Автор Тема: "У нас була можливість та бажання взяти Донецьк" - кіборг  (Прочитано 612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
І У МЕНЕ БУЛО  бажання там бути, дякуємо порошену
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
"У нас була можливість та бажання взяти Донецьк" - кіборг

If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33395
  • Стать: Чоловіча
І У МЕНЕ БУЛО  бажання там бути, дякуємо порошену

Так якого хера ти це бажання не реалізував, а регулярно розмазуєш тут соплі по монітору ? 

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
You are ignoring this user. Show me the post.

Сука постфактумом всі такі стратеги

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Це командири? Знали все, що коїться в тилу? Кількість людей, зброї, резерв?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147


Тобто якщо наступати, то пацани не гинутимуть, взагалi?
Prosperity is based on people and ideas

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
You are ignoring this user. Show me the post.

Сука постфактумом всі такі стратеги

Шо, диванным стратегом слабо назвать?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
– Які військові операції українських військових Ви вважаєте успішними, а які ні?

Почнімо з утримання Краматорського аеропорту. Після цього – звільнення Слов’янська, хоча і з деякими зауваженнями. Також успішним був рейд десантників під командування Забродського – один із найбільш глибоких у військовій історії.
Я б порівняв цей наступ із проривом танкового генерала Аріеля Шарона під час арабо-ізраїльської війни

Ще одна успішна операція десантників – це відсіч наступу російських військ у серпні 2014 року. Тоді командувач 95-ї бригади Михайло Забродьский провів наступ вдовж ріки Міус, а 79-та бригада вийшла на трасу Донецьк-Маріуполь. Я б порівняв цей наступ із проривом танкового генерала Аріеля Шарона під час арабо-ізраїльської війни 1973 року. Я також вважаю успішною оборону і відступ з Луганського аеропорту. Відступи взагалі дуже важко проводити під тиском, а потім про них ніхто не згадує як про успішну операцію. Також були успішні операції повітряних сил, наприклад, бомбування техніки, яку росіяни відправляли через кордон сепаратистам, чи евакуація поранених з поля бою силами гелікоптерих підрозділів.

– А якщо говорити про наступний етап війни? Не про наступи, а про оборону?

Успішною, наприклад, була оборона Маріуполя – втрати росіян у вересні-жовтні минулого року в тому секторі були величезні, якщо порівнювати їх із втратами українських військових. Потім, оборона Донецького аеропорту – в листопаді-грудні бойовики і росіяни робили усе, щоб його захопити.
Мені розповідали, що один з командирів сепаратистів, повернувшись із чергової атаки на аеропорт, застрелив свого російського куратора

Вони кинули туди елітних бійців з 76-ї псковської дивізії, елітний чеченський підрозділ, але все було марно. Мені розповідали, що один з командирів сепаратистів, повернувшись із чергової атаки на аеропорт, застрелив свого російського куратора.

Це була успішна оборонна операція, тому що українська армія стабілізувала фронт і грамотно використовувала артилерію – 85% втрат особового складу росіян і сепаратистів – це саме їхня робота.

Щодо останніх днів Донецького аеропорту – напевно, треба було відводити людей, коли впала диспетчерська вежа. Але рішення не виводити звідти людей було більш політичним – не хотіли сперечатися із «кіборгами».

Американський військовий експерт доктор Філліп Карбер



http://www.radiosvoboda.org/content/article/27505678.html

Prosperity is based on people and ideas

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Та зрозуміло, що була. Можна було взяти ще тоді, коли машину з кавказцями ракетою довбанули ( коли перший транспорт з вантажем 200 на РФ пішов). Але тоді проти раші могли не застосувати секторальні санкції
Бо ця війна має багато планів. Через це й гинуть "пацани". Синдром "Ковентрі"

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
До чого тут я взагалі? Це говорять люди які були ТАМ. На відміну від мене і від вас. Не кажу "нас", бо я не є "ми" із RG (Рване Ґузно).
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
До чого тут я взагалі? Це говорять люди які були ТАМ. На відміну від мене і від вас. Не кажу "нас", бо я не є "ми" із RG (Рване Ґузно).

говорити про ОПЕРАЦІЮ може лише людина що має певний РІВЕНЬ
ну що НЕ НИЖЧЕ полковника то 100%

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Угу.ю и Донецк могли взять, и Луганск
а потом - котел, ратуйте наших хлопцив, дайте подкрепление, генштаб мудаки

Взять мало, удержать надо, а что бы удержать нужны люди, а людей там три калеки было (по всму фронту)