Автор Тема: "Докучаевск. Гнустное место"  (Прочитано 371 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
"Докучаевск. Гнустное место"
« : Січня 20, 2016, 04:39:27 16:39 »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: "Докучаевск. Гнустное место"
« Reply #1 : Січня 20, 2016, 05:57:17 17:57 »
Бугага, а ти з Докучаєвська? Бо в мене там є одна знайома ( і зараз там живе, не хоче кидать будинок), так вона про Докучаєвськ трохи не так розповідала.

Не надто проукраїнський той Докучаєвськ (((

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "Докучаевск. Гнустное место"
« Reply #2 : Січня 20, 2016, 06:04:18 18:04 »
я ні , а розповідати кожний буде різне
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: "Докучаевск. Гнустное место"
« Reply #3 : Січня 20, 2016, 06:27:08 18:27 »
Звичайно, кожний буде різне.

Але ця моя знайома політично незаангажована. Просто хоче "щоб був мир" і все.

В них було багато обстрілів ( з боку України, у відповідь) Ну воно й зрозуміло, якби наші не стріляли б у відповідь, то сепари були б вже не в Докучаєвську, а в Дніпропетровську. Ну й деякі будинки в місті були зруйновані, зрозуміло.

Взагалі, як я зрозумів і місто і місце там хуйове. Комбінат, пилюка, вибухи по ночах ( на комбінаті добувають доломіт).
І насепення там більшою мірою їбануте, як це й прийнято на Донбасі. В 2010 році за Янука там так сраку рвали, що, мабуть, аж доломіт гризли. Після перемоги Янука по інерції ще з рік продовжували несамовито ненавидіти помаранчевих. Але основний потік ненависті був спрямований на Юлю. На Ющенка в значно меншій мірі ( Чому? А я знаю чому: донбасота швидко й безпомилково визначила, хто її справжній ворог. Ющенко був пусте місце, зрозуміло.)

навесні 2014 р. велеких мітингів там не було. Але прихильники "Руської весни" швидко підняли голову. Вибори Президента там провести не дали, хоча чіткої ДНР влади там тоді ще не було. До жовтня 2014 на міськраді вісів наш прапор. В жовтні 2014 р. по мінських угодах війська України звідти вийшли, прапор помінявся, в місті однозначно запрацювала ДНРівська комендатура ( і зараз працює). ще восени 2014 в місті залишилось 20-30% населення.

Ше весною 2014 р. моя знайома розповідала, що прихильників Росії в місті дуже багато, не менше половини.
Деяка молодь, що не виїхала подалася в "жополченці".

Звичайно ж укр. телеканалів там зараз нема. Населення було й без того зомбоване, а тепер піздєц повний.
Восени 2014 р. вже увійшли кадрові рос. війська і почали чуть не в центрі міста розміщувати бойові позиції. Коли місцеві мещканці підходили й питали, нащо ви? Розмістіть свої батареї десь за містом, була проста коротка відповідь: " Нет. У нас приказ только здесь " ( серед житлової забудови).

Розташовували навмисне так, щоб українці, коли у відповідь змушені відстрілюватись і влучати якраз в житлові квартали.
.............
...Так що сумніваюсь я, що за сеперів там тільки 20%.

« Останнє редагування: Січня 20, 2016, 06:30:17 18:30 від Бумеранг »