Автор Тема: Нідерландський консультативний референдум щодо асоціації України з ЄС  (Прочитано 25188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Мальчик едет в Табмов в ЕС , а чики-тики там.  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
На диво читабельний текст, майже без ляпів.
Багато літер.

ДЕМОКРАТИЯ В ГОЛЛАНДИИ: ПАРЛАМЕНТ VS РЕФЕРЕНДУМ
20 АПРЕЛЯ 2016, ИГОРЬ ЯКОВЕНКО

«Пишут, пишут… Конгресс, немцы какие-то… Голова пухнет». Реакция российского официоза на решение парламента Нидерландов о поддержке ассоциации Украины с ЕС была примерно такая же, как у бессмертного Полиграф Полиграфыча на переписку Энгельса с Каутским. Действительно, с непривычки «голова пухнет». С непривычки к демократии. Только что прошел референдум, на котором 61% голландцев проголосовал против ассоциации, 38% — за и меньше 1 процента не определились. Участие в референдуме более чем 32% граждан позволило считать референдум состоявшимся. При этом его результаты являются не обязательными, а консультативными.


(click to show/hide)


Россию от Европы сейчас отделяет пропасть. Прежде всего ценностная. И Россия усилиями Путина эту пропасть углубляет и расширяет. Украину от Европы отделяет довольно глубокий ров. У украинского народа есть желание его преодолеть. И это обязательно произойдет. Возможно, не так быстро, как в случае с Финляндией. Но и не так безнадежно долго, как в случае с Турцией.


http://www.ej.ru/?a=note&id=29584

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Ну і на завершення епопеї з референдумом, новина:

Уряд Нідерландів підтримав безвізовий режим для України
Вівторок, 31 травня 2016, 15:51

Кабінет міністрів Нідерландів ухвалив рішення про підтримку надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом. Відповідна постанова ухвалена минулої п’ятниці і базується на висновках робочої групи з оцінки пропозиції Єврокомісії.

"З досягнутого прогресу щодо цільових показників, представлених на розсуд комісії, можна зробити висновок, що Україна все умови Плану дій візової лібералізації. Уряд також виступає на користь цієї пропозиції", - йдеться у документі.

В той же час уряд Нідерландів вважає необхідним, щоб Єврокомісія продовжувала стежити за досягнутими контрольними показники.
"Уряд вважає важливим, щоб після прийняття рішення про скасування візового режиму країни, які звільняються від візових вимог, продовжували виконувати суворі правила, які були визначені при підготовку до лібералізації візового режиму", - зазначається у документі.

Як відомо, Єврокомісія 20 квітня оголосила про подання законодавчої пропозиції щодо візової лібералізації для України. За процедурами Євросоюзу, після цього пропозиція Єврокомісії має пройти тривалу процедуру узгодження – і між країнами-членами Євросоюзу, і на рівні Європарламенту.

Деякі країни-члени ЄС хочуть синхронізувати рішення український безвізовий з іншими, масштабнішими рішеннями – зокрема, про загальний механізм призупинення безвізу.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/31/7110305/

Offline ликантроп

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
а тем временем обитателей Русского Мира косит эпидемия странной болезни!  http://botsman-katsman.com/trololo/420-russkomirskaya-nacionalnaya-bolezn.html

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Референдум в Нідерландах щодо України поки залишається без наслідків - ЗМІ
Понеділок, 03 жовтня 2016, 12:01

Нідерланди не знайшли підтримки в Європейському Союзі щодо рішення не ратифіковувати Угоду про асоціацію з Україною. Про це повідомило джерело в Брюсселі, передає NOS.nl. "Хоча 6 місяців тому на референдумі більшість голландців [насправді більшість від меншості - К] проголосували проти Угоди про асоціацію України з ЄС, Європа залишається на стороні України", - повідомляє видання.

Крім того, Нідерланди поки що не зробили жодної конкретної пропозиції Брюсселю щодо вирішення даної ситуації.  "Оскільки там (в ЄС - Ред.) зараз займаються вирішенням багатьох інших важливих питань, таких як Brexit та міграційна криза, то Рютте (прем'єр-міністр Нідерландів - Ред.) ще не наполягав на своєму", - повідомляє видання. Ймовірно остаточне рішення буде прийнято на саміті ЄС, який відбудеться через три тижні.

Раніше повідомлялося, що парламент Нідерландів ухвалив постанову, якою вимагає від уряду внести рішення щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС не пізніше 1 листопада. В свою чергу президент України Петро Порошенко закликав уряд Нідерландів ухвалити "відповідальне рішення" щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/10/3/7055312/

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Рада закликала Нідерланди завершити ратифікацію асоціації з Україною

http://www.unian.ua/politics/1578937-rada-zaklikala-niderlandi-zavershiti-ratifikatsiyu-asatsiatsiji-z-ukrajinoyu.html


До кінця жовтня нідерландський уряд мусить щось сказати з цього приводу. Поки що Рютте намірений не ратифікувати угоду.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Україна робить останню спробу взяти штурмом другу палату нідерландського парламенту




Сьогодні в Нідерланди прибуває з  візитом Заступник міністра з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, яка виступатиме в Нідерландському парламенті. Вона намагатиметься переконати Нідерланди не блокувати підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

Зеркаль супроводжуватиме литовський міністр закордонних справ Лінас Лінкевичюс, палкий прихильник угоди. Вони сподіваються все ж проштовхнути ратифікацію, попри те, що більшість на квітневому референдумі проголосувала проти.

Уряд хоче доповнити угоду додатками, щоб урахувати думку висловлену на референдумі, але не має для цього більшості голосів. Прем'єо міністр Марк Рютте прагне досягти компромісу із опозиційними партіями. До 1 листопада Рютте має остаточно вирішити, що робити з угодою.


http://www.telegraaf.nl/binnenland/26879038/__Kiev_komt_Kamer_overhalen__.html
 

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Нідерланди готують остаточну відмову від асоціації. Що буде з українською Угодою?
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель _ Вівторок, 25 жовтня 2016, 14:37

Наприкінці минулого тижня відбувся саміт Євросоюзу. Про нього чимало писали в Україні, адже саме тут лідери ЄС обговорили продовження антиросійських санкцій, та на вимогу окремих країн заблокували нові обмеження проти РФ. До того ж, напередодні в Берліні пройшов перший у 2016 році саміт "нормандської четвірки".
Та за розмовами про Росію відійшла на другий план не менш важлива українська тема саміту.
В Брюсселі також обговорювали, що робити із наслідками нідерландського референдуму про асоціацію.
Прем’єр Марк Рютте повідомив: шансів на компроміс не лишилося, варто чекати на повідомлення Гааги про відмову від ратифікації.
Чи станеться це?
Що буде з Угодою про асоціацію в цьому разі? Якими є загрози для України?
Чи діятиме зона вільної торгівлі Україна-ЄС, яка була впроваджена як тимчасове застосування Угоди про асоціацію? Як довго триватиме це тимчасове застосування, якщо Нідерланди відмовляться від угоди?
"Європейська правда" підготувала відповіді на ці запитання.

Що відбувається у Нідерландах

Тут приємних новин, на жаль, не багато.
Так, ми всі знаємо про референдум, який відбувся у цій країні ще 6 квітня. Тоді євроскептики залучилися підтримкою виборців і провели референдум про не ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною.
Та референдум цей, як багато разів говорилося, був консультативним, а тому юридично в уряду лишалася свобода дій – аж до простого завершення ратифікації. Кабінет Марка Рютте спершу обрав тактику затягування. Це не могло тривати завжди: спершу свій парламент, а потому і Євросоюз почав вимагати від нього хоч якоїсь визначеності.
Однією зі "звітних дат" був кінець минулого тижня. Питання української асоціації винесли на саміт ЄС. Але – безуспішно.
"Схвалення рішення не було. По суті,  була просто доповідь Рютте перед іншими лідерами", - переказав ЄП один з дипломатів, повідомлений про хід зустрічі на найвищому рівні.
Хоча початково планувалося, що прем’єр приїде до Брюсселя з проектом рішення. Були навіть підготовлені два варіанти заяви саміту ЄС, які би відкрили Гаазі шлях до завершення ратифікації.
Та прем’єр-міністр Нідерландів сам відкинув всі варіанти. По суті, закривши шлях до ратифікації.
"Він розповів про настрої в своєму парламенті. А настрої такі, що жодна з його 2-3 пропозицій не буде підтримана парламентом країни. Рютте розповів, що зустрічався з опозицією, та розкритикувала його ідеї, нічого не запропонувавши навзаєм", - розповів один зі співрозмовників.
В парламенті Нідерландів поставлений крайній термін для вирішення Українського питання – 1 листопада, і можна бути впевненим, що до того часу не буде знайдене рішення, яке би задовольнило парламент.
Напередодні виборів, що відбудуться в країні за півроку, голландських політиків охопив популізм.
Прем’єр не має підтримки навіть своєї фракції, де близько половини депутатів схиляються до нератифікації угоди з Україною.
Як і раніше, є кілька варіантів розвитку події; за найоптимістичнішим, прем’єр і далі тягнутиме час, лишивши угоду "підвішеною" як мінімум до зміни влади (тобто до літа наступного року). За найбільш песимістичним – парламент тим чи іншим шляхом схвалить рішення про скасування ратифікації, відкликання в уряду ратифікаційних грамот та офіційно повідомить Брюссель, що угоду з Україною не може бути укладено.
При чому сам Рютте наполягає, що він шукає шляхи мирного "розв’язання кризи". На закритій частині саміту він повторив свою улюблену фразу про те, що його країна не має купувати "свиню у мішку", скасовуючи асоціацію.
В Україні, звичайно, не полишають сподівань, що він вирішить лишити слід в історії і передасть грамоти в Брюссель попри вимоги депутатів, але це – фантастика. Ненаукова.
Тому є сенс розібратися із реальними наслідками. Особливо – в разі, якщо події підуть найгіршим шляхом.

Що буде з вільною торгівлею
Угода про асоціацію – документ, який працює за дуже незвичними для України правилами. Щоби пояснити ситуацію, яка є наразі, доведеться навести кілька абзаців юридичних викладок.
Наша Угода з Євросоюзом не є чинною, тобто юридично вона ще не була укладена. Попри це, більша частина її статей юридично застосовується. Для ЄС така процедура є стандартною і діє з багатьма міжнародними угодами – Брюссель може, не чекаючи рішень національних парламентів, запустити так зване тимчасове застосування міжнародних угод.
Ця процедура прописана у базовому документі ЄС – Договорі про функціонування Євросоюзу, ст.218 (5). В тій самій статті окремо зазначено, як дана процедура має працювати для угод про асоціацію.
Та найголовніше – те, що за згаданою процедурою
Нідерланди вже погодилися на запуск тимчасового застосування Угоди про асоціацію.
І це юридично зафіксовано.
Рішення про тимчасове застосування було проголосоване Радою ЄС, підписане і опубліковане ще в вересні 2014 року. Для його схвалення потрібен консенсус – а отже, уряд Нідерландів поставив під ним свій підпис.
Останнім часом в українських ЗМІ лунає думка, що остаточний зрив ратифікації в Нідерландах означатиме також зупинку тимчасового застосування. Цей дискурс розпочався зі статті у "Дзеркалі тижня", згодом його підтримали інші ЗМІ та експерти.
Та чи є ця небезпека реальною?
Чи може Гаага відкликати свій голос на підтримку даного рішення? І чи можливо, що ЗВТ автоматично зупиниться після зупинки ратифікації?

На щастя, на обидва запитання відповідь – "ні".

Лісабонська угода, тобто базова угода про принципи функціонування ЄС не дає країнам-членам права відкликати свій голос під рішенням, яке вже схвалене та опубліковане. Такої процедури просто не існує. Навіть якщо уряд змінив свою думку – пізно, рішення вже діє.
І нехай вас не вводить в оману термін "тимчасове застосування". У законодавстві ЄС немає жодних обмежень цього "тимчасового" періоду.
Він може діяти вічно – доки угоду не ратифікують, або доки рішення про "тимчасове застосування" не буде скасоване.
Звісно, скасувати угоду можливо – в цьому разі дія Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС також перерветься. Але, підкреслимо, це рішення не автоматичне.
Лісабоном передбачена окрема процедура для перегляду тимчасового застосування, вона описана в ст. 218(9) договору ЄС: "Рада ЄС за пропозицією Єврокомісії або Високого представника з питань закордонних справ і політики безпеки ухвалює рішення, що призупиняє застосовування угоди..."
Отже, для зупинки ЗВТ з Україною необхідні:
– Пропозиція ЄК та/або зовнішньополітичної служи ЄС
– Рішення Ради ЄС.
Є певна невизначеність щодо того, чи потрібний консенсус для скасування ЗВТ з Україною, оскільки ст.218 передбачає різночитання з цього приводу. На думку автора, одностайність тут не є необхідною, для скасування угоди з Україною достатньо кваліфікованої більшость. Тобто цю ідею мають підтримати 55% країн-членів ЄС, в яких проживають 65% населення. Це саме по собі є гарним запобіжником – достатньо, щоби держави-друзі України зі східної і північної Європи проголосували проти, або утрималися – і голосів на скасування ЗВТ не вистачить.
Та ще надійніший запобіжник – те, що для запуску процедури необхідна ініціатива Єврокомісії або зовнішньополітичної служби.
Тобто одного лише бажання урядів – навіть якщо в кількох європейських столицях до влади прийдуть популісти – не буде достатньо.
За нинішнього складу Єврокомісії імовірність того, що вона ініціює розрив з Україною – близька до нуля.
І найголовніше: референдум у Нідерландах жодним чином не впливає на цей процес.

Що буде далі?

Отже, Угода про асоціацію – принаймні, її торгівельна частина – працюватиме і надалі.
Не дарма ще в квітні, відразу після референдуму, звучала думка про те, що хоч на референдумі програла Україна, його наслідки вдарять передусім по самому Євросоюзу.
Нині саме Брюссель перш за все занепокоєний тією невизначеністю, яку створили Нідерланди. По суті, цей референдум запустив ланцюгову реакцію – після цього країни-члени одна за одною ініціюють зупинку інших міжнародних угод. Спершу Франція виступила проти Трансатлантичного партнерства (TTIP), тобто угоди про ЗВТ між ЄС та США. Переговори про TTIP офіційно заморожені.
А вже на минулому тижні така ж доля спіткала угоду із Канадою – як відомо, підписання цього документу заблоковане через протести бельгійського регіону, Валлонії. При чому у випадку угод із США та Канадою справа не дійшла до тимчасового виконання – угоди зупинилися на більш ранніх стадіях.

Україні пощастило, що ми пройшли точку неповернення і наша угода, по суті, убезпечена від скасування. Принаймні, в частині ЗВТ.
Звичайно, це не означає, що Україна може відпочивати і не звертати увагу на те, що наша Угода про асоціацію – у "підвішеному" стані.
Київ також зацікавлений завершити ратифікацію. Тому ми також беремо участь у переговорах, а днями міністр Клімкін має полетіти для цього до Гааги. Наразі наша зацікавленість – переважно політична. Та поза тим, ніхто не не може напевно сказати, яким буде наступний склад Єврокомісії. Не варто виключати, що він виявиться менш прихильним до України, а отже, вийти з "підвішеного" стану краще за нинішнього складу ЄК.

Зрештою, нинішня ситуація точно не тішить уряд Нідерландів, який через заморожену українську угоду постійно змушений виправдовуватися перед Брюсселем.
Отже, всі без винятку сторони зацікавлені завершити ратифікацію угоди про асоціацію. Одна проблема – наразі ніхто не знає, як цього досягти.

Автор: Сергій Сидоренко,
редактор "Європейської правди",
Київ-Брюссель

http://www.eurointegration.com.ua/articles/2016/10/25/7056408/

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Клімкін відбув у Нідерланди на переговори про ратифікацію УА Україна-ЄС
Окремою темою переговорів стане поглиблення співпраці.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 25 жовтня розпочав робочий візит до Нідерландів, головною метою якого є переговори з нідерландськими чиновниками з питання завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це повідомляє прес-центр МЗС.

У Нідерландах керівник зовнішньополітичного відомства України проведе переговори з міністром закордонних справ Б. Кундерсом, зустрінеться з президентом Верхньої палати Парламенту Нідерландів А. Брукерс-Кнолем, а також лідерами політичних партій і парламентських фракцій, зазначають у відомстві.

"Передбачається, що український міністр представить співрозмовникам бачення української сторони щодо важливості завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію як дієвої платформи для поглиблення відносин між Україною та ЄС, українсько-нідерландського двостороннього співробітництва, особливо в торговельно-економічній сфері з урахуванням переваг всебічної та поглибленої ЗВТ, а також для зміцнення на континенті базових європейських цінностей, завдяки яким європейське співтовариство досягло економічної могутності, миру і процвітання", - йдеться в повідомленні.

Окремою темою переговорів стане розвиток двостороннього політичного діалогу та поглиблення співпраці в рамках міжнародних організацій.

Нагадаємо, Нідерланди залишаються останньою країною ЄС, яка не завершила процедуру ратифікації УА. Зараз Угода про асоціацію України і ЄС застосовується в тимчасовому режимі.

21 жовтня прем'єр країни Марк Рютте заявив, що Нідерланди приймуть рішення про долю ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС до 1 листопада.

http://ukr.lb.ua/news/2016/10/25/348902_klimkin_vidbuv_niderlandi.html

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Та ну їх нахер, тих голландців. Нація спекулянтів  :fp2


Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Об'єктивна реальність тим і відрізняється від суб'єктивної, що існує поза суб'єктом і незалежно від нього. Ще можна залізти в мушлю і нічого не помічати, але там жити тісно. Доведеться рахуватися і робити для себе правильні висновки.  :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та ну їх нахер, тих голландців.
Нація спекулянтів  :fp2
Наркошi та повii -  все, що там е...
 :smilie1:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Клімкін переговорив із головами фракцій. Сказав, що за асоціацію гинули люди на майдані, що асоціація - це , взагалі, шанс України провести реформи і стати стабільною демократичною країною. І зараз йдеться не про юридичну угоду із чіткими зобов'язаннями, а про демократію, права людини, європейські цінності, коротше кажучи, про мрію.  А не підпишете - то зіпсуєте репутацію і матимете катастрофічні наслідки у прийнятті рішень в ЄС.

http://www.nu.nl/politiek/4341497/oekraine-probeert-kamer-overtuigen-van-tekenen-associatieverdrag.html

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Клімкін переговорив із головами фракцій. Сказав, що за асоціацію гинули люди на майдані, що асоціація - це , взагалі, шанс України провести реформи і стати стабільною демократичною країною. І зараз йдеться не про юридичну угоду із чіткими зобов'язаннями, а про демократію, права людини, європейські цінності, коротше кажучи, про мрію.  А не підпишете - то зіпсуєте репутацію і матимете катастрофічні наслідки у прийнятті рішень в ЄС.

http://www.nu.nl/politiek/4341497/oekraine-probeert-kamer-overtuigen-van-tekenen-associatieverdrag.html

Ну а голови фракцій що  ? Осозналі ?  :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Ну а голови фракцій що  ? Осозналі ?  :smilie7:

Дехто готовий на компроміс, але їх недостатньо, щоб такий компроміс прийняти. Чекаємо до 1 листопада.
Попутно прем'єр-міністр підтвердив підтримку безвізовому режиму з Україною.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Питання міцно застряло і ніякого прогресу не намічається. Опозиція вперлася рогом. Глухий кут.

http://www.telegraaf.nl/binnenland/26903055/__Overleg_verdrag_Oekraine_muurvast__.html

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Уряд Нідерландів у п’ятницю прийме рішення щодо української угоди – Клімкін
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:15

У п'ятницю відбудеться засідання уряду Нідерландів, на якому голландська сторона має вирішити питання про продовження консультацій з Євросоюзом і Україною з пошуку формули щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС, або відстрочити його на час після парламентських виборів у Голландії, які заплановані на середину березня 2017 року.

Про це повідомив глава МЗС України Павло Клімкін, повідомляє Інтерфакс-Україна. "Сьогодні має бути ще засідання голландського уряду. Сьогодні буде прийнято рішення або продовжити консультації, зокрема з Брюсселем, щоб узяти формулу, яка б задовольняла всіх, і йти далі до виборів, або залишити це питання на час після виборів у Нідерландах", - сказав Клімкін.

Він нагадав, що парламентські вибори в Нідерландах мають відбутися 15 березня 2017 року.
Міністр зазначив, що для України питання асоціацію з ЄС є дуже емоційним.  "Гра на популістських настроях - дуже небезпечна, і шкодить іміджу Європейського Союзу", - наголосив він.

Нагадаємо, підчас свого останнього візиту до Нідерландів Павло Клімкін особливо наголосив на неможливості внесення змін до тексту Угоди про асоціацію.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/10/28/7056607/

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
То що там торгаші вирішили, будуть далі торгуватись ?  :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Опозиція в Нідерландах і далі наполягає на скасуванні ратифікації української угоди
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 19:33


Лідери голландської опозиції не бачать причин для зміни своєї позиції щодо результатів референдуму про асоціацію Україна-ЄС після емоційного звернення прем’єр-міністра Марка Рютте. Про це повідомляє голландський мовник NOS.

"Ми зберігаємо нашу точку зору, що будемо чекати на рішення уряду, а потім висловимо своє рішення" - сказав лідер партії CDA, що входить до коаліції. Глава партії D66 вважає, що Рютте зараз відповідає за наслідки референдуму: "Це помста Рютте за відсутність кампанії і за те, що на результати референдуму не було вчасної відповіді". "Я не бачу достатніх підстав для того, щоб нехтувати думкою моїх виборців" - сказав лідер зелених, які теж проти асоціації.

Рютте зараз намагається залучитися підтримкою більшості в Сенаті і для цього йому потрібні голоси 17 депутатів CDA, D66 і зелених. Раніше на прес-конференції у п’ятницю він закликав окремих членів парламенту підтримати його варіант вирішення ситуації з українською асоціацією, навіть якщо це і суперечить лінії партії. На його переконання, ратифікація Угоди Україна-ЄС потрібна для збереження єдності ЄС перед російською агресією і це є національним інтересом Нідерландів.

Опозиція наполягає, щоб в Угоду про асоціацію були внесені зміни і ці зміни погодили інші члени ЄС, в той же час в Брюсселі хочуть гарантій, що такі зміни будуть затверджені голландським парламентом.


http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/10/28/7056632/


Голандці пишуть простіше: Крик душі Рютте залишив лідерів опозиції непохитними.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Торгуються, 100 %  :smilie7:
Життя продовжуеться.
Мо, зломаемо гордих наркоманiв?..
Щось рано ми iм повернули iхнi картини...
Треба було трохи зачекати...
 :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Прийняли рішення не приймати поки що ніякого рішення і відкласти справу на потім.
http://www.nu.nl/associatieverdrag-oekraine/4343782/kabinet-neemt-meer-tijd-oplossing-rond-oekraineverdrag.html

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Все ще можлива: уряд Нідерландів оцінив ймовірність ратифікації асоціації Україна-ЄС
Політика 13:50, 31 жовтня 2016


Уряд Нідерландів вважає, що все ще можливо ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це йдеться у листі прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте до парламенту країни, повідомляють нідерландські ЗМІ.

«У листі до парламенту прем'єр-міністр Марк Рютте пише, що він вважає за можливе, щоб Угода була врегульована у певних моментах з тим, щоб була врахована позиція тих, хто сказав «ні» на референдумі», - пишуть ЗМІ.

Також у листі йдеться про те, що в інтересах держави важливо ратифікувати Угоду про асоціацію. «У наступні півтора місяці уряд продовжить переговори з країнами-членами ЄС та Україною з метою вписати, що Угода про асоціацію не є кроком до членства в ЄС і українці не будуть мати доступу до робочого ринку ЄС. Також має бути включено, що не буде військового співробітництва та фінансової допомоги», - передають зміст листа ЗМІ.

Крім того, має бути домовлено, що боротьба з корупцією в Україні буде центральною частиною Угоди. Про ці зміни необхідно досягти домовленостей під час Європейської Ради (саміту ЄС) 15-16 грудня. Доти уряд Нідерландів бере час для подальших переговорів.

Як повідомляв УНІАН, у липні 2015 року парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Проте 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Проти проголосував 61% учасник референдуму, за – понад 38%. Явка становила 32,28%.

Єврокомісія та Україна очікують від уряду Нідерландів пропозицій щодо подальших дій після референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Читайте також ЗМІ пояснили, чому зависла ратифікація асоціації Україна-ЄС 22 вересня прем’єр-міністр Нідерландів Рютте заявив, що його країна може не ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною і ЄС у частині запровадження поглибленої й всеосяжної зони вільної торгівлі. При цьому він висловив певний оптимізм, що Угода про асоціацію в частині зони вільної торгівлі може залишатися чинною і без Нідерландів, поширюючись на інші 27 країн-членів Європейського Союзу та України.

Водночас 28 жовтня Рютте заявив, що намагається переконати опозицію, голосів якої не вистачає для ратифікації Угоди у Сенаті, щоб вона підтримала ратифікацію документу, до 1 листопада.

У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін 28 жовтня висловив сподівання, що буде знайдено політичну і юридичну формулу розв'язання ситуації, яка склалася щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС через референдум у Нідерландах. Водночас Клімкін відкинув можливість внесення змін до тексту Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

 http://www.unian.ua/politics/1598892-vse-sche-mojliva-uryad-niderlandiv-otsiniv-ymovirnist-ratifikatsiji-asotsiatsiji-ukrajina-es.html

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Цитувати
Також має бути включено, що не буде військового співробітництва та фінансової допомоги», - передають зміст листа ЗМІ.

Ну не пидарас, а?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Також має бути включено, що не буде військового співробітництва та фінансової допомоги», - передають зміст листа ЗМІ.
Ну не пидарас, а?
Та всi вони там... пi...ри
 :smilie7:

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Шо там?
Опять зрада?
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Організація GeenPeil почала кампанію проти партій, які "мають намір проігнорувати результати референдуму по Україні"

"Ми чекаємо більше ніж півроку з 6 квітня і досі не чули думки уряду з приводу результату референдуму." - GeenPeil вже заявила що збрається проводити агресивну і масштабну кампанію, щоб не допустити підписання асоційованого членства України з ЄС. Для цього вона закликає не голосувати за партії VVD, PvdA або D66 або усі інші партії, які "є співвідповідальними за ігнорування результатів референдуму".

http://www.telegraaf.nl/binnenland/26923714/__GeenPeil_in_de_aanval__.html

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Партія CDA (Християнські демократи) заявила, що члени Сенату від цієї партії мають самі вирішувати, яку позицію зайняти стосовно угоди з Україною



Учасниця маніфестації за співробітництво з Україною, початок року. (c) ANP


CDA погодилася з тим, що це питання має буте віддане на вільний розсуд членів Першої палати парламенту. Таким чином, депутати від CDA голосуватимуть так, як вирішать самі.


http://www.volkskrant.nl/binnenland/senatoren-cda-mogen-zelf-beslissen-over-oekraineverdrag~a4406919/

P.S. CDA - опозиційна парітя, що до останніх виборів керувала країною впродовж 10 років.

P.P.S. Не дочитав новину до кінця. В Сенаті правлячим VVD і PvDA не вистачає 17 голосів для підтримки угоди. Опозиційна D66 схиляється підтримати угоду. Також незалежний депутат (1 місце) теж за. Якщо половина фракції CDA (12 місць) проголосує ЗА, угода буде врятована.

<>
Останніми днями сенатори від CDA провели інтенсивні консультації з членами кабінету міністрів і представниками європарламенту.  Частина з них підтримує угоду.
« Останнє редагування: Листопада 02, 2016, 10:18:43 10:18 від Kikker »