Автор Тема: Самая большая проблема Украины  (Прочитано 2687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #60 : Січня 21, 2016, 12:25:28 12:25 »
Я б до кримчан з проукраїнською позицією не чіплялась. Це як би мешканці неокупованої території чіплялись би до тих, хто не встиг за червоною армією на схід. Вибачте за штамп.
Хтось бажав до складу РФ, хай половина, хай не 40% за опитуванням початку лютого 2014 року, а 60%, але в Криму залишились "наші люди". Без російського паспорту вони повинні виїхати з Криму. Будемо наполягати? Тоді давайте запрошувати їх до себе. От особисто до себе. У нас в будинку (багатоквартирному  :smilie3:) живе кримчанин. Але він один. Без родини. Як довго він буде жити у друзів - не знаю. Щось давно його не бачила.  :smilie7:
В чому полягає ця проукраїнська позиція? У бла бла бла?
Перш за все проукраїнська позиція - відмова від паспорту агресора. Якщо ця логічна та первинна складова проукраїнськості не виконана
то про що мова?
Не візьмуть російський паспорт, то треба прибиратися з Криму. Це варіант, але не для всіх. Можна обговорити, але краще все ж таки з кримчанами.
Проукраїнська позиція - піти в ЗСУ .
Це не єдина ознака проукраїнськості. Була б єдиною, то ... ну, ти сам знаєш.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #61 : Січня 21, 2016, 12:32:35 12:32 »
Вони свій вибір зробили...
Хто відмовчався і захотів відсидітися ...то за нього зробили.

Що тут обговорювати?..

Пожаліти "сиріт" з рос паспортами у кишенях?
Я- пас.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #62 : Січня 21, 2016, 01:12:51 13:12 »
Вони свій вибір зробили...
Хто відмовчався і захотів відсидітися ...то за нього зробили.

Що тут обговорювати?..

Пожаліти "сиріт" з рос паспортами у кишенях?
Я- пас.
Ну давай їм запишемо в анкету "перебував на окупованої території". Нема питань. Це ж факт.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #63 : Січня 21, 2016, 01:49:51 13:49 »
Вони свій вибір зробили...
Хто відмовчався і захотів відсидітися ...то за нього зробили.

Що тут обговорювати?..

Пожаліти "сиріт" з рос паспортами у кишенях?
Я- пас.
Ну давай їм запишемо в анкету "перебував на окупованої території". Нема питань. Це ж факт.

Отримані ними паспорти РФ, за власноруч написаними заявами, Ви вперто не помічаєте... :gigi:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #64 : Січня 21, 2016, 01:52:57 13:52 »

Кримчани, які добровільно прийняли російський паспорт втратили українське громадянство. Ніяких окремих законів тут не потрібно приймати. Уже приймали поправку що автоматичне оголошення Росією всіх жителів Криму громадянами Росії не має ніякого значення. Але це і так було зрозуміло. А от добровільне прийняття паспорта це зовсім інша річ.

а як відокремити тих хто добровільно від тих хто не добровільно?
і що таке взагалі ДОБРОВІЛЬНО ПРИЙНЯЛИ ПАСПОРТ?

Злиденність і голод змусили безхатченка обікрасти крамницю.

Як вважаєте, він добровільно порушив закон, чи його змусив голод?І чи настане відповідальність за скоєне?

Вор нарушил Уголовный Кодекс Украины.

Что нарушили крымчане?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #65 : Січня 21, 2016, 01:54:40 13:54 »

Отримані ними паспорти РФ, за власноруч написаними заявами, Ви вперто не помічаєте... :gigi:

Что случилось раньше:

а. Крымчанин получил гражданство РФ.

б. Крымчанин получил паспорт РФ

?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #66 : Січня 21, 2016, 01:56:33 13:56 »

Отримані ними паспорти РФ, за власноруч написаними заявами, Ви вперто не помічаєте... :gigi:

Что случилось раньше:

а. Крымчанин получил гражданство РФ.

б. Крымчанин получил паспорт РФ

?

З точки зору українського законодавства друге.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #67 : Січня 21, 2016, 02:02:38 14:02 »

Отримані ними паспорти РФ, за власноруч написаними заявами, Ви вперто не помічаєте... :gigi:

Что случилось раньше:

а. Крымчанин получил гражданство РФ.

б. Крымчанин получил паспорт РФ

?

З точки зору українського законодавства друге.

Т.е. человек в Украине может получить сперва паспорт гражданина Украины, а после этого - гражданство.

Вас не смущает, что согласно закону Украины, паспорт только подтверждает гражданство:

 
Цитувати
1. Паспорт громадянина України  є  документом,  що  посвідчує
особу власника та  підтверджує  громадянство  України.

Более того, отдельно указывается, что паспорт выдаётся человеку, который УЖЕ является гражданином Украины, а не наоборот:

Цитувати
2. Паспорт громадянина України  (далі  -  паспорт)  видається
кожному   громадянинові  України  центральним  органом  виконавчої
влади,  що  реалізує державну політику у сфері громадянства, після
досягнення 16-річного віку.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2503-12

А теперь я прошу Вас указать на какое конкретно законодательство Украины ссылаетесь Вы?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #68 : Січня 21, 2016, 02:24:07 14:24 »
Мова не йде про громадянство України. Мова йде про те що будь-які визнання Росією всіх кримчан громадянами Росії
з точки зору українського громадянства не мали жодної юридичної сили. І всі кримчани після цього залишалися громадянами України.
Але...

Добровільне отримання паспорта Росії є ознакою добровільного набуття особою громадянства Росії. І тоді вже дана особа стає громадянином Росії і згідно українського законодавства. Бо Україна визнає паспорт РФ, як документ, що засвідчує громадянство РФ для даної особи. І Україна не має права протидіяти добровільній зміні громадянства даною особою
Але українське громадянство при цьому втрачається.

Натомість особа яка паспорта не отримала очевидно не вважається громадянином Росії і вважається громадянином України. Якщо влада Росії вважає інакше - це її проблеми.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #69 : Січня 21, 2016, 02:46:31 14:46 »
Мова не йде про громадянство України. Мова йде про те що будь-які визнання Росією всіх кримчан громадянами Росії
з точки зору українського громадянства не мали жодної юридичної сили. І всі кримчани після цього залишалися громадянами України.
Але...

Добровільне отримання паспорта Росії є ознакою добровільного набуття особою громадянства Росії. І тоді вже дана особа стає громадянином Росії і згідно українського законодавства. Бо Україна визнає паспорт РФ, як документ, що засвідчує громадянство РФ для даної особи. І Україна не має права протидіяти добровільній зміні громадянства даною особою
Але українське громадянство при цьому втрачається.

Натомість особа яка паспорта не отримала очевидно не вважається громадянином Росії і вважається громадянином України. Якщо влада Росії вважає інакше - це її проблеми.

Украина не признает никакие документы, выданные в Крыму после оккупации, т.е. с 20.02.2014.

В том числе и паспорта.

Цитувати
4. Примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства Російської Федерації не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.

Цитувати
2. Будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом.

3. Будь-який акт (рішення, документ), виданий органами та/або особами, передбаченими частиною другою цієї статті, є недійсним і не створює правових наслідків.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1207-18

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #70 : Січня 21, 2016, 02:47:58 14:47 »
Вони свій вибір зробили...
Хто відмовчався і захотів відсидітися ...то за нього зробили.

Що тут обговорювати?..

Пожаліти "сиріт" з рос паспортами у кишенях?
Я- пас.
Ну давай їм запишемо в анкету "перебував на окупованої території". Нема питань. Це ж факт.

Отримані ними паспорти РФ, за власноруч написаними заявами, Ви вперто не помічаєте... :gigi:
Я точно не знаю, але здається треба писати відмову від російського громадянства. Сенцов вірно говорить, - кримчан як кріпаків разом з землею забрали.
Але це треба у кримчан уточнювати.

profilaktik, яку саме заяву треба було писати, відмову чи прохання щодо російського громадянства?

finli, я розумію емоцію. Мені б також хотілось бачити повстання проукраїнських кримчан  :smilie3:. Але цього не сталося. Не сталося цього і "в окремих районах двох областей" на Донбасі.
Але я якось не готова засуджувати. Ну не можу я вимагати геройства. Заохочувати до отримання російського паспорту також не буду. Обговорювати тему готова.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #71 : Січня 21, 2016, 02:50:34 14:50 »

profilaktik, яку саме заяву треба було писати, відмову чи прохання щодо російського громадянства?


 Відповідно Закону України «Про громадянство», громадянин  України, який відповідно до чинного законодавства України  є  таким,  що постійно проживає за кордоном, може вийти з громадянства  України  лише за його клопотанням. Оформлення виходу з громадянства України здійснюється за заявою особи на ім’я Президента України, яка подається  до закордонної дипломатичної установи.

При цьому, датою припинення громадянства України у цьому випадку, є  дата  видання  відповідного  Указу Президента України.

Таким чином, Російська Федерація не може приймати будь-яких рішень щодо припинення українського громадянства мешканців АР Крим та міста Севастополя. Подавати будь-які заяви для збереження громадянства України не потрібно.

Державна міграційна служба України також застерігає громадян у жодному разі не передавати паспорти громадянина України будь-яким особам та представникам іноземних держав, оскільки у майбутньому такі паспорти можуть бути використані для протиправної діяльності, наприклад, для продажу майна, отримання кредитних коштів тощо.

http://dmsu.gov.ua/informatsiya-dlya-krimchan

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #72 : Січня 21, 2016, 03:01:54 15:01 »
Закон України "Про громадянство"

Цитувати
    Стаття 19. Втрата громадянства України

    Громадянство України втрачається:

    1) якщо громадянин України після досягнення ним повноліття добровільно набув громадянство іншої держави.

Все решта пусті слова.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #73 : Січня 21, 2016, 03:04:03 15:04 »
Вони свій вибір зробили...
Хто відмовчався і захотів відсидітися ...то за нього зробили.

Що тут обговорювати?..

Пожаліти "сиріт" з рос паспортами у кишенях?
Я- пас.
Ну давай їм запишемо в анкету "перебував на окупованої території". Нема питань. Це ж факт.

Отримані ними паспорти РФ, за власноруч написаними заявами, Ви вперто не помічаєте... :gigi:
Я точно не знаю, але здається треба писати відмову від російського громадянства. Сенцов вірно говорить, - кримчан як кріпаків разом з землею забрали.
Але це треба у кримчан уточнювати.

profilaktik, яку саме заяву треба було писати, відмову чи прохання щодо російського громадянства?


finli, я розумію емоцію. Мені б також хотілось бачити повстання проукраїнських кримчан  :smilie3:. Але цього не сталося. Не сталося цього і "в окремих районах двох областей" на Донбасі.
Але я якось не готова засуджувати. Ну не можу я вимагати геройства. Заохочувати до отримання російського паспорту також не буду. Обговорювати тему готова.

Він написав заяву про отримання рос. паспорта.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #74 : Січня 21, 2016, 03:05:16 15:05 »
Підстави втрати громадянства України

1. Добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття. Стаття 20 Закону України "Про громадянство України" визначає, що громадянин України, який подав заяву про вихід з громадянства України або щодо якого оформляється втрата громадянства, до видання Указу Президента України про припинення громадянства України користується всіма правами і несе всі обов'язки громадянина України.

Не вважаються добровільним набуттям іншого громадянства такі випадки:

а) одночасне набуття дитиною за народженням громадянства України та громадянства іншої держави чи держав;

б) набуття дитиною, яка є громадянином України, громадянства своїх усиновителів унаслідок усиновлення її іноземцями;

в) автоматичне набуття громадянином України іншого громадянства внаслідок одруження з іноземцем;

г) автоматичне набуття громадянином України, який досяг повноліття, іншого громадянства внаслідок застосування законодавства про громадянство іноземної держави, якщо такий громадянин України не отримав документ, що підтверджує наявність у нього громадянства іншої держави;

2. Добровільний вступ на військову службу іншої держави, яка відповідно до законодавства цієї держави не є військовим обов'язком чи альтернативною (невійськовою) службою. Разом з тим, така норма права не застосовується, якщо громадянин України стане особою без громадянства.

3. Набуття особою громадянства України внаслідок обману, свідомого подання неправдивих відомостей або фальшивих документів.


Датою припинення громадянства України за всіма вищезазначеними підставами є дата видання відповідного Указу Президента України.

Особи, позбавлені громадянства України, підлягають експатріації (від лат. ех - з, patria - батьківщина) - видворенню з держави.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #75 : Січня 21, 2016, 03:06:23 15:06 »
Щодо того, що Росія не може позбавити особу українського громадянства це очевидно. Якщо особа сама себе не позбавила.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #76 : Січня 21, 2016, 03:06:53 15:06 »
Закон України "Про громадянство"

Цитувати
    Стаття 19. Втрата громадянства України

    Громадянство України втрачається:

    1) якщо громадянин України після досягнення ним повноліття добровільно набув громадянство іншої держави.

Все решта пусті слова.

4. Примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства Російської Федерації не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.


Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #77 : Січня 21, 2016, 03:09:23 15:09 »
Закон України "Про громадянство"

Цитувати
    Стаття 19. Втрата громадянства України

    Громадянство України втрачається:

    1) якщо громадянин України після досягнення ним повноліття добровільно набув громадянство іншої держави.

Все решта пусті слова.

4. Примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства Російської Федерації не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.

Це про те, що Росія автоматично визнала всіх жителів Криму своїми громадянами без врахування їх думки. Якщо згодом особа подала заяву і отримала паспорт Росії про примусовість і автоматичність говорити некоректно.

Не вишукуйте цитати, які на Вашу думку дозволяють Вам користуватися громадянством кількох держав, що нагадую суперечить українському законодавству.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #78 : Січня 21, 2016, 03:09:55 15:09 »
Він написав заяву про отримання рос. паспорта.

Не натягивается сова на глобус, понимаю.

Крымчане СНАЧАЛА автоматически получили гражданство РФ. Все - 18 марта 2014 года.

Которое Украина не признает, равно как и любые документы, оформленные в Крыму после 20.02.2014.

В том числе и паспорта РФ.

Удивительно, что тут может быть непонятным или сложным.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #79 : Січня 21, 2016, 03:10:39 15:10 »
Закон України "Про громадянство"

Цитувати
    Стаття 19. Втрата громадянства України

    Громадянство України втрачається:

    1) якщо громадянин України після досягнення ним повноліття добровільно набув громадянство іншої держави.

Все решта пусті слова.

4. Примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства Російської Федерації не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.

Це про те, що Росія автоматично визнала всіх жителів Криму своїми громадянами без врахування їх думки. Якщо згодом особа подала заяву і отримала паспорт Росії про примусовість і автоматичність говорити некоректно.

Для Украины паспорта РФ, выданные в Крыму, имеют ценность обычной бумажки, т.е. не имеют никаких юридических последствий.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #80 : Січня 21, 2016, 03:22:58 15:22 »
Ще з закону про громадянство:

Цитувати
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство

4) визнання права громадянина України на зміну громадянства;

Тобто кожен громадянин України має право змінити громадянство. Україна не має права перешкоджати цьому. Але громадянство України при цьому втрачається. Це якраз випадок більшості кримчан.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #81 : Січня 21, 2016, 03:44:06 15:44 »
Він написав заяву про отримання рос. паспорта.

Не натягивается сова на глобус, понимаю.

Крымчане СНАЧАЛА автоматически получили гражданство РФ. Все - 18 марта 2014 года.

Которое Украина не признает, равно как и любые документы, оформленные в Крыму после 20.02.2014.

В том числе и паспорта РФ.

Удивительно, что тут может быть непонятным или сложным.
profilaktik, кримчани повинні були писати заяву на отримання чи на відмову від російського громадянства?
От автоматично отримали громадянство. І? Приходили за паспортом чи заяву на отримання ще писали? 

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #82 : Січня 21, 2016, 03:56:43 15:56 »
Согласно ст. 4 Федерального конституционного закона Российской Федерации от 21 марта 2014 г. N 6-ФКЗ, со дня принятия в Российскую Федерацию Республики Крым и образования в составе Российской Федерации новых субъектов – Республики Крым и города федерального значения Севастополя, — граждане Украины и лица без гражданства, постоянно проживающие на этот день на территории Республики Крым или на территории города Севастополя, признаются гражданами Российской Федерации, за исключением лиц, которые в течение одного месяца после этого дня заявят о своем желании сохранить имеющееся у них и (или) их несовершеннолетних детей иное гражданство либо остаться лицами без гражданства.

При этом законодательством РФ не предусмотрено автоматического получения гражданства РФ (без волеизъявления, написания заявления в уполномоченные органы и др., лицом, желающим получить гражданство РФ). Также не прописана процедура уведомления о желании сохранить имеющееся гражданство у крымчан (в частности, украинское).

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #83 : Січня 21, 2016, 03:57:44 15:57 »
Як бачите наголошується ...не паспорт, а ГРОМАДЯНСТВО РФ!
Так шо хитрожопість крисіян може досить дорого їм обійтись...
« Останнє редагування: Січня 21, 2016, 04:04:23 16:04 від finli »

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #84 : Січня 21, 2016, 04:06:32 16:06 »
Він написав заяву про отримання рос. паспорта.

Не натягивается сова на глобус, понимаю.

Крымчане СНАЧАЛА автоматически получили гражданство РФ. Все - 18 марта 2014 года.

Которое Украина не признает, равно как и любые документы, оформленные в Крыму после 20.02.2014.

В том числе и паспорта РФ.

Удивительно, что тут может быть непонятным или сложным.
profilaktik, кримчани повинні були писати заяву на отримання чи на відмову від російського громадянства?
От автоматично отримали громадянство. І? Приходили за паспортом чи заяву на отримання ще писали?

Я же ответил Вам выше:

Відповідно Закону України «Про громадянство», громадянин  України, який відповідно до чинного законодавства України  є  таким,  що постійно проживає за кордоном, може вийти з громадянства  України  лише за його клопотанням. Оформлення виходу з громадянства України здійснюється за заявою особи на ім’я Президента України, яка подається  до закордонної дипломатичної установи.

При цьому, датою припинення громадянства України у цьому випадку, є  дата  видання  відповідного  Указу Президента України.

Таким чином, Російська Федерація не може приймати будь-яких рішень щодо припинення українського громадянства мешканців АР Крим та міста Севастополя. Подавати будь-які заяви для збереження громадянства України не потрібно.

Державна міграційна служба України також застерігає громадян у жодному разі не передавати паспорти громадянина України будь-яким особам та представникам іноземних держав, оскільки у майбутньому такі паспорти можуть бути використані для протиправної діяльності, наприклад, для продажу майна, отримання кредитних коштів тощо.

http://dmsu.gov.ua/informatsiya-dlya-krimchan

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #85 : Січня 21, 2016, 04:07:27 16:07 »
Ще з закону про громадянство:

Цитувати
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство

4) визнання права громадянина України на зміну громадянства;

Тобто кожен громадянин України має право змінити громадянство. Україна не має права перешкоджати цьому. Але громадянство України при цьому втрачається. Це якраз випадок більшості кримчан.

Ничего подобного.

Гражданство теряется с момента подписания Президентом Украины указа о лишении гражданства.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2394
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #86 : Січня 21, 2016, 04:08:24 16:08 »
Як бачите наголошується ...не паспорт, а ГРОМАДЯНСТВО РФ!
Так шо хитрожопість крисіян може досить дорого їм обійтись...

А в чем Вы усмотрели хитрожопость?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #87 : Січня 21, 2016, 04:15:38 16:15 »
І ще один нежданчик для крисіян.

За новим порядком перетину межі між окупованим Кримом і Україною
Українські прикордонники для вільного перетину приймають від крисіян лише українські документи
Російські відповідно лише російські.
Тому пересічний крисіянин-перекидень повинен мати обидва паспорти одночасно ...але ... при обшуку один з них може бути конфіскований .

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #88 : Січня 21, 2016, 04:18:08 16:18 »
Несмотря на то, что 04 апреля в РФ был принят и утвержден упрощенный порядок приема лиц в российское гражданство (соотечественников — носителей русского языка!!!!), теперь это будет занимать до трех месяцев. Однако все равно принятие российского гражданства не происходит автоматически (заочно), — это определенная законом процедура с отказом от гражданства другой страны.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #89 : Січня 21, 2016, 04:20:43 16:20 »
Тобто заява яку подавали крисіяни 100% мала пункт про відмову від українського громадянства.