Автор Тема: Політичний тест  (Прочитано 2268 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Політичний тест
« Reply #30 : Грудня 04, 2015, 09:09:12 09:09 »
Як багато лібералів  :gigi:
На жаль сталої ліберальної партії у нас немає.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Політичний тест
« Reply #31 : Грудня 04, 2015, 09:12:16 09:12 »
Позитивним моментом для майбутнього України є вражаюча тупість "еліти" яка загубилася в часі
і не відповідає рівню розвитку українського громадянського
суспільства
. Це шанс для молодих і мудрих!
Ці динозаври , типу Федерації Рaбовлacників (роботодавців) фірташі ахмєтови, каламойські... мали б народитися так років 150 тому. Динозаври мають вимерти!
Політична "еліта" - це ті, кого обирають, то Ваше твердження ... ну дуже сумнівне.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Політичний тест
« Reply #32 : Грудня 04, 2015, 12:15:57 12:15 »
Прогресивізм

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Політичний тест
« Reply #33 : Грудня 04, 2015, 04:59:48 16:59 »
Позитивним моментом для майбутнього України є вражаюча тупість "еліти" яка загубилася в часі
і не відповідає рівню розвитку українського громадянського
суспільства
. Це шанс для молодих і мудрих!
Ці динозаври , типу Федерації Рaбовлacників (роботодавців) фірташі ахмєтови, каламойські... мали б народитися так років 150 тому. Динозаври мають вимерти!
Політична "еліта" - це ті, кого обирають, то Ваше твердження ... ну дуже сумнівне.

Кто и когда выбирал Фирташа, Ахметова, Рабиновича и т.д. ? :smilie10:  Хотя наверное выбирали, но.. в Москве.
« Останнє редагування: Грудня 04, 2015, 05:07:14 17:07 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Політичний тест
« Reply #34 : Грудня 04, 2015, 05:25:41 17:25 »
та так лібералів багато, а що в результаті - повний п...  "в криму же наши люди", "давайте услішім даунбас", гондон Садовий -"Єдіная страна" блядь - в результаті ми у дупі, а всілякі покручі, манкурти, помилки абортарію - типу вати - правлять бал, а за мовчазної згоди більшості українців (на жаль все таки совецька власть привчила не думати) маємо те що маємо... у мене з дружиною до розлучення майже дійшло коли вона з клієнтом спілкувалась російською (я особисто розірвав договір з цим клієнтом, або українська або ...). Для мене гроші зароблені узькім езигом це ті самі 30 срібняків.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: Політичний тест
« Reply #35 : Грудня 04, 2015, 05:31:05 17:31 »
та так лібералів багато, а що в результаті - повний п...  "в криму же наши люди", "давайте услішім даунбас", гондон Садовий -"Єдіная страна" блядь - в результаті ми у дупі, а всілякі покручі, манкурти, помилки абортарію - типу вати - правлять бал, а за мовчазної згоди більшості українців (на жаль все таки совецька власть привчила не думати) маємо те що маємо... у мене з дружиною до розлучення майже дійшло коли вона з клієнтом спілкувалась російською (я особисто розірвав договір з цим клієнтом, або українська або ...). Для мене гроші зароблені узькім езигом це ті самі 30 срібняків.

 :smiley24: :Prapor2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Політичний тест
« Reply #36 : Грудня 04, 2015, 07:14:18 19:14 »
та так лібералів багато, а що в результаті - повний п...  "в криму же наши люди", "давайте услішім даунбас", гондон Садовий -"Єдіная страна" блядь - в результаті ми у дупі, а всілякі покручі, манкурти, помилки абортарію - типу вати - правлять бал, а за мовчазної згоди більшості українців (на жаль все таки совецька власть привчила не думати) маємо те що маємо... у мене з дружиною до розлучення майже дійшло коли вона з клієнтом спілкувалась російською (я особисто розірвав договір з цим клієнтом, або українська або ...).
Для мене гроші зароблені узькім езигом це ті самі 30 срібняків.
Цiкаво, якщо не секрет, сума контракту...
 :Tyapnycia:

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Політичний тест
« Reply #37 : Грудня 04, 2015, 07:24:16 19:24 »
Киздець!  :smilie10:
Я тут один нормальний, виходить...  :smilie2: :smilie10: :Sho_za:
Якщо ти один, то значить маргінал. Норма базується на більшості.
П.С. лібертаріанець

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: Політичний тест
« Reply #38 : Грудня 04, 2015, 07:35:53 19:35 »
Українські “лібертаріанці“ - це хуторянські анархісти. Тому і не дивуйтеся бардаку в країні - ви його породили.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Політичний тест
« Reply #39 : Грудня 04, 2015, 11:36:12 23:36 »
Політична "еліта" - це ті, кого обирають, то Ваше твердження ... ну дуже сумнівне.

Кто и когда выбирал Фирташа, Ахметова, Рабиновича и т.д. ? :smilie10:  Хотя наверное выбирали, но.. в Москве.
ахметов та рабінович - депутати. рабінович - цього скликання, ахметов - попереднього. фірташ начебто не був депутатом, то він не "політична еліта"  :gigi:
Не мій лексикон, але якщо говорити про "політичну еліту", то треба говорити про вибори. Тобто обирають найкращих  :smilie3: Пардон.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Політичний тест
« Reply #40 : Грудня 04, 2015, 11:39:11 23:39 »
Українські “лібертаріанці“ - це хуторянські анархісти. Тому і не дивуйтеся бардаку в країні - ви його породили.  :lol:
Чому анархісти? Ліберали поважають закон  :smilie7: Різні "свободи людини" начебто вже зафіксовані у законах, то чому б не поважати такі закони? Зараз треба тільки судову систему реформувати  :smilie8:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Політичний тест
« Reply #41 : Грудня 04, 2015, 11:42:49 23:42 »
Політична "еліта" - це ті, кого обирають, то Ваше твердження ... ну дуже сумнівне.

Кто и когда выбирал Фирташа, Ахметова, Рабиновича и т.д. ? :smilie10:  Хотя наверное выбирали, но.. в Москве.
ахметов та рабінович - депутати. рабінович - цього скликання, ахметов - попереднього. фірташ начебто не був депутатом, то він не "політична еліта"  :gigi:
Не мій лексикон, але якщо говорити про "політичну еліту", то треба говорити про вибори. Тобто обирають найкращих  :smilie3: Пардон.

Ну ок.. а как они стали стали олигархами "успешными" бизнесменами?  Кто их допустил к газу, нефти, углю - природным ресурсам страны? нежто потому что самые умные и талантливые?..  :smilie7:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Політичний тест
« Reply #42 : Грудня 04, 2015, 11:44:10 23:44 »
та так лібералів багато, а що в результаті - повний п...  "в криму же наши люди", "давайте услішім даунбас", гондон Садовий -"Єдіная страна" блядь - в результаті ми у дупі, а всілякі покручі, манкурти, помилки абортарію - типу вати - правлять бал, а за мовчазної згоди більшості українців (на жаль все таки совецька власть привчила не думати) маємо те що маємо... у мене з дружиною до розлучення майже дійшло коли вона з клієнтом спілкувалась російською (я особисто розірвав договір з цим клієнтом, або українська або ...).
Для мене гроші зароблені узькім езигом це ті самі 30 срібняків.
Цiкаво, якщо не секрет, сума контракту...
 :Tyapnycia:
та не секрет 19700 грн. на рік
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Політичний тест
« Reply #43 : Грудня 04, 2015, 11:45:24 23:45 »
а загальна сума договорів від яких я відмовився складає 94 000 грн.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Політичний тест
« Reply #44 : Грудня 04, 2015, 11:46:00 23:46 »
при чому середній оборот 360 000 грн.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Політичний тест
« Reply #45 : Грудня 04, 2015, 11:53:28 23:53 »
Ну ок.. а как они стали стали олигархами "успешными" бизнесменами?  Кто их допустил к газу, нефти, углю - природным ресурсам страны? нежто потому что самые умные и талантливые?..  :smilie7:
Ми ж про "політичну еліту"  :smilie7: А тут просто відсутність конкуренції. То про найкращих мови немає ...
Чому згаданим вдалось стати монополістами? Обраний кучма започаткував розподіл "ринку" ... начебто. "Керувати країною"  :smilie5: зручно, напевно, йому було.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: Політичний тест
« Reply #46 : Грудня 04, 2015, 11:54:15 23:54 »
Українські “лібертаріанці“ - це хуторянські анархісти. Тому і не дивуйтеся бардаку в країні - ви його породили.  :lol:
Чому анархісти? Ліберали поважають закон  :smilie7: Різні "свободи людини" начебто вже зафіксовані у законах, то чому б не поважати такі закони? Зараз треба тільки судову систему реформувати  :smilie8:

Ліберали і лібертаріанці - ріжні речі.
Перші - яка разніца на каком йазикє разговарувать?
Другі - моя хата скраю і йдіть ви всі на...уй!
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Політичний тест
« Reply #47 : Грудня 05, 2015, 12:06:32 00:06 »
Ліберали і лібертаріанці - ріжні речі.
Перші - яка разніца на каком йазикє разговарувать?
Другі - моя хата скраю і йдіть ви всі на...уй!
Український ліберал вимагає відповідного мовного середовища для етнічного українця.
Згадай хоча б Ющенка  :smilie3: