Автор Тема: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці  (Прочитано 1680 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Сьогодні я був нагороджений орденом Свободи. Орден вручав президент України Петро Порошенко. Користуючись нагодою, я звернувся до нього з такими словами


Шановний пане Президенте!

Дякую за цю нагороду. Для мене честь отримати орден від Держави, яку я завжди вважав, вважаю і буду вважати найріднішою у світі. Так, нагороди – це добре. Але, на жаль, одними нагородами не вирішити завдань, які стоять перед нами. 28 січня ми відзначатимемо річницю бою під Крутами. Що спільного між цими українськими захисинками і тими, хто захищає нашу країну, зі зброєю в руках, на Сході сьогодні? І ті, і інші – Герої. Герої вони тому, що свідомо жертвували найголовнішим, що в них було – своїм життям. Чому агресія ворога захлинулася? Тому, що ці молоді хлопці та й старші чоловіки, готові були вмирати за свою країну. Вони прекрасно розуміли, який вибір роблять.  Ніхто з них не аналізував, не прораховував –  вони просто жертвували. Тому, вони  - Герої.

Ворог, який роз’їдає Україну зсередини – корупція, тотальна несправедливість, невігластво, низький рівень так званої еліти – значно підступніший і небезпечніший, ніж будь-який зовнішній ворог. Щоб перемогти його, теж потрібні герої - герої в українській політиці і владі. На жаль, на сьогоднішній день таких героїв ми не бачимо. Ми бачимо логічні вчинки. Ми бачимо бажання всидіти на двох чи трьох стільцях. Ми бачимо страх: страх втратити посаду, страх втратити добробут, політичний вплив, поставити під удар себе чи свою сім’ю. Ми бачимо часом розумних, але швидше хитрих та цинічних людей, які завжди находять логічне пояснення, чому в Україні все не так – винна війна, ціни на нафту, політичні опоненти, минула влада.  Ми чуємо і бачимо це кожен день. Але ми не бачимо подвигів. Не бачимо справжніх жертв. Нам не потрібні політики – звичайні люди. Пам’ятаєте захисників Донецького аеропорту – кіборгів? Нам потрібні кіборги в політиці! Сьогодні країну врятують тільки ті, кому будуть ставити пам’ятники після смерті, а не ті, хто будує собі золоті пам’ятники при житті. Чому наші політичні очільники обирають особисте перед державним, спокій і страх за власне майбутнє міняють на політичні компроміси? Де посаджені злочинці? Де реальна зміна правил гри? Взагалі – де зміни в країні?

Я дуже хотів би завершити словами, що країна чекає змін, але правда в тому, що країна від влади вже нічого не чекає. Люди не вірять владі. Не тому, що влада погана. Тому, що влада така як всі. А сьогодні нам потрібні люди, здатні на подвиги, надлюди. Я розумію, що сьогодні зіпсував комусь настрій на цьому нагородженні. Але я говорю ці слова не з бажання облити когось брудом чи отримати політичні дивіденди. Ні влада, ні політична боротьба мене не цікавлять. Я кажу Вам це тому, що мені не байдуже! Не байдужа Ваша репутація, не байдужа репутація країни та її майбутнє. Це моя країна і мені тут жити. Сприйміть, пане Президенте, ці слова серйозно - вони не направлені персонально проти Вас, в них немає спроби заплямувати Вашу особистість. Ці слова спрямовані до всієї української влади. І це не просто мій приватний голос – це, в прямому сенсі, голос народу України. І сприйміть їх сьогодні, бо завтра вже може бути пізно.

Цей орден буде мені нагадувати, що кожного дня, потрібно робити більше для того, щоб твоя країна була вільною. І нагадуватиме, що я сам ще зробив недостатньо для того, щоб наша країна нарешті стала кращою.

http://nv.ua/ukr/opinion/vakarchuk/pane-prezident-de-zh-zmini-v-krajini-92986.html
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Угу..

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
В тандеме с Михо норм

Цитувати
"Реформатори повинні запам'ятати три речі. Перше - час для реформаторів дуже обмежений. Вікно можливостей швидко зачиняється.

Друге - реформи мають бути радикальними у всіх сферах відразу. Не вийде, що спочатку ми це трохи зробимо, потім це. Не вийде, тому що як тільки ти скрізь починаєш, інші сфери накриють твою реформовану сферу.

І третє - ви повинні вибирати. Всі політики повинні знати: або ви будете швидко діяти, будуть великі зміни і вас не будуть любити потім, або ви взагалі не будете нічого робити і вас все рівно не любитимуть", - сказав Саакашвілі.

Очільник Одещини підтримав Святослава Вакарчука у його зверненні до президента України Петра Порошенка.

"Нам потрібні "кіборги"-політики, які будуть на цій землі стояти і скажуть: "Ми тут стоїмо і не зрушимо нікуди. І що б не було, хто б нас не атакував, ми ніколи нікому не дозволимо з наших принципів нас звести". Будуть такі політики - буде нова Україна", - наголосив Саакашвілі.

http://ukrainian.co.ua/index.php/uk-ua/polityka/item/saakashvili
Prosperity is based on people and ideas

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
7 березня 2014 року - це коли наші війська мужньо сиділи за парканами своїх частин і спостерігали вєжлівих чєловєчков, бо наша влада і не сподівалась втримати Крим і прислухалась до порад Заходу?

І за це ті, хто пробачають діючій владі, хочуть дорікнути співаку?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
7 березня 2014 року - це коли наші війська мужньо сиділи за парканами своїх частин і спостерігали вєжлівих чєловєчков, бо наша влада і не сподівалась втримати Крим і прислухалась до порад Заходу?

І за це ті, хто пробачають діючій владі, хочуть дорікнути співаку?

А хто дорiкає? Вiн казав так як бачив. Але не буває простих рiшень в складних ситуацiях, свiт не чорно-бiлий.
Prosperity is based on people and ideas

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Я гадаю, що Славко непридатний до політики, але корисний як моральний авторитет. Це теж непогано.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я гадаю, що Славко непридатний до політики, але корисний як моральний авторитет. Це теж непогано.

 Так.
Prosperity is based on people and ideas

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5591
Я гадаю, що Славко непридатний до політики, але корисний як моральний авторитет. Це теж непогано.

Згоден.
Він романтик а такі в політиці швидко опускають руки.
Там потрібні здорові циніки.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Солдати в політиці не потрібні, я вважаю.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я гадаю, що Славко непридатний до політики, але корисний як моральний авторитет. Це теж непогано.

Згоден.
Він романтик а такі в політиці швидко опускають руки.
Там потрібні здорові циніки.
:smiley24:
Хай музику робить.
Поки що це у нього добре виходить...
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #10 : Січня 25, 2016, 10:24:23 10:24 »
Я гадаю, що Славко непридатний до політики, але корисний як моральний авторитет. Це теж непогано.

Згоден.
Він романтик а такі в політиці швидко опускають руки.
Там потрібні здорові циніки.

Тобто прагматики. :smilie1:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #11 : Січня 25, 2016, 10:26:23 10:26 »
Я гадаю, що Славко непридатний до політики, але корисний як моральний авторитет. Це теж непогано.

Згоден.
Він романтик а такі в політиці швидко опускають руки.
Там потрібні здорові циніки.

Тобто прагматики. :smilie1:
Та вiн взагалi НЕ полiтик...
Як часто у нас плутають ПАТРIОТIВ з ПОЛIТИКАМИ.
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #12 : Січня 25, 2016, 11:09:03 11:09 »
Та вiн взагалi НЕ полiтик...
Як часто у нас плутають ПАТРIОТIВ з ПОЛIТИКАМИ.

ну депутатом був
так що спроба була

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #13 : Січня 25, 2016, 01:09:59 13:09 »
Та вiн взагалi НЕ полiтик...
Як часто у нас плутають ПАТРIОТIВ з ПОЛIТИКАМИ.

ну депутатом був
так що спроба була
Злата Огневич... теж була депутатом ВР.
Толку з ii депутатства...
Теж саме й Вакарчук.
У нього е чудовi композицii, вiн збирае зали та робить справжне шоу.
Вiн не бiдний...
Однак, при всiй повазi... Славко... НЕ полiтик.
Це нi його амплуа...
I нiчого йому там робити...
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #14 : Січня 25, 2016, 01:37:11 13:37 »
Да, зачем нам в политике Слава Вакарчук?

Нам нужны ушлые мужики, которые ,,и вашим и нашим'', ,,проходять поміж крапельками'', лИси Микити, з дулею в кішені.

А если серьёзно, хватит выбирать врунов и лицемеров.
Пора выбирать во власть честных , принципиальных и умных людей.
Святослав - один из них.



Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #15 : Січня 25, 2016, 01:41:46 13:41 »
Пора выбирать во власть честных , принципиальных и умных людей.
Святослав - один из них.
Злата, вот не вижу логики в последнем посте...
Допустим, Вакарчук честный, умный, принципиальный...
Но.. зачем человека за уши у Раду тянуть, если ЭТО не его?
Он может PR ится сколько угодно, читать мораль, комментировать кого угодно и где угодно.
Это все прекрасно...
Но какой с него будет толк, если все мысли музыканта о МУЗЫКЕ, а не о политике...
Я сомневаюсь, что Вакаручк будет денно и нощно сидеть в Комиссиях и пробивать Законы...
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #16 : Січня 25, 2016, 01:47:20 13:47 »
Ну почему же, поработал бы министром для начала, образования или культуры.
Провел бы реальные реформы в отрасли, показал бы себя хорошим управленцем - а там бы и карьера президента (или премьера) была обеспечена. А пока.. никакой программы, никакого конструктива, решения проблем - нет.
Критиковать легко, сейчас этим никого не увидишь  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #17 : Січня 25, 2016, 01:50:31 13:50 »
Да, зачем нам в политике Слава Вакарчук?

Нам нужны ушлые мужики, которые ,,и вашим и нашим'', ,,проходять поміж крапельками'', лИси Микити, з дулею в кішені.

А если серьёзно, хватит выбирать врунов и лицемеров.
Пора выбирать во власть честных , принципиальных и умных людей.
Святослав - один из них.

а в нього є адміністративні здібності?
він вміє ОРГАНІЗУВАТИ роботу?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #18 : Січня 25, 2016, 01:51:17 13:51 »
Да, зачем нам в политике Слава Вакарчук?

Нам нужны ушлые мужики, которые ,,и вашим и нашим'', ,,проходять поміж крапельками'', лИси Микити, з дулею в кішені. ч

А если серьёзно, хватит выбирать врунов и лицемеров.
Пора выбирать во власть честных , принципиальных и умных людей.
З цим погоджусь. Віра у корисність прагматиків при владі - непрагматична :) Такими, і навіть досить професійними напхана українська влада - тягнуть, що можуть, до своєї комори, аж гай гуде - чисто по українськи. Нам потрібні циніки і прагматики за засобами і водночас ідеалісти і навіть волюнтаристи (а не чисті ліберали) за цінностями. Як Черчілль чи Пілсудський, або навіть Бандера.

Цитувати
Святослав - один из них.
Ні, бо не проходить за першим критерієм.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #19 : Січня 25, 2016, 01:53:23 13:53 »
Нам потрібні циніки і прагматики за засобами і водночас ідеалісти і навіть волюнтаристи (а не чисті ліберали) за цінностями.

волюнтаристи це хто?
хто плює на закони природи?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #20 : Січня 25, 2016, 01:56:31 13:56 »
Ну почему же, поработал бы министром для начала, образования или культуры.
Провел бы реальные реформы в отрасли, показал бы себя хорошим управленцем - а там бы и карьера президента (или премьера) была обеспечена.
А пока.. никакой программы, никакого конструктива, решения проблем - нет.
Критиковать легко, сейчас этим никого не увидишь  :smilie3:
:smiley24:
+ в карму.
Цiную Ваш ГУМОР.
 :Razom:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #21 : Січня 25, 2016, 01:58:53 13:58 »
Между циниками и прагматиками есть большая разница.
Украинская власть раньше всегда была цинична, т.е. корыстна, воровита, склонна к аферам и мутным схемам.
Но она никогда не отличалась сплоченностью, патриотизмом и здоровым прагматизмом в достижении поставленных задач (как в Грузии, например, команда Саакашвили).
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #22 : Січня 25, 2016, 02:03:10 14:03 »
Пора выбирать во власть честных , принципиальных и умных людей.
Святослав - один из них.
Злата, вот не вижу логики в последнем посте...
Допустим, Вакарчук честный, умный, принципиальный...
Но.. зачем человека за уши у Раду тянуть, если ЭТО не его?
Он может PR ится сколько угодно, читать мораль, комментировать кого угодно и где угодно.
Это все прекрасно...
Но какой с него будет толк, если все мысли музыканта о МУЗЫКЕ, а не о политике...
Я сомневаюсь, что Вакаручк будет денно и нощно сидеть в Комиссиях и пробивать Законы...
 :smilie7:

Святослав Вакарчук - человек  самодостаточный. Ему не надо самоутверждаться, что-то доказывать. Но
Такие, как он обязательно пойдут во власть.
Потому, что понимают: чтобы что-то изменилось в Украине к лучшему,  нужно самим что-то менять в стране.
Вакарчук пока этого не осознал, что нужно идти, но он уже вышел на дорогу.

Вообще,  то,  что нами керують хапуги,используя управленческий аппарат  бездарей и затюканных равнодушных чиновников,- это же не новость.
Это данность.
Поэтому нужно менять критерий отбора во власть.
По-взрослому.
Для меня - это честность, прежде всего.
И отвага говорить ВСЮ  правду в глаза, не боясь за последствия.
Эта способность должна стать первой ступенькой отбора во власть.
Вакарчук её прошёл. :smilie1:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #23 : Січня 25, 2016, 02:05:34 14:05 »
Нам потрібні циніки і прагматики за засобами і водночас ідеалісти і навіть волюнтаристи (а не чисті ліберали) за цінностями.

волюнтаристи це хто?
хто плює на закони природи?

Для тебе - так. Хрущов - волюнтарист, так Брєжнєв сказав.

Насправді цей провокативний з мого боку термін означає, що політик має ставити цілі, які не є усередненими бажаннями лохторату (який цілком нормально хоче хліба, видовищ і спокою, щоб це споживати). Тоді цей політик має шанс стати державним діячем (звичайно, зі знаком плюс чи мінус - залежно від цілей і успішності).

Порося такого шансу не має.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #24 : Січня 25, 2016, 02:25:20 14:25 »
Нам потрібні циніки і прагматики за засобами і водночас ідеалісти і навіть волюнтаристи (а не чисті ліберали) за цінностями.

волюнтаристи це хто?
хто плює на закони природи?

Для тебе - так. Хрущов - волюнтарист, так Брєжнєв сказав.

Насправді цей провокативний з мого боку термін означає, що політик має ставити цілі, які не є усередненими бажаннями лохторату (який цілком нормально хоче хліба, видовищ і спокою, щоб це споживати). Тоді цей політик має шанс стати державним діячем (звичайно, зі знаком плюс чи мінус - залежно від цілей і успішності).

Порося такого шансу не має.

до чого тут лохотрат?
а хрущов таки волюнтарист бо його ціль - комунізм до 1980 року протирічила законам природи

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #25 : Січня 25, 2016, 06:03:49 18:03 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #26 : Січня 25, 2016, 07:11:57 19:11 »

Юрій Винничук
26 mins ·
Як цікаво виходить. Десятки журналістів грають владу у всі дзюрки, ловлять на брехні, тицяють мордою в ... самі знає що, публікують здоровецькі розслідування, але їхні слова для ФБ спільноти пустота. Многа букав. Нафіга читати? А тут виходить на сцену артист, каже те, що вже сто разів писано й переписано і -- вуаля! Він в дамках.
Правда артист цей уже був там, де можна було щось зробити, але не зробив.
Nazar Boyko порахував: "Кіборг"
За 2007/2008 рік роботи у ВРУ:
- законодавчих ініціатив - 0;
- депутатських запитів - 0;
- поправки до законопроектів - 2;
- останні три місяці повноважень -відсутність на 48 пленарних засіданнях з 49.
P.S. Він звісно ж прекрасний співак.
P.S. Люди. які вважають, що я свої думки повинен тримати при собі, пораджу одне: не читайте! Це не я до вас на сторінку поліз. а ви до мене.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #27 : Січня 25, 2016, 07:17:32 19:17 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #28 : Січня 25, 2016, 07:53:37 19:53 »


Віка Балицька
Yesterday at 01:40 ·
Ух..дайте видихну... Заглядаю в стрічку під ранішню каву, а там шмаркливі перепости Парасюка про то шо перемога, тобто про то що безпрєдєльшики не в СІЗО і Вакарчука, який "голос нації, України і майбутній президент"... Мене не дивують ці фігуранти, вони такі які є. Мене дивують і лякають перепости і підтримка. Ну, про вчинок Володимира навіть писати не буду. Там все зрозуміло. То компетенція медиків.
Вакарчук! Чим собствєнно захоплюємося? Чувак коли хлопи парилися в окопах, морозили яйця, страждали і вмирали звично насолоджувався собі життям, нічо не морозив, нічим не ризикував. І до речі, був в глибинному сенсі 'косарем'. Бо до армії ж не пішов. А він між іншим хлоп! Те що він співає не робить його ціннішим від хлопа що не співає. Я розумію шо повістку йому ніхто не виписував. Але такий патріот і вболівальник за долю країни доброровільно воювати НЕ пішов. Бо він мабуть з розряду тих що "що не створений тримати автомат". А тут напи@дів якогось пафосного тексту ні про що і все - народ "б'є поклони"... Нє, нам пи@дець якщо частина населення так реагує на "вербальні бульки". Люди, він навіть від медальки не відмовився! Він її ВЗЯВ. А потім щось натеревенив про кіборгів (до речі, героїв "не твоєї війни" так намінутку). "У владі мають бути кіборги" - Боже, яка красива фраза! А Вакарчук тут при чому? Ті що його перепощують здебільшого пишуть що Вакарчук має бути у владі. А не кіборги. Зрештою, чи образно вжив співак це слово чи буквально - це просто спекуляція красивим образом. Ну, і решта його пафосного тексту - то пуста проговорена вже тисячі разів риторика. І при цьому медалька, медалька то, в кишеньці принципового патріота...
Бля, як народ любить сусальне золото... Шоб блистіло так щоб аж очі сльозилися. Обовязково шоб сльозилися... І жовтіло сильно...
А платина - вона тьмяна і біла... Виглялає скромно і не пафосно. От кіборги - то і є "платина". Але 'восхваляють' то Вакарчука))
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: С. Вакарчук: Нам потрібні кіборги в політиці
« Reply #29 : Січня 25, 2016, 08:07:48 20:07 »
 :smiley24:
Згоден з Балицькою
Вакарчук... свого часу комусь приглянувся... та скромний гурт ОЭ став майже ЗОЛОТИМ...
А там вже i слава пiшла, а за нею - грошi, телеканали почали цiлувати Славка - таке золото, що аж... дух захватывает...
А голос слабенький, корчiть пiд Висоцького або Джигурду...
Пiснi - такi собi...
Але ж в саму Америку поiхав вчiтися.
Комусь з кiборгiв або iх родин снилося та Америка.
Дивний у нас Герой...
Не тому що не в АТО, а просто не такий як всi.
А може вiн не герой?
Може, вибачте на словi, роздутий PR, який конче потрiбний Банковiй?..
 :smilie7: