Автор Тема: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі  (Прочитано 957 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« : Січня 24, 2016, 12:54:11 12:54 »
... про дружбу флатамі.  :weep:

Бютораси два дні на гівно сходили, доводячи, що чорне - це біле. Навіть між собою розісрались - одні казали, що плакати були, але то все ворожі підступи, інші рвали на собі білизну, що нікуя взагалі не було.

Найдемократичніший хворум взагалі прибрав тему геть, тільки невеликий кусок, який вирізали ще раніше, валяється в смітнику.  :smilie7:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #1 : Січня 24, 2016, 12:55:39 12:55 »
Администрация ФУПа выбрала путь на дно.

Да и Бог с ними.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #2 : Січня 24, 2016, 01:30:08 13:30 »
Достали уже эти посылы на ФУП... - Не ходите туда, где вас банят, темы сносят в Мусор и пр. "Мелкие шалости".
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #3 : Січня 24, 2016, 02:00:34 14:00 »
А, бля, знайшов. Позліплювали все в купу, так що ні хера не розбереш тепер.  :fp2 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #4 : Січня 24, 2016, 02:02:20 14:02 »
Достали уже эти посылы на ФУП... - Не ходите туда, где вас банят, темы сносят в Мусор и пр. "Мелкие шалости".
 :smilie7:

Та ну, там цікаво бюторасню ганяти. Вони при цьому смішно дригають кінцівками.  :lol:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #5 : Січня 24, 2016, 03:16:02 15:16 »
Достали уже эти посылы на ФУП... - Не ходите туда, где вас банят, темы сносят в Мусор и пр. "Мелкие шалости".
 :smilie7:

Та ну, там цікаво бюторасню ганяти. Вони при цьому смішно дригають кінцівками.  :lol:
доречі, а ти сам з яких? з поросні чи з ригосні?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #6 : Січня 24, 2016, 04:15:46 16:15 »
доречі, а ти сам з яких? з поросні чи з ригосні?

а ти тіпа хуйло фсбшне?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #7 : Січня 24, 2016, 04:20:08 16:20 »
Достали уже эти посылы на ФУП... - Не ходите туда, где вас банят, темы сносят в Мусор и пр. "Мелкие шалости".
 :smilie7:

Та ну, там цікаво бюторасню ганяти. Вони при цьому смішно дригають кінцівками.  :lol:
доречі, а ти сам з яких?
з поросні чи з ригосні?
А в чем разница?
Мне УП... изначально не нравился - Форум - в том числе.
Не потому что там всем бан с первого дня,  а потому что... сильно много на себя берут.
Кстати, Цензор... такое же де**мо, как и УП - не потому что русский язык, а потому что много серости и мало аналитики...
 :smilie7:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #8 : Січня 24, 2016, 04:31:22 16:31 »
Мне УП... изначально не нравился - Форум - в том числе.
Кстати, Цензор... такое же де**мо, как и УП - не потому что русский язык, а потому что много серости и мало аналитики...
 :smilie7:

А ми ж хотіли тут створити альтернативу всьому цому. Тут почала складуватися команда - адмін, Єгорій, Аскольд, ентп, Дрейк. Все було б дуже добре, ми могли створити і цей форум, і сайт новин, і таке маленке аналітичне агенство та соціологію якусь просувати. Але потім ці два гетьмани посралися, та все заглохло. Отоді я і розчарувався трохи в українському народі :smilie2:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #9 : Січня 24, 2016, 04:37:03 16:37 »
Мне УП... изначально не нравился - Форум - в том числе.
Кстати, Цензор... такое же де**мо, как и УП - не потому что русский язык, а потому что много серости и мало аналитики...
 :smilie7:

А ми ж хотіли тут створити альтернативу всьому цому.
Тут почала складуватися команда - адмін, Єгорій, Аскольд, ентп, Дрейк. Все було б дуже добре, ми могли створити і цей форум, і сайт новин, і таке маленке аналітичне агенство та соціологію якусь просувати. Але потім ці два гетьмани посралися, та все заглохло.
Отоді я і розчарувався трохи в українському народі :smilie2:
Можливо, справа не в тому, кто на кого наiхав...
Дiйсно, були претензii до Дрейка...
Однак Старина Z дуже багато залишив...
Щодо сайту... вибачте, Admin, однак для Iнформерсурсу... такого типу як УП... треба було б пiд когось таки лягти.
Ви уявляете, скiльки коштуе работа кореспондентiв, редакторiв, верстка, розмiщення реклами, хостинг тощо?...
Це шаленнi грошi, якi не так просто знайти...
Тож... в тому виглядi, яким е СУП... вiн вiдповiдае вимогам НАРОДНОГО ФОРУМУ.
 :Razom:
 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #10 : Січня 24, 2016, 04:43:03 16:43 »
Можливо, справа не в тому, кто на кого наiхав...
Дiйсно, були претензii до Дрейка...
Однак Старина Z дуже багато залишив...
Щодо сайту... вибачте, Admin, однак для Iнформерсурсу... такого типу як УП... треба було б пiд когось таки лягти.
Ви уявляете, скiльки коштуе работа кореспондентiв, редакторiв, верстка, розмiщення реклами, хостинг тощо?...
Це шаленнi грошi, якi не так просто знайти...
Тож... в тому виглядi, яким е СУП... вiн вiдповiдае вимогам НАРОДНОГО ФОРУМУ.
 :Razom:

А я вважаю що не відповідає. Ми могли б досягти набагато більшого.

якби повернути той час....  :smilie2: Щодо Дрейк я вчинив дуже велику помилку. Але до цього вчинили помилку ті два товариша. І цього вже мабуть не повернути. З могу боку повернути можна все, а з їхнього не знаю ...

Гроші... та тут були гроші, і великі, але я відмовився. Мені пропонував американець $2000. Це, зараз, 50 000 грн. А я відмовився.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #11 : Січня 24, 2016, 04:52:14 16:52 »
А я вважаю що не відповідає. Ми могли б досягти набагато більшого.
якби повернути той час....  :smilie2: Щодо Дрейк я вчинив дуже велику помилку. Але до цього вчинили помилку ті два товариша. І цього вже мабуть не повернути. З могу боку повернути можна все, а з їхнього не знаю ...
Гроші... та тут були гроші, і великі, але я відмовився. Мені пропонував американець $2000.
Це, зараз, 50 000 грн.
А я відмовився.
Не вважаю, що все втрачено.
Можно знайти журналiстiв, зробити дiзайн, верстку...
Однак... знов за рибу грошi - вибачте, а що сьогоднi тi 2000 дол.?
Це... два журналiста на два мiсяця.
Багато вони напрацюють?
Лише для старту проекту... треба не менше 150.000-200.000 дол. - найнижча планка.
Тому що Сайту треба буде Договори з Агенствами, мати бухгалтерiю, рахунок, платити податки тощо...
Я не кажу про технiку, примiщення й штат працiвникiв...
Повiрте - зробити великий та цiкавий Сайт, аби його знали й чули... треба дуже багато енергii та - кому б це не подобалося - ДАХ.
Без нього... Сайт почнуть шмарити за кожну публiкацiю - реклама, якщо така буде... - буде працювати виключно на СУД.
 :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #12 : Січня 24, 2016, 04:54:48 16:54 »
це нормально коли RG за матюччя попередженя потім ще одне і тільки тоді бан на один день, а мені за "генетичну помилку" зразу бан на три дні без попередження?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #13 : Січня 24, 2016, 04:54:51 16:54 »
150-200 то вже дуже фантастика, така сума не потрібна взагалі. Що найбільше цінне в будь-якому суспільстві, форумі і таке інше - то люди. І от коли люди сруться, все втрачає сенс.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #14 : Січня 24, 2016, 04:58:31 16:58 »
150-200 то вже дуже фантастика, така сума не потрібна взагалі.
Що найбільше цінне в будь-якому суспільстві, форумі і таке інше - то люди.
І от коли люди сруться, все втрачає сенс.
Щодо великоi суми - не фантастика...
Втiм, ви маете рацiю - грошi все одно потрiбнi.

Щоб не сралися - БАН.
Без попередження.
Е Правила, хай знають, що порядок - один для всiх.
 :smilie7:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #15 : Січня 24, 2016, 05:02:20 17:02 »
Щодо великоi суми - не фантастика...
Втiм, ви маете рацiю - грошi все одно потрiбнi.

Щоб не сралися - БАН.
Без попередження.
Е Правила, хай знають, що порядок - один для всiх.
 :smilie7:

Та гроші ми б зібрали, хтось копійчину дасть. І все було б добре. Головне - люди.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #16 : Січня 24, 2016, 05:05:42 17:05 »
Щодо великоi суми - не фантастика...
Втiм, ви маете рацiю - грошi все одно потрiбнi.

Щоб не сралися - БАН.
Без попередження.
Е Правила, хай знають, що порядок - один для всiх.
 :smilie7:

Та гроші ми б зібрали, хтось копійчину дасть.
І все було б добре.
Головне - люди.
:smiley24:
Iнодi БАН... добре виховуе людей...
У нас же... один почiнае, другий продовжуе...
Тому... цiкавi теми вмирають...
Кому ж цiкаво спiлкуватися, коли навкруги дулi, мат та образи?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #17 : Січня 24, 2016, 06:53:06 18:53 »
Достали уже эти посылы на ФУП... - Не ходите туда, где вас банят, темы сносят в Мусор и пр. "Мелкие шалости".
 :smilie7:

Та ну, там цікаво бюторасню ганяти. Вони при цьому смішно дригають кінцівками.  :lol:
доречі, а ти сам з яких? з поросні чи з ригосні?

Що, бюторасина, пукан болить.  :laugh:

Скоро вас всіх під Рамзанку Дирова поженуть, будеш смоктати в нохчі за копєєчьку.  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #18 : Січня 24, 2016, 06:55:06 18:55 »
А тут ти шо загубив? :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #19 : Січня 24, 2016, 06:58:15 18:58 »
Можливо, справа не в тому, кто на кого наiхав...
Дiйсно, були претензii до Дрейка...
Однак Старина Z дуже багато залишив...
Щодо сайту... вибачте, Admin, однак для Iнформерсурсу... такого типу як УП... треба було б пiд когось таки лягти.
Ви уявляете, скiльки коштуе работа кореспондентiв, редакторiв, верстка, розмiщення реклами, хостинг тощо?...
Це шаленнi грошi, якi не так просто знайти...
Тож... в тому виглядi, яким е СУП... вiн вiдповiдае вимогам НАРОДНОГО ФОРУМУ.
 :Razom:

А я вважаю що не відповідає. Ми могли б досягти набагато більшого.

якби повернути той час....  :smilie2: Щодо Дрейк я вчинив дуже велику помилку. Але до цього вчинили помилку ті два товариша. І цього вже мабуть не повернути. З могу боку повернути можна все, а з їхнього не знаю ...

Гроші... та тут були гроші, і великі, але я відмовився. Мені пропонував американець $2000. Це, зараз, 50 000 грн. А я відмовився.

З Дрейк ти, звичайно, куйню впоров. Тоді просто засланий кацапнявий козачок СК своїм масованим псевдопатріотичним словесним поносом тебе вдало розвів, а ти й піддався. 

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #20 : Січня 24, 2016, 07:14:59 19:14 »
Не дуже уявляю, як технічно зробити, щоб люди на форумі взагалі не сралися - хіба лягти під якусь силу (хоча б ідейно) і вигнати інакомислячих, щоб було єдиномисліє. За щось схоже бралася Дрейк.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #21 : Січня 24, 2016, 07:15:12 19:15 »
Мне УП... изначально не нравился - Форум - в том числе.
Кстати, Цензор... такое же де**мо, как и УП - не потому что русский язык, а потому что много серости и мало аналитики...
 :smilie7:

А ми ж хотіли тут створити альтернативу всьому цому. Тут почала складуватися команда - адмін, Єгорій, Аскольд, ентп, Дрейк. Все було б дуже добре, ми могли створити і цей форум, і сайт новин, і таке маленке аналітичне агенство та соціологію якусь просувати. Але потім ці два гетьмани посралися, та все заглохло. Отоді я і розчарувався трохи в українському народі :smilie2:


чупоадмінам бухать над мєньшє бурячіху, тогда і хворуми просірацца нє будут
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #22 : Січня 25, 2016, 03:12:31 15:12 »
Дам керівництву форуму СУП декілька порад.

Про те,  як цей форум популяризувати, то треба буде залишити на задворках ту ФСБешну контору, яку сьогодні очолюють дві патентовані бляді : Свєтачька Бздикова і Ольона  Прибздула.

Хтось може й досі не знає про те, що співпраця Ольони з ФСБ РФ давня і беззаперечна. Так як і її участь у викраденні Гонгадзе теж відома й беззаперечна. Так само, як і те, що всю орг. роботу в тому ділі виконували не працівники МВС України, не "орли Кравченка", а саме кадрові працівники російських спецслужб. Да-да, саме вони. Пукач і компанія виконали тільки вже просту технічну роботу.

Це преамбула.

Але вона важлива, щоб було зрозуміло, що УП і ФУП - це не просто якісь випадкові ресурси, це ресурси контрольовані ФСБ РФ і дуже давно. Тому й спрямованість і УП і ФУПу - чітка й однозначна: лукаво але цілеспрямовано й постійно висвітлювати все про Україну в потрібному руслі: негатив в більшості сторін життя. Також постійне сіяння зневіри до перспектив України у майже всьому.
Важливо що: важливо те, що після викрадення Г. Гонгадзе цей ресурс підгребла повністю під себе О. Притула і з того моменту УП вже чітко працвала в інтересах Росії. Звичайно ж, УП не могла ніколи бути такою як газата "Комсомольская правда" чи газета "Совецкая расія", ресурс УП зразу ж створювався "правильного" фомату, з розумною прив"язкою до умов України.
............................
А тепер по суті.
1.СУП ніколи не буде масовим, доки він буде просто форум. Потрібно створювати хоч одну рубрику, де викладувати якісь дуже актуальні події. Не треба щоб це було дуже громіздко, але для форумчан мають бути якісь теми для обговорення. Але теми мають відповідати тій спрямованості, для чого створювався СУП. Не треба багато журналістської роботи. Достатньо один два чоловіки, що знаходитимуть і викладатимуть якісь цікаві сюжети. Тільки ці всі теми "для затравки" мають бути без можливості коментування, коментарі мають бути тут.

2. І друга умова для створення масовості - не потрібно зациклюватись на стійкому негативі чи радикальному позитиві щодо якихось партій чи політиків. Модераторам треба відсікати тільки тих форумчан, які несуть однозначну антиукраїнську ( ватну ) спрямованість. Тобто всю ту публіку, яка тусується на фор.юей і на форумі ЦУГ.
Тобто, важливо, щоб форумчанами були прихильники будь-яких політичних течій і політиків крім антиукраїнських.

Розщифровую:
будь-які прихильники чи критики П. Порошенка не є антиукраїнськими.
будь-які прихильники чи критики  Ю. Тимошенко не є антиукраїнськими
будь-які прихильники чи критики Тягнибока, Березюка, навіть ляшка чи Яценюка, навіть Авакова і т.д. і т.д не є антиукраїнськими.

В той же час, прихильники Опоблока - це антиукраїнськість , як правило.

Якщо модератори не будуть ганятися за всіма підряд - то масовість СУПу підвищиться в декілька разів. Це потягне за собою відтік кращої частини ФУПа і кращої частини залишків фупоголіка.
Повтрорюю: має бути допустима критика будь-яких політиків, але не повинна мати місце будь-яка антиукраїнськість.

І ще одне важливе зауваження.
Не вздумайте воскрешати Дрейк на якійсь СУПівській посаді, якщо не хочете, щоб форум СУП завмер повністю. Дрейк - це не проукраїнськість і не антиросійськість. Дрейк - це лише тимчасова одеська генетично-етнічно-ментальна  ситуативність, яка походить тільки від бажання й можливості мати більшу чи меншу власну житейську комфортність.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #23 : Січня 25, 2016, 04:13:08 16:13 »
Бумеранг - 100% +++.  :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #24 : Січня 25, 2016, 04:36:15 16:36 »
А ми ж хотіли тут створити альтернативу всьому цому... Але потім ці два гетьмани посралися, та все заглохло. Отоді я і розчарувався трохи в українському народі :smilie2:

Два "гетьмани" - це народ?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #25 : Січня 25, 2016, 04:38:10 16:38 »
це нормально коли RG за матюччя попередженя потім ще одне і тільки тоді бан на один день, а мені за "генетичну помилку" зразу бан на три дні без попередження?

А скільки попереджень у Адама Жоржевича, у котрого без матюка ні єдиного речення нема?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #26 : Січня 25, 2016, 04:41:06 16:41 »
Не вздумайте воскрешати Дрейк на якійсь СУПівській посаді, якщо не хочете, щоб форум СУП завмер повністю. Дрейк - це не проукраїнськість і не антиросійськість. Дрейк - це лише тимчасова одеська генетично-етнічно-ментальна  ситуативність, яка походить тільки від бажання й можливості мати більшу чи меншу власну житейську комфортність.

Дурак ты и есть дурак. А ты какая "ситуативність"?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #27 : Січня 25, 2016, 05:01:42 17:01 »
це нормально коли RG за матюччя попередженя потім ще одне і тільки тоді бан на один день, а мені за "генетичну помилку" зразу бан на три дні без попередження?

матюки - це просто слова
а генетична помилка - це серйозна образа

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хе-хе, видалили мою тему на ХВУПі
« Reply #28 : Січня 25, 2016, 06:10:57 18:10 »
це нормально коли RG за матюччя попередженя потім ще одне і тільки тоді бан на один день, а мені за "генетичну помилку" зразу бан на три дні без попередження?

матюки - це просто слова
а генетична помилка - це серйозна образа
та що ти кажеш, коли рг посилає анальному напрямку і радить сосати пісюн - то це не образа ні :lol: :lol: :lol:
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна