Автор Тема: Давайте згадаємо Ющенко  (Прочитано 3023 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Давайте згадаємо Ющенко
« : Січня 10, 2016, 06:28:50 18:28 »
Попереджую стаття 2014 року. Але прочитав легко і тільки потім звернув увагу на дату

Віктор Ющенко: Все, що переживає Порошенко, я пережив у своїй практиці


Нинішній офіс Віктора Ющенка розташований в невеликій трикімнатній квартирі в новому житловому комплексі напроти СБУ. Офіс президента нагадує чи то антикварну крамницю, чи то сільську бібліотеку разом з краєзнавчим музеєм: все заставлено старими меблями, якимись горщиками і дерев'яними виробами, столи завалені книгами, а стіни завішані картинами різних стилів. Еклектика з українським акцентом.
Ющенко, безумовно, відчуває свої історичну місію перед українським народом. Він весь час говорить - "моя нація", "для моєї нації". Мабуть, він був би прекрасним керівником спокійної, невеличкої центрально-європейської країни з усталеними і глибокими культурними традиціями.
При цьому він підкреслює мирні роки його президентства і дорікає нинішні власті, що не вдається налагодити мирне співіснування різних частин України в єдиній державі.
Ющенко не любить жорстких питань в лоба, хоча вміло робить вигляд, що це його не дратує. Він просто спритно зіскакує з конкретики в філософію, загальні міркування про націю та побудову державної системи. Важко робити інтерв'ю з таким співрозмовником. На деякі прямі запитання Віктор Ющенко так і не дав відповідей, хоча ми розмовляли 3 години.
У первинному варіанті після розшифровки вийшла маленька книга, а не велике інтерв'ю, але залізною рукою ми все ж таки відсікли всю лірику.
В цілому, третій український президент досі оточений турботою і захопленням - своїх помічниць, сім'ї та іноземних дипломатів. Турботливі помічниці називають його виключно "батько", закордонні дипломати цінують його європейську налаштованість.

далі за посиланням http://www.pravda.com.ua/articles/2014/12/29/7053606/

Окремі цитати:


– Я розумію, що можна гнівити, звичайно, окупанта, Путіна, що збожеволів, але, з іншого боку, є відчуття, що він прийшов туди, де найменше українського, де нема нашої мови практично, де нема нашої пам'яті, де нема нашої церкви, де нема нашої культури.
– (УП) Але вже 20 років незалежність...
– Це мало. Це покоління, яке треба сформувати, щоб прониклося, перш за все, національною свідомістю. Як ти вдягнений, як ти говориш, які в тебе звичаї, яка в тебе книжка, який у тебе телематеріал, яка в тебе газета. Іншими словами, все, що тебе оточує як свідому людину, якщо воно національно усталене – ти вже став громадянином. Бо громадянин – це той, хто відповідає за свою державу, за свою націю.
...
– Майте на увазі, ресурси і, перш за все, фінансові йдуть не під економічний проект - землі, металургії, хімії. Ресурси йдуть під політичний курс. Бо тільки курс формує стратегію.
... Якщо ви хочете мати економічний великий успіх, великий економічний приріст чи великі стандарти, зарплати, пенсії, перше, що ви повинні зробити – ви повинні вирішити національне питання.
– ... якщо ми говоримо про політику, яку можна назвати "політика Януковича", то треба весь час пам’ятати, що, окрім Януковича, за такою політикою стояло мільйонів 12-14 українців кожний раз. Тому якщо ми хочемо виграти питання національного порозуміння, національного зближення, то не про Януковича треба говорити, а про ті 14 мільйонів, які приблизно мислять так, як Янукович. Ми повинні розуміти, яка стратегічна лінія, де наш фарватер, весь час розуміти, що нам треба підтримувати загальнонаціональний діалог. Мій перший візит після мого обрання був в Донецьк.
– (УП) Кажуть, що він був не дуже вдалим, що ви їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом.
– Я завжди українською мовою говорю, бо я громадянин України, я українець, я іншої мови не знаю.
– Можна ж було підіграти шахтарям Донбасу й поговорити з ними російською?
– Так, можна. Будь ласка, будь аферистом, з ними говори так. Але якщо ти президент України, у тебе є одна державна мова, і ніколи не змінюй її, говори українською мовою.
Я вам хочу сказати, що політичний курс 2005-2010 року – найбільш солідарний курс, який був за 23 роки. Поки що не було ліпшого курсу

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #1 : Січня 10, 2016, 06:36:42 18:36 »
...їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом...

За таку постановку питання корепондента треба пикою об унітаз. :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #2 : Січня 10, 2016, 07:20:47 19:20 »
Если вспоминать, то не имею к Ющенко, как Президенту (и премьеру. кстати), никаких претензий, скорее даже одобряю его действия. Но нынешняя шизофрения и его поглотила вполне с головой...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #3 : Січня 10, 2016, 07:28:05 19:28 »
Если вспоминать, то не имею к Ющенко, как Президенту (и премьеру. кстати), никаких претензий, скорее даже одобряю его действия.
Но нынешняя шизофрения и его поглотила вполне с головой...
:Sho_za:

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #4 : Січня 10, 2016, 07:30:31 19:30 »
...їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом...

За таку постановку питання корепондента треба пикою об унітаз. :smilie9:

Для УкрАїнской Правди, звідки той кореспондент, це так і є - мова їх ображає.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #5 : Січня 10, 2016, 07:40:17 19:40 »
Если вспоминать, то не имею к Ющенко, как Президенту (и премьеру. кстати), никаких претензий, скорее даже одобряю его действия.
Но нынешняя шизофрения и его поглотила вполне с головой...
:Sho_za:
А шо?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27060
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #6 : Січня 10, 2016, 07:57:16 19:57 »
...їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом...

За таку постановку питання корепондента треба пикою об унітаз. :smilie9:

Для УкрАїнской Правди, звідки той кореспондент, це так і є - мова їх ображає.

Один манипулирует цитатй, другой делает из этой манипуляции глобальне выводы.

Цитувати
Кажуть, що він був не дуже вдалим, що ви їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом.

Где тут прямая речь корреспондента?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #7 : Січня 10, 2016, 08:28:08 20:28 »
БРЕШЕ ШИЛОМ БРИТИЙ НЕГІДНИК.
БРЕШЕ ЯК ШОВКОМ ШИЄ


перший робочий візит Ющенка був не в Донецьк, а в Москву, 24 січня 2005 , на другий після інавгурації.
В Донецьк він їздив в травні 2005 ( вперше).

Кажуть, що він був не дуже вдалим, що ви їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом.


Ніякого там європейського радикалізму не було, був тільки 5-тигодинний пустослівний пиздьож.
Це був кінець травня 2005, було дуже спекотно.
В якомусь залі тоді зібрався весь "партгоспактив" області. Прийшли директори шахт, заводів, вугільних об"єднань, шахто будівельних управлінь і т.п.

Дони- вони ж звичайно не змінилися. Програв їхній ставленик вибори, то що ж, будемо слухатися нового, нічого не поробиш. Донбас - то такий регіон, що звик слухати начальство і сильніших.

А що ж Ющенко ???? А нічого.

Десь 5 годин молов язиком про трипільську культуру, про "європейськість", тобто про все те що не має ніяких конкретних напрацювань, або просто щось гуманітарне.

Ті дядьки з животами послухали його декілька годин, а потім зрозуміли, що новоспечений президент - реально йобнутий.
Потім деякі просто потихеньку почали виходити з зали. Деякі - демонстративно.
Власних кадрів в Ющенка для Донбасу не було. Донбас - регіон важливой. Треба було хоч трохи підготуватись до тієї поїздки, а не їхати туди, щоб 5 годин підряд впарювати тим директорам щось про трипільську культуру і т.п.

Ота поїздка в Донецьк для мене була важливою: я тоді сам зрозумів, що Ющ як управлінець нульовий, та ще й реально йобнутий.
Але тоді я на ньому хрест я на політикові ще не поставивив. Ще поважав і як політика і як Президента.
Після підписання того Меморандуму з олігархатом для мене Ющенко як політик закінчився.

Що було далі - то мільйони вебсторінок на сайтах політичних і сайтах політаналітики.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #8 : Січня 10, 2016, 08:33:52 20:33 »
БРЕШЕ ШИЛОМ БРИТИЙ НЕГІДНИК.
БРЕШЕ ЯК ШОВКОМ ШИЄ


перший робочий візит Ющенка був не в Донецьк, а в Москву, 24 січня 2005 , на другий після інавгурації.
В Донецьк він їздив в травні 2005 ( вперше).

Кажуть, що він був не дуже вдалим, що ви їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом.


Ніякого там європейського радикалізму не було, був тільки 5-тигодинний пустослівний пиздьож.
Це був кінець травня 2005, було дуже спекотно.
В якомусь залі тоді зібрався весь "партгоспактив" області. Прийшли директори шахт, заводів, вугільних об"єднань, шахто будівельних управлінь і т.п.

Дони- вони ж звичайно не змінилися. Програв їхній ставленик вибори, то що ж, будемо слухатися нового, нічого не поробиш. Донбас - то такий регіон, що звик слухати начальство і сильніших.

А що ж Ющенко ???? А нічого.

Десь 5 годин молов язиком про трипільську культуру, про "європейськість", тобто про все те що не має ніяких конкретних напрацювань, або просто щось гуманітарне.

Ті дядьки з животами послухали його декілька годин, а потім зрозуміли, що новоспечений президент - реально йобнутий.
Потім деякі просто потихеньку почали виходити з зали. Деякі - демонстративно.
Власних кадрів в Ющенка для Донбасу не було. Донбас - регіон важливой. Треба було хоч трохи підготуватись до тієї поїздки, а не їхати туди, щоб 5 годин підряд впарювати тим директорам щось про трипільську культуру і т.п.

Ота поїздка в Донецьк для мене була важливою: я тоді сам зрозумів, що Ющ як управлінець нульовий, та ще й реально йобнутий.
Але тоді я на ньому хрест я на політикові ще не поставивив. Ще поважав і як політика і як Президента.
Після підписання того Меморандуму з олігархатом для мене Ющенко як політик закінчився.

Що було далі - то мільйони вебсторінок на сайтах політичних і сайтах політаналітики.
Ну и кто бы мог больше сделать и что именно? Потрепаться о чужом неумении охочих дофига, дали дебилам страной порулить - скоро и головешек не останется...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #9 : Січня 10, 2016, 08:34:12 20:34 »
...їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом
– Я завжди українською мовою говорю, бо я громадянин України, я українець, я іншої мови не знаю.
...


За таку постановку питання корепондента треба пикою об унітаз. :smilie9:

Хай не бреше, не завжди. Українською в сім"ї Ющенко почав говорити, аж коли став Керівником НБУ ( січень 1993 року). До цього всі хто його знали, стверджували, що Ющ був повністю російськомовний і в сім"ї і на роботі.

Своїх старших сина й дочку він виховав повністю російськомовними.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27060
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #10 : Січня 10, 2016, 08:34:13 20:34 »
Бумеранг весьма наглядно еще раз продемонстрировал нам знаменитую юльковскую тупость

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #11 : Січня 10, 2016, 08:38:40 20:38 »
БРЕШЕ ШИЛОМ БРИТИЙ НЕГІДНИК.
БРЕШЕ ЯК ШОВКОМ ШИЄ


перший робочий візит Ющенка був не в Донецьк, а в Москву, 24 січня 2005 , на другий після інавгурації.
В Донецьк він їздив в травні 2005 ( вперше).

Кажуть, що він був не дуже вдалим, що ви їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом.


Ніякого там європейського радикалізму не було, був тільки 5-тигодинний пустослівний пиздьож.
Це був кінець травня 2005, було дуже спекотно.
В якомусь залі тоді зібрався весь "партгоспактив" області. Прийшли директори шахт, заводів, вугільних об"єднань, шахто будівельних управлінь і т.п.

Дони- вони ж звичайно не змінилися. Програв їхній ставленик вибори, то що ж, будемо слухатися нового, нічого не поробиш. Донбас - то такий регіон, що звик слухати начальство і сильніших.

А що ж Ющенко ???? А нічого.

Десь 5 годин молов язиком про трипільську культуру, про "європейськість", тобто про все те що не має ніяких конкретних напрацювань, або просто щось гуманітарне.

Ті дядьки з животами послухали його декілька годин, а потім зрозуміли, що новоспечений президент - реально йобнутий.
Потім деякі просто потихеньку почали виходити з зали. Деякі - демонстративно.
Власних кадрів в Ющенка для Донбасу не було. Донбас - регіон важливой. Треба було хоч трохи підготуватись до тієї поїздки, а не їхати туди, щоб 5 годин підряд впарювати тим директорам щось про трипільську культуру і т.п.

Ота поїздка в Донецьк для мене була важливою: я тоді сам зрозумів, що Ющ як управлінець нульовий, та ще й реально йобнутий.
Але тоді я на ньому хрест я на політикові ще не поставивив. Ще поважав і як політика і як Президента.
Після підписання того Меморандуму з олігархатом для мене Ющенко як політик закінчився.

Що було далі - то мільйони вебсторінок на сайтах політичних і сайтах політаналітики.
Ну и кто бы мог больше сделать и что именно? Потрепаться о чужом неумении охочих дофига, дали дебилам страной порулить - скоро и головешек не останется...

Якби мені запропонували йти в перзиденти - я б відмовився б відразу.
І Ющ мав би це зробити ще в 2004 році, знаючи свої людські можливості і майже не знаючи структури укр. економіки.
Фінансист - це не та людина, яка знає всі підводні течії економіки й управління.

Дурень - це людина не на своєму місці.
Ющенко - типовий дурень.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #12 : Січня 10, 2016, 08:39:12 20:39 »
Бумеранг весьма наглядно еще раз продемонстрировал нам знаменитую юльковскую тупость

Конкретніше.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #13 : Січня 10, 2016, 09:02:54 21:02 »
БРЕШЕ ШИЛОМ БРИТИЙ НЕГІДНИК.
БРЕШЕ ЯК ШОВКОМ ШИЄ


перший робочий візит Ющенка був не в Донецьк, а в Москву, 24 січня 2005 , на другий після інавгурації.
В Донецьк він їздив в травні 2005 ( вперше).

Кажуть, що він був не дуже вдалим, що ви їх образили і українською мовою, і своїм європейським радикалізмом.


Ніякого там європейського радикалізму не було, був тільки 5-тигодинний пустослівний пиздьож.
Це був кінець травня 2005, було дуже спекотно.
В якомусь залі тоді зібрався весь "партгоспактив" області. Прийшли директори шахт, заводів, вугільних об"єднань, шахто будівельних управлінь і т.п.

Дони- вони ж звичайно не змінилися. Програв їхній ставленик вибори, то що ж, будемо слухатися нового, нічого не поробиш. Донбас - то такий регіон, що звик слухати начальство і сильніших.

А що ж Ющенко ???? А нічого.

Десь 5 годин молов язиком про трипільську культуру, про "європейськість", тобто про все те що не має ніяких конкретних напрацювань, або просто щось гуманітарне.

Ті дядьки з животами послухали його декілька годин, а потім зрозуміли, що новоспечений президент - реально йобнутий.
Потім деякі просто потихеньку почали виходити з зали. Деякі - демонстративно.
Власних кадрів в Ющенка для Донбасу не було. Донбас - регіон важливой. Треба було хоч трохи підготуватись до тієї поїздки, а не їхати туди, щоб 5 годин підряд впарювати тим директорам щось про трипільську культуру і т.п.

Ота поїздка в Донецьк для мене була важливою: я тоді сам зрозумів, що Ющ як управлінець нульовий, та ще й реально йобнутий.
Але тоді я на ньому хрест я на політикові ще не поставивив. Ще поважав і як політика і як Президента.
Після підписання того Меморандуму з олігархатом для мене Ющенко як політик закінчився.

Що було далі - то мільйони вебсторінок на сайтах політичних і сайтах політаналітики.
Ну и кто бы мог больше сделать и что именно? Потрепаться о чужом неумении охочих дофига, дали дебилам страной порулить - скоро и головешек не останется...

Якби мені запропонували йти в перзиденти - я б відмовився б відразу.
І Ющ мав би це зробити ще в 2004 році, знаючи свої людські можливості і майже не знаючи структури укр. економіки.
Фінансист - це не та людина, яка знає всі підводні течії економіки й управління.

Дурень - це людина не на своєму місці.
Ющенко - типовий дурень.
Прыпустымо, дурэнь... Тем не менее, страна вполне консолидировано жила, имела определённый позитив, после него ломать и перестраивать кардинально не стали. Хай дурэнь, но оказался для своего народа на своём месте. Или дурному народу мессии не хватало? А по Сеньке ль  шапка (я о народе)?

Offline Kiama

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 437
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #14 : Січня 10, 2016, 09:06:51 21:06 »
З бодуна Януковича ПМ призначив... Нахрін...  :smiley23:

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #15 : Січня 10, 2016, 09:12:44 21:12 »
З бодуна Януковича ПМ призначив... Нахрін...  :smiley23:
А что б даже и мысли не было, что возможно такое как сейчас. Кстати, не он первый...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #16 : Січня 10, 2016, 09:16:29 21:16 »
З бодуна Януковича ПМ призначив... Нахрін...  :smiley23:

 :smilie10: хіба не рада обирає?

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #17 : Січня 10, 2016, 09:18:16 21:18 »
З бодуна Януковича ПМ призначив... Нахрін...  :smiley23:

 :smilie10: хіба не рада обирає?
по представлению...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #18 : Січня 10, 2016, 09:20:28 21:20 »
по представлению...

 :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції Президенту України щодо кандидатури Прем’єр-міністра України, а також відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів України.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #19 : Січня 10, 2016, 09:20:58 21:20 »
БРЕШЕ ШИЛОМ БРИТИЙ НЕГІДНИК.
БРЕШЕ ЯК ШОВКОМ ШИЄ


Ющенко - типовий дурень.
Прыпустымо, дурэнь... Тем не менее, страна вполне консолидировано жила,
Наповнюючись у всіх управлінських структурах нікчемами, казнокрадами, або просто ригівською агентурою. Після інагуарації Янука риги опанували всім управлінськими структурами майже миттєво ( один Табачник був чого вартий). При Ющенкові була вже закладена вся кадрова база для опанування Украхни ригами.
имела определённый позитив, после него ломать и перестраивать кардинально не стали.
Після Ющенка риги- чиновники невдовзі вже почали звільняти місця для прямих агентів ФСБ РФ ( СБУ, МВС, МЗС, ВНУТР. війська, Мін.оборони, Міносвіти).
Хай дурэнь, но оказался для своего народа на своём месте. Или дурному народу мессии не хватало? А по Сеньке ль  шапка (я о народе)?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #20 : Січня 10, 2016, 09:24:07 21:24 »
З бодуна Януковича ПМ призначив... Нахрін...  :smiley23:

 :smilie10: хіба не рада обирає?

Рада. Коаліція ( НУ + СПУ + ПР).
В серпні 2006. Подання на Янука зробив Ющ ( 04. серпня 2006), тоді як Ющ мав конституційне право розпустити ВР, за те що вона вчасно не сформувала коаліцію.
Але Ющ цим правом не схотів скориститися, вирішиши за краще склепати коалу з ригами.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #21 : Січня 10, 2016, 09:25:47 21:25 »
БРЕШЕ ШИЛОМ БРИТИЙ НЕГІДНИК.
БРЕШЕ ЯК ШОВКОМ ШИЄ


Ющенко - типовий дурень.
Прыпустымо, дурэнь... Тем не менее, страна вполне консолидировано жила,
Наповнюючись у всіх управлінських структурах нікчемами, казнокрадами, або просто ригівською агентурою. Після інагуарації Янука риги опанували всім управлінськими структурами майже миттєво ( один Табачник був чого вартий). При Ющенкові була вже закладена вся кадрова база для опанування Украхни ригами.
имела определённый позитив, после него ломать и перестраивать кардинально не стали.
Після Ющенка риги- чиновники невдовзі вже почали звільняти місця для прямих агентів ФСБ РФ ( СБУ, МВС, МЗС, ВНУТР. війська, Мін.оборони, Міносвіти).
Хай дурэнь, но оказался для своего народа на своём месте. Или дурному народу мессии не хватало? А по Сеньке ль  шапка (я о народе)?
Ну и что делать надо было? Устроить переворот и войну? Или где-то на земном шаре люди научились идеально решать эти проблемы? Конкретные предложения есть? В то время были?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #22 : Січня 10, 2016, 09:27:55 21:27 »
З бодуна Януковича ПМ призначив... Нахрін...  :smiley23:

 :smilie10: хіба не рада обирає?

Рада. Коаліція ( НУ + СПУ + ПР).
В серпні 2006. Подання на Янука зробив Ющ ( 04. серпня 2006), тоді як Ющ мав конституційне право розпустити ВР, за те що вона вчасно не сформувала коаліцію.
Але Ющ цим правом не схотів скориститися, вирішиши за краще склепати коалу з ригами.

Ющенко распустил Верховную Раду

Сегодня, 8 октября, Президент Украины Виктор Ющенко в своем телеобращении заявил о роспуске Верховной Рады шестого созыва.

Ющенко заявил, что по состоянию на 8 октября не получил от парламентских фракций решения о создании коалиции.

"В связи с этим я объявляю о прекращении полномочий Верховной Рады шестого созыва и назначении досрочных парламентских выборов", заявил, обращаясь к народу, Президент.

2008

----------

Напомним, что 2 апреля прошлого года Ющенко досрочно распустил Верховную Раду пятого созыва и назначил внеочередные выборы парламента. После этого в стране разразился политический кризис, который разрешился спустя два месяца.

В итоге, после длительных переговоров лидеры политических сил согласились на проведение досрочных выборов 30 сентября 2007 года. В результате, в декабре минувшего года была создана коалиция в составе БЮТ и НУ-НС, в которую вошли 227 депутатов. Премьер-министром была назначена лидер БЮТ Юлия Тимошенко.


Шо ж то робиться, ви хочете щоб він раду розганяв щороку?  :smilie10:
« Останнє редагування: Січня 10, 2016, 09:31:24 21:31 від svit »

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #23 : Січня 10, 2016, 09:34:45 21:34 »
З бодуна Януковича ПМ призначив... Нахрін...  :smiley23:

 :smilie10: хіба не рада обирає?

Рада. Коаліція ( НУ + СПУ + ПР).
В серпні 2006. Подання на Янука зробив Ющ ( 04. серпня 2006), тоді як Ющ мав конституційне право розпустити ВР, за те що вона вчасно не сформувала коаліцію.
Але Ющ цим правом не схотів скориститися, вирішиши за краще склепати коалу з ригами.

Ющенко распустил Верховную Раду

Сегодня, 8 октября, Президент Украины Виктор Ющенко в своем телеобращении заявил о роспуске Верховной Рады шестого созыва.

Ющенко заявил, что по состоянию на 8 октября не получил от парламентских фракций решения о создании коалиции.

"В связи с этим я объявляю о прекращении полномочий Верховной Рады шестого созыва и назначении досрочных парламентских выборов", заявил, обращаясь к народу, Президент.

2008

----------

Напомним, что 2 апреля прошлого года Ющенко досрочно распустил Верховную Раду пятого созыва и назначил внеочередные выборы парламента. После этого в стране разразился политический кризис, который разрешился спустя два месяца.

В итоге, после длительных переговоров лидеры политических сил согласились на проведение досрочных выборов 30 сентября 2007 года. В результате, в декабре минувшего года была создана коалиция в составе БЮТ и НУ-НС, в которую вошли 227 депутатов. Премьер-министром была назначена лидер БЮТ Юлия Тимошенко.


Шо ж то робиться, ви хочете щоб він раду розганяв щороку?  :smilie10:
Сейчас лучше? Механизм роспуска для того и нужен, чтобы выпускать пар сверху. не дожидаясь, когда его выпустят снизу. Но к власти рвалась уже критическая масса дебилов, не сработало...
« Останнє редагування: Січня 10, 2016, 09:38:05 21:38 від Wasisualiy »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #24 : Січня 10, 2016, 09:37:00 21:37 »
Сейчас лучше?

Дивлячись що з чим порівнювати.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #25 : Січня 10, 2016, 09:38:54 21:38 »
Сейчас лучше?

Дивлячись що з чим порівнювати.
Просвети: с какой стороны лучше?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #26 : Січня 10, 2016, 09:49:58 21:49 »
Просвети: с какой стороны лучше?

До чого тут лучше не лучше. Тоді був перший етап визволення, ми тоді не розуміли що хуйло так не відпустить Україну, але тепер це бачимо. Тому зараз другий етап. Зараз краще те що ми вже з рашкою остаточно розірвали всі зв'язки. А якщо порівнювати президентів Ющенко і Порошенко то Ющенко більш філософська людина, дуже національно чутлива, я б так сказав, а Порошенко жорсткий прагматик який такими речами як національна свідомість не дуже цікавиться.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #27 : Січня 10, 2016, 09:56:33 21:56 »
svit

Я давно помітив, що в тебе суттєві прогалии в історії України

Вибори до Вр були в березні 2006 року. До кінця липня   по Конст. новообрана Укр. ВР мала сформувати коаліцію.

Але закоонодавчо тоді це оформлено ще не було і Ющ отримав право розпуску ВР. Хоча зобов"язаний це зробити не був.
І тут через пару  днів формується коала НУ+СПУ + ПР . І Ющ тут же ( в ніч  на 5 серпня 2006) робить подання на рішення тієї коали на Янука Прем"єра. Та коаала дала і 5 чи 6 міністерських посад і для НУ. Правда всіх їх повідправляли у відставку ще до кінця 2006 року. Останнім протримався грицацуєв.

Тоді вже ВР почала скуповувати голоси до 300-та, що пошвидше відправити Юща в імпічмент.

Але не дотягнули.
Майже всі БЮТівці тоді по команді Юлі склали мандати і в Юща з"явилась можливість розпустити ВР. Що він і зробив 2 квітня 2007 року

І це його врятувало від імпечменту, який стався б "на днях чи раніше"

Позачергові вибори пройшли 30 вересня 2007 року. ( а чого так пізно ? Бо все літо йшли підкилимні переговори "любих друзів" з ригами).

2008 року Ющ з Балогою крутили фокуси, щоб провести знову позачерг. вибори до ВР, аби тільки відсторонити Ю. Тимошенко від Прем"єрства. І Ющ дійно видавав Указ про розпуск ВР в жовтні 2008 року
Але не сталось: відповідний суд тоді вирішив, що розпуск ВР Ющенком в жовтні 2008 НЕ ЗАКОННИЙ.

І тоді цей номер не пройшов. Вибори до ВР в 2008 році не відбулися.
......................................

Прослідкуй за датами, світ, і співстав дати й події хронологічно.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #28 : Січня 10, 2016, 09:57:15 21:57 »
Просвети: с какой стороны лучше?

До чого тут лучше не лучше. Тоді був перший етап визволення, ми тоді не розуміли що хуйло так не відпустить Україну, але тепер це бачимо. Тому зараз другий етап. Зараз краще те що ми вже з рашкою остаточно розірвали всі зв'язки. А якщо порівнювати президентів Ющенко і Порошенко то Ющенко більш філософська людина, дуже національно чутлива, я б так сказав, а Порошенко жорсткий прагматик який такими речами як національна свідомість не дуже цікавиться.
А-а-а... мантры пошли, ну-ну... 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Давайте згадаємо Ющенко
« Reply #29 : Січня 10, 2016, 10:23:46 22:23 »
Люди, які начебто підтримували Ющенка, але не сприймають зараз Порошенка, брешуть або нам, або собі  :smilie3: