Автор Тема: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)  (Прочитано 5620 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #30 : Січня 13, 2016, 09:10:54 21:10 »
Те, що від парашки не залежить - ДУЖЕ сумнівно. А з рештою ознак я знаю ще купу проукраїнських діячів - Захарченко, Плотницький, Моторило, Гіві, були ще Дрьомов і Мозговий... Теж активи і інтереси в Україні.

якийсь бикуватий тролінг.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #31 : Січня 13, 2016, 09:17:10 21:17 »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #32 : Січня 13, 2016, 09:17:12 21:17 »
.... видать Филатов не смог устоять перед таким интеллектом..

(click to show/hide)
Цитувати
«Борис Альбертович офіційно запропонував мені цю посаду і я прийняла його пропозицію. Це рішення було ухвалено спільно з моїм керівником Олександром Вілкулом. Фактично з 15 січня в Дніпропетровську буде введено посаду міського омбудсмена, заступника мера», — повідомила Єпіфанцева.
Цікаво, як вона зі "збройним антиконституційним державним переворотом" впорається?

Ліхко! Те, що не береться голими руками, береться голими ногами.

Тим більше така гарна посада - омбудсмен, грудью і всім іншим прикриватиме ригів, аби їх не скривдив Бєнін тіпо мер. Правда, йому це і так би не вийшло при риго-шоколадній ширці, але гарантія не зашкодить.

Філатову як патрійотичному політику, звичайно, звіздєц, але УКРОП і так задовго народу баки забивав. Пора хапати трофеї, доки можна.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #33 : Січня 13, 2016, 09:19:05 21:19 »
Те, що від парашки не залежить - ДУЖЕ сумнівно. А з рештою ознак я знаю ще купу проукраїнських діячів - Захарченко, Плотницький, Моторило, Гіві, були ще Дрьомов і Мозговий... Теж активи і інтереси в Україні.

якийсь бикуватий тролінг.

Це підказка, як виправити логічні помилки внаслідок бикуватого способу мислення.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #34 : Січня 13, 2016, 09:28:57 21:28 »
Тут цікаво інше, а саме те, що у Філатова “не знайшлося„ кілька порядних людей із числа волонтерів і ветеранів цієї війни, щоб призначити на відповідні посади.
Натомість він призначив цю блядюжку.
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #35 : Січня 13, 2016, 09:48:35 21:48 »
.... видать Филатов не смог устоять перед таким интеллектом..

(click to show/hide)
Цитувати
«Борис Альбертович офіційно запропонував мені цю посаду і я прийняла його пропозицію. Це рішення було ухвалено спільно з моїм керівником Олександром Вілкулом. Фактично з 15 січня в Дніпропетровську буде введено посаду міського омбудсмена, заступника мера», — повідомила Єпіфанцева.
Цікаво, як вона зі "збройним антиконституційним державним переворотом" впорається?

Ліхко! Те, що не береться голими руками, береться голими ногами.

Тим більше така гарна посада - омбудсмен, грудью і всім іншим прикриватиме ригів, аби їх не скривдив Бєнін тіпо мер. Правда, йому це і так би не вийшло при риго-шоколадній ширці, але гарантія не зашкодить.

Філатову як патрійотичному політику, звичайно, звіздєц, але УКРОП і так задовго народу баки забивав. Пора хапати трофеї, доки можна.

А що з Укропом не так? Чисто олiгархiчний проект, використовував патрiотичнi гасла, бо саме на них був попит. Та Беня й сам цього не приховував.
Prosperity is based on people and ideas

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #36 : Січня 13, 2016, 10:05:11 22:05 »
А що з Укропом не так? Чисто олiгархiчний проект, використовував патрiотичнi гасла, бо саме на них був попит. Та Беня й сам цього не приховував.

Якщо можете, перерахуйте неолігархічні, на Вашу думку, проекти в українській політиці.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #37 : Січня 13, 2016, 10:10:56 22:10 »
Тут цікаво інше, а саме те, що у Філатова “не знайшлося„ кілька порядних людей із числа волонтерів і ветеранів цієї війни, щоб призначити на відповідні посади.
Натомість він призначив цю блядюжку.
По-перше, не Філатов її призначив, а Коломойський. Для спокою у місті, - пояснили ж  :smilie7:
По-друге, справа ж не в фотках, а у відвертої дурості. Ну, хоча б тій набір її слів, якій reema процитувала, на це вказує. Це зі своїми дурнями важко, а з чужими - легко  :smilie5:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #38 : Січня 13, 2016, 10:11:14 22:11 »
А що з Укропом не так? Чисто олiгархiчний проект, використовував патрiотичнi гасла, бо саме на них був попит. Та Беня й сам цього не приховував.

Якщо можете, перерахуйте неолігархічні, на Вашу думку, проекти в українській політиці.

Поки що таких нема, а потрiбно щоб з'явились, i не проекти а саме партiї, з вiдкритим фiнансуванням. Були певнi надiї на Самопомiч, але нажаль вони не виправдались.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #39 : Січня 13, 2016, 10:13:53 22:13 »
...
Тим більше така гарна посада - омбудсмен,...
Це вона її так назвала. Буде просто заступником, ... щоб було.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #40 : Січня 13, 2016, 11:18:08 23:18 »
Зашол чіста паржать. А хдє ето Софія? Ілі как там єйо? Пусть проясніт позіцию руководства.

Якщо говорити серйозно, то дуже шкода справжніх патріотів, які клюють на популізм, а потім розчаровуються. Йулі-тягнибоки-корбани розпорошують патріотичний потенціал країни. Точніше, не розпорошують, а трохи повертають патріотичні вектори, перетворюючи їх ефективну суму в геометричну. Яка теоретично може бути меншою за будь який з них.

Довірливість людей до популізму — одна з головних проблем, що стали на заваді до швидких перетворень з моменту розпаду совка.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #42 : Січня 14, 2016, 02:02:15 02:02 »
Боря ответил..

Prosperity is based on people and ideas

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #43 : Січня 14, 2016, 09:23:11 09:23 »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #44 : Січня 14, 2016, 10:37:15 10:37 »

Кокс Квасьневского
20 год ·


нехай вас всіх не душить жаба    :pooh_lol:
пака єщьо жива гасконь
у борі помічниця баба
агонь
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #45 : Січня 14, 2016, 10:40:37 10:40 »

Борис Филатов
12 січня о 17:45 ·

Дніпропетровський омбудсмен: Борис Філатов запропонував Світлані Єпіфанцевій посаду заступника мера

Своє рішення Борис Філатов назвав компромісом, який стане для жителів Дніпропетровська упевненістю в завтрашньому дні. За його словами, в ситуації, коли електоральні симпатії дніпропетровців розділилися навпіл, йому, як меру, самому важливо «не роздвоїтися». Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.


«Днями я прийняв рішення, від якого у багатьох встане дибки волосся. Я самостійно звернувся до Світлани Єпіфанцевої з пропозицією стати моїм заступником. Так-так. Не мені нав'язали Світлану, а я добровільно запросив її працювати», - написав Борис Філатов.


У своєму дописі Борис Філатов підкреслив, що це виважений крок. За його словами, мільйонний мегаполіс, особливо такий складний як Дніпропетровськ, не може управлятися лише так, як хотілося б якійсь одній частині його жителів.


«Я не буду повторювати очевидну істину, що в нашому місті електоральні симпатії поділилися рівно навпіл. РІВНО НАВПІЛ. Розумієте? І в цій ситуації важливо, щоб я сам не роздвоївся. А ось з відсутністю роздвоєння у мене якраз все гаразд», - написав Борис Філатов.



Мер Дніпропетровська переконаний, що саме конкуренція, яка супроводжує його і Світлану Єпіфанцеву з часів виборів до Верховної Ради в 2014 році, допоможе в подальшій спільній роботі.
«Чому мій вибір припав на Єпіфанцеву? Саме тому, що вона основний конкурент і мій послідовний ворог. Упевнений, мені буде легко з нею працювати», - вважає Борис Філатов.


За словами мера Дніпропетровська, на своїй посаді Світлана Єпіфанцева тепер буде «виражати і відстоювати думку другої половини Дніпропетровська».


«За кращими європейським стандартам, ми фактично вводимо в Дніпропетровську посаду міського омбудсмена. Наш сьогоднішній компроміс – це впевненість у завтрашньому дні для всіх наших земляків. Це місто, в якому є місце для кожного. Де влада чує і слухає всіх без винятку», - написав Філатов.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #46 : Січня 14, 2016, 11:01:03 11:01 »

Borys Filatov
6 хв ·
В завершение темы. Жирная точка.
...
Днепропетровский горсовет пережил за последний месяц: непризнание депутатами полномочий мэра, раскачивание его Верховной Радой, публичное выяснение отношений "Укропа" с "Самопомичью", несколько мордобоев, вмешательство в электронную систему подсчета голосов, выбитые двери в комнату системотехников, пару митингов, перебежчика из БПП в "оппобольшинство", обрыв кабеля, сидение в темноте, два ложных минирования, взрывотехников с собаками, начальника городской полиции с матюгальником наперевес, пару десятков заявлений от депутатов друг на друга о возбуждении уголовного дела, драку за урну для голосования, охрану здания "Правым Сектором", школу "молодого депутата" для бойцов добробатов, выездную сессию в 6 утра в исполкоме АНД района, экзальтированных теток в зале, обнаруживших, что "царь не настоящий", титушню неизвестного происхождения, охрану секретаря счетной комиссии батальоном "Донбасс", его эпичное исчезновение через черный ход, эвакуацию сотрудников исполкома, людей застрявших без света в лифте, взаимное поливание грязью всех и вся на местном ТВ, паралич любой работы и провал городского бюджета.
...
Фейсбучик молчал. Его все вышеперечисленное не касалось.
Проблемы Бориса Альбертовича и Днепропетровска фейсбучик не волнуют.
У фейсбучика все хорошо. В любой ситуации он сохраняет моральную девственность и чистоту помыслов.
...
И тут Филатов назначил Светку, чтобы всех узбагоить.
Начать работать и перестать, наконец, всей депутатской шоблой позориться перед миллионным городом.
В ответ фейсбучик рванул до небес многоголосьем пуканов внезапно прозревших чистоплюев. В основном, кстати, чистоплюев иногородних.
От Киева до Северного полюса.
Но где ж вы, пуканы, были раньше? Когда в горсовете кабеля рубили и здание минировали? Из тысяч негодующих в инетах я видел в горсовете себе в помощь максимум пару десятков человек. Местных активистов.
Остальные "борцы за чистоту рядов" даже паршивый статусик не удосужишись тиснуть в фейсбуке. Или в мессенджере помощь предложить. Или бложик какой-никакой сварганить, что в Днепре горсовет пошел в полный разнос.
Зато теперь "борцуны", включая известных блогеров и уважаемых столичных журналистов с редакторами, соревнуются в остроумии, рассматривая Светкины фотографии.
...
Все это безобразие стоило затеять только ради одного.
Чтобы понять степень адекватности многих "лидеров общественного мнения", педалящих интернетами, из уютных квартир да киевских офисов, обычный кадровый вопрос.
Вопрос местечковый и не стоящий выеденного яйца.
Но зачем властителям дум вникать в предысторию скандального вопроса? Разбираться в хитросплетениях днепропетровских реалий? Или хотя бы элементарно посчитать поштучно депутатов, чтоб понять какая ситуация в горсовете?
Это выше их моральной планки. Они наперед и так все всё знают. Только не летают.
Клейма поставлены. Предатели испепелены глаголом. Совесть чиста.
Можно теперь почистить зубы и ложиться спать. Ведь когда пафос зашкаливает, то детали никого не интересуют.
Особенно умильно выглядят "гениальные" пророчества: "Филатов похоронил свою политическую карьеру".
Да послушайте, не торопитесь меня в могилу укладывать. Многие хотели это сделать ( включая сепаров ), но так до сих пор не вышло. Старик Розенбом еще крепок и не раз удивит вас своим боевым задором.
И еще со мной никогда не бывает скучно.
Quo Vadis

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #47 : Січня 14, 2016, 11:19:00 11:19 »
О как. Галя Светка Вилкул балувана

Что касается предложения Бориса Филатова пригласить Светлану Епифанцеву на должность зама мэра, то Вилкул отметил, что «мы будем думать и вести консультации. Мы обсуждаем это со Светланой. При этом четко понимаем, что в данном случае, для того, чтобы реально развивать Днепропетровск и защищать горожан, название должности и формальное присутствие во власти не принципиально. Тем более, что предоставлением чиновничьего кабинета никто не остановит Светлану в ее принципиальной позиции, что власть должна наконец-то начать работать.

Светлана Епифанцева – хороший специалист  :lol: и хороший человек  :gw:, искренне любящий Днепропетровск  :pleasantry:. И мы определимся, где она принесет больше пользы».  popcorn2

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #48 : Січня 14, 2016, 08:42:16 20:42 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #49 : Січня 14, 2016, 09:20:15 21:20 »


"Дякую, Олеже! ... А мне все дают умные советы. Рыцари клавиатуры" - это он его так мягко послал?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #50 : Січня 14, 2016, 09:32:57 21:32 »


"Дякую, Олеже! ... А мне все дают умные советы. Рыцари клавиатуры" - это он его так мягко послал?

наоборот , поблагодарил, Олежа ведь оценил мужской поступок. :smilie5:  А послал тех, кто его критикуют.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #51 : Січня 14, 2016, 10:20:17 22:20 »
наоборот , поблагодарил, Олежа ведь оценил мужской поступок. :smilie5: 

Олежа все мужское оценивает :-)

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #52 : Січня 15, 2016, 02:29:38 02:29 »
квадрат :fp
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #53 : Січня 15, 2016, 02:54:51 02:54 »
Що я думаю?
- “Курва-блядь Ольонушка“ (с)
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Що ви думаєте про цю жінку? (фото)
« Reply #54 : Січня 15, 2016, 11:24:03 11:24 »
А що з Укропом не так? Чисто олiгархiчний проект, використовував патрiотичнi гасла, бо саме на них був попит. Та Беня й сам цього не приховував.

Якщо можете, перерахуйте неолігархічні, на Вашу думку, проекти в українській політиці.

Поки що таких нема, а потрiбно щоб з'явились, i не проекти а саме партiї, з вiдкритим фiнансуванням. Були певнi надiї на Самопомiч, але нажаль вони не виправдались.
садопоміч? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ви спитайте у львівян що цей урюк зробив з бруківкою біля оперного
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна