, 2015, 04:42:59 16:42 »
Про Кличка саме так і вважаю. У нього немає необхідних знань, необхідного досвіду, необхідного розуміння політичних процесів. Він абсолютно несамостійна фігура. І коли він приймає рішення не брати участь у президентських виборах після зустрічі з Порошенком і Фірташем це багато про що говорить.
Порошенко, я вважаю спілкувався з Фірташем там на рівних. Але не зрозуміло, що отримав Фірташ від нього за зняття Кличка з виборів.
Яценюк з Турчиновим тут ні до чого.

тобто ти вважєш кличка ЇБОНАТОМ що обов'язково пішов би на президентські вибори якби не фірташ??

Ну на мера ж пішов. Навіть вибрали. Міг і на президента йти. І навіть мав шанси, як би смішно це не було.

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #51 : Листопада 17, 2015, 04:43:03 16:43 »
И Порошенко тоже не имел дстаточного политического опыта?
Порошенко мав. Гілкою не помилився?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #52 : Листопада 17, 2015, 04:53:56 16:53 »
И Порошенко тоже не имел дстаточного политического опыта?
Порошенко мав. Гілкою не помилився?

Так они же на троих встречались.
От халепа?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #53 : Листопада 17, 2015, 05:53:33 17:53 »
Про Кличка саме так і вважаю. У нього немає необхідних знань, необхідного досвіду, необхідного розуміння політичних процесів. Він абсолютно несамостійна фігура. І коли він приймає рішення не брати участь у президентських виборах після зустрічі з Порошенком і Фірташем це багато про що говорить.
Після або через  :smilie3: Ну доведи хоч ... чим, крім "тупий, тупий, тупий". В яку дату зустріч відбулась?
Порошенко, я вважаю спілкувався з Фірташем там на рівних. Але не зрозуміло, що отримав Фірташ від нього за зняття Кличка з виборів.
Яценюк з Турчиновим тут ні до чого.
Вони також не балотувались. Чому? На твою думку.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #54 : Листопада 17, 2015, 06:00:19 18:00 »
О чем это говорит? Это было после того как Россия напала на Украину?
Балога и сейчас ездит к "друзьям" в Москву, а у днепропетровского патриота Корбана политтехнологи из Раши, украинофобы. И Портнов ему адвокатов поставляет.

Отвали ТП.
Я тут в приват reemі написала яким чином краще реагувати на тупу провокацію, а у неї приват заблокований  :smilie2:
Тебе зрозуміти можна, занадто багато аргументів  reema наводить, це дратує  :smilie3: Важко тобі.

О еще одна ПТП. То есть полу- и дальше по тексту.
То нас вже троє?  :smilie3: Будеш начальником в групі. Ти самий жвавий  :smilie7:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #55 : Листопада 17, 2015, 06:33:38 18:33 »
О чем это говорит? Это было после того как Россия напала на Украину?
Балога и сейчас ездит к "друзьям" в Москву, а у днепропетровского патриота Корбана политтехнологи из Раши, украинофобы. И Портнов ему адвокатов поставляет.

Отвали ТП.
Я тут в приват reemі написала яким чином краще реагувати на тупу провокацію, а у неї приват заблокований  :smilie2:
Тебе зрозуміти можна, занадто багато аргументів  reema наводить, це дратує  :smilie3: Важко тобі.

О еще одна ПТП. То есть полу- и дальше по тексту.
То нас вже троє?  :smilie3: Будеш начальником в групі. Ти самий жвавий  :smilie7:

Не могу! Обоих признаков не хватает!  :smiley14:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2757
Re: Аж не віриться (про Клічко)
« Reply #56 : Листопада 17, 2015, 06:48:30 18:48 »
А...і головне,  у хрущобах Соцмістечка встановлюють теплові лічильники на будинок...без помпи і піару...Нашару.Недешева цацка.
Для чого?Для того щоб пенсіонерам розкидувати на метраж не висмоктану з х...я середньостатистичну цифру, а реальну кількість тепла що заходить у будинок.

Ага, но ни це головне, а головне те що
а) бабки самі будуть кошмарити сусіда, що всю зиму з відкритими вікнами
б) сусіда, що не втеплив фасад