Автор Тема: Виступ В. Ющенка на форумі банкірів 29-30 жовтня 2015 р.  (Прочитано 4103 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Бувалий, увімкнить мозок  :smilie3:
Якщо Ющенко ліберал, то яким чином він "настоящий полковник"?
Ну чому юльки так себе не поважають?  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Щодо Юща -  Просидiв 5 рокiв, розвалив все, що було, зате в США був Людиною Року

Ти ба, синячок як довго приховувався   :consul

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
ru.wikipedia.org

 піди нахуй з хуйлянською вікіпедію, котру коригують кожні 5 хвилин "пад тєкущій мамєнт", пизда очката.  :smiley14:

 У тебя есть ссылка на другие цифры , которые подтвердят слова Ющенко?
На вот украинский ресурс http://iee.org.ua/ru/prog_info/25023/
" Данные предоставлены The World Bank"
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Андрійович абсолютно нормальний хлоп. Але в нього була одна, але дуже суттєва проблема - він не хотів/не міг займатись кадровою політикою. З чим це пов'язано - особиста м'якість, чи результат отруєння, то питання друге, але нас цікавлять наслідки.

А в політиці, чи в бузінесі головне - це люди, які здійснюють процес. Все решта - вторинне.

бо кадрів НЕ БУЛО
за 10 років свого перебування на посаді кучма згріб всі притомні кадри ПІД СЕБЕ
от і виходить що лише КУЧМІСТИ мали досвід і практику керування

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, увімкнить мозок  :smilie3:
Якщо Ющенко ліберал, то яким чином він "настоящий полковник"?
Ну чому юльки так себе не поважають?  :smilie7:
:Sho_za:
Бл... кажуть, що у бiлявок розуму нема.
Настояший полковник - це слова з пiснi А. Пугачовой...
Вiдомо, хто така А. Пугачова?
Отож...
Щодо Юща -  Просидiв 5 рокiв, розвалив все, що було, зате в США був Людиною Року

Ти ба, синячок як довго приховувався   :consul
:Vedy_sebe:
А ти у нас хто?..
Вiчний мiнус в карму!
 >:(
Багато тих, з ким я розмовляв -  в роки Юща - казали, що воно всi 5 рокiв було в неадекватi...
Лише його Катерина... чого варта.
Скiльки сорому, анекдотiв, знущання з Юща було...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Грудня 01, 2015, 02:59:14 14:59 від Бувалий »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Розвалив.... синяча риторика, в чистому вигляді.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Розвалив.... синяча риторика, в чистому вигляді.
Судячi по аватару, синяк - то ти сам...
 :moskali:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
.. кажуть, що у бiлявок розуму нема.
Настояший полковник - це слова з пiснi А. Пугачовой...
Вiдомо, хто така А. Пугачова?
Отож...
:gigi: От біда, не вистачає розуму на вивчення творчості твоєї друзяки А.Пугачовой.
А що, вона "настоящим полковником" мямлю ліберала називала?  :smilie3:
От фантазер. Краще на бублик на голові колгоспу, е-е-е тобто керівника  :gigi: пофантазуй.

Розумієш у чому справа, у відсутності фактів у твоїх обвинуваченнях. Фантазії, емоції ... це все.
"Юлька все за нього робила, він все розвалив". Що саме? Зв'язки з РФ послабив?  :smilie7: Посварився з кремлем під час нападу РФ на Грузію? Чи "в газеті" писали про те, що все розвалив, то ти повторюєш?  :smilie3:
Вибач, я розумію, даремно я тебе зачепила. Якось так наклалась одна фантазія на іншу, Бумеранг десь поряд ще пробігав, ....
Але в цілому зрозуміло, що слова для тебе значення не мають  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Розвалив.... синяча риторика, в чистому вигляді.
Судячi по аватару, синяк - то ти сам...
 :moskali:
А хто ти ... в межах політичного  :smilie8: форуму? Маєш можливість зазначити політичні/ідеологічні уподобання  :smilie7:
І якщо ти не сприймаєш лібералів, то звісно тобі було соромно за часів президентства Ющенка. Ти напевно ще і голосував за нього, інакше чому саме "соромно"? А в першому турі також на нього голосував?  :smilie3:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Повторюю: Ющ поки що єдиний президент України, який мислить категоріями дійсно державного діяча. Попри цілу купу вад його характеру, якими і скористалися його вороги, щоб завалити його.
Але його вади характеру навіть не йдуть у порівняння із тим злом, яке йшло від його опонентів.


If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Розумієш у чому справа, у відсутності фактів у твоїх обвинуваченнях. Фантазії, емоції ... це все.
"Юлька все за нього робила, він все розвалив". Що саме? Зв'язки з РФ послабив?  :smilie7: Посварився з кремлем під час нападу РФ на Грузію? Чи "в газеті" писали про те, що все розвалив, то ти повторюєш?  :smilie3:
Вибач, я розумію, даремно я тебе зачепила. Якось так наклалась одна фантазія на іншу, Бумеранг десь поряд ще пробігав, ....
Але в цілому зрозуміло, що слова для тебе значення не мають  :smilie3:
На образи не реагую.
Особливо, коли образи вiд жiнок.
Ющ... на мое переконання, чудовий теоретик але поганий практик.
Хто в 90... развалив Банк. систему, завалив найпотуж. банки Краiни?..
Тож... не треба пiднiмати... давно спущений (в Унiтаз Iсторii) авторитет Колг. бухгалтера.
Можливо, в бухгалтерii... вiн супер, який вумний.
Можливо, у нього е багато прихiльникiв та друзiв в ЕС та США...
Скажiть менi, якого хрiна його Партiя (НУ) особисто лiзла в ВР з 1% (1 - Карл!) голосiв виборцiв, та ще й в Закарпаттi?..
 :smilie7:
Повторюю: Ющ поки що єдиний президент України, який мислить категоріями дійсно державного діяча.
Попри цілу купу вад його характеру, якими і скористалися його вороги, щоб завалити його.
Але його вади характеру навіть не йдуть у порівняння із тим злом, яке йшло від його опонентів.
У мене сусiд - таксист - куди краще Юща... мислить Категорiями державного дiяча.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
У мене сусiд - таксист - куди краще Юща... мислить Категорiями державного дiяча.
 :smilie7:

ну то і твій рівень, таксиста, гідний опонент.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У мене сусiд - таксист - куди краще Юща... мислить Категорiями державного дiяча.
 :smilie7:

ну то і твій рівень, таксиста, гідний опонент.
Образився, що на Юща наiхали?
А ти рейтинг його знайди.
Та й Партii його - теж...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Рейтинг Юща - це кількість притомних.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Андрійович абсолютно нормальний хлоп. Але в нього була одна, але дуже суттєва проблема - він не хотів/не міг займатись кадровою політикою. З чим це пов'язано - особиста м'якість, чи результат отруєння, то питання друге, але нас цікавлять наслідки.

А в політиці, чи в бузінесі головне - це люди, які здійснюють процес. Все решта - вторинне.

бо кадрів НЕ БУЛО
за 10 років свого перебування на посаді кучма згріб всі притомні кадри ПІД СЕБЕ
от і виходить що лише КУЧМІСТИ мали досвід і практику керування

Це вже проблеми чисто менеджерські. Якщо він бачив, що не має під рукою достатньо кваліфікованих людей, треба було брати грамотний персонал навіть від того ж Данілича, давати їм якісь блага і ставити на службу, вимагаючи результату. Таким зараз будь-який хороший керівник серйозного підприємства в Україні займається, бо інших варіантів в нього немає.

Мені ж здається, що Андрійович під час своєї каденції занадто переймався якимись зобов'язаннями морального плану ( взяти, наприклад, хоча би епопею з прем'єрством Жульки), замість того, щоби тупо херачити на результат.

Як наслідок, "маємо те, що маємо" (ц) папєрєднік Андрійовича.


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Мені ж здається, що Андрійович під час своєї каденції занадто переймався якимись зобов'язаннями морального плану ( взяти, наприклад, хоча би епопею з прем'єрством Жульки), замість того, щоби тупо херачити на результат.

так
він не мав ТВЕРДОСТІ посилати на хєр

я пам'ятаю як за часів його головування в нбу весь час відтерміновувалось завершення обміну купонів на гривні
коли вже давно можна було поставити КРАПКУ кожні пів-року термін подовжувався і подовжувався

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Мені ж здається, що Андрійович під час своєї каденції занадто переймався якимись зобов'язаннями морального плану ( взяти, наприклад, хоча би епопею з прем'єрством Жульки), замість того, щоби тупо херачити на результат.

так
він не мав ТВЕРДОСТІ посилати на хєр

я пам'ятаю як за часів його головування в нбу весь час відтерміновувалось завершення обміну купонів на гривні
коли вже давно можна було поставити КРАПКУ кожні пів-року термін подовжувався і подовжувався

А ти знаєш, хто відтерміновував ???

Проросійський Гетьман ( Вадим). Бо сподівався, що СРСР таки повернеться ( тільки вголос це нікому не казав)
А знаєш завдяки кому гривня все-таки була введена? 25.08. 1996 року, коли Лазаренко був тоді Прем"єром. Завдяки Лазаренку, інакше Україна жила б ще з купонами довгі роки, наче Білорусія.

Я не ідеалізую Лазаренка.  Але він не був залежний від Москви (як Кучма чи В. Гетьман) і готуючись стати царем чітко розумів, що без своєї норм. валюти це не країна , а хуйня.

Найбільше цьому впирався В. Гетьман - головний куратор і вихователь Ющенка.
Ющенко тоді будучи на посаді Керівника НБУ був лише Гетьманівським холуєм і більше ніким
Лазаренко буквально підсрачниками й погрозами заставив Гетьмана і Ющенка по бистрячку робити всі потрібні   заходи для вводу гривні.
Лазаренко сам був і олігарх і корупціонер. Але Лазаренко себе поважав і не збирався бути перманентним заглядачем в сраку кремлівських царів ( як Кучма).

Ющенко і Пинзеник були лише формальними технічними виконавцями вводу гривні.
РІшень вони тоді не приймали ніяких. Тоді все вирішували Кучма й Лазаренко. І В. Гетьман був тоді вже далеко не однією з перших осіб України, тобто важливих державного масштабу рішень вде не приймав ( як 1992-1993 роках, коли з його подачі, Ющенко в 1993 році зайнявся безпосередньою розкруткою супер-інфляці).
А сам Ющенко завжди був тільки дрібним виконавцем.
Якби не В. Гетьман, який Ющенка витягнув в Київ, то Ющенко ще й сьогодні працював би начальником якогось райуправління в Сумській області.
Більше - ніким. То його життєва планка.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24: БУВАЛОГО  НЕ ВПІЗНАЮ І ДИКО ПЛЮСУЮ



Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Рейтинг Юща - це кількість притомних.

Якби в Україні були всі такі "притомні" як Ющенко і як його палкі прихильники, то не було б не тільки Незалежної України, а не було б навіть і УРСР.

І Україною управляли б навіть не з Москви, а з Петрограда.
І управляли не генсеки, а представники династії Романових.
І про "малоросскій діалєкт" знали б тільки рафіновані дипломовані філологи.
Більше ніхто.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Бумере, було три кандидати в президенти - Ющ, Тимоха, і Овоч.
НМД, Ющ був найкращим варіантом.
Але “обрали“ Овоча.
If you are going through hell, keep going.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
:smiley24: БУВАЛОГО  НЕ ВПІЗНАЮ І ДИКО ПЛЮСУЮ

Вау, наґрада нашла гєроя. Бувалий, може хоч це тебе протверезить?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Мені ж здається, що Андрійович під час своєї каденції занадто переймався якимись зобов'язаннями морального плану ( взяти, наприклад, хоча би епопею з прем'єрством Жульки), замість того, щоби тупо херачити на результат.

так
він не мав ТВЕРДОСТІ посилати на хєр

я пам'ятаю як за часів його головування в нбу весь час відтерміновувалось завершення обміну купонів на гривні
коли вже давно можна було поставити КРАПКУ кожні пів-року термін подовжувався і подовжувався

Ось тут то й проблема. Якби він методично давав по кумполу тим, хто цього заслужив, то зараз був би класиком і аксакалом.   

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Для адміністрації:

ПРОПОНУЮ ЗАБОРОНИТИ ПИСАТИ ЗБІЛЬШЕНИМИ ТА КОЛЬОРОВИМИ ШРИФТАМИ

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Рейтинг Юща - це кількість притомних.

Так, на жаль. Його перемога в 2004 була справжнім дивом. Тому що, як виявилось за п'ять років по тому, 80% громадян так і залишились совками, які хотіли «тверду руку» та популістичну локшину на вуха.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Бумере, було три кандидати в президенти - Ющ, Тимоха, і Овоч.
НМД, Ющ був найкращим варіантом.
Але “обрали“ Овоча.

А до чого ця репліка ???

В 2004 році Юля не виставила свою кандидатуру в Президенти, щоб заважати Ющенкові. Хоч до цього її щтовхали кучмо-друзі, загрожуючи посадкою ( а так - зразу був би імунітет).
І голосувати "противсіх, бо "вони однакові" Юля не агітувала.
А навпаки - дієво включилася в обрання Ющенка, дієво керувала ( фактично керувала) помаранчевим майданом і вже 8 грудня був об"явлений 3 тур.

Не було б тоді Юлі - було б знову багатомісячне тупцювання на майдані, як в 2013-2014 р. і не факт, що Ющенко тоді став би таки Президентом.
.................................
АЛЕ НАЙГОЛОВНІШЕ
в 2010 році Ющенко був найкращий ??? :smilie11: :smilie11: :smilie11:
Це тільки не цікавлячись політикою зовсім, можна таке сказати, та й то іноземцям.

ОСОБИСТО ТОБІ ЦЮ ФРАЗУ МОЖНА ВИБАЧИТИ, БО ТИ В УКРАЇНІ  тоді давно не жив.
...............
Я сам тричі голосував за Ющенка в 2004.( і зовсім не шкодую, так було треба).
І в 2010, якби Ющ увійшов в 2 тур, теж, з великою неохотою, але я голосував би за Юща.( навіть якби Юля агітувала противсіх)
Бо я розумів, що дон-банда - це буде або щось криваве, або втрата суверенітету.( сталось і те і інше, тільки втрата суверенітету тільки над частиною територій, поки що).

Ще раз тобі кажу: більше шкоди ніж Ющенко, з Президентів, Україні не заподіяв ніхто ( про Янука я навіть не згадую, він за межами добра й зла взагалі, бо то путінський командировочний в чистому вигляді).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
:smiley24: БУВАЛОГО  НЕ ВПІЗНАЮ І ДИКО ПЛЮСУЮ

Вау, наґрада нашла гєроя. Бувалий, може хоч це тебе протверезить?

Та заспокойся , Формалючок.
У кожного з нас своя думка з різних питань. Якщо моя думка й Бувалого в якихось питаннях співпала, то що ?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
:smiley24: БУВАЛОГО  НЕ ВПІЗНАЮ І ДИКО ПЛЮСУЮ

Вау, наґрада нашла гєроя. Бувалий, може хоч це тебе протверезить?

Та заспокойся , Формалючок.
У кожного з нас своя думка з різних питань. Якщо моя думка й Бувалого в якихось питаннях співпала, то що ?

Якби це була просто твоя особиста думка, то нічо. А якщо у Бувалого думка в якихось питаннях співпала з рупором КГБ, яким ти є, то це щось для нього мало би означати.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Приiхали - Бувалий вже Рупор КГБ, Пята колона, додайте ще... Ворога Народу...
Фюрма, що ти верзеш?
Мова йде про те, що мiг би зробити Ющ.
Мiг - але не зробив.
Йому постiйно хтось заважав.
Ось Пороху... нi хто не заважае.
Вiн робить свою справу, ясно й чiтко мовить, що буде, куди йдемо, чого чекати.
Зрозумiйте: Йти у Прези - не просто сидiти на табуретке та чiкати чуда.
Чудо буде тодi, коли ти сам його будеш робити, коли тебе будуть поважати не 1% Нашоi Украiни, а майже 50 % населення.
Так про що мова - що Ющ видатний банкiр?
Слава Богу.
Я рад тим, для кого Ющ став iконою, хто бачiть в ньому фiнансову Месiю...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
:smiley24: БУВАЛОГО  НЕ ВПІЗНАЮ І ДИКО ПЛЮСУЮ

такий же синяк як і ти, що тут дивного. натура вилізла як шило з мішка.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
:smiley24: БУВАЛОГО  НЕ ВПІЗНАЮ І ДИКО ПЛЮСУЮ

такий же синяк як і ти, що тут дивного. натура вилізла як шило з мішка.
>:(
Та, бл, синяки навкруги...
Вороги, Гидота, П'ята Колона, Грязь (Рука) Москвы...
 :smilie7: