Автор Тема: Віримо в перемогу нашого козака Олександра Усика  (Прочитано 4969 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Він не козак. Він російськомовний єврей.
І хай нікого не вводить в оману його показна квазі-патріотична демонстратиавність.
Він демонстративний, ти демонстративний. Але він демонструє дію, а ти слова. На ділі ти голосуєш за Тимошенкао, яка підтримувала хуйло у 2009 році у війні в Грузії, не хотіла з ним "сваритися". Вважала недоречною підтримку Україною Грузії. Отаке.

Не мели дурниць.
Отаке

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
А що в цьому дивного ?
Євреї бувають в будь-яких професіях.
Он Брати Клички тільки чого варті, боксери зі світовим ім"ям.
І нічого.
КлЯчкi - такi ж евреi, як твоя улюблена Юлiя Володимирiвна.
 :Razom:
Та під нашим прапором багато хто виступає.
Україна вже давно стала наче корчма при дорозі.
Бум, а що за свято сьогоднi?
Чого це у тебе, що не особистiсть - то еврей?
Скiльки ти сьогоднi Принял на грудь?..
 :az

Юля теж єврейка, між іншим. Тільки не чистокровна. А от Клички - наче персонажі іллюстрацій до Біблії
Або наче готові кіноактори, для перезйомки радянського фільму "Комісар". ( Фільм про громадянську війну, де головну роль грала Нона Мордюкова, дії відбуваються під час громадянської війни, в Бердичеві. Цікавий фільм, подивись, якщо не бачив. Побачиш там справжній дух типового єврейського містечка. І нема там ніякого антисемітизму).

Якби мій син був би віку Жені Тимошенко і якби я дізнався, що мій син хоче навіть на ній оженитися( на Жені) і якби це й справді сталося, то я просто припинив би спілкування навіть з власним сином. Хіба що здоровкався б з ним раз в рік і 5 хвилин в рік говорив би по телефону. І все. Просто я вважав би, що в мене вже немає сина.
Це при тому, що я ДУЖЕ давній  прихильники ЮВТ і БЮТ.

Працювати з євреями чи голосувати на них на виборах, чи дружити з ними, чи виручати їх, чи приймати допомогу від них - це щось одне.
А от мати з ними спільне потомство - це зовсім інше.
Вважаю це явищем ганебним  і протиприродним, для ьудь якого нормального українця.

Якби боксер Усик був би україномовним я мав би до нього дуже велику повагу. Навіть не зважаючи на його домішки єврейської крові. І вболівав би за нього завжди.
Якби в мене була б дочка і вирішила б виходити заміж за Усика ( навіть за україномовного, якби він був таким) то з такою дочкою я спілкування припинив би.
І вважав би, що з такою дочкою ( якби в мене була б така дочка) я не повинен мати нічого спільного.

Якби я мав би онуків з єврейською кров"ю  - то я міг би цілком справедливо вважати, що своє життя я прожив даремно. Я вважав би, що я - ніхто. Бо якщо мої нащадки стали б біоматеріалом для покращення породи єврейського народу - то значить я ніхто, я не людина.

Я це стверджую, абсолютно чітко розуміючи, що є дуже багато таких чистопородистих українців, кожен з яких, здатен завдавати Україні стільки шкоди, скільки нездатні завдати і десяток чистопородистих євреїв.

Але вступ до шлюбу і продовження власного потомства - це дуже важливий момент в житті кожного українця.
А от політичні і спортивні симпатії - це зовсім інше.
Ці дві речі змішувати не можна.

Якщо ми не хочемо, щоб наші нащадкі стали перевертнями, біоматеріалом для інших народів.

Я був би прихильником і вболівальником Кличків, навіть незважаючи на їхню етно-генетичну належність до єврейства. Але якщо ці братики російськомовні - то звиняйте. Дасвіданія.
І нема різниці, що вони під нашим прапором виступають. Якщо хтось відомий і російськомовний - все, давая дасвіданія, навіть якби це був би чистопородистий українець.

Усик, мало того, що носій єврейських ген, так він ще й ігнорує українську мову завжди і скрізь.
Усік і всі йому подібні - давай дасіданія.
« Останнє редагування: Грудня 13, 2015, 10:28:36 22:28 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча


До чого ця фотка ?
Можна й Саддея Аделаджу одягнути у вишиванку чи, наприклад, Вадима рабиновича чи Ріната Ахметова.

Вишита сорочка давно вже стала своєрідною уніформою для будь-якої підлоти.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бум - з останнього все ясно - всi евреi - то ВОРОГИ Украiни.
А, оскiльки еврей у нас кожний другий (або напiв-еврей) то вороги... ВСЮДИ.
Що робив тов. Сталiн з Ворогами Народу - засилав в табори та Сибiр.
Тож, не раджу... пiднiмати тему еврейства.
Бо вони завжди були й будуть - подобаеться це одинаку, прихольнику ЮВТ - Буму - чi нi.
Пора вже якось нову платiвку на грамофон поставити.
Щось тема еврейства... у вас не йде з голови.
А це - певнi ознаки шизофренii - коли людину, яка б вона не була - хилить в один бiк.
Що ви маете до Ш. Алейхема, до Бродського, якi багато чого робили для Украiни?
Що ви вчепилися в тих Кличкiв, закинув iх життя в еврейство?
Менi байдуже, якоi вони вiри, якоi нацii, якщо для своеi Держави вони роблять добро та приносять користь людям.
Тож, лишайте тему еврейства до своеi Багiнi, якщо iншiх тем нема.
 :smilie7:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
До чого ця фотка ?
Можна й Саддея Аделаджу одягнути у вишиванку чи, наприклад, Вадима рабиновича чи Ріната Ахметова.

Вишита сорочка давно вже стала своєрідною уніформою для будь-якої підлоти.

Ебанутый... а если вдруг у тебя в роду еврей нарисуется - повесишься?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До чого ця фотка ?
Можна й Саддея Аделаджу одягнути у вишиванку чи, наприклад, Вадима рабиновича чи Ріната Ахметова.

Вишита сорочка давно вже стала своєрідною уніформою для будь-якої підлоти.

Ебанутый... а если вдруг у тебя в роду еврей нарисуется - повесишься?
Залиш його - там повна та невилiковна Шизофренiя
Е таки люди... яким нiчого робити...
От вони... теорию заговора строчат...
А щоб було з ким спiлкуватися.. придумали собi iдею Фiкс.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
До чого ця фотка ?
Можна й Саддея Аделаджу одягнути у вишиванку чи, наприклад, Вадима рабиновича чи Ріната Ахметова.

Вишита сорочка давно вже стала своєрідною уніформою для будь-якої підлоти.

Ебанутый... а если вдруг у тебя в роду еврей нарисуется - повесишься?

Не нарисуєтьця.
Всі мої предкі були звичайні селяни і з містечковим не знюхувались.

Єбонутість в собі пошукай.
Так само як і майбутні генетичні хвороби у твоїх нащадків.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27320
До чого ця фотка ?
Можна й Саддея Аделаджу одягнути у вишиванку чи, наприклад, Вадима рабиновича чи Ріната Ахметова.

Вишита сорочка давно вже стала своєрідною уніформою для будь-якої підлоти.

Ебанутый... а если вдруг у тебя в роду еврей нарисуется - повесишься?

Мама, среди нас есть хоть один русский?! (ширли-мырли)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Бум - з останнього все ясно - всi евреi - то ВОРОГИ Украiни.
А, оскiльки еврей у нас кожний другий (або напiв-еврей) то вороги... ВСЮДИ.
Що робив тов. Сталiн з Ворогами Народу - засилав в табори та Сибiр.
Тож, не раджу... пiднiмати тему еврейства.
Бо вони завжди були й будуть - подобаеться це одинаку, прихольнику ЮВТ - Буму - чi нi.
Пора вже якось нову платiвку на грамофон поставити.
Щось тема еврейства... у вас не йде з голови.
А це - певнi ознаки шизофренii - коли людину, яка б вона не була - хилить в один бiк.
Що ви маете до Ш. Алейхема, до Бродського, якi багато чого робили для Украiни?
Що ви вчепилися в тих Кличкiв, закинув iх життя в еврейство?
Менi байдуже, якоi вони вiри, якоi нацii, якщо для своеi Держави вони роблять добро та приносять користь людям.
Тож, лишайте тему еврейства до своеi Багiнi, якщо iншiх тем нема.
 :smilie7:

А де я сказав, що всі євреї - вороги України ?????

Да, той мій пост був дуже довгий і читати його ліньки, розумію.

Я сказав, що серед євреїв корисних для України зовсім не мало.
Кого я виключаю з цього списка - це російськомовних ( рівнозначно як і російськомовних українців)

Єдине що я сказав,-  що вступати в шлюб з євреями не можна, навіть якщо євреї україномовні і ще й члени БЮТ.
...
І найголовніше.

Ти сказав, що в нас кожен другий в нас єврей чи напівєврей ?
То ти глибоко помиляєшся.
Не суди всіх по собі, по своїх родичах друзях і знайомих.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
чо тут? мєряньє лапсєрдакамі?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
чо тут?
мєряньє лапсєрдакамі?
Та нi...
Шукае, хто у нас тут обрiзаний, а хто... ховаеться.

Бум, як для тебе - без образ...
Психiатри (можно - лiкарi)... кажуть - не бувае людей здорових.
Е хворi, та тi, що не обстежанi...

Питання - Чому це украiнки не мають права одружуватися з евреями?
Тому що Бум iх покарае?..

Цiкава дискусiя - Почали з кримчанина Усика, скотилися до "Евреiв" Кличкiв...

Щось в БЮТ... таки проблеми з головою...
Треба диспансеризацiю пройти...
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
чо тут?
мєряньє лапсєрдакамі?
Та нi...
Шукае, хто у нас тут обрiзаний, а хто... ховаеться.

Бум, як для тебе - без образ...
Психiатри (можно - лiкарi)... кажуть - не бувае людей здорових.
Е хворi, та тi, що не обстежанi...)

Питання - Чому це украiнки не мають права одружуватися з евреями?
Тому що Бум iх покарае?..

Цiкава дискусiя - Почали з кримчанина Усика, скотилися до "Евреiв" Кличкiв...

Щось в БЮТ... таки проблеми з головою...
Треба диспансеризацiю пройти...
 :smilie7:

Бувалий !


 :smilie5:
А тепер якщо серйозно.

Спершу - про психіатрію.

Свого часу я спілкувався з одним лікарем психіатром, який до цього працював в Москві в інституті судової психіатрії ім. Сербського. Це було давно, на початку 90-х, я тоді жив і працював в Будапешті, знімаючи кімнату в  квартирі ( щоб здешевити квартплату) він теж знімав іншу кімнату в цій же квартирі. Там така практика була поширена. Квартирозтатчики в квартири селили людей схожих за походженням, щоб вони там мирно співіснували і щоб між ними не виникали ексцеси в побуті.
Ніколи не селили, наприклад, якихось румунів в ті квартири, де окремі кімнати вже знімали вихідці с бувшого СРСР.

Той лікар був вже досвідчений, мав за плечима кандидатську і старший за мене років на 10. В Будапешт він їздив періодично, лікуючи від алко і тютюно  залежності. ( щось на зразок Кашпіровського  :smilie5:)
Але бажаючі були і гроші регулярно платились,  постійно поруч з ним на сеансах була перекладачка з рос. на угорську ( там без знання угорської не приймуть на роботу навіть прибиральником чи вантажником). Казав той лікар, що в нього навіть були резуьтати ;))) Певно, лохів і там вистачало;)))
Але я не про це. Близько двох місяців ми з ним прожили в одній квартирі. На блядки щовечора не підеш, бо зранку на роботу. Привести до себе - то теж, комусь з нас тоді треба було б "піти погуляти " на певний час ( між іншим, безкоштовно, там тоді можно було трахати тільки когось із наших баб, десь працюючих, більшість з них були в стадії пошуків багатих європейських чи хоча б місцевих женихів, ну і попутно пойобувались з земляками, бо природа вимагає). Місцеві вуличні повії на той ( ті що працювали на площі Рокоці) в той час коштували 1100 - 1500 форинтів за годину(11-15 долларів).

До чого я це так детально розказав. Бо живучи в країні з абсолютно чужою мовою, де половину вечорів було робити нєхуй, а спілкуватись ні з ким. То багато вечорів залишалось просто сидіти й точити ляси перед телевізором, попиваючи чайок-кофейок. ( з телеканалів тоді був тільки єдиний російськомовний ОРТ).

І тоді, під час отих вечірніх досужих розмов, він мені розказав стільки про психіатрію, про психів, про те що являла собою радянська судова психіатрія ( і не судова теж) і т.п., що мені, розуміння психіатрів і психіатрії і зараз вистачає для того, щоб навіть зараз, розрізняти людей нормальних і не зовсім.

( Наприклад, депутат Ляшко - там шизофренія 100% і може й не тільки шизофренія).

Звичайно ж, психічні відхилення бувають дуже різноманітні і буває так, що навіть консиліум лікарів не завжди однозначний у встановленні діагноза.
 Але таке, буває тільки в єдиному випадку: коли стан пацієнта називається "пограничний". Як правило, це наслідок неврозів чи стресів. Хоча й самі неврози - ще не вважаються психіатрічною патологією.
Тим не менше, будь-який психіатр завжди безпомилково визначить перед ним здоровий чоловік, (ну може трохи креативно-чудакуватий) чи людина, яка має однозначні патології.
Сумніви іноді бувають тільки тоді, коли так званий "пограничний" стан.
Але , тим не менше, між психічним здоров"ям і патологією існує АДСОЛЮТНА МЕЖА
Відома затерта фраза серед обивателів "Каждий чєловєк німножко псіх" ( або як ти тут сказав Психiатри (можно - лiкарi)... кажуть - не бувае людей здорових.
Е хворi, та тi, що не обстежанi...
) - це таку фразу психіатри говорять тоді, щоб людина просто від"їбалася зі своїми надоїдливими і наївними дилетантськими запитаннями.
Всі психіатри завжди чітко розуміють, що якщо людина психічно здорова - то здорова повністю, а якщо ні - то ні.

Найскладніше й не завжди точно діагностується шизофренія. Тому що при ній пограничні стани невидимі й проявляються не зразу. А буває так, що пацієнт вже знає свій стабільний психіатричний стан, що навесні (найчастіше) бувають загострення і тоді людина, щоб запобігти загостренню, сама або приймає ліки , або лягає в стаціонар. 3-4 тижні - і людина знову стає психічно здоровою і як правило надовго.

Щодо шизофренії - то в психіатрів існує дуже чіткий маркер, як розпізнати шизофреніка серед нормальних людей. Дуже просто: шизофренік за що не візьметься - в нього завжди будуть негативні результати (остатачні, фінальні). Хоча проміжні результати можуть бути цілком позитивні.
В побуті абсолюна більшість шизофреніків абсолютно нормальні люди. Вони не лаються матюками привселюдно, в них з рота не тече слина, не кидаються на людей. Займаються чим завгодно, бувають в дуже багатьох професіях. Але найчастіше - в професіях, пов"язаних з якоюсь творчістю чи в таких, які потребують час від часу прийняття різнопланових рішень ( хоча й не тільки в цих професіях, але в них найчастіше).

Якщо людина ставить перед собою якесь завдання і  на певній стадії на здатна оцінити, що вона з цим завданням не впорається, а всерівно продовжує безкінечно " рубати сю скалу", то це, як правило, шизофренік.
Людина здорова здатна хоч на якійсь стадії оцінити свої реальні можливості й на якійсь стадії врешті решт переходить на той вид діяльності, де остаточні результати будуть позитивні ( принаймні більшою мірою позитивні, хоча б).
Тобто, негативні результати, за що людина б не взялась би - це головна ознака шизофренії.
.................................

Про євреїв.
БУмаренг не покарає жодного українця чи українку, які згодні добровільно взяти шлюб з єврейкою чи євреєм, нема в Бумеранга таких повноважень чи просто можливостей. Та й особливого бажання теж нема.
Я ж вже сказав, якщо ти не запам"ятав то повторюю - етнічна належність до єврейства - це не погано і не добре, це - звичайно, це те що успадковано від батьків.
Етнічна належність до українства - це теж не пагано і не добре, це - звичайно, це те що теж успадковано від батьків.
Я ж вже казав, що не рідко буває один такий українець ( як Ющенко), який здатен зробити паскудства Україні (загалом, в цілому) більше, ніж десяток євреїв.
І буває один такий єврей (як Коломойський ), що здатен зробити користі Україні (загалом, в цілому) більше, ніж десяток українців разом взятих.

Я це казав неодноразово, але ти, Бувалий, чомусь цього вперто не помічаєш і мої слова по цьому питанню постійно перекручуєш.

В чому головне? А в тому, що належність до єврейства це річ не тільки етнічно -культрна, а й спадково-генетична. Хоча й расова теж. Хоча євреї вже настільки перемішані з іншими народами, що буває так, що спадкового етнічного єврея від неєврея хрен відрізниш. Тобто спадкові расово-семітські риси в українських євреїв проявляються не в кожного ( тим не менше, в Кличків, чи в Яценюка, чи в Порошенка і т.д. ці риси проявляються беззаперечно, як в Обами африканські).
Єврейство - це не тільки світогляд і виховання, і це не прояв антиукраїнськості чи проукраїнськості.
Це звичайний стан якоїсь конкретної людини ( повторюю ще раз).

Але в зв"язку з тим, що єврейство це ще й стан людини спадково-генетичний - то тому я є однозначний противник шлюбів українців з євреями. Якщо хтось хоче щоб його діти й внуки були генетично здоровими - то просто порадьте їм обходити шлюби з носіями єврейської крові десятою дорогою.
В той же час, при цьому я абсолютно не виключаю 100%-но абсолюно позитивне ставлення до євреїв в будь-якій площині людських стосунків.
.....................................................

Докладніше цю тему я розвивати не буду, бо вона значно ширша, ніж елементарне розуміння, що таке шизофренія. І раджу нікому цю тему ( про те, чим є спадкове єврейство) не розвивати в реалі, бо можна  навіки пересваритися з доброю половиною своїх друзів і знайомих.
« Останнє редагування: Грудня 14, 2015, 04:24:20 16:24 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Бувалий!

Не полінуйся, прочитай повністю мій попередній пост.
ЗІ: Вчергове нагадую - етнічно-спадкова належність до єврейства - це не є ні негатив ні позитив. Це звичайний стан якоїсь конкретної людини.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий!

Не полінуйся, прочитай повністю мій попередній пост.
ЗІ: Вчергове нагадую - етнічно-спадкова належність до єврейства - це не є ні негатив ні позитив. Це звичайний стан якоїсь конкретної людини.
Не хочу на муть час витрачати.
Ця гiлка присвячена Усiку...
Нащо перетворювати гiлку в Смiтник, лише тому, що Буму не подобаються евреi?
Тобi краще пiти на медичний ХВорум й там знайти собi послiдовникiв БЮТ- вiри.
Бо ти... нi як не можеш заспокоiтися...
 :bv

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Отой мій довгий пост, Бувалий, з БЮТ-вірою абсолютно не пов"язаний  :smilie3:

То написане для тих, хто кидається звинуваченнями в шизофренії без розуміння мат.частини  :smilie5:

Як буде вільний час - почитай, не завадить.
Можеш потім і не відповідати.
Для загального розвитку буде корисне .   :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Отой мій довгий пост, Бувалий, з БЮТ-вірою абсолютно не пов"язаний  :smilie3:

То написане для тих, хто кидається звинуваченнями в шизофренії без розуміння мат.частини  :smilie5:

Як буде вільний час - почитай, не завадить.
Можеш потім і не відповідати.
Для загального розвитку буде корисне .   :smilie1:
Коротко.
На iншому ХВорумi... за засмiчення гiлки флудом та оффтопом... ти давно був би в БАНI.
Нащо менi науково-медичну лабуду вiшати, коли е довiдник з вищезгаданоi теми, або в Iнтернетi леко все знайти?..
Нащо кожного разу доводити власну позицiю, коли вона мало кого хвилюе?..
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Якщо мене тут терплять, - значить цінують  :smilie3:

Значить я тут потрібен  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якщо мене тут терплять, - значить цінують  :smilie3:

Значить я тут потрібен  :smilie5:
Просто у нас... надто добрi Модератори.
 :smilie7:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
 Бумеранг  :smiley24:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг  :smiley24:
Друзья-товарищи
 :smiley24:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34311
  • Стать: Чоловіча
Гоми-бумеранги злились в екстазі.  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг  :smiley24:
Друзья-товарищи
 :smiley24:

Бувалий, тобі парочку єврейських приказок:

Правда — не гріх, але й її кажуть не при всіх

Правду треба казати як жарт


(Це щодо мого довгого посту який ти схотів читати, час від часу перекручуючи мною сказане в ньому і до нього).

Є й інші приказки. Не пам"ятаю дослівно, але щось на зразок " Якщо тобі хтось один сказав, що від тебе тхне - то відмахнись і йди далі. Але якщо тобі хтось другий сказав те саме - то негайно біжи митися"

(Це щодо твого останнього посту в цій темі. - Друзья-товарищи")

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Гоми-бумеранги злились в екстазі.  :weep:

О, Ягорка, й. т. м, знову ти наче з п. виліз  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг  :smiley24:
Друзья-товарищи
 :smiley24:

Бувалий, тобі парочку єврейських приказок:

Правда — не гріх, але й її кажуть не при всіх

Правду треба казати як жарт


(Це щодо мого довгого посту який ти схотів читати, час від часу перекручуючи мною сказане в ньому і до нього).

Є й інші приказки. Не пам"ятаю дослівно, але щось на зразок " Якщо тобі хтось один сказав, що від тебе тхне - то відмахнись і йди далі. Але якщо тобі хтось другий сказав те саме - то негайно біжи митися"

(Це щодо твого останнього посту в цій темі. - Друзья-товарищи")
:Sho_za:
На хворих... давно не ображаюсь..
Навiть, коли вони не вважають себе такими.
:smilie7:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Тобi краще пiти на медичний ХВорум й там знайти собi послiдовникiв БЮТ- вiри.
Бо ти... нi як не можеш заспокоiтися...
 :bv

Не надо. Трудно найти врача - не еврея :-)

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
негативні результати, за що людина б не взялась би - це головна ознака шизофренії

посуд помити
підлогу підмести

що за УЗАГАЛЬЕНЮЮЧІ формулювання?
город скопати шизофренік може?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34311
  • Стать: Чоловіча
Гоми-бумеранги злились в екстазі.  :weep:

О, Ягорка, й. т. м, знову ти наче з п. виліз  :smilie5:

Якби мене так кацапик нахвалював, то я би, напевне, серйозно забухав.

Але бюторасам то все по кайфу, хіхікають, як їх косата мавпа до Хуйла.  :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
То виглядає так, що євреї - дуже здорові люди. Бо за що не візьмуться, то все у них виходить.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
негативні результати, за що людина б не взялась би - це головна ознака шизофренії

посуд помити
підлогу підмести

що за УЗАГАЛЬЕНЮЮЧІ формулювання?
город скопати шизофренік може?

Такі симпотими мають інші діагнози. Один з них - слабоуміє.

Але якщо людина здатна зробити не тільки посуд, підлога, копання города і т.п., але береться за щось більш інтелектуально вище і при цьому позитивні результати не проявляються, але людина всерівно продовжує за це братися, а результатів знову нема, то це, швидше за все, шизофренік.

Якщо ця людина переключається на щось нове, але теж інтелектуально вище ніж миття посуду і результатів знову немаі якщо ця людина знову ж продовжує це заняття - то це точно шизофренік.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Гоми-бумеранги злились в екстазі.  :weep:

О, Ягорка, й. т. м, знову ти наче з п. виліз  :smilie5:

Якби мене так кацапик нахвалював, то я би, напевне, серйозно забухав.



Але бюторасам то все по кайфу, хіхікають, як їх косата мавпа до Хуйла.  :fp2

Забухай навіть прямо зараз.
І не сумніцвайся - буде вчасно.
« Останнє редагування: Грудня 16, 2015, 11:42:13 11:42 від Бумеранг »