Автор Тема: Чому я хочу сказати дякую Авакову  (Прочитано 2287 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Чому я хочу сказати дякую Авакову
« Reply #30 : Грудня 16, 2015, 10:45:14 22:45 »
Здійсни, нарешті, свої нав'язливі еротичні мрії і не виливай їх на форум:

Тьомний,тобі вже смотрящій чєчєн дубець в дупу сьогодні вставив ?  :gigi:

Що, мудачуківець, спазм очка наступає.  :laugh:

Та яка там думка, просто воно пише якраз в той момент, коли його смотрящій чєчєн жарить в дупу дубцем.  :weep:

Ти вже своєму смотрящєму чєчєну відсмоктав ? Йди повтори.  :gigi:

Ану бігом до смотрящєго від Рамзанкі, він іпати тебе буде.  :weep:


Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27321
Re: Чому я хочу сказати дякую Авакову
« Reply #31 : Грудня 16, 2015, 10:47:59 22:47 »
Цитувати
Convex
Тут купа речей, які має робити, але НЕ РОБИТЬ ПРЕЗИК ПОРОСЯ,  і які ніяк не стосуються Міхо:
Міхо не акцентує увагу.
Думаю що саме цікаве, що мав би робити Порох, почнеться після слів:"безвізовий режим підтримано...".
Він зараз між молотом і наковальною. Як тільки він чогось доб'ється то почне роботу в Україні.
З того що спостерігаю, він добивається в країні тільки спокою і стабільності. І не ведеться ні на що. Мабуть має мету і ця мета "безвізовий режим".

Мне то же так кажется.
Безвизовый режим это символ. Нечто относящееся к рядовому гражданину в отличии от абстрактной ассоциации и относящейся только к бизнесу зоны свободной торговли
Если европейцы снова прокинут Порошенко с этим делом то дела его будут реально плохи

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Чому я хочу сказати дякую Авакову
« Reply #32 : Грудня 16, 2015, 11:01:04 23:01 »
Як легко виманити весь форумний мінстець на слизьку тему

 
Правителі-правителями, а де всілякі йопані правосєки і тягнипукси, які несамовито рвуться скидати Пєцю. От нехай би і розпочали з Мудачука:smilie7:

СТРАШНО

Перевести стрілки - на Мудачука, правосєків,  Свободу - кого небудь, аби тільки відтягнути дупу, яка невдовзі світить годувальникові.

Захоплює,  як синхронно хробаки з купи мінстецівського лайна змінюють курс. Коли стало напряжно пояснювати, що цей дерибан і є курсом до щасливого життя, прийшла вказівка - втирати, що єдність п'явок і є єдино можливим каркасом української державності, тому з кожного - по літру крові, і мовчати, щоб Байден і Меркель не помітили. Це, певно, Мартиненко і Кононенко втримали фронт, коли сипалася наша армія. Це Крілю і Акакію мріють ввалити мільйони МВФ і СБ. Хай крадуть, бо інакше нам кінець.

І наші пєдріоти навіть не червоніють.

"Бляді, сер!" (с)
гірше
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна