Автор Тема: Савченко проти її обміну на Александрова і Єрофєєва  (Прочитано 360 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Військовослужбовець ЗСУ і народний депутат України Надія Савченко, яка викрадена і насильно утримувана в Росії, виступає проти її обміну на російських військовослужбовців з ГРУ Александрова і Єрофєєва. Про це вона заявила в інтерв'ю УНІАН.

Савченко зазначила, що життя людини коштує, не більше і не менше, ніж життя іншої людини. "Тому ніяких двох ГРУшників на одну мене", - виключила вона. І додала, що відчуває себе річчю, коли говорять про її обмін.

"Але торги тут політичні, і я теж заручник великої політики. Тому або "один на один", або з примиренням і милосердям" всіх на всіх ", щоб забути про цю прокляту ситуацію! Я не знаю, що там в розумінні Путіна "рівнозначний обмін", але моє життя не коштує більше, ніж життя іншої людини. Я йому не належу, щоб він міг думати, що може мене міняти на пільги і вигоди для себе і своєї влади! Часи работоргівлі - у минулому, якщо він ще не в курсі", - пояснила свою позицію Савченко.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що допускає обмін затриманих в Україні військових ГРУ ЗС РФ Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на Надію Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка або інших незаконно утримуваних у Росії українців.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
If you are going through hell, keep going.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
 Из текста - "раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що допускає обмін затриманих в Україні військових ГРУ ЗС РФ Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на Надію Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка або інших незаконно утримуваних у Росії українців" не следует, что ее одну  на двоих кто-то менять собирался.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Так грушників кажуть будуть обмінювати на Сєнцова  :smilie11:

А щодо Савченко... її сестра Віра на суди виступила за Корбана. Якось воно взагалі незатишно.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 Она конечно глыба.  :smiley24:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
якби савченко не було її треба було б вигадати...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
якби савченко не було її треба було б вигадати...
Це росіяни круто помилились з викраденням. Хай витримає та повернеться.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
якби савченко не було її треба було б вигадати...
Це росіяни круто помилились з викраденням. Хай витримає та повернеться.

я про те що вона нічим не краща від сотень інших полонених
але по телевізії показують тільки її

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
якби савченко не було її треба було б вигадати...
Це росіяни круто помилились з викраденням. Хай витримає та повернеться.

я про те що вона нічим не краща від сотень інших полонених
але по телевізії показують тільки її
Мені здається, що її як жінку-військового (кадрового) обрали саме для показового суду. Вивезли одразу до РФ.

Ну а в чому сенс на твою думку?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Мені здається, що її як жінку-військового (кадрового) обрали саме для показового суду. Вивезли одразу до РФ.

Ну а в чому сенс на твою думку?

не знаю для мене дуже дивно
чого вони ВЗАГАЛІ до неї доїбались??
ЩО вони хочуть??
який СЕНС вкладають в свої дії??